Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) Yayoh válasza F-ECT$ (#5548) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Rajtnál próbálj minél előrébb jönni én mindig csak beesek féknélkül a kanyarba és 8-9 helyen kikötök :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5552) F-ECT$ válasza Yayoh (#5551) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy írtam, ez kanyargós pályákon megy is, az Indi pályán nem igazán, ott lényegében fékezni sem kell a gyengébb kocsikkal.

Dive ever, work never.

(#5553) #59070464


#59070464
törölt tag

Ha a Google Play Games nincs fent, mirol maradok le? Megmondom oszinten, csak azok az appok vannak fent, ami tenyleg szukseges.

(#5554) jonnyjoker01 válasza #59070464 (#5553) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Semmiről. Nem ér annyit, hogy letöltsd. Igazából ha megnyitod, a játékokat és az archivement-eket gyűjti egy helyre.

Üdv. Johnny

(#5555) #59070464


#59070464
törölt tag

(#5554) jonnyjoker01: vagy mégis?

New Developer Features in Google Play Games

Double your Cloud Save storage
Cloud Save is one of our most popular features for game developers, providing up to 512KB of data per user, per game, since it was introduced. You asked for more storage, and we are delivering on that request. Starting October 14th, 2013, you’ll be able to store up to 256KB per slot, for a total of 1MB per user. Game saves have never been happier!

Gondolom fejlesztő válogatja hogy ez támogatva lesz-e vagy sem adott játékban. Ahogy olvasom, nem a Play Games hozza ezt a fícsört, csak lehetőséget ad a fejlesztőknek általa. Úgy érzem marad a Titanium Backup játékok mentésére.

[ Szerkesztve ]

(#5556) jonnyjoker01 válasza #59070464 (#5555) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát nekem 21 játék van feltelepítve a telefonomra, amiből 2 alkalmazást támogat az app. Szóval nekem nem nagyon szükséges, a save datám pedig mindig le van mentve.

Üdv. Johnny

(#5557) Narxis


Narxis
nagyúr

Where's My Water? 2

Thanos was right.

(#5558) #59070464 válasza jonnyjoker01 (#5556) üzenetére


#59070464
törölt tag

Te mivel mented?

(#5559) F-ECT$ válasza Narxis (#5557) üzenetére


F-ECT$
titán

Letöltöttem, és már 70 kacsa megvolt alapból :F

Dive ever, work never.

(#5560) Silent77 válasza F-ECT$ (#5559) üzenetére


Silent77
veterán

Nálam nem. :O :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#5561) v_angelus válasza Narxis (#5557) üzenetére


v_angelus
tag

Ez így gáz, hogy fizetni kell az energia feltöltésért, régebben sokkal jobb volt, megvetted és játszottál. Mielőtt vennék energia feltöltést, meg tudná mondani valaki, hogy mennyi időre elég egy feltöltés, mikor kell újra tölteni? Illetve, meg lehet e venni a teljes játékot valahogy hogy ne legyen időlimit.

[ Szerkesztve ]

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#5562) F-ECT$ válasza v_angelus (#5561) üzenetére


F-ECT$
titán

Alig pár pályára elég a feltöltés. Eddig én is mindent megvettem a Where's sorozatból, mert tudtam mit kapok a pénzemért. Most ez nem így lesz :(

Dive ever, work never.

(#5563) v_angelus válasza F-ECT$ (#5562) üzenetére


v_angelus
tag

Szintén, nekem is meg van eddig minden. Ez, amit most csináltak, nagyon aljas húzás volt. Értem én, hogy most ez megy mindenhol, de akkor is...

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#5564) F-ECT$ válasza v_angelus (#5563) üzenetére


F-ECT$
titán

Az még kérdés, hogyha sok FB-s ismerősöd van, akkor meg lehet-e ingyen csinálni. Egyébként 1 feltöltés olyan 6-8 levelre, azaz olyan 20 pályára elég kb.

Dive ever, work never.

(#5565) jonnyjoker01 válasza #59070464 (#5558) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Általában nem mentek, hiszen semmi veszélye sincs az alkalmazásadat eltűnésének, mivel ha az app nem is indul, csak egy újratelepítésre nyomok link2sd-ben, úgy még megmarad az adat. Amúgy csak komolyabb játékoknál csinálok mentést, és azt is csak akkor, ha új romot flashelek, titanium backupot nem szeretem, lucky patchert használok inkább. Igaz, nem arra találták ki, hogy backupokat mentsenek vele, de én CSAK arra használom.

Szerk. még egy ok, hogy nem csinálok mentéseket, az az, hogy játékaim zöme olyan online, amihez fiók kell.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#5566) #59070464 válasza jonnyjoker01 (#5565) üzenetére


#59070464
törölt tag

ROMolni szoktam, ezért kérdeztem. Angry Birds például szívás, mert az speciel nem ment sehova, pedig nem egy hoki játék (ízléseket félretéve). :) Lucky Patcher. Na ilyen külső appokat nem telepítek.

(#5567) jonnyjoker01 válasza #59070464 (#5566) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem akkor neked jó lenne ez a felhős megoldás. Előbb utóbb biztos támogatná a legtöbb ismert játékot. Angry birds tényleg komoly! :DDD Ha elveszne a játékállásom, megőrülnék. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#5568) assemble


assemble
addikt

(#5569) jonnyjoker01 válasza assemble (#5568) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nagyon jó! Ezt megveszem :)

Üdv. Johnny

(#5570) Dilikutya válasza assemble (#5568) üzenetére


Dilikutya
félisten

Buzi Play, hogy se Maestro-t, se PayPal-t nem fogad el, és a Walletre sem lehet utalással sem tölteni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5571) Mezcal válasza F-ECT$ (#5552) üzenetére


Mezcal
addikt

Az Indy pályán úgy lehet megcsinálni, ha rajtolásnál a belső íven tartod az autót, akkor sokat előzhetsz az első kanyarban és rajta tudsz maradni az elsőkön, melyet megelőzhetsz a második kanyarban. Nekem így sikerült sokadjára.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5572) jonnyjoker01 válasza Dilikutya (#5570) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ami nekem nem tetszik, hogy nem lehet magáról a telefonszámláról/feltöltőkártyáról fizetni. Mennyivel egyszerűbb lenne!

Üdv. Johnny

(#5573) raziel01 válasza assemble (#5568) üzenetére


raziel01
veterán

Egy Ft-ot nem ér. Nagyon rossz lett.

(#5574) jonnyjoker01 válasza raziel01 (#5573) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egyet értek... Elsőre jónak nézett ki :(

Üdv. Johnny

(#5575) Keeperv85 válasza raziel01 (#5573) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az azért nem mondanám. Én végigjátszottam így is. Kicsit tartalmatlan, kicsit rövid, kicsit egyszerű, de hangulatos és szép. Elnézhetőek a hibái. Én kb. 85%-ra értékelném. Hidd el: ismerem a sorozat összes létező részét: nem ez a leggyengébb benne. Sőt...

(#5576) raziel01 válasza Keeperv85 (#5575) üzenetére


raziel01
veterán

A sorozat összes részét végigvittem. Kivéve persze azt a 3D-s szemetet ami 98 körül jelent meg.
Végülis 1 dollárt megérhet ha rajongó az ember de nem érzi az ember, hogy tovább kéne játszani vele. Még szinkron sincs.

(#5577) assemble válasza raziel01 (#5573) üzenetére


assemble
addikt

Nekem elsore nem tunik rossznak.
A cloud save-t, play services-t hianyolom belole (feszbuk persze az van...), egyebkent eleg igenyes, jo cuccnak nez ki.

(#5578) Keeperv85 válasza raziel01 (#5576) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Én azt is. Jobb nem rá gondolni... a hideg ráz tőle. A 2008-as szál elkaszálása viszont vérlázító... :(((

(#5579) F-ECT$ válasza Mezcal (#5571) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi! Van olyan Indi pálya, ami megy, csak 1-2-vel van problémám. Ezek szerint ha az 2 kanyar után nincs meg legalább a 2/3-ik hely, akkor inkább restart?

Dive ever, work never.

(#5580) zozyk


zozyk
addikt

Akciós a World of Goo

[ Szerkesztve ]

(#5582) #59070464


#59070464
törölt tag

Real Racing 3-ban a cloud hogyan működik? Lehet létrehozni hozzá account-ot vagy célszerű mondjuk Google+al bejelentkezni? Egyáltalán be kell jelentkezni? Ha nem, akkor mi alapján van eldöntve, hogy ez az én mentésem? Gondolok egy későbbi ROM cserével és mentések visszatöltésére.

(#5583) Dilikutya válasza #59070464 (#5582) üzenetére


Dilikutya
félisten

Data mappából simán le lehet menteni a beállításokat, játékállást.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5584) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Kijött a Slender Man 2. része. Sokallom érte a 720 Ft-ot, de egy véleményt szívesen hallanék róla.
Ezen kívül megjelent még a Type: Rider.

[ Szerkesztve ]

(#5585) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Eddig nem tudtam letölteni a plants vs zombies első részét galaxy tab 10.1-re, mert azt írta nem kompatibilis. Telóra ment.

Most viszont tabletra is megjelent, és le tudom tölteni google playről. Gondoltam szólok, hátha valakinek ugyan ez volt a problémája :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5586) Yayoh


Yayoh
aktív tag

MyGPTeam Turbo

F1 rajongóknak ajánlom ,még beta , de szerintem jó kis játék :)

[ Szerkesztve ]

(#5587) assemble válasza mustang08 (#5584) üzenetére


assemble
addikt

Gondolom ennek semmi koze az eredeti pc-s jatekhoz (slender), csak egy mobilos utanzat valami total random fejlesztoktol, igy pedig en nem sokat fizetnek erte...

[ Szerkesztve ]

(#5588) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nah megvolt az első mikrotranzakcióm (de szép magyar szó). Mégpedig a Zombie Frontier 2-ben. Marha jó lövölde,kellően nehéz , de szuper! Most kezdtem újra , mert csomó pénzt (játékpénz) rosszul költöttem el , felesleges fegyvereket tápoltam...Újra kezdtem és most jól gazdálkodtam. Viszont a perkek elfogytak így 2$-t költöttem és vettem.Első vásárláskor méf jár egyéb bónusz is.Most jól haladok :D Minden nap beloggolok és szorzódik a pálya végén az xp ,és aszem duplázza a pénzt is. Ajánlom ezt a gamet !!

[ Szerkesztve ]

(#5589) Mezcal válasza F-ECT$ (#5579) üzenetére


Mezcal
addikt

Az ovál Indyről beszélek. Ha a második kanyar után az első 6 még fogható közelségben van, akkor jó, ha elhúztak, akkor restart.

NewmanHD:Elég a facebookos bejelentkezés és onnantól menti a felhőbe.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5590) #59070464 válasza Mezcal (#5589) üzenetére


#59070464
törölt tag

Facebookal biztos nem lepek be sehova. A G+ meg oke (ezt megmagyarazni nem tudom).

(#5591) Ace owner


Ace owner
addikt

Kérnék kis segítséget. Gnexem van és Cm-et tenném fel, de félek hogy elveszik a real racing mentésem. Hogyan lehet lementeni? Cloud akármim elvileg van, azt vissza lehet tenni romcsere után?

Galaxy Fold 4

(#5592) #59070464 válasza Ace owner (#5591) üzenetére


#59070464
törölt tag

Helium - App Sync and Backup ingyenes és baromi egyszerűen tud menteni app data-t.

(#5593) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amazonon az XnRetro Pro van ingyen. Nem játék, hanem fotó szerkesztő, de eléggé jópofának tűnik.

***

(#5594) #71028224 válasza ollie (#5593) üzenetére


#71028224
törölt tag

Nekem nem engedi letölteni,ezt irja ki:
We are sorry

You are not eligible to purchase this app due to geographical restrictions. (Why?)

(#5595) Narxis válasza mustang08 (#5584) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem rossz.

Thanos was right.

(#5596) FZsolt15 válasza #71028224 (#5594) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Próbáld innen, nekem engedi.

(#5597) bazs.88


bazs.88
csendes tag

Sziasztok! Csak annak akit érdekelnek a droidos játékok, androidos videojáték hírportál: Android Gamers

Samsung Galaxy S III / LG Optimus 3D

(#5598) v_angelus válasza F-ECT$ (#5564) üzenetére


v_angelus
tag

Na, most adtam fel végleg, és töröltem le a Where is my watter 2-t, a 30 pálya után a kapu kinyitásához 3db kulcs kell, amit megveheszt 1$/db, vagy kérhetsz fészbúk ismerőstől. Nagyon nem tetszik, amit a Disney kitalált, talán ez a legaljasabb megoldás, amit eddig láttam. :(

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#5599) Narxis válasza v_angelus (#5598) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ráéreztek a pénz ízére mert az előző részek sikeresek voltak.

Thanos was right.

(#5600) F-ECT$ válasza v_angelus (#5598) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát igen. Eddig én is kiadtam azt a pár dolcsit részenként, most egy centet sem költöttem rá...

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.