Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) air válasza air (#5043) üzenetére


air
nagyúr

Kiny@h@ssák! :DD
Átraktam az APK-t a másik tabomról, telepítettem, megy. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5052) GALARDO válasza Sirpi (#5047) üzenetére


GALARDO
addikt

Annyira nem rossz mint vártam, mindjárt kijátszom, és egy fillért se fizettem.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5053) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Kipróbáltam néhány game-ét (Quake 1, GT Racing: Motor Academy) Samsung Mini 2-őn simán mennek. (Mini 1-el döcögtek néha, ezek szerint inkább CPU-ból futnak ezek, mert a GPU-juk megegyezik) :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5054) ollie válasza zoltanz (#5053) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Más is számít, pl a ram mérete, a ram sebessége (pl ez is nyilván gyorsabb), meg lehet, hogy nagyobb órajelen megy az Adreno 200.

***

(#5055) zoltanz válasza ollie (#5054) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Sztem Quake 1 nem a Ram -tól lett simább, szemre azonos felbontáson mennek (talán GT Racing többön kicsit). A magasabb órajelen futó Adreno 200-nak 220 a neve, ha jól tudom.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5056) ollie válasza zoltanz (#5055) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk opengl-es a quake, ott meg nagyon sokat számít a processzor.

***

(#5057) zoltanz válasza ollie (#5056) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Megnéztema Quake 3 -at is, az is szépen folyik, nem röcög, mondjuk ahhoz ajánlott egér. Mire levadászok valamit a nélkűl,, kb 10x leszednek... (a könnyű fokozaton persze)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5058) tomee007007


tomee007007
őstag

Horn-t próbálta már valaki?
Nagyon jónak tűnt, de az egy dolog, hogy a négy magos -MTK procis telómon telómon nem indult el, de még a Note 10.1-men sem... :F

[ Szerkesztve ]

(#5059) ollie válasza tomee007007 (#5058) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem csak Tegrás készülékeken fut, mert a Nexus 4-emen sem.

***

(#5060) Epsylon válasza Land (#4936) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Én igen!
Amellett Pocket Fort az egyik kedvenc, a másik VikingWars, amihez (ingyenes, gyors) Kakao regisztráció kell (de így másik gépről is folytathatod).
Van még pár hasonló játék, amiket tolok, ezek: Enemy Lines, Battle Alert- Red Uprising és ProjectY.
Az utolsó egy béta verzió, aminek a magyarosítását (megszórom paprikával és parasztkolbásszal :DDD ) én fogom csinálni, ha végre megkapom a fájlokat.. Nagyon szép a grafikája, de a menü még egyenlőre ótvarul néz ki és nem elég átlátható.. de béta, ezt el lehet nézni. Területfoglalós.
Én ezekkel egy Toshiba AC100-10N típusú Android netbook-on játszom. Sajnos érintőkijelző nélkül, egérrel, nem túl sok játékkal tudok játszani. Kevés van erre optimalizálva, átírva.

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#5061) Epsylon válasza ollie (#5059) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Kompatibilitási lista a készülékeimmel. Ha nem tudnád, miért nem megy.. Nem is értem, hogy gondolták a kiadását így..

Ezekből az AC100 Tegra 250-es.

[ Szerkesztve ]

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#5062) Sonja válasza Epsylon (#5061) üzenetére


Sonja
veterán

Nekem mind a kettőre kompatibilist ír. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#5063) Epsylon válasza Sonja (#5062) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Kettőre nekem is. De az arányokat nézd! És(nagyrészt) átlagmobilok vannak a listán.

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#5064) tomee007007 válasza Sonja (#5062) üzenetére


tomee007007
őstag

Persze, nekem is, csak a kezdőképernyő után tögtön kilép, vagy csak fekete képernyő fogad.....

(#5065) ollie válasza Epsylon (#5063) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából már az röhej, hogy a google referenciamobilján (nexus) nem fut valami...

***

(#5066) ayo válasza ollie (#5065) üzenetére


ayo
addikt

a rohej szerintem ez: https://play.google.com/store/search?q=plants+vs+zombies+2&c=apps

oke hogy mennyire jo hogy szabad nyitott az android de azert a store ra raferni mar egy kisebb szabalyozas. termeszetesen ezeket a pvz2ket ne telepitsetek meg a popcap llc nevezetu szarsagot se mert kamu.

(#5067) ollie: ez is karos raadasul mar a GTA 5 is megvan nekik... az oke hogy itt minden forditva mukodik hogyha szolnak sokan akkor szedlik le de ez mar sztem elegge tulnotte magat. nekem nincs bajom a rendszerre nem akarok mas grafikaju akkumlatort stb, de ez a store resz nagyon gaz igy, mert kb vegig kell guglzini hogy ki a kiado melyik az eredeti van e egyaltalan stb. mikor kijott a terraria is akkor is irtak nekem hogy ez most biztos az igazi? en meg tudtam hogy az mivel ismertem a kiadot, de hat az atlag ember nem hoy csak karos programot telepit hanem fizet is erte akar :S

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#5067) ollie válasza ayo (#5066) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na igen, nem értem, hogy ezt hogy engedheti meg a google. Ezek egy jó része valszeg káros program.

***

(#5068) dokee78 válasza ollie (#5059) üzenetére


dokee78
félisten

A nexus 4,mióta Tegrás? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5069) Sn00k válasza ollie (#5022) üzenetére


Sn00k
veterán

Köszi, már meg is vettem. Jónak néz ki este tesztelem...:)

3njoy the Lif3

(#5070) Damage401


Damage401
senior tag

Új Adreno ami 300 felett képezi a számot, már a Horn és a régebbi Tegrás cumok (2 talán 3 vannak) optimalizálva már elindítja őket is

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#5071) ollie válasza dokee78 (#5068) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Senki nem mondta, hogy az.

***

(#5072) Sirpi válasza ayo (#5066) üzenetére


Sirpi
senior tag

A Popcap LLC-set pont tegnap este jelentettem be. A 2. rész képeihez benyomták szóról szóra az első rész leírását, oszt' hadd szóljon :(

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#5073) ayo válasza Sirpi (#5072) üzenetére


ayo
addikt

igen de mar tegnap v elotte is volt egy LEAKAPP vagy hasonlo is. szinten reklam malware es hasonlo gyanus tema. nem kene brutalisan szabalyozni itt dolgokat de azert ilyeneket tiltani kene

http://jateknaplo.blog.hu

(#5074) Sanyi.mTs válasza F-ECT$ (#5034) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nekem se :(

(#5075) pepe091 válasza dokee78 (#5068) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szövegértés egyes. ;]

(#5076) dokee78 válasza pepe091 (#5075) üzenetére


dokee78
félisten

Hát félre olvastam,megesik ébredés után. :K

(#5077) jonnyjoker01 válasza Epsylon (#5060) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Jó a ProjectY! Tetszik nagyon!

Látom a reviewdat :)

Üdv. Johnny

(#5078) Bozek válasza Epsylon (#5061) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem meg a HD felbontás is kell neki. Kompatibilis a Nexus 7-tel és a Sony Xperia V-vel is, a Sony Ericsson Xperia neo-val már nem, de annak kisebb is a felbontása. Bár továbbra is kérdés akkor, hogy a Nexus 4-en miért nem megy...

(#5065) ollie: A Nexus 4-et már nem is forgalmazza a Google, szóval kihúzható a referenciamodellek sorából. [link]

[ Szerkesztve ]

(#5079) pepe091 válasza Bozek (#5078) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

UK Playben még van. Meg MM-okban, kiskereskedőknél is, Telenornál is.

(#5080) Bozek válasza pepe091 (#5079) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, mert ott még nem fogytak ki a készletek. De ha azok is elfogynak, akkor nincs tovább.

(#5081) pepe091 válasza Bozek (#5080) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Így igaz. De akkor is butaság olyat írni, hogy: "kihúzható a referenciamodellek sorából". Attól, hogy nem forgalmazzák, még referencia telefon marad. :)

(#5082) Bozek válasza pepe091 (#5081) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerinted a jövőben fog még vele foglalkozni a Google? Részemről addig számít valami referenciamodellnek, amíg kap támogatást.

(#5083) ollie válasza Bozek (#5082) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még másfél évig kap kb támogatást.

***

(#5084) pepe091 válasza Bozek (#5082) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Te most viccelsz? Még a Galaxy Nexus is kapott 4.3-at, sőt 4.4-et is fog.. A N4 is még minimum 1-1.5 évig kapni fogja a legújabb Android frissítést egyből a bemutatást követően. :K

(#5085) Bozek válasza pepe091 (#5084) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjuk a Galaxy Nexus-nak az USA only verziói nem kaptak, de lényegtelen. Majd idővel kiderül.

(#5086) Epsylon válasza jonnyjoker01 (#5077) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Ha jól kezded el a játékot, akkor mókás, sokáig tart és tuti a győzelem. De, ha rosszul, akkor kész kínszenvedés az egész. Egy fél napom ráment, mire rájöttem, hogy nem szabad elkapkodni a területfoglalást. Legjobb két másik AI ellen játszani. :)

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#5087) Hegasus válasza Bozek (#5085) üzenetére


Hegasus
senior tag

de itt most nem az volt a baj, hogy kap-e frissítést, meg meddig kapható. (amúgy is mikor megjelent az n4, már piacon volt a horn)
a baj az, hogy mi az hogy egy program elindul egyik vason a másikon meg nem, holott az andreno 320 simán vinné a hornt. Itt már vége is kéne lennie a problémának.
De ennek az oka nem más, mint hogy a soc gyártó (nvidia) lefizettet néhány fejlesztőt, hogy szedjék ki a pipát a sanpdragon-os vasak mellől (vagy legalábbis ne induljon el). (mégha az a google referencia készüléke is, aminek a lényege, hogy a felhasználók a play-en keresztül hozzanak bevételt...)
Legalább úgy csinálták volna a mint a dead triggert, hogy akinek tegrája van, az szebb játékot kap, akinek nincs az gyengébb grafikával, de legalább játszhat vele...
Szerintem én is így jártam a pf2-vel: a rockstar megteheti, hogy csak azoknak a gyártóknak a készülékével lesz kompatibilis a vice city, meg max payne, akik fizetnek...
amúgy nagyon jó játék a horn. nexus7-en imádtam, ezért is sajnálom, hogy nem megy. :O

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#5088) ollie válasza Bozek (#5085) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kaptak 4.3-as androidot?

***

(#5089) Bozek válasza Hegasus (#5087) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az Xperia V-ben is Snapdragon van, S4-es, Adreno 225-tel és az kompatibilis. Szóval ez a része megbukott a dolognak. Amúgy lehet, hogy ott a Playstation Certification jelent előnyt.

(#5088) ollie: Az USA verziók elvileg nem. Legalábbis nincs feltüntetve a Nexus hivatalos ROM oldalán.

(#5090) ollie válasza Bozek (#5089) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De nem értem. A Nexus 4 elvileg mindenhol ugyanaz. Mi ez az USA only verzió? A play store-ban mindenhol ugyanazt a Nexus verziót árulták.

***

(#5091) Hegasus válasza Bozek (#5089) üzenetére


Hegasus
senior tag

és el is indul? :U
mert letölteni nekem is le lehet, csakhogy épp elindul majd kilép...

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#5092) Dzsuri89 válasza ollie (#5090) üzenetére


Dzsuri89
őstag

De ő nem Nexus 4-ről beszél, hanem Galaxy Nexusról. :)

Yakju meg Takju verzióra van 4.3 a hivatalos oldalon is.

(#5093) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Ismertek ehhez hasonló látványvilágú játékokat?(A linkelt játék készítoitol nem erdekelnek játékok,azokat már próbáltam)

Inferno

Előre is köszönöm mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#5094) ollie válasza Jumbozorz (#5093) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Evac, Radiant, Radiant Defense, Robotek, de ezek mind más stílusú játékok, de hasonló látványvilágúak.

***

(#5095) Jumbozorz válasza ollie (#5094) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Ezekkel már mind játszottam, de azért köszönöm!

(#5096) dokee78


dokee78
félisten

Ingyenes platform és mászkálós játékot keresek.
Bár lehet ez épp egy kategória.
Nem demót és trialt.

(#5097) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Mondjatok olyan játékokat ami LEKÖT benneteket.. :) mert beteg vagyok.. De mindent megunok 5 perc után

halahala

(#5098) Peaceliker válasza ollie (#5094) üzenetére


Peaceliker
őstag

Robotek-et kipróbáltam! Marha jó!! :C :R

"Oh my Goa'uld!"

(#5099) ayo válasza Peaceliker (#5098) üzenetére


ayo
addikt

en azt par eve kitoltam :D tenyleg nem rossz bar ha rajossz akkor viszonylag egyszeru + egy kis szerencse kell ugye

http://jateknaplo.blog.hu

(#5100) ollie válasza xenom0rph (#5097) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

Na meg Angry Birds :P

[ Szerkesztve ]

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.