Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) xenom0rph válasza 5381 (#5948) üzenetére


xenom0rph
őstag

Köszi! Erre még nem is gondoltam, hogy a napot is lehet 'turbózni!

halahala

(#5952) ayo válasza ollie (#5949) üzenetére


ayo
addikt

nekem se megy. de majd beleneznek azert.

http://jateknaplo.blog.hu

(#5953) jonnyjoker01 válasza ayo (#5944) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

3.2 rating... chö :(((

Üdv. Johnny

(#5954) mustang08 válasza ted_mosby (#5947) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

A butább játékokról nekem egyből ez jutott eszembe:
Super Falling Fred: IAP-os, de sose érzetem szükségességét annak, hogy pénzt költsek rá.

(#5955) ted_mosby válasza mustang08 (#5954) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Köszi! :K Ahogy olvasom, a véleményeket, azt gondolom hogy ezzel el leszek egy ideig :D!

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#5956) 5381 válasza eastone1 (#5950) üzenetére


5381
aktív tag

Nem upgrade, hanem csak egyszeri turbó fokozat. A zöld levelekkel lehet, amiket a meccsek alatt ad. Minden növénynek felerősíti a tudását.

(#5957) eastone1 válasza 5381 (#5956) üzenetére


eastone1
senior tag

Csak az a baj higy abból a nyüves levélből van kevés és többnyire akkor jön mikor a legtöbb zombi. Na sebaj egyszer csak szerencsém lesz.

(#5958) dokee78


dokee78
félisten

Plants and Zombies 2 nagyon kemény.
Akku 56 fok.
Komolyabb játékok nem fűtenek ennyire,rosszul lett optimalizálva?
Ha nincs töltőre dugva,akkor nem sok kell és full lemerülök.

[ Szerkesztve ]

(#5959) xenom0rph válasza dokee78 (#5958) üzenetére


xenom0rph
őstag

Szerintem telefon függő mert nekem egyáltalán nem melegszik tőle a telefonom!

halahala

(#5960) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Mai ingyenes app Amazonon: V for Vampire- szerintem nem rossz :D

(#5961) dokee78 válasza eastone1 (#5957) üzenetére


dokee78
félisten

Ezek szerint szerencse is kell hozzá.

(#5962) MurdR


MurdR
veterán

Dead Trigger 2.
Nekem bejön. Ezt most eltalálták. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#5963) MurdR válasza dokee78 (#5958) üzenetére


MurdR
veterán

Nem lehet hogy inkább a NET melegíti? Vagy nem kell hozzá aktív internetkapcsolat?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#5964) F-ECT$ válasza xenom0rph (#5959) üzenetére


F-ECT$
titán

No és milyen telefonod van?

Dive ever, work never.

(#5965) aizen92 válasza dokee78 (#5958) üzenetére


aizen92
addikt

szarul lett optimalizálva az biztos. egy galaxy note-n nem hajlandó normálisan futni. egyáltalán nem melegszik és szaggat mint az állat. hihetetlen. remélem csinálnak ezzel valamit.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5966) Sanyi.mTs válasza dokee78 (#5958) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nálam se melegszik annyira (s3 mini)

(#5967) drmotto válasza eastone1 (#5957) üzenetére


drmotto
őstag

Tudsz venni is levelet, 1000 játékpénz darabja.

(#5968) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

PvZ2 nekem sem meríti olyan gyorsan az aksit (Galaxy Tab 10.1) viszont, ha menet közben lezárom a tabletet, majd újraélesztem, akkor megfagy és nem csinál semmit. Ugyan ez van ha kilépek, bent marad a taskok közt és amíg ki nem lövöm a task managerben, addig nem lehet újra játszani vele. Ettől függetlenül nagyon tetszik.

Azt meg tudja valaki mondani, hogy el lehet érni minden upgradet, növényt, pályát stb. úgy is, ha nem fizetek egy kanyit sem?

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5969) Jumbozorz válasza AlexWolf (#5968) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia.

Minden növényt tuti, hogy nem lehet elérni, mert Én már a végén tartok és az első részből a kedvenc plantemet csak pénzért lehet megvenni a második részben. Sok változatos növényt ad és azokkal végig lehet vinni a játékot IAP nélkül. Viszont, ha mindent 3 csillagosra akarsz csinálni, akkor kökeményen el kell költened a játék pénzedet a pályákon instant killekre, meg zöld levelekre.Minden pályát el lehet érni,IAP nélkül is. Azokhoz csak kulcs kell, az meg csak szerencsén múlik mennyit kapsz egy pályán ( nekem volt olyan, hogy 3 darabot kaptam egy pályán )+ A Jetit mindig le kell vadászni!: )

[ Szerkesztve ]

(#5970) AlexWolf válasza Jumbozorz (#5969) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Na most sajnálom, hogy az EA beszállt a popcap-ba. Az első részt még a mai napig nyúzom kb minden létező platformon, de ha ez tényleg ilyen, akkor egyszer végigtolom, oszt megy a levesbe.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5971) Sirpi válasza Jumbozorz (#5969) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nekem is iszonyúan melegszik (SGSII), és a képernyőzár feloldása után force close-ol, újra kell indítani, szóval még van mit csiszolni rajta. Egyiptom kivégezve (40/40), de az a bajom, hogy mivel összesen 3 féle pálya van az egész játékban, már most elkezdtem unni. Főleg, hogy összesen 6 slotom van (a 7.-et még nem nyitottam ki, mert baromi lassan szórja a kulcsokat), ezért nem sok változatosság van a pályákban, nem érzem azt, hogy hú de jó, hogy jön egy új küldetés. Ráadásul a 2-3. világban mintha ritkábban adna kulcsot is, szóval nekem se jön be az IAP-irány. De legalább nem is fogok fizetni érte, mert nagyon elszállt árak vannak benne (egy növény 537 Ft). Esetleg ha a 4. világ fizetős lesz, és nem túl durva árszabással, akkor meggondolom, de tárgyanként elvárni, hogy fizessünk eléggé a legalja...

A coinoknak sincs kb. semmi értelme, a power up-okkal szépen lehet gazdálkodni, nem vettem még egyet se, a 3 "isteni beavatkozás" meg szerintem csalás, úgy nyilván nem téma a pályákat megcsinálni. Ehhez képest nem vágom, miért is akarna bárki 450.000 coint megvenni 26 ezer(!) forintért?!

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#5972) Bozek válasza AlexWolf (#5970) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerinted az első részt ki adta ki? Megsúgom Neked, hogy az EA. :)

(#5973) Sirpi válasza Bozek (#5972) üzenetére


Sirpi
senior tag

Azt mégis végig lehetett tolni droidon 1$-ért, minden növényt és tartalmat megszerezve.

Egyébként nem lenne igény egy külön PvZ2 topikra? Az utóbbi napokban eléggé elnyom itt minden mást :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#5974) ollie válasza Bozek (#5972) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De akkor még valószínűleg nem szólt bele a játék készítésébe. Bár az első rész megjelenésekor még talán nem volt EA tulajdonban a PopCap (legalábbis a PC-s verzió megjelenésekor, abban asszem egyáltalán nincs EA logo).

***

(#5975) AlexWolf válasza Bozek (#5972) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Az első rész, amikor megjelent még sehol nem volt az EA. A popcapot csak utána vették meg, amikor már híresek lettek a PvZ és a Bejeweled miatt. Az viszont igaz, hogy eredetileg csak PC-re jelent meg a PvZ 1 és csak az EA miatt jelent meg XBOX-ra, meg mindenféle egyéb platformra.

Az első rész megvan a megjelenése óta, szóval tuti nem volt akkor még EA.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5976) Bozek


Bozek
nagyúr

Jó, a PC-s megjelenés idején tényleg nem, mivel 2011-ben vette meg az EA a PopCap-et. De itt most Android-os játékokról beszélünk, nem értem, miért kell belekeverni a PC-t...

(#5977) dokee78


dokee78
félisten

PvZ2.

Annak van trükkje,hogyan kell zombit ölni,hogy levelet dobjon?

[ Szerkesztve ]

(#5978) Jumbozorz válasza dokee78 (#5977) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Azok dobnak levelet, melyek körül zöld villám cikázik: )

(#5979) jozso1989


jozso1989
őstag

Tök érdekes, hogy nekem az SP még böngészéstől is leégeti a kezem, de PvZ2-től még csak langyos sem lett, ráadásul nem akad (mondjuk nem játszok órákat vele). xD

Itt látszik, mennyire hulladékul optimalizálnak androidra... A gyártóknak csak az iOS azt kész...

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5980) AlexWolf válasza Bozek (#5976) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Baromi egyszerű, azért mert az első rész PC-ről lett portolva Androidra, és eredetileg az EA nélkül lett lefejlesztve az a rész.
Míg a második már eleve Androidra/IOS-ra lett fejlesztve, a lehúzós EA érában, így szerintem jogos az összevetés.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5981) ayo válasza jozso1989 (#5979) üzenetére


ayo
addikt

konnyebb 5 fajta telora dolgozni mint 100ra ez sztem egyertelmu:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#5982) Ghostface


Ghostface
senior tag

Nálam PvZ2 nem melegíti az akksit (Xperia Sola), viszont nagyon szívja. Miután bezárom a játékot ugyanúgy szívja, sőt ha belépek az alkalmazásokba és leállítom akkor is meríti. Csak az segít ha újra indítom a telót.

PSN: Nifty_Ghostface

(#5983) jozso1989 válasza ayo (#5981) üzenetére


jozso1989
őstag

Szerintem meg egy olyan cégnél, mint az EA nevetséges, hogy egyáltalán ilyen kérdés előjöhet... :)

Mindegy én már megtanultam... Gameloft-tól és EA-től nem veszek játékot soha (hálisten ez most ingyenes, különben nem játszanék vele). Még azt is meggondolom megéri-e letölteni ingyen. :P

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5984) ollie válasza AlexWolf (#5980) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk az utolsó update, ami ugye az összes PC-s feature-t beletette az első PvZ-be azért már ugyancsak lehúzós, hiszen vagy a végtelenségig farmolhatod a pénzt, vagy perkálsz igazi lóvéval, hogy játszhass az extra pályákon. Na nem mintha úgysem érné meg, mert tényleg jó játék, de azért már látszik az EA keze.

***

(#5985) AlexWolf válasza ollie (#5984) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Megvan az über megoldás! Dosbox androidra, arra win xp, és felrakni a pc-s PvZ 1-et!!! :DD

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5986) ayo válasza jozso1989 (#5983) üzenetére


ayo
addikt

egyreszt gondolom nem foglalkozik vele annyit EA androidra masreszt ez egy android ficsor hogy ezernyi telefon van. amugy en maig nem tudom leszedni storybol mert samsung galaxy s advance hez azt irja nem kompatibilis. ettol fuggetlen az apk fent van es tokeletesen megy. ez van...

http://jateknaplo.blog.hu

(#5987) xenom0rph


xenom0rph
őstag

A PvZ 1-be is belekerült az IAP egy update során ,csak az a játék már annyira összevolt rakva, hogy túlságosan nem szól bele a játékmenetbe szerencsére ,és igen, szerintem is kicsit monoton lett az új rész..

halahala

(#5988) Sirpi válasza ollie (#5984) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nem volt para az első résznél begyűjteni mindent, nekem egy héten belül megvolt. Egyrészt a zen gardenben minden nap vettem 3 virágot, meg egy 7500-as növényt, másrészt a Last stand pályának van egy olyan setupja, amivel kb. 15-20 perc alatt több mint 20.000-et lehet gyűjteni (tele kell rakni virágokkal a pályát):

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#5989) ollie válasza AlexWolf (#5985) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

DosBox-on (DOS) alól nem fut a WinXP.

***

(#5990) AlexWolf válasza ollie (#5989) üzenetére


AlexWolf
senior tag

És Win98 alatt futott a PvZ? :D

Valaki tolta a Battle Nations című játékot?

Ha igen, akkor milyen? Jó? Nagyon F2P-es?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5991) geckowize


geckowize
őstag

Hello!

Egy téma-összefoglalóba nem kéne leírni az általános kategóriákra (autós, FPS, logikai, gondolkodós, agyatlan) pár igényes játékot összegyűjteni?

(#5992) Fitzgerald válasza geckowize (#5991) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hey.

Lehetne, csak hat olyan szinten szujjjjektiv hogy kinek mi az igenyes, hogy ejj.
En pl. rpg fan vagyok, majdnem 20 eve kezdtem klasszik papir/kocka rpg-vel jatszani.
A tanyerszemu, japan manga gyoker rpg jatekoktol viszont eros sugarban a labam ele hanyok.
Masok szerint ezek a valaha keszult legigenyesebb szerepjatekok.

Egy olyat lehetne csinalni szerintem is, hogy kulon a freemium, a full paid, es az ingyenes (ad supported) kategoriaban is osszeszedni mufajonkent azokat a jatekokat, amelyek tenyleg tartalmasak, hosszabb tavu szorakozast nyujtanak, es jo a supportjuk.

(#5993) geckowize válasza Fitzgerald (#5992) üzenetére


geckowize
őstag

Igen, az utóbbi felvetésnek én is örülnék!

(#5994) dzsidzsas válasza Fitzgerald (#5992) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

A tanyerszemu, japan manga gyoker rpg jatekoktol viszont eros sugarban a labam ele hanyok.

Na ezzel egyetértek!

[ Szerkesztve ]

https://rollerezz.blogspot.com/

(#5995) xenom0rph


xenom0rph
őstag

PvZ2-ben egy ajtót csak több kulcs nyit... Nem egy kulcs, egy ajtó..?

halahala

(#5996) AlexWolf válasza xenom0rph (#5995) üzenetére


AlexWolf
senior tag

sajna nem. az a szám amit az ajtón látsz azt mutatja hány kulcs kell a kinyitásához. csak az első ajtót nyitotta 1 kulcs.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5997) xenom0rph válasza AlexWolf (#5996) üzenetére


xenom0rph
őstag

:((( :(((

halahala

(#5998) jozso1989


jozso1989
őstag

Nem tudom, ki hogy van vele. De ez a Walking Dead játék k*va jó! :D

A sorozatot is imádom... ez meg metrós játéknak állati! :P

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5999) Logeeen válasza jozso1989 (#5998) üzenetére


Logeeen
senior tag

Melyik? :DDD :B

#Xiaomi 13T#

(#6000) citkar válasza Logeeen (#5999) üzenetére


citkar
addikt

Egyik jobb, mint a másik, de gondolom a The Walking Dead - Assaultról van szó:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.