Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) jozso1989 válasza #59070464 (#5850) üzenetére


jozso1989
őstag

Akkor aki szerint nem mobilra való, az nem fog vele játszani, ennyi. De azért nektek is ott van (volt) a telefonon, "kipróbálás" végett... :U

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5852) Bozek válasza ollie (#5805) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálunk az EA Swiss Sarl játékai tölthetőek le, az Electronic Arts Inc-é nem.

(#5853) ayo válasza #59070464 (#5850) üzenetére


ayo
addikt

lesz majd pc verzio is a dead triggerbol. en egyet probaltam nem rossz de en is ugy vagyok hogy mobilos jatekokat jatszom inkabb viszont a masodik resz hogy minden automata pl a lovos es bedeszkazas is nagyon sokat dob az egeszen. sokkal iranyithatobb es mobilbaratabb lett.

akinek nem kompatibilis a teloja a pvz2 vel annak ott az apk megoldas. aszem 1gb ram kell neki de pl enyem csak 768 es a kinai meg a ausztral verzio is futott bar neha kilepett ha sok app volt inditva. a jatek free szoval annyira nem illegal es gondolom vannak paran akik most csalodtak hogy vegre itt es nem tudjak szedni, egy probat meger, de persze csak sajat felelosegre.

http://jateknaplo.blog.hu

(#5854) vgyuri válasza ayo (#5853) üzenetére


vgyuri
őstag

PvZ 2 Huawei G300-ra is telepíthető Play-ről, ebben csak 512 mbyte ram és 1 mag van, mégis tökéletesen megy a játék.

(#5855) ayo válasza vgyuri (#5854) üzenetére


ayo
addikt

fura nekem galaxy s advance van es nem engedi mikozben siman jol fut az apks valtozat...

http://jateknaplo.blog.hu

(#5856) ollie válasza ayo (#5855) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy néz ki amúgy, hogy a 2. rész még jobban is van optimalizálva, mint az 1, mert sokkal hamarabb betölt, és úgy általában jóval kevesebbet töltöget.

***

(#5858) Damage401 válasza laslie92 (#5857) üzenetére


Damage401
senior tag

Ne haragudj, de a nyílt WAREZ hirdetése már Önmagában is veszélyes. Nem fogják díjazni. Elhisszük hogy jót akarsz, de sajnos ennek itt nincs helye

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#5859) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!
Az első Dead Triggerrel nem igazán játszottam ezért rutintalan vagyok benne.
Kérdésem: a pályákon jobb végigszaladni viszonylag gyorsan vagy mint ahogy én csinálom szép komótosan, minden zombit kinyírni? :F
Ennek ugye az a veszélye, hogy elfogy a lőszer elég sűrűn és kénytelen vagyok a "francia kulccsal" szétverni a fejüket amíg ad lőszert a játék.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#5860) raziel01 válasza golyós (#5859) üzenetére


raziel01
veterán

Vannak a pályákon lőszertöltő dobozok.

(#5861) golyós válasza raziel01 (#5860) üzenetére


golyós
őstag

Ezt vágom, csak a haladás mikéntje érdekel.van -e előnye vagy hátránya a lassú-óvatos haladásnak?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#5862) zozyk


zozyk
addikt

(#5863) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ugyan nem játék, de kifejezetten jó rajzolóprogram ingyenes ma: Sketchbook Mobile

Megjelent:
Dungeons & Dragons Arena of War (F2P ARPG)
Ez egy hivatalos D&D játék.

***

(#5864) mijos


mijos
senior tag

Tudnatok nekem valami strategiat ajanlani megint? Frontiers es kingdom rush is kitolva. Ettol jobb szerintem nem nagyon lesz :)

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#5865) geckowize


geckowize
őstag

Hello!
A kérdésem, hogy miféle android játékok léteznek multiplayer lehetőséggel?
Kb. 1 éve is kérdeztem, akkor még elég kevés volt, a N.O.V.A. 3-at ajánlottátok asszem, de az FPS műfaj szerintem egérre és billentyűzetre való, nem tácsszkrínre, így az felejtős.

7 és fél éve, 2006 tavasszal még S60-as telókkal (3230 és 6600) bluetooth-on nyomtuk az Asphalt Urban GT-t, cool élmény volt, ezt kissé hiányolom az androidból, hogy bluetoothon nincs multizás, max csak netközelben, de akkor se jött be az a 2-3 játék a nova3mal együtt, amit ajánlottatok.

Azóta változott a helyzet? Csak én érzem kihasználatlannak az androidos játékok lehetőségeit?

Az Angry Birds Go egyébként multiplayer lesz?

(#5866) ayo válasza ollie (#5856) üzenetére


ayo
addikt

ja mindenben jobb a 2 en is ezt vettem eszre, meg is jott a kedvem bar pc verziot is mostansag igertek... arra kivancsi leszek mennyivel lesz tobb v masabb

http://jateknaplo.blog.hu

(#5867) jozso1989 válasza ollie (#5856) üzenetére


jozso1989
őstag

+1! Én is így vettem észre. Hamarabb betölt, nagyon szépen fut, ráadásul sokkal jobb a grafika (a víz gyönyörű).

Miért nem tudnak minden játékot így optimalizálni droidra? :(

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5868) jonnyjoker01 válasza ollie (#5856) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Teljesen igaz. Bár minden egyes játék ilyen jól nézne ki, rendszerigénye pedig nem lenne túl nagy. Grat Madfinger! :C

Üdv. Johnny

(#5869) ollie válasza jonnyjoker01 (#5868) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi a Plants vs Zombies 2-ről beszéltünk. :D

***

(#5870) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

A Dead Triggernek van sztorija?Kapcsolódnak a részek sztorilag?Végig kell vinnem a első részt, hogy élvezetesebb legyen a második rész?

Köszi.

(#5871) jozso1989 válasza ollie (#5869) üzenetére


jozso1989
őstag

Jól van, na, én is benéztem! :D Mindenki oda meg vissza van a DT2-től! :P

(#5862) zozyk: Úgy olvastam, hogy ez a játék nem működik Adrenos telefonokon... igaz ez?

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5872) Silent77 válasza jozso1989 (#5871) üzenetére


Silent77
veterán

Huawei medipad, huawei y300 kompatibilis vele.
Ha jól emlékszel tabon próbáltam, jól ment.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#5873) Bozek válasza jozso1989 (#5871) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem nem igaz, mivel mind az Xperia Neo-ra, mind az Xperia V-re kompatibilisnek írja.

(#5874) jozso1989 válasza Bozek (#5873) üzenetére


jozso1989
őstag

Az egy dolog...

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5875) geckowize válasza geckowize (#5865) üzenetére


geckowize
őstag

Hello!

Ha esetleg túl hosszan indokoltam meg a kérdésem és tl;dr-eztétek, mégegyszer felteszem a kérdést:

Melyek azok az Androidos játékok, amelyek multiplayerezésre képesek?

(#5876) ollie válasza geckowize (#5875) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát úgy a játékok fele. Komolyan vársz egy listát? Mert százezres nagyságrendről beszélünk.

***

(#5877) ayo válasza jonnyjoker01 (#5868) üzenetére


ayo
addikt

az is sokkal jobb lett szoval igaz arra is:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#5878) jozso1989 válasza geckowize (#5875) üzenetére


jozso1989
őstag

Asphalt8?:P

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5879) golyós válasza geckowize (#5875) üzenetére


golyós
őstag

Mindig tanulok valamit : mi a búbánat ez: tl;dr-eztétek ? :F

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#5880) ollie válasza golyós (#5879) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#5881) geckowize válasza ollie (#5876) üzenetére


geckowize
őstag

Tekintve, hogy 1 éve megkérdeztem és max 3 darabot tudtak itt mondani, nem gondoltam volna, hogy már ennyire megnőtt a számuk. A legnépszerűbb 10-ből mondjuk nem bánnám ha tudnátok mondani párat.

(#5882) geckowize válasza golyós (#5879) üzenetére


geckowize
őstag

Pont az ilyen kérdés miatt raktam linkbe a kifejezést, és ott is van a jelentése.

(#5883) maroskah


maroskah
aktív tag

Nem tudom volt-e már. Call of Duty®: Strike Team

[ Szerkesztve ]

(#5884) golyós válasza ollie (#5880) üzenetére


golyós
őstag

:R

(#5882) geckowize: 7 féle válasz van és nem beszélni angol, ezért kérdeztem.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#5885) jozso1989 válasza zozyk (#5862) üzenetére


jozso1989
őstag

Ez baromi jó kis játék! Megvettem. Ajánlom mindenkinek!

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5886) Jakesz


Jakesz
őstag

Na leszedtem a Plants vs Zombies 2-t. Kicsit már monoton az első rész után, mert nem adott annyi újítást, amitől az ember egy teljesen másik játékban érezné magát, de ez nem a játék hibája, hanem a téma korlátozottsága. Viszont nagy előrelépés a játékmenet kinyújtott szavatossága, és ezért még a mikrotranzakciónak is örülni tudok.
A Galaxy S4 már 10 perc után rendesen bemelegszik tőle.

[ Szerkesztve ]

(#5887) enginev3.0 válasza Jakesz (#5886) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem nagyon jó, pedig első résszel is sokat játszottam, még is megunhatatlanul el tudok kezdeni a második részével is játszani
One szerencsére nem melegszik, viszont az akksit rendesen le tudja húzni

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5888) kovsol válasza zozyk (#5862) üzenetére


kovsol
titán

Nexus7 -t nem támogatja a játék. Na most csalódott vagyok :(

mod: készülékről megengedte venni és tölti is le, weben, meg nem támogatott készüléknek írta

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5889) Tressy


Tressy
senior tag

Egyik nagyobb androidos oldalon 43 oldalnyi online játszható és 21 oldalnyi bluetoothon keresztül is multizható game van (10 game/lap) szóval azért van eléggé sok.Bár normális focis játék pl Pro Evolution Soccer 2012 nem megy multiba androidon csak IOSen persze...

(#5890) BalanceR


BalanceR
addikt

Két nap DeadTrigger2 használat után eljutottam oda, hogy ezt is törölni fogom, mint az egyet.
Az elején örültem, hogy van némi story, de nagyon rövid, és utána csak monoton küldetések, monoton pályákon.
A sniper-szerű küldetés nagyon jó, de a story mód után nem jelenik meg többet.
Fejlődni nehéz, és értelme sincs, mert max jobb fegyverekkel mehetek ugyanarra a pályára, de álltalában, ha nem hard fokozaton csinálok egy küldetést, több pénzem megy egy painkillerre, meg gránátra, mint amennyit kapok a végén.
A grafika, optimalizáció remek, de a játékmenet botrány unalmas.

Nem értem, hogy ezzel a játékmotorral miért nem fejlesztenek egy hosszú single playeres FPS-t, multi lehetőséggel, vagy co-op pályákkal?
Miért jó ez a "mennyè ' azt daráljá ' " kategória?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#5891) erikke17 válasza BalanceR (#5890) üzenetére


erikke17
őstag

Ez az egy engem is kegyetlenül bánt.. Még egy kötszer ára sem jön vissza néha.. Gyűjtögeted kuporgatod a pénzt majd egy kör alatt el is lehet verni a zsetont.. :(

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#5892) Fitzgerald válasza BalanceR (#5890) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azert, mert az elmult evekben valamilyen megmagyarazhatatlan okbol kifolyolag elkepesztoen felkapott lett ez a zombis, daralos mufaj. Ez odaig ok, hogy The Walking Dead a teveben, es Left 4 Dead pc-n. De mar kezd kibaszott repetitiv lenni az egesz tema. Marketen minden masodik jatek zombis. Ez kell az embereknek, nem az agyalos stuff.

(#5893) BalanceR válasza erikke17 (#5891) üzenetére


BalanceR
addikt

Na igen, és ha jobb fegyvert akarsz, akkor irreálisan nagy összegért upgrade-eld a tech levelt, utána fizess tízezreket a gunsmith levelért, azután tied lehet az új fegyver,persze azért megint hatalmas összeget kell fizetned, mindezt úgy, hogy egy körben, ha spórolsz is csak max egy pár százast keresel...
Mert gránát nélkül egy radioaktív,vagy páncélozott zombi ellen nincs esélyed...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#5894) BalanceR válasza Fitzgerald (#5892) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem lenne baj, a zombis téma, ha ésszel csinálnák.
Mert lehet olyan zombis játékot / filmet is csinálni, amiben a zombik szinte mellékszálak, és a történet, a dráma, a feszültség adja a hangulatot ( Pl. The last of us / The walking dead...)
De ez a cél nélküli daráló tényleg idegesítő, és unalmas, nézd meg pl a SixGun nevü játékot,teljesen jó kis western kaland játék lenne, erre mit tesznek bele?
Kib@szott zombikat, vámpírokat... pedig közük nincs a témához.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#5895) jozso1989 válasza BalanceR (#5893) üzenetére


jozso1989
őstag

Ingyenes játék... gondolod, hogy a fejlesztő, aki hónapokat szenved egy ilyen játékkal majd ingyen neked adja? Pláne ennyi telefonra ilyen pöpecül beoptimalizálva...

Ha gyorsabban akarsz fejlődni fizess érte azt kész.. ott a lehetőség, hogy rögtön a legjobb fegyvered legyen, a legjobb cuccokkal...

Simán lehet ezzel játszani faszán.. ráadásul reklámmentesen. Mi kell még?

Jobb lenne, ha olyan lenne, mint az Ashphalt? Megveszed és azon túl is játszhatatlan marad, ha nem fizetsz tovább? :U

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5896) BalanceR válasza jozso1989 (#5895) üzenetére


BalanceR
addikt

Persze, ez így jogos... lenne, ha lenne értelme fizetni a fejlődésért, de mivel a játék "végtelen" nem tudom elképzelni, hogy lesz aki fizet, hogy vehessen jobb fegyvert, hogy az ezerszer végigjátszott pályán ezerszer megölt zombit hatékonyabban trancsírozza ezeregyedszerre...
(Sajnos van aki ennek ellenére veszi a packokat)

Legyen rendes story, rendes befejezéssel, pénzért, meg legyen egy demó ingyen.
Pl a modern combatban is lehetett venni cuccot, hogy gyorsabban haladjon az ember, de nélküle is vihetö volt.
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#5897) BandiHUN válasza Fitzgerald (#5892) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jó dolog a zombis téma,kár,hogy évek óta mobilon megy csak igazán,a walking dead-ot leszámítva,ami ráadásul már megintcsak 2012 áprilisi,a left4dead2 pedig 2009-es játék(!),szóval azért nem mondanám,hogy nem csengett le a dolog már a mobilt leszámítva...és ez baj.De ennyiből jó,hogy legalább telóra jön még valami.Csak ne lenne az,hogy még tableten is nyűg játszani,be kéne újítani valamilyen kontrollert.

Lehetne erről is teszt a PH-n,hogy milyen kontroller jó és hogyan Androidos telefonhoz,tablethez...sok játék elég gáz,de pl.FPS-ekben is látszik online,hogy felmegy az ember,és 1-2 kontrolleres sz..á lő mindenkit...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5898) kovsol válasza BandiHUN (#5897) üzenetére


kovsol
titán

OTG kábel és USB -s Xbox360 gamepad. Szerintem ezzel szoktál tolni az emberek akik multiban darálnak :)

May the Force be with you!

(#5899) Fitzgerald válasza kovsol (#5898) üzenetére


Fitzgerald
veterán

En is azzal tolom. Elvileg az Android 4.0 verzio ota rendelkezik nativ kontroller tamogatassal.
En direkt azert vettem egy Microsoft Xbox360 kontrollert, hogy otg kabellel tudjak jatszani a tabletemen. De a gyarto igenytelensege miatt sajnos az en tabletemben ez a funkcio nem talalhato meg. Az USB BT Joystick Centerrel tudom csak konfiguralni a kontrollert.

(#5900) MurdR válasza BalanceR (#5890) üzenetére


MurdR
veterán

Azért, mert az ilyen nulla játékmenet kell a sok fogyatékosnak. Látvány legyen, szép legyen, hulljanak az élőhalottak, hogy a sok szerencsétlen napját feldobják, de ha már egy kicsit gondolkodni kell vagy ügyeskedni az már nem gyere be, mert az már egyből sz@r.
Emlékszem anno a Csöves nevű DOS-os játékra, semmi féle grafika nem volt, mégis jópár unalmas órát el lehetett vele ütni. Ja, és 20MHz-es procin és 4mb EDO ram alatt futott a game.
Most meg eljutottunk oda, hogy itt van a kezemben egy 4x1600as hw-rel rendelkező telefon, és elkezdek rajta szókeresőzni meg egy két autós néha, mert nincs ami lekössön hosszabb távon. Mondjuk van droidra is Transport Tycoon de nem igazán könnyítették meg a kezelést, optimalizáció nulla. S-pen vagy egér nélkül szinte lehetetlen vele rendesen játszani, pedig azt tolnám. (Szintén DOS korabeli...)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.