Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33801) Amur válasza Saccco (#33799) üzenetére


Amur
addikt

Én is belefutottam, aztán néztem hogy miért fogy a pénzem..azóta kihagyom!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33802) Kasya válasza Saccco (#33799) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azokat érdemes mindig aktiválni, megvenni. 10 perc, fel óra alatt visszajön a költsége.
Az én tippem az, hogy mindig ketszer annyi investors gyűjts, mint amennyibe a legdrágább investors bónusz kerül. Akkor gyors a fejlődés.

(#33803) Amur válasza Kasya (#33802) üzenetére


Amur
addikt

a basement loss x1000 nem sok kicsit? úgy is visszajön hamar?
Mert nekem sokszor pirosba vágta a bevételem.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33804) Saccco válasza Amur (#33803) üzenetére


Saccco
nagyúr

Eddig, amiatt a base 10 kivétel nélkül 0%-on áll, hogy ne menjen pirosba az income.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33805) Kasya válasza Amur (#33803) üzenetére


Kasya
nagyúr

A játék Setting menupontban belehet allitani, hogy a veszteséggel arányosan magától állítsa a százalékot, így nem mész pirosba akkor sem, ha "tulfejleszted". Illetve ha a tower fejlesztese mar megengedi, akkor ahhoz mérten emeli a kitermelmelést is.

Én olyan 500x tower bonusz utan tudtam mar olyan szinten tartani a fejleszteseket, hogy a Base mar csak maxon menjen.

(#33806) Saccco válasza Kasya (#33805) üzenetére


Saccco
nagyúr

25 sextilion investor-nál, már nem gond az x1000 loss. :))
Annyira... Lvl9 65%, lvl10 33%

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33807) ollie


ollie
MODERÁTOR

Doorkickers leárazva 1290-ról 399-re!

Age of Civilizations Americas most ingyenes (érdemes kipróbálni)

Codex of Victory leárazva (1590 -> 890), ezt nem ismerem, de jók az értékelései, körökre osztott stratégia, bázisépítéssel egybekötve, jól néz ki és nincs IAP!

***

(#33808) janeszgol válasza ollie (#33807) üzenetére


janeszgol
félisten

A Codexről azt olvastam, hogy elég nehéz játék. Van PC-re is, én oda vettem meg. De köszi az ajánlót.
Én nem direktben, hanem közvetve akarok ajánlani, hátha vlakai nem ismeri. A GameStarnak is van ajánlós rovata. Tessék. Természetesen minél régebbre megyünk vissza, anáál nagyobb az esélye, hogy olyan játékok szerepelnek a cikkben, mai már nincs a Playen.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33809) _CICAFIU_ válasza janeszgol (#33808) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Köszi! Nem is tudtam hogy megjelent a rush rally 3! Meg is vettem! A 2.-ik részt kijátszottam már. Legjobb autós játék androidra!

Huawei P30

(#33810) Xaels


Xaels
félisten

Tormentum ajánlás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33811) janeszgol válasza _CICAFIU_ (#33809) üzenetére


janeszgol
félisten

Tényleg? Akkor én is megveszem. Autós játékokat még nem vásároltam mobilra (túl sok van és nem tudom melyik a jó), itt az ideje. Köszi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33812) _CICAFIU_ válasza janeszgol (#33811) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Nekem nagyon bejön! Nincs mikrotranzakció, reklámok! A fejlesztő sem hanyagolja el mert még a 2.-ik részt is finomítgatja. Próbáld ki és ha nem tetszik max visszakéred az árát.

Huawei P30

(#33813) ollie válasza Xaels (#33810) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Wow, ez egy szenzációs játék.

***

(#33814) Bozek válasza _CICAFIU_ (#33809) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kinek mi. Nekem mondjuk a Horizon Chase jön be. Bár ez grafikailag elég retró, de nekem az ilyenek amúgy is tetszenek. Látszik, hogy öreg vagyok.

(#33815) _CICAFIU_ válasza Bozek (#33814) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Ízlések és pofonok :P

Huawei P30

(#33816) Xaels válasza Bozek (#33814) üzenetére


Xaels
félisten

Fasza kis retró autós cucc, de az ütközésmodell elég gyász és idegesítő tud lenni illetve amikor a hajtűkanyarban tolja be a nitrot az AI és lenyom egy "Transporter" miközben nyelezed a Paganit...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33817) jonnyjoker01 válasza Xaels (#33810) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Felraktam a kívánságlistára, majd ha lesz egy kicsit több időm, nekifekszek :R Látványvilág nagyon magával ragadott, szeretem az ilyen stílust ahol percekbe kerül kihámozni, hogy mi is van a képen, az meg plusz, hogy morbid :DDD

Üdv. Johnny

(#33818) Bozek válasza Xaels (#33816) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az is retró. :) Szerintem a Lamborghini American Challenge ihlette meg őket, az volt hasonló. De akár a Crazy Cars is lehetett, az szinte ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#33819) Xaels válasza jonnyjoker01 (#33817) üzenetére


Xaels
félisten

Örülök, igyekeztem az írásba olyan képeket tenni amik nem túl spoileresek.

(#33818) Bozek lehet, hogy retronak szánták, de szerintem kicsit átestek a ló túloldalára, nagyon büntet és sokszor olyan mintha belédfékeznének. Amúgy az utolsó országban vagyok már, majdnem ki van oldva az összes autó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33820) #33253120 válasza Xaels (#33810) üzenetére


#33253120
törölt tag

Már nincs demo. :(

(#33821) Xaels válasza #33253120 (#33820) üzenetére


Xaels
félisten

Tényleg, bocsika 3 éve írtam ezt a bemutatót, akkor volt még de akkor ezt a részt kiveszem. :R

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33822) Golden9 válasza #33253120 (#33820) üzenetére


Golden9
addikt

A Steamen még van demója.

[ Szeretkezve ]

(#33823) #81524480


#81524480
törölt tag

Autóversenyzős, rallys játékokból miket ajánlotok?

(#33824) Xaels válasza #81524480 (#33823) üzenetére


Xaels
félisten

Rush Rally 2-3, ha valami retro árkád cucc akkor Horizon Chase, felülnézetesben ott a Reckless Racing 2-3.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33825) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Idle clicker kedvelőknek ajánlom az almost a hero-t. Több karakter, különböző képességek, artifact-ok és trinketek kombinálása lényeg.

(#33826) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Hamarosan itt a Diablo: Immortal [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33827) feri1014 válasza l.skywalker (#33826) üzenetére


feri1014
senior tag

Ez egy hónapja, ugyan erre a forrásra hivatkozva már máshol is megjelent. Lassan jöhetne már valami pontosabb infó.

(#33828) l.skywalker válasza feri1014 (#33827) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jah már mondták mások is, nekem kimaradt. Ezek szerint akkor semmi igazat nem mondanak kifelé... :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33829) Ereshkigal válasza Sonja (#33148) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Játszol még vele?
Az érdekelne, hogy iap nélkül mennyire lehet haladni benne?
Én tegnap bukkantam rá, nagyon hangulatos, vagy inkább csak erős nosztalgia faktorral bír nálam. :)
Mindenesetre jól összerakták a játékot.

(#33830) Sonja válasza Ereshkigal (#33829) üzenetére


Sonja
veterán

Játszok igen, de renttentő lassan lehet vele haladni IAP nélkül. :( Annyira lassan, hogy még mindig csak 40-es szint körül vannak a "karaktereim" is (5, amivel harcolok a többiek ellen). Már vagy 2-3 hónapja ennyi, és nem tudok velük feljebb lépni. Sokat kellene PVP-t használni, mert csak onnan jönnek a cuccok, amivel lehet a karaktereket fejleszteni. Ördögi kör. :U Szóval pont a napokban jutottam arra a gondolatra, hogy be kellene fejezni, mert ez így már nem élvezet. :O :(((

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#33831) #33253120 válasza Ereshkigal (#33829) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én megtoltam egy pár hetet vele, de maradtam a Star Wars: GOH mellett inkább.
Kb azt érzem ennél is, mint annál.
Ha vásárolsz, akkor gyorsan fejlődsz, de nem tudsz megtanulni annyi karaktart használni.
Ha nem vásárolsz, akkor pár év alatt ki lehet játszani teljesen.*
SWGOH nálam elég régóta megy. Jó pár hónap után elértem a maximális 85-ös szintet, és kb majd onnan indul a játék. Az még minimum 2-3 év onnan.

* Persze mindig jönnek új karakterek, új eventek, és kb negyedévente változik melyik kari visz mindent a hátán. :)

A pár hét alatt megtapasztaltam a kisértetiesen hasonló játékmenetet, és akkor inkább maradtam a már régebb óta használt ilyen jellegű játéknál.

Szerk.: Annyi előnye van a nyuszisnak, hogy újabb játék, így biztosan kevesebben játsszák, azaz ugyanolyan teljesítménnyel előrébb lehet lenni, mint a sztárvárszban. :)

[ Szerkesztve ]

(#33832) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Köszi mindkettőtöknek. Anno kipróbáltam a Galaxy of Heroes-t, de viszonylag hamar kiégtem. Reméltem, ez barátibb lesz, de akkor nem. :/

(#33833) Xaels


Xaels
félisten


Vicces világot élünk...

Akit érdekel folytatom a blogsorozatom, egyelőre még olyan címek mint a Baldurs Gate kimarad mert ahhoz egy másik élet is kellene, de vannak már alapanyagaim. DroidPodder.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33834) Narxis válasza Xaels (#33833) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem semmi, ott is valakinek elgurult a gyógyszere.

Thanos was right.

(#33835) #81524480 válasza Xaels (#33824) üzenetére


#81524480
törölt tag

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#33836) Amur


Amur
addikt

Na most vagyok bajban!
Egg Inc-hez és Idle city tycoonhoz is kijött a húsvéti frissités egyszerre..
Egg Inc-hez várható még egy hamarosan, de most gyorsan bedobtak 2 új tojást, elég nehéz elérni még 1,5 trillió soul eggel is, így az újaknak lesz miért hajtani még egy ideig.
Lesz végre daily reward system is.(furi is hogy eddig nem volt, de ha lassan is, hallgatnak a közösségre-ez várható a második húsvéti frissitéssel)
Egyik új tojás(remélem senki nem tekinti spoilernak):

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33837) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Androidra most mik a legjobb verekedős játékok, melyek konzol szerű gomb kiosztásos irányításúak? Tehát nem ilyen Mortal Kombat Mobile féle butított a kezelésük.

(#33838) CactuS válasza Amur (#33836) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Most lett meg a Nebula, ne szívass már. :DDD 30,665,597,613 soul egg és 36 prophecy egg + a 3xos event segítségével, nem is mertem még prestige-t nyomni, mert szerintem nem tudnám még 1x elérni. :D Azt láttam, hogy a frissítéssel bekerült valami hyperloop cső, de nem kattintható, nem csinál semmit.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33839) Amur válasza CactuS (#33838) üzenetére


Amur
addikt

Nekem még nincs ez a hyperloop cső, én androidon tolom.(ha te is akkor ez hol van?)
Én egyenlőre 2 új tojást, meg két új sima fejlesztést látok.
Nekem egyébként 1,526,352,595,923 soul eggs van.
Plusz 53 propechy
35,773,253,664,547,056% earnings bonus

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33840) CactuS válasza Amur (#33839) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Frissítés után az út másik oldalán van, androidon. Tier 11, 12 is kapott új feljesztéseket (magasabb szint, pl: T11ben ott 10x10 helyett már 10x10x10 az érték szorzó).

Bah, fényévekre vagyok tőled. :Y Prestige alatt is most van kb. 3,400,000,000 soul egg bent, az gondolom semmi, ha elnyomom, kéne még egy rakat mielőtt nullázom.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33841) Amur válasza CactuS (#33840) üzenetére


Amur
addikt

Látom!
Szerintem csak dekoráció(lehet valamelyik fejlesztés után jelenik meg).
Figyelj nekem azért több év előnyöm van. Nem tudom pontosan mikor kezdtem, de lassan 4 éve kb.
Viszont az ucsó tojás engem is megfog jó időre(hál istennek, mert kicsit féltem tőle hogy 20 perc alatt elérem mindkettőt és ennyi volt a frissités nekem). Így van benne kihívás, és jobban tudok soul eggs-et is farmolni.
Eddig kb. 22 milliárd volt egy kör, most ránéztem az universe tojás 1 milliárd csirkénél vagyok és már 70 milliárdot adna ha prestige-elnék.
Eddig nem is nagyot dobott 1-1 prestige, mert 1.500 milliárdnál 20 milliárd nem sok semmi..(nincs 2 %)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33842) CactuS válasza Amur (#33841) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, nekem most egy nagyobbat kéne húznom, mert a 30 milliárd alappal kicsit döcögős volt a Nebula is. Próbálok legalább egy 50%-os most összekaparni, ha bírom türelemmel. Meg húsvét alkalmából egy Piggy leárazás is jól jönne.

Nekem évben nincs annyi, meg sokáig csak elvolt a játék, nem is toltam, aztán nem olyan régen álltam rá a Trophykra és utána kicsit beindult.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33843) Amur válasza CactuS (#33842) üzenetére


Amur
addikt

Tapasztalatom szerint az Egg Inc-ben több kisebb prestige-el többet fogsz mint sokat várva egy nagyobb mennyiségű soul eggsre.
Inkább szó szerint farmolj, vagyis menj addig amit még gyorsan, könnyen elérsz,prestige, aztán újra ez a kör.
Hidd el pár ilyen kis körrel meglesz az amit kivárnál.
Nekem is eddig kb. az volt hogy a 20 milliárd annyi idő alatt volt meg, mint utána még 4 milliárd pluszba..
nem éri meg! Ha belassul a dolog Prestige!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33844) Ferenczi Áko válasza Trk.Adam87 (#33837) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ez engem is érdekelne.. :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#33845) jonnyjoker01 válasza Trk.Adam87 (#33837) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Shadow Fight 3

Van egy D-pad és az akciógombok. Rohadt nehéz elsőre ráállni, mert nagyon komplikált és fegyverről fegyverre változnak a mozdulatok.

[link] - az összes mozdulat listája

Maga a játék egyébként fantasztikus, egy hátránya van, hogyha költekezés nélkül akarsz benne haladni, akkor sokat kell vele játszani és több időbe kerül feljutni a top pár%-ba. Én eddig kb 30 órát játszottam vele és még nem untam meg, sőt nem is látom mikor lesz unalmas.

Üdv. Johnny

(#33846) akooos válasza jonnyjoker01 (#33845) üzenetére


akooos
veterán

Annyira p2w lett ez a játék, hogy hányinger. A shadow fight 2 ezerszer jobb, a story benne főleg zseniális (nyilván abban is el lehet költeni sok pénzt és néha kéri is, de nem annyira, mint a 3)

(#33847) Trk.Adam87 válasza akooos (#33846) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

jonnyjoker01: Köszi, még nem próbáltam eddig

Egy verekedős játék hogyan lehet pay to win? :)

(#33848) akooos válasza Trk.Adam87 (#33847) üzenetére


akooos
veterán

Írtam egy méteres hozzászólást, de elküldés előtt rányomtam a chromeban a kezdőlap gombra és elveszett... A lényeg roviden az, hogy vagy heteket grindolsz, vagy költesz.

Nevezhetjük inkább pay to progressnek.

[ Szerkesztve ]

(#33849) Saccco


Saccco
nagyúr

Idle City húsvéti event kész:

:))
Aranyat meg pörgetést még lehet farmolni.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33850) Amur válasza Saccco (#33849) üzenetére


Amur
addikt

az komoly..én ha 60-at kinyitottam. :Y

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.