Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33301) Narxis válasza Maxtreme (#33300) üzenetére


Narxis
nagyúr

Érdekes koncepció, kipróbálom. :R

Thanos was right.

(#33302) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Valaki tud működő magyar guildet ide? Darkness Rises - Nuncyus lvl 74. Köszönöm.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#33303) Braavos


Braavos
tag

Tud valaki olyan oldalt ajánlani, ahol vannak folyamatosan összeállítások az aktuálisan népszerű, érdekes játékokról, akár kategóriánként?

Akár néhány mondatos leírással, egy-két képpel, akár videókkal bemutatva.

(#33304) mike1334 válasza Braavos (#33303) üzenetére


mike1334
veterán

Youtubeon a Gameranx csatornán havonta felkerül az általuk top 10nek tekintett előző hónapban megjelent játékotat bemutató videó. Külön jó, hogy minden hónapban 2 videót tesznek fel, egyet az ingyenes, egyet a fizetős játékokról. Annyi, hogy vegyesen vannak az androidos és ios-es játékok, de mindig kiirják/mondják, hogy mire jelent meg.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33305) Amur válasza Braavos (#33303) üzenetére


Amur
addikt

erre(és nem csak erre) reakció:
a témaösszefoglalóban lévő játékajánló alakul, de még több játék lehetne benne egy módon:
Ha valaki úgy érzi hogy az általa kipróbált játék helyet ér a listában, akkor küldjön egy privát üzit nekem, Johnnyjkoernek vagy Kasya-nak, akkor berakjuk, amennyiben a megfelelő értékeléseket is megadja, és egy kis rövid leírást is készít(lásd példákat magában a táblázatban).
Mert mi ugye egy idő után kifogyunk az általunk jónak itélt játékokból!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33306) Narxis válasza Maxtreme (#33300) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez valamiért rohadtul addiktív. Jól esik széttörni a lámpákat. Mondjuk az nem semmi, hogy van benne előfizetéses VIP mód.

Thanos was right.

(#33307) Bozek válasza Narxis (#33306) üzenetére


Bozek
nagyúr

A képek alapján hasonló az Amazing Breaker is. Van reklámmentes verziója is.

(#33308) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Tudtok ajánlani olyan második világháborús játékot, ahol egy bombázó légelhárító lövésze lehetek? Bocsi az esetleges szakszerűtlen leírásért, remélem jól fejeztem ki magam :)
Köszi előre is :R

Maine coon

(#33309) Dilikutya válasza atosan (#33308) üzenetére


Dilikutya
félisten

CoD 2. világháborús részekben van ilyen. Meg ott a B17, bár az inkább szimulátor.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33310) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Létezik Settlers szerű játék androidra? A klasszikus pc-s settlers-re gondolok.
köszi.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#33311) Louro válasza cikasz (#33310) üzenetére


Louro
őstag

Townsmen

Bár imádom a Settlers-t, de ezt nem próbáltam. De mindenhol ezt ajánlották, mint ingyenes klón.

Mess with the best / Die like the rest

(#33312) Saccco válasza cikasz (#33310) üzenetére


Saccco
nagyúr

[GAME] The Settlers III - Android and desktop clone by tom.pratt

13 Games Like The Settlers for Android - Egy régi cikk. :D

Valamikor volt egy Settlers HD, de 2013 körül eltűnt.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33313) jonnyjoker01 válasza Louro (#33311) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Settlerhez képest ez eléggé le van butítva, de annyira azért nem rossz, érdemes ránézni.

Üdv. Johnny

(#33314) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ,kint a Rangers of oblivion .nem tűnik rossznak elsőre.

(#33315) D1L1ZS válasza batai15 (#33314) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Szia!

Köszi! Állati jónak tűnik így elsőre! Kb. mintha PC-s MMO-t tolnál!

Üdv.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#33316) batai15 válasza D1L1ZS (#33315) üzenetére


batai15
félisten

Hát MMO köntösben egy monster Hunter kb. Eddig tetszik bár nem sokat játszottam vele.
Kérdés hogy mennyire igényli a p2w miatt a játékot, jelenleg a dragon ball legends a kis játék időmet elviszi .
Viszont jó lenne mellé valami .
Várom ezerrel a diablot meg a tes baldet.

[ Szerkesztve ]

(#33317) D1L1ZS válasza batai15 (#33316) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Hát igen.

HD texture pack+ minden maxon kíválóan fut! :)

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#33318) kovika44


kovika44
lelkes újonc

Sziasztok valaki tudna segiteni nekem??Az lenne a problémám hogy letöltöm a Fifa 19 et samsung galaxy s 8 ra es telepites utan elindul aztan ki irja hogy human verificity ...utana letoltok egy appot es ugyanugy nemindul el a jatek es nem tudom mi lehet a problema oka.nagyon megkoszonem ha valaki tudna segiteni.

(#33319) Z'Z" válasza kovika44 (#33318) üzenetére


Z'Z"
őstag

Szia,
Tedd hozzá, hogy ez a Companion app, illetve csatolja egy képernyőképet is.
Elképzelhető, hogy egy biztonsági kérdésre kellene válaszolni. :)
Egyébként jól értelmezem, hogy te az androidos játék mellé akarod telepíteni companion appot?

[ Szerkesztve ]

(#33320) jonnyjoker01 válasza batai15 (#33314) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én is kipróbáltam, egyenlőre nagyon jó játéknak tűnik, a probléma, hogy a NetEase a kiadó és GTArcade csinálta (eddig kb csak pay to win játékokat készítettek). Most még béta van, egyenlőre nem látom az endgame contentet, de nagy az esély rá, hogy p2w lesz.

Ezek mellett ki kell mondanom mennyire meglepődtem. A sztoriban kiváló a voice acting, érdekesek a feladatok és sokszor a mellékküldetések kimenetele is függ attól, hogy mit válaszolsz / hogy döntesz bizonyos helyzetekben. A játék nem lebutított, könnyű, mint a hasonló műfajokban mobilon, a harcrendszer érdekes.

Kíváncsi vagyok milyen lesz az endgame, eddig úgy tűnik mindent kiválóan oldottak meg, nagyon remélem, hogy nem lesz p2w.

Üdv. Johnny

(#33321) Kasya válasza jonnyjoker01 (#33320) üzenetére


Kasya
nagyúr

Korabbi teszt alatt volt felmeres is, amiben kulon kitertek a "havi fizetos modell" lehetosegere.

(#33322) Narxis


Narxis
nagyúr

Leo's Fortune alkotóitól egy újabb gyönyörű platformer. Oddmar

Nincs kontroller támogatás egyelőre, az első 4 pálya ingyenes aztán IAP-el kell egyszer fizetni a teljes verzióért. Szerintem nagyon jó.

Thanos was right.

(#33323) cikasz válasza Saccco (#33312) üzenetére


cikasz
őstag

Felraktam az android app-os klónt és tök szép! Kicsit zavaró, hogy az épületek nincsenek feliratozva és nehéz kitalálni melyik micsoda.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#33324) MikeWazowski válasza Narxis (#33322) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Remélem kicsit hosszabb, mint a Leo volt...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33325) Narxis válasza MikeWazowski (#33324) üzenetére


Narxis
nagyúr

(#33326) MikeWazowski válasza Narxis (#33325) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát nem tudom mennyibe kerül de egy rongyot meger akkor.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33327) MikeWazowski válasza Narxis (#33325) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát nekem nem jött be, töröltem is.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33328) Amur válasza CactuS (#33224) üzenetére


Amur
addikt

Kicsivel kevesebb mint egy hónap alatt lett meg 2000 gem, ki is nyitottam a játék legjobb ládáját:
(kung-fu clicker)
video a nyitásról

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33329) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Váá, elérhető a Golden Axe a play áruházból :)

Az első játékok egyike, amivel találkoztam :D

Akkoriban nagyon menő volt ;)
Golden Axe Play áruház

Estére lesz egy kis retró :D

(#33330) Narxis válasza Soulfly842 (#33329) üzenetére


Narxis
nagyúr

Már ezer éve, de a legutóbbi frissítéssel bele került a 2-es és 3-as rész is. Nosztalgia powa! :D

Thanos was right.

(#33331) Soulfly842 válasza Narxis (#33330) üzenetére


Soulfly842
addikt

Űhh, vazze, azzal még lehet sosem játszottam! :D Bár a kettővel talán, de a hárommmal??? :D

Kitárulkozik a világ! :)

(#33332) Amur válasza Amur (#33328) üzenetére


Amur
addikt

Egg Inc speed runt csináltam.
Első tojástól az utolsóig kicsivel több mint 10 perc alatt.
A prestige-től indítok amiért 16-17 milliárd soul egg-et kapok.
Egg Inc Speed Run
Tudom ez már beteg..de nem tudom abbahagyni még mindig ezt a játékot! :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33333) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Pár hónappal ezelőtt elérhető volt az áruházban a Crash Bamdiccot retro játék beépített emulatorral, csak játszani kellett. Viszont most sehol sem találom. Van esetleg valakinek egy linkje hozzá?

But who is watching the guardians?

(#33334) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Valaki játszik a Rangers of Oblivion-val? Jelenleg 32-es vagyok és érdeklődnék, hogy aki tovább "jutott" benne a P2W kasza nem jelenik meg a játékban?

köszi :R

(#33335) CactuS válasza Amur (#33332) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én meg szívok a 42 milla soul eggemmel. Viszonylag lassan indul meg az eleje, Trophyból super materialtól lefelé nincsen még kész a platina, de ott meg az épületeket kitermelni nagyon necces.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33336) Amur válasza CactuS (#33335) üzenetére


Amur
addikt

Az épületek árát drasztikusan tudod csökkenteni epic fejlesztéssel.
Maxold akkor azt ha az gátol.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33337) #33253120 válasza Amur (#33332) üzenetére


#33253120
törölt tag

Régóta nincs fent, de most megint kedvet kaptam hozzá.

És ez a te hibád. :D

(#33338) #33253120 válasza Amur (#33336) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez gyakorlatilag a Cheaper contractors?

(#33339) Amur válasza #33253120 (#33338) üzenetére


Amur
addikt

igen az. kimaxolva féláron lesz minden építmény.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33340) CactuS válasza Amur (#33339) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ki van maxolva. :B Most éppen a medicalra hajtok, abból a 15 milliós soul egg jutalom meglesz, meglátom fölötte mennyit ad.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33341) Amur válasza CactuS (#33340) üzenetére


Amur
addikt

Az első tojások trophyját csak úgy tudod elérni,ha még 100 millió alatti soul egged van, hogy hagyod futni a játékot,és vadászod a drónokat, elsősorban a gyors drónokat, illetve a jól fizető reklámblokkokat megnézed, és abból fejlesztesz.
Illetve a nagyon fontos epic fejlesztés ami a prestige-kor kapott soul egg mennyiséget nőveli.(prestige bonus)
valamint keveset pakolj az internal hatchery sharingre,mert az olcsó tojásoknál tényleg az épületekből lesz gyenge,és keveset tároló, és nem egyszerre fogod tudni őket fejleszteni, jó ha elosztják egymás között a csirkéket,mert ha az egyik tele lesz, annak a belső termelője megáll..
soul food is alap ugye +1% bevétel soul eggenként max 140ig nyomható.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33342) KaitouP


KaitouP
veterán

Ma megjelent az Alien: Blackout, 1700 Ft-ért bátorkodtam megvenni, és egyébként nem is rossz. Olyan, mint a Five Nights at Freddy's, első pálya alapján jók a tapasztalataim, ennyi pénzért nem rossz, de jobb lett volna ha egy nagygépes játékot takarna a cím.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#33343) Rigormortiis válasza KaitouP (#33342) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Délután ránéztem, fent volt a Store-on, most pedig már sehol sincs...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#33344) KaitouP válasza Rigormortiis (#33343) üzenetére


KaitouP
veterán

Én is csak a saját alkalmazásaimnál látom már.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#33345) akyyy


akyyy
senior tag

üdv. kérnék egy kis segítséget.

Eddig egy Sony Xperia Z1 Compact telefononm volt, és ma vettem egy P20 Pro-t

Végre felférnek, az abbahagyott játékaim stb.

Ezekkel van egy kis gondom. Van a Lara Croft Relic Run. Sajnos az előző telefonomról helyhiány miatt le kellet törölnöm, de most sehol se halálom a Play áruházba, akármelyik telefonnal, vagy pc-n nézném.

Ugyanez a Hitman Go-val. Illetve ez meg van PC-n, ahol azt írja nem kompatibilis egyik készülékemmel sem, illetve vegyem meg 359 ft-ért. A gond az hogy én ezt már egyszer MEGVETTEM :Y másrészt ez még rajta van a régi telefonomm és vígan fut. mi az hogy nem kompatibilis?

Van még egyjáték ezt szintén nem találom sehol a neve: Chameleon.

(#33346) Edge válasza akyyy (#33345) üzenetére


Edge
veterán

A sonyban snapdragon van, azzal minden játék kompatibilis, namost a p20ban kirin van, nos arról ez nem mondható el.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#33347) r0by válasza Edge (#33346) üzenetére


r0by
addikt

A Lara esetében biztosan nem az van, mert nekem is ugyanolyan hardverral megáldott telóm van, mint a kérdezőnek, és a play gond nélkül feldobja és telepíthető is.

akyyy: itt link, hátha így tudod telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#33348) CactuS válasza Amur (#33341) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A medical tojásnál meglett a 3 planet portal, így már csak ki kell várni, hogy elérjem az 1 000 000 000 tojást és utána lesz + 500 M soul egg, az egy elég nagy boostot fog jelenteni (most van 57 millám). :) Fejlesztések egy része már maxos, igazából, ha lenne még egy leárazás a piggyre, akkor feltörném, van benne több, mint 1 millió arany, abból már tudnám maxolni a maradékot.

r0by: "Ez az alkalmazás egyik eszközöddel sem kompatibilis." Snapi 845, Mi8, érdekes. :F

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33349) MikeWazowski válasza akyyy (#33345) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Egyébként mindegy is, mert a mentésed elveszett a Relic run esetében, ugyanis nincs felhőmentés benne.

Egyébként most nézd meg. Minden játék elérhető lesz neked is.

Edge - hatalmas baromságot írtál le. Nekem M20 van, és mind kompatibilis. Sose volt semmi gond a prociból...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33350) Amur válasza CactuS (#33348) üzenetére


Amur
addikt

Igen, az már komoly boost. Piggy-ben nekem is van több mint két milla.
Remélem majd húsvétkor(mindig az az igazi nagy update ideje nálunk stílusosan) hoznak új tojást, és új epic fejlesztésket is, mert a mostaniak a videó duplázót kivéve maxosak már.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.