Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33501) icemad válasza BLUE TORNADO (#33496) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vedd meg. Kb. ennyi. Egy ezrest csak össze tudsz szedni valahonnan... De, ha lehet, akkor ne nyugdíjasokat rabolj ki!

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33502) BLUE TORNADO válasza icemad (#33501) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Nem vagyok piti zsebtolvaj. Ezt kikérem magamnak. De minek adjak ki feleslegesen pénzt érte, ha egyszer megveszem, végigviszem és utána meg letörlöm???

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#33503) icemad válasza BLUE TORNADO (#33502) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt most itt teljesen komolyan kérdezed? :Y

Azért b@zmeg, hogy azok a nyomorultak, akik megcsináltak egy ilyen játékot, ne dögöljenek éhen! És tudjanak még pár olyan játékot csinálni, amit te majd letöltesz, kijátszol, és letörlöd....
És egy piti kis tolvaj vagy. Te magad ismerted be!

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33504) janeszgol válasza icemad (#33503) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem teljesen igaza van. Holnaptól nem fizet a boltban. Minek? Úgy is kiszrom.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33505) Kasya válasza BLUE TORNADO (#33502) üzenetére


Kasya
nagyúr

minek adjak ki feleslegesen pénzt érte, ha egyszer megveszem, végigviszem és utána meg letörlöm???
Alairas gyanus :DDD :O

[ Szerkesztve ]

(#33506) Amur válasza BLUE TORNADO (#33502) üzenetére


Amur
addikt

Lehet nem olyan kézzelfogható mint az áram alatt lévő alkatrész, de vmi amit beáraztak, azért fizetni kell.
Pont azért mert végigviszed.
Mint az áram amit elhasználsz.
Ezért mennének csődbe a magyar játékfejlesztők ha csak magyarországon adhatnák el a műveiket..
Még jó hogy több eszük van..(mint neked..)
thats offense..

egyébként Kasya jól írta: ez annyira beteg mondat hogy idézni fogom!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33507) tuki2200 válasza BLUE TORNADO (#33502) üzenetére


tuki2200
senior tag

Holnap nem fizetek a kifliért, minek dobjak ki érte pénzt, ha 1órán belül megeszem és úgyis kisz*rom ?? :DDD

(#33508) Kobudera


Kobudera
tag

Nem tudjátok mi lehet a válasz arra a jelenségre, hogy a Lumino City, megjegyzem jogtiszta, hiszen megvettem, hol elindul, hol nem a xiaomi pocophone telefonomon? Elég bosszantó, mert dolgom lenne vele... Persze a régebbi készülékemen kifogástalanul működik.

https://duokanhun.blogspot.com/ https://magyarkonzol.blogspot.com/

(#33509) janeszgol válasza Amur (#33506) üzenetére


janeszgol
félisten

Hazánkban a szolgáltatásokért való fizetés nem divat még annyira. Anyámnak mondtam a múltkor, aki felháborodott azon, hogy az A hitelnek van havidíja akkor is, ha nem használod (nem mész mínuszba). Mondtam neki, hogy igen lehetséges, mivel azt a pénzt úgymond fenntartják neked. Na nem kupacban az asztalon, de számítanak rá, hogy igénybe veszed.
A szoftver is ilyen. Nem megveszed (mivel a forráskódot nem adják oda), hanem használati jogot kapsz. Mint az autólízing.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33510) S e t h válasza BLUE TORNADO (#33502) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kérlek mondd, hogy csak trollkodtál és amúgy normális vagy!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#33511) CactuS válasza janeszgol (#33509) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem teljesen ugyanaz amit írsz, ráadásul a használati jogról is mindenki mást mond - jogalkotó, szoftvergyártó -, de ettől függetlenül a lényeg igazt. Itthon sokan nem akarnak fizetni a szolgáltatásokért, a kolléga hozzáállása a 90es években, a kazetta-másolós korszakban még belefért, manapság szerintem már egyáltalán nem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33512) mike1334 válasza underdark (#33493) üzenetére


mike1334
veterán

Szuper :) már csak a darkest dungeont várom :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33513) Wesder válasza BLUE TORNADO (#33502) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom mit dolgozol, de mit szólnàl ha nekem ingyen csinàlnàd? A hozzàszólàsod utàn szerintem ez teljesen alap:K

Más
Amúgy melyik jàtékot akarja ellopni, mert az sajnos törölve lett.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33514) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt hol lehet megnézni, hogy melyik játéknak mi a minimum android verzió szükséglete? Playen nincs ilyesmi infó.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33515) janeszgol válasza Wesder (#33513) üzenetére


janeszgol
félisten

GTA:SA.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33516) Sonja válasza icemad (#33514) üzenetére


Sonja
veterán

Pedig írja playen a minimum verziót, legalábbis NET-en nézve lap aljánál. :K

Itt egy példa (Summoners War):

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#33517) jonnyjoker01 válasza BLUE TORNADO (#33502) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Kérlek mondd, hogy ez nem komoly :O

Mondjuk azért mert egy szolgáltatást igénybe veszel, amit más több száz óra munkával állított elő. :F

Üdv. Johnny

(#33518) Wesder válasza jonnyjoker01 (#33517) üzenetére


Wesder
félisten

Bóltból is biztos mindig fizetés nélkül távozik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33519) kicsako válasza Wesder (#33518) üzenetére


kicsako
őstag

Mivan?? A bótba fizetni is kellene? Én csak legyintek egyet a pisztolyommal és a kasszás mutatja hogy menjek nyugodtan. :DDD

Langrisser-t azóta kipróbálta már valaki? Jólenne ha nem egyedül tolnám :(((

(#33520) icemad válasza Sonja (#33516) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. Eddig telefonon néztem, ott nem írja.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33521) janeszgol válasza icemad (#33520) üzenetére


janeszgol
félisten

A netes felületen sem mindig. Valamikor az eszköztől függ kifejezés olvasható.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33522) Dilikutya válasza Wesder (#33513) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem tudom, az Amazonon lehet-e még krediteket gyűjteni, de minimális kattogással össze lehetett szedni pár játékra valót. Pl. a San Andreas meg is van így, bár nem tudom, minek, eszembe nem jutna GTA-t mobilon játszani.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33523) tomee007007 válasza Dilikutya (#33522) üzenetére


tomee007007
őstag

Az Amazonon az Underground rendszer hivatalosan már nem él (kiskapu, hogy ha leszeded a régi Undr. Store-t (apk), onnan még be tudsz pár játékot zsákolni ingyen, pl. KOTOR, stb.)
Alapvetően az Appstore már csak a hivatalos, innen minden az Underground-ból megszerzett játékot tudod telepíteni, illetve a telepített játékok és azok használata után random (én legalább is nem fedeztem fel az elmúlt fél évben benne szisztematikát) kapsz Coin-t minden reggel 9:00-tól, amikért megvehetsz játékot; mondjuk egy 0,99$-os játék 105 coin. A napi átlagosan kapott mennyiség 1-5 coin, de azért hetente van olyan nap, hogy 25-50-et is ad. Én egyszer már kaptam 500-at is :)

(#33524) jonnyjoker01 válasza Dilikutya (#33522) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én csak és kizárólag mobilon játszottam ki a GTA 3, VC, SA-t. Összesen kb 400 órám van bennük :DDD

Igaz ez azért van, mert az első készülék ami elvitte ezeket a játékokat egy telefon volt. Egy évre rá vettem meg az első gépemet. Konzolom meg soha nem volt. :U

Üdv. Johnny

(#33525) Dilikutya válasza jonnyjoker01 (#33524) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig a GTA3-at elég régóta elbírják a PC-k. :) Egyszer kipróbáltam valamelyiket, de mobilon szörnyű volt. Talán annak adnék esélyt, ami nem jött ki PC-re, csak Androidra, meg anno PS2-re, pl. a Vice City Stories meg a Liberty City Stories. Meg volt valami kínai negyedes retro GTA is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33526) Rigormortiis válasza Dilikutya (#33525) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezek psp-re jöttek ki először, hatalmas élmény volt akkoriban hordozható masinán gta-zni.

A másik meg ds-re jött először, de azt is remekül megcsinálták.

Bárnekem a Bully a kedvencem, azt megvettem mobilra is, egész használható.

Kíváncsi vagyok, a IV mikor lesz portolva, bár gyanítom, kell még pár év, mire tömegesen elterjednek az olyan mobilok, amik el is bírnák.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#33527) Dilikutya válasza Rigormortiis (#33526) üzenetére


Dilikutya
félisten

A GTA4 még PC-n is problémás. :)
Nem tudom, talán az A10-6800K kevés neki talán, bár azért nem rossz processzor az. Alapvetően nincs már baj a sebességével, mióta RX570-em van (az RX550 még nem volt az igazi hozzá), kellően magasak az fps értékek, de néha pillanatokra beszakad akár 20 alá is, illetve a forgalom/látótávolság csúszkákat nem érdemes maxra húzni még most sem.
Bár annyira nem várom a mobil portot, a San Andreas-al is megszívtuk, amikor a mobilportot visszaportolták PC-re, és rögtön használhatatlanok lettek a régi mentések.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33528) penge111 válasza Sonja (#33516) üzenetére


penge111
addikt

Summoners War, de szerettem ezt a játékot anno, elvileg még Samsung okos tv-re is ígérték, legalábis az én Smart tv-en anno ott volt, hogy hamarosan érkezik

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#33529) jonnyjoker01 válasza Dilikutya (#33525) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egy ősrégi 2000-es évek elejéről megmaradt irodai gépünk volt otthon, amin még a flash játékok is akadtak :DDD Szüleimnek elég volt a netezéshez, ezért egyik nyáron fogtam magam, elmentem dolgozni aztán építettem egy gépet. Azon viszont már inkább GTA 4 meg aztán az 5 ment, a régieket már inkább buszon, vonaton toltam ki :)

GTA 4 mobil porthoz: szerintem esélytelen, hogy belátható időn belül megkapjuk. Szerintem a 0-ról kéne felépíteniük az assetek megtartásával ahhoz, hogy jól fusson ezeken a hardvereken is. És azért a 4 már jóval komplexszebb, mint a San Andreas.

(#33519) kicsako: Langrissert nagyon ki akartam próbálni, de most csökkenteni akarom a játékidőmet ezért jelenleg csak a Shadowgun Legends-t meg az Asphalt 9-et tolom hébe-hóba. PUBG túl időigényes, pedig megvettem a season passt :(((

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#33530) DrBubo77 válasza Kobudera (#33475) üzenetére


DrBubo77
addikt

Szia!

Én is bedobnék néhány játékot. Szerinted ezek magyaríthatók?
Plague Inc.
Evolution : The Video Game
Rebel Inc.

Köszönöm, ha ránézel.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#33531) Amur válasza jonnyjoker01 (#33529) üzenetére


Amur
addikt

Asphalt9-ezel és nem a PH klánban vagy? Nézz majd be a topicba!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33532) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#33529) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Melyik telefonon nyomtad a GTA játékokat?
Nekem megvan mind, de egyikkel se játszottam :DDD ;] Igaz, most 6 és fél colos a telefonom, így lehet kipróbálom.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33533) icemad válasza MikeWazowski (#33532) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kontroller szerintem kell hozzá.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33534) Kobudera válasza DrBubo77 (#33530) üzenetére


Kobudera
tag

Szervusz!

Ránéztem a kéréseidre, és az alábbiakat láttam elsőre:

Evolution: The video game – unity-s, lehet, hogy fordítható, de nem szedtem szét annyira…
Evolution Inc. – unity-s, lehet, hogy fordítható, de nem szedtem szét annyira…
Plague Inc.- A menü grafikus, a többi szöveges, elvileg fordítható, de nem teszteltem.

Szóval talán a legutolsó, de ugye mivel engem egyik játék sem mozgat meg, nem én fogom lefordítani. Ha kedvet érzel hozzá, akkor természetesen leírom Neked majd, hogy teheted meg.
Üdv:

[ Szerkesztve ]

https://duokanhun.blogspot.com/ https://magyarkonzol.blogspot.com/

(#33535) tom570 válasza Kobudera (#33534) üzenetére


tom570
aktív tag

Szia, bocs, hogy beleírok, de engem is érdekelne a magyarítási lehetőség. Mármint magamnak próbaképpen és talán a nyelvet is gyakorolnám.
Pl a Plague Inc magyarítás menetét leírhatnád, szívesen venném, ha megkapnám.
Persze ha nem jelent gondot.

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#33536) DrBubo77 válasza Kobudera (#33534) üzenetére


DrBubo77
addikt

Engem egy leírás is érdekel, ránéznék.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#33537) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#33532) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

GTA 3-mat a ZTE Kis Plus-on játszottam ki (3,5 col), a többi (VC volt kint abban az időben) nem futott el rajta ezért azok az Xperia Z Ultrámra maradtak (6,4 col). :DDD
Szerk: rólam azt tudni kell, hogy én érintőkijelzőn nőttem fel gép és konzol hiányában, tehát nagyon nem vagyok átlagos. :D

@Amur: benézek, a mostani magyar crew amiben vagyok amúgy sem aktív csak 4-5 ember :D

@DrBubo77: tetszik az aláírásod :B

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#33538) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#33537) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Akkor tapicskolással vitted végig a GTA-kat? Mert az elismerésre méltó lenne.. ;) :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33539) Dilikutya válasza MikeWazowski (#33538) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Vice City szórólapszórós küldetése elismerésre méltó. :) Meg a San Andreas repülőiskolája. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33540) MikeWazowski válasza Dilikutya (#33539) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jaja.
Emlékszem volt a GTA-SA-ba egy San Fierro-s küldetés, amit nem bírtam PC-n megcsinálni. Valami játékrepülővel kellett repülni... Átküldtem egy srácnak MSN-en a mentésem, megcsinálta és visszaküldte... :B Asszem valami Pocok volt a neve.
Istenem... régi szép idők... igaz se volt. :(

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33541) Dilikutya válasza MikeWazowski (#33540) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jajj a játékrepülő... az a Vice City-ben is van, egy épülő házat kell telerakni bombával. Szörnyű. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33542) akooos válasza Dilikutya (#33541) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem 2 héten keresztül próbáltam megcsinálni.. 11-12 évesen kínzás volt :D

(#33543) MikeWazowski válasza Dilikutya (#33541) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jaja, az se volt semmi.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33544) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#33538) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen tapicskolással :DDD

Azért volt egy két küldi ami kifogott rajtam de sokszori újrapróbálkozásra mindent meg tudtam csinálni.
A legrosszabb szerintem a San Andreasos motorozós-vonatos küldije (Follow the damn train, CJ!). Komolyan mondom legalább egy héten keresztül csináltam azt a küldetést napi 1-2 órában :W Az RC helikoptereseket is sokszor kellett újrapróbálnom, de annyira nem volt gáz.

Üdv. Johnny

(#33545) Dilikutya válasza jonnyjoker01 (#33544) üzenetére


Dilikutya
félisten

A vonatos se volt könnyű billentyűzettel és egérrel sem. :) Ahogy elnézem, kb. ugyanazok szívatnak minden platformon. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33546) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#33544) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Paff.. hatalmas respect! :R :R :R :R :R :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33547) Fall-N válasza MikeWazowski (#33538) üzenetére


Fall-N
veterán

Simán lehet, méghozzá én annó az 5" 16:9-es arányú S4 LTE+-on játszottam ki a San Andreast kontroller nélkül. Nem lehetetlen, de a vége és természetesen a repülős rész elég nehéz volt. De sokadszorra sikerült.
Ugyanígy a Liberty City Storiest is végigvittem azon a telefonon. Kontrollerem nincs így maradt az érintőkijelző, mint periféria.
Most jelenleg a Vice City és a GTA III. van fent.
Az RC repülős részt másodszorra sikerült megcsinálni VC-ben, de sokan szidtuk a fejlesztőket.
Max Payne is ki van játszva, az is fent van a telefonomon.

Egyébként ha megszokja az ember az irányítást akkor nem annyira nehéz amennyire annak látszik.

[ Szerkesztve ]

(#33548) #33253120 válasza Dilikutya (#33541) üzenetére


#33253120
törölt tag

Az amúgy csak addig szivatás, amíg rá nem érzel a trükkjére.
Anno én is rengeteget szívtam vele, de ha fentről kezded rakni a bombákat, akkor sokkal könnyebb..

(#33549) MikeWazowski válasza Fall-N (#33547) üzenetére


MikeWazowski
addikt

May Payne az semmi. Azt én is végigvittem simogatással.
De, hogy valaki egy SA-t végigvigyen úgy... még PC-n se volt könnyű.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33550) zozo1976


zozo1976
csendes tag

Sziasztok!
Furcsa lesz a kérdésem!
Játszik itt valaki androidos boxon keresztül valami játékkal?
Van egy H96 Max boxom és Google Play - bol letöltött játékokkal szeretnék ilyen formában játszani, lehetőleg valamilyen gamepaddal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.