Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33651) Rigormortiis válasza Kasya (#33650) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen. Reggel olyasmit irt, hogy valami adatvédelmi gebasz volt a játékkal, ezért törölte. Play-ről is eltűnt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#33652) MikeWazowski válasza Rigormortiis (#33648) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Velem is érdekes dolog történt.
Ma reggel szembesültem azzal, hogy az outlook app-ba beállított 5 cím törlésre került... be van kapcsolva a számláló és mivel van vagy 500 olvasatlan mail-em mindig láttam hogy 99+ t írt az ikon. Reggel csak az ikont láttam és belépve egy fiók sem volt... :Y Újra, mindet hozzá kellett adnom...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33653) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#33652) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Most látom, hogy rossz topikba írtam. OFF-ba átrakható!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33654) Saccco


Saccco
nagyúr


iOS után végre kijön androidra. A gyerkőc alig várja. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33655) Kasya válasza Saccco (#33654) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez még nekem is tetszik. Akar még komolyabb is lehet videó alapján, mint a farming simulator :D

(#33656) #81733120 válasza Saccco (#33654) üzenetére


#81733120
törölt tag

Tiszta jó:C :C

Btw, valaki még játszik a Manuganuval?

[ Szerkesztve ]

(#33657) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#32833) üzenetére


Soulfly842
addikt

A Darkness Rises-hoz még több tapasztalattal írnék egy kicsit :) Vagyis inkább elsősorban két játékmódhoz kapcsolódóan raknék be videókat, ami szerintem egyedülálló (mind hangulatban, mind összetettségében) a jelenlegi mobiltelefon piacon :) (Jelenleg úgy, hogy kb 4 hónapja játszok/játszogatok a játékkal van egy 83-as warriorom, egy 85-s berserkerem és egy 72-es assassin-om)... mindegyik karakternek meg van a maga szépsége, majd még egy wizard lehet tervbe lesz véve, de a kertitörpe archer-t kihagyom, mert azzal túl könnyű jónak lenni :D

A két játékmód, ami a játéknak igazi kuriózuma:

Team PVP:
Assassin
[link]
Wizard
[link]
Berserker
[link]
Warrior:
[link]

Brawl (mindenki mindenki ellen):
[link]
[link]

Ezekhez a játékmódokhoz bizonyos szintet el kell érni, de szerintem nagyon rendben van ez :)

Sokszor már csak pvp-zek, meg a napi jutalmakat összeszedem a játékmódokból, esti levezetőnek egy pár perces gyilkolás és kész :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33658) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#33657) üzenetére


Soulfly842
addikt

A videókon úgy néz ki néhol, mintha laggolna, de teljesen stabil, gyors a játék (egy Huawei m3 8.4-vel játszok vele).

[ Szerkesztve ]

(#33659) Narxis válasza Saccco (#33654) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jaja, a "gyerkőc". ;]

Thanos was right.

(#33660) Saccco válasza Narxis (#33659) üzenetére


Saccco
nagyúr

:P

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33661) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Sziasztok!

A Battlelands játékhoz hasonló br játékot ismertek? Ugyan ilyen nézettel.

(#33662) Amur


Amur
addikt

Aki tolja az Egg Inc-et, most tripla prestige boost van! közel 5 órahosszáig még!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33663) Joccc07


Joccc07
addikt

Megjelent a Stardew Valley

Az ára húzós. Vásárlás részemről majd ha akciós lesz.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#33664) icemad válasza Joccc07 (#33663) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is jelzett. De ennyiért nem kell...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33665) MikeWazowski válasza Joccc07 (#33663) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Annyira el vannak ájulva tőle... Ennyire jó lenne? Minden oldal áradozik...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33666) Joccc07 válasza MikeWazowski (#33665) üzenetére


Joccc07
addikt

Lövésem sincs. :D Azt mondják jó. Hiszek nekik de nem ennyiért.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#33667) WhiteWalker válasza MikeWazowski (#33665) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Vedd meg , nem tetszik vissza kéred az árát :U

(#33668) D4M13N válasza MikeWazowski (#33665) üzenetére


D4M13N
aktív tag

PC-n nagyon sok órát bele lehet tenni. Én ~50 óránál jártam,de mobilra ennyiért jelenleg nekem is sok.

(#33669) MikeWazowski válasza WhiteWalker (#33667) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Tudom, az is lesz, csak gondoltam rákérdezek itt, mi az oka ennek az áradásnak. Látom full magyar ráadásul, este mikor a gyerek alszik megveszem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33670) jonnyjoker01 válasza Joccc07 (#33663) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez egy teljes mértékű port és egyébként így is olcsóbb, mint PC-n.

Én csak azért nem fogom megvenni, mert tudom, hogy rákattannék és nem tudnám letenni napokig :DDD Talán majd egyszer, ha több szabadidőm lesz.

Nem csak neked irányult, látom a többiek is panaszkodnak az ár miatt.

Üdv. Johnny

(#33671) underdark válasza D4M13N (#33668) üzenetére


underdark
aktív tag

260 órám van benne pépen, de nen unom :D

Más:
Keresek egy játékot kb 2 éve játszottam vele, ilyen match 3 rpg és teljesen magyarul volt elérhető. Kicsit hasonlított a Puzzle Quest játékra
Istenért se jut eszembe a címe...

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#33672) mike1334


mike1334
veterán

Kipróbáltam a Stardew Valley, de sajna 5 col kevés hozzá, folyton mellé kattintok. A 10 colos tableten már jó, de ott meg nagyon eszi az akksit, és baromi lassan tölt fel....3.5 óra játék/6 óra töltés..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33673) Soulfly842 válasza mike1334 (#33672) üzenetére


Soulfly842
addikt

6 óra töltés? :U Táblagépnek megfelelő töltővel/kábellel töltöd? :) ( megfelelő amper szám, megfelelő kábel...?)

(#33674) mike1334 válasza Soulfly842 (#33673) üzenetére


mike1334
veterán

Igen. Google Nexus 10, gyárilag ilyen.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33675) Wesder válasza mike1334 (#33674) üzenetére


Wesder
félisten

Azóta eltelt pàr év. Létezik màr gyorstöltő.:P Bàr ha a Nexus10 nem veszi akkor nem szóltam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33676) mike1334 válasza Wesder (#33675) üzenetére


mike1334
veterán

Ehhez is van elvileg gyorstöltő, de ritkán használom a tabletet, akkor is főleg csak videókat nézek vagy netezek, ott meg közel 10 órát bír, már nem nagyon akarok beruházni ebbe a tabletbe, hamarabb vennék új üzleti laptopot.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33677) jonnyjoker01 válasza mike1334 (#33676) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én gondolkodok azon hogy a tabletem utódja üzleti tablet vagy laptop legyen. Lenovo thinkpad x1 tab 3, vagy thinkpad x1 carbon... Mindkettő olyan méregdrága sajnos :(

Üdv. Johnny

(#33678) Bozek válasza jonnyjoker01 (#33677) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mi kerül ezekben ennyibe? Néztem az X1 Carbon-t, i5-ös procival, 8 GB RAM-al, 256 GB SSD-vel 679 ezer... Miben jobb, mint mondjuk egy Asus Vivobook S14 266 ezerért. Abban még van egy dedikált 2 GB-os GeForce MX150 is, és kisebb helyet is foglal. Na meg a memória nem DDR3L, hanem DDR4.

Nekem mondjuk S13-am van ezekkel a specifikációkkal (Android Studio-hoz nem árt, és akkor még a topik témájához is kapcsolódik a hozzászólásom), ami kb. akkora, mint egy 11,6-os laptop. Egyedül a webkamera, ami az enyémben nincs, de az nem is hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#33679) jonnyjoker01 válasza Bozek (#33678) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Összeszerelés miatt. Meg gondolom mivel hosszútávra van tervezve ezért azt is meg kell fizetni hogy nem cseréled le gyorsan.

"Mint minden ThinkPad modellt, az X1 Carbont is 12 katonai szintű előírás alapján teszteljük, ezenfelül több mint 200 minőségi ellenőrzésen is átesnek, így biztosítjuk működésüket szélsőséges körülmények között. Legyen szó sarkvidéki zordságról, egy sivatagi homokviharról, zéró gravitációról, leejtésekről, vagy éppen elázásokról, minden helyzetben megbízhat laptopjában, bármerre is sodorja Önt az élet. Ezen felül, a négy rétegű szénszálas erősítésű vázzal és az agilitást biztosító magnézium ötvözetű bukókerettel a megbízhatóság lesz a harmadik nevünk."

Üdv. Johnny

(#33680) mike1334 válasza jonnyjoker01 (#33677) üzenetére


mike1334
veterán

Használt, szép állapotú üzleti 14 colos már van 50-70e forintért..azon csak elketyeg gondolom.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33681) Bozek válasza jonnyjoker01 (#33679) üzenetére


Bozek
nagyúr

A marketingszöveg egy dolog, minden cég tökéletesen tolja az ilyeneket. De egy üzleti laptopot ki használ zéró gravitációban? Vagy a sarkvidéken, a sivatagban? Szerintem nem sok ember, szóval ez csak bullshit.

(#33682) Saccco


Saccco
nagyúr


Snow Drift

Egész jópofa kis driftelős játék. A cél a hó leradírozása. Kissé zavaró a sok reklám benne. Szerencsére csak a pályák között van belőlük és viszonylag rövidek.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33683) CactuS válasza Saccco (#33682) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is próbáltam, a játék jó, de a sok reklám idegesítő.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33684) Xaels


Xaels
félisten

Sziasztok. Segítségetek kérném. Anno elkezdtem logouton egy androidos játékajánló szériát írni, de időközben úgy alakult, hogy nem volt olyan telefonom amin játszani lehetett volna illetve idővel sem álltam túl jól. Viszont most folytatnám és leginkább az olyan játékok érdekelnének ahol nem kell állandóan IAP-hoz folyamodni, lehetnek drágább egyszerfizetősek is akár. Ajálnlanátok párat?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33685) nyisziati válasza Xaels (#33684) üzenetére


nyisziati
veterán

Civilization Revolution 2.

(#33686) icemad válasza Xaels (#33684) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én még mindig a régi egyszerfizetős játékokkal játszok. Galaxy on fire 2, imperium Galactica 2, Bards tale, Spiderman, Alien vs Predator meg néhány gta.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33687) Xaels válasza icemad (#33686) üzenetére


Xaels
félisten

Ezeket ismerem természetesen. Még vannak jó portok. Shadowrun, Xcom, Castle Of Illusion, Tormentum. Nexus5-re anno feltettem a H3-at is apk.-ból. Baldur's Gate, Dragons Quest, FF.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33688) ollie válasza Xaels (#33687) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Remélem nem tettem bele IAP-osat. A zárójelekben a további részek vannak.

PC portok:
Planescape Torment
Icewind Dale
Anomaly Warzone Earth (Korea, 2, Defenders)
Don't Starve
Cursed Treasure 2
Botanicula
Bridge Constructor Portal
Broken Sword: Director's Cut
Castle of Illusion
Cogs
Greed Corp
Human Resource Machine
Incredipede
Lara Croft Guardian of Light
Machinarium
Star Wars KOTOR
Rome Total War
World of Goo

Nem portok:
Lara Croft GO
Hitman GO
Deus Ex GO
Epic Little Wargame
Great Little Wargame (2, All Out War)
Great Big Wargame
Braveland (Pirate, Wizard)
Doom & Destiny (Advanced)
Lumino City
Neuroshima Hex
Quell (Memento, Reflect, Zen)
The Sequence (2)
Uniwar

***

(#33689) Xaels válasza ollie (#33688) üzenetére


Xaels
félisten

Jó kis lista, köszi rájuk nézek. Az IAP alapvetően nem baj, ha nem az a P2W féle

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33690) Kasya


Kasya
nagyúr

Idle city Tycoon
Meg béta alatt, lehet törlés is lesz, de kicsit más jellegű mint a megszokott idle clicker. Összetettebb, kevésbé monoton és abszolút nem reklám és iap központú.

(#33691) #33253120 válasza Kasya (#33690) üzenetére


#33253120
törölt tag

Teccik.
Nemsokára kijátszom az AdCap-ot, jó lesz ez utána....

[ Szerkesztve ]

(#33692) underdark válasza Kasya (#33690) üzenetére


underdark
aktív tag

Komoly zenéje van :D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#33693) penge111 válasza Xaels (#33684) üzenetére


penge111
addikt

Chaos Rings III
Oceanhorn
Final Fantasy Tactics
Secret of Mana
Implosion
Chrono Trigger
The Banner Saga
Chraslands
Dragon Quest sorozat részei
Ravensword
Aralon: Forge and Flame
Aralon: Sword and Shadow
Knights of Pen and Paper
Warhammer Quest
Battleheart 1-2
Doom and Destiny Advanced

Hirtelen ennyi, ezek a combosabb rpg/jrpg kategória játékai, amik még nem voltak felsorolva :C

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#33694) Dilikutya válasza Joccc07 (#33663) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nincs benne IAP, egyszer lát bevételt belőled a fejlesztő. Semmivel sem jobb egy "ingyenes" P2W.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33695) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Stick war legacy-hoz hasonló játékot keresek. Tudtok ajánlani valamit?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33696) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Golf Peaks
Egyedi golfjáték, kártyákkal fűszerezve. Még kiadatlan, de már fizetni kell a kipróbálásért is.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#33697) Wesder válasza DrBubo77 (#33696) üzenetére


Wesder
félisten

Tetszetős

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33698) r0by


r0by
addikt

Castle of Darkness
Nem próbáltam még, viszont tetszetős és most 1699 Ft ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#33699) Narxis válasza mike1334 (#33672) üzenetére


Narxis
nagyúr

Próbáld ki az új irányítással.

What's New:
- Menus now a more comfortable size
- Added slider to adjust toolbar size
- Added slider to adjust Date box size
- New control method: joystick & buttons (no tap-to-move)
- Pinch zoom disabled for invisible joystick
- Added resting position for joystick movement
- Fix for shipping container menu close button
- bug fixes

Thanos was right.

(#33700) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Akciós az Alien: Blackout.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.