Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33951) Saccco válasza Kasya (#33944) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ahogy elnézem eléggé kompetitív. Csak úgy lehet előrébb jutni, ha valakit lenyomsz. Ebből viszont arra gondolok, hogy IAP nélkül egy szinten túl esélytelen lesz a játékos. :N

Még nem próbáltam, de szerintem nem lehet megszakítani a versenyt (háttérbe rakni a játékot). Ez is zavar.

Pedig így elsőre tetszene.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33952) Golden9


Golden9
addikt

(#33953) Kasya válasza Golden9 (#33952) üzenetére


Kasya
nagyúr

Bocs, de mi ez a sok szemét?
Miért ajánlod őket? Van tapasztalatod velük kapcsolatban?
Undorító ez a fajta kereskedelem a fejlesztőktől.

(#33954) Golden9 válasza Kasya (#33953) üzenetére


Golden9
addikt

Ideiglenes ingyen cucc. :DD
Tapasztalatom nincs velük, mire kipróbálnám őket addigra lejárna az akció, így meghagyom nektek a tesztelést.
Mi az undorító az ilyen ingyenességben? :F

[ Szeretkezve ]

(#33955) Saccco válasza Golden9 (#33954) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ideiglenesen ingyenesnek látszó premium játék, aztán 20-30eft IAP van benne.

Ez az utolsó TD jónak néz ki. Mondjuk Kingdom copynak látszik, vagy azok másolták ezt. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33956) _stick_ válasza Saccco (#33955) üzenetére


_stick_
őstag

Jobb fajta copy. Én próbáltam kb. fél évvel ezelőtt, akkor is ingyenes volt. Ha jól emlékszem 1 karaktert meg meg némi gem-et kaptam a "prémium edisön" miatt. Így sztem vállalható ez a fajta ingyenesség, a többi valóban hányinger. Főleg az, mikor reklámmentesség miatt kell megvenni. :)

(#33957) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Megjelent a Durango Wild Lands. :C

Első 2 óra után baromi minőségi game.

Üdv. Johnny

(#33958) ollie válasza Saccco (#33955) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt a TD-t 1-2 éve kipróbáltam. Pár pálya után annyira nehezedik , hogy muszáj benne vásárolni.

***

(#33959) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Pár gondolat a The World Ends With You-ról. Én imádom a jrpg-ket és alapból a Square játékait, de ez kimaradt a ds korszak alatt. Ugyanis ez annak a játéknak a feltupírozott portja. És ez pozitívum, külön szeretem a ds/3ds portokat, mert azokat is eleve érintő képernyőre írták.

Nagyon egyedi rpg, fura, de jó történettel és szintén fura, de használható harcrendszerrel. A zenéket ki kell emelnem, mert szervesen a játék része, remekül illeszkedik a játékot átszövő művészeti stílushoz. Az átvezetők nincsenek túlzásba víve, és ami a legjobb: elég nagyok a szövegbuborékok és a betűk, kellemes olvasni.

Természetesen mobilos mércevel nem olcsó jatékról van szó, 4 ropiba fáj, viszont mostanában jelent meg switchre is ugyanez a "remaster" verzió (annyi plusszal, hogy ott coopban is lehet játszani) tizenezerért. Sőt, a ds kartyák sem olcsóbbak, szóval nem sok ez ezért a játékért.

Röviden: nagyon fasza jaték jó irányítással.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#33960) Rigormortiis válasza Kasya (#33953) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Egy ideje a Play áruhaz is az arcomba tolja ezeket a fosokat, mondván "akciós játékok".

Ugyanolyan p2w szemetek, mint az ingyenes valtozatok, csak itt bízol benne, hogy ha fizettél értük, akkor nem lesznek azok. Pedig de :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#33961) _stick_ válasza ollie (#33958) üzenetére


_stick_
őstag

Én egész sokáig eljutottam. Megcsináltam a napi kihívásokat, idővel fejlesztettem a hősöket stb... Én nem éreztem, hogy fizetni kéne a továbbjutásért. Egy-egy nehezebb pálya youtube-al megoldható. Nem mondom, hogy nem következhet be az a pont, ahol már kevés a sok játék és farm és tejelni "kell", de az a játék, amit sok heti játszás után hamarabb megunok, mint, hogy kényszerűségből kell fizetni a továbbhaladásért és emiatt törlöm, az nálam már nem P2W kategória. :)

Ezt csak azért írtam, hogy aki szereti ezt a stílus, nyugodtan szedje, mert szvsz. sokáig el lehet vele lenni ráköltés nélkül is. Jobb fajta kingdom copy. :R

[ Szerkesztve ]

(#33962) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

F1 Manager topik: [link]

(#33963) Phülöp válasza jonnyjoker01 (#33957) üzenetére


Phülöp
addikt

Köszönöm az ajánlást és egyetértek.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#33965) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Tényleg, volt az az ezüstmadaras arc, aki mindig ilyen minőségi játékokat ajánlgatott...hova lett?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#33966) nyisziati válasza Rigormortiis (#33965) üzenetére


nyisziati
veterán

Talán még tavaly besértődött valamin és nagy dérrel-dúrral bevágta maga mögött az ajtót.

(#33967) Rigormortiis válasza nyisziati (#33966) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na, ezekről az "ingyenes" ajanlásokról ő jutott eszembe :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#33968) nyisziati válasza Rigormortiis (#33967) üzenetére


nyisziati
veterán

Lehet, reinkarnálódott, de most már okosabban próbálja csinálni. :D

(#33969) WhiteWalker válasza Rigormortiis (#33965) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Silverstarra gondoltál? ;]

(#33970) Rigormortiis válasza WhiteWalker (#33969) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen, rá gondoltam! :D

Azért nem kevés munkát rakott a sok, szutyok, takony játék tesztelésébe :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#33971) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha valaki olyan játékot keres, ami csak pár percet vesz el az életéből, akkor ajánlom a Castle Wreck címűt. Faék egyszerűségű, csak lekell rombolni egy várat pár ágyúlövéssel. Ami nekem megtetszett benne, hogy egész szép a grafika, és jó a fizika is. Az első 100 pálya nem nagyon jelenten kihívást, 5-30 másodperc alatt teljesíthetők, utána kicsit nehezebb. Ami nagyon bosszantó, hogy sok benne a reklám, de erre ott a Blockada...
Szóval ez egy egyszerű játék, pár perces kikapcsolódásra.

[link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33972) Saccco válasza icemad (#33971) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha valahol jutalom van a reklámhoz kötve, azt a Blockada kiüti?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33973) jonnyjoker01 válasza WhiteWalker (#33969) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Most próbáltam rákeresni az accára, de törölték ;] :O

Üdv. Johnny

(#33974) Golden9 válasza icemad (#33971) üzenetére


Golden9
addikt

Négy, négy és fél csillagos játékokat ajánlottam, azok nem tetszenek nekik, erre hozol egy három és fél csillagost, amiben az első 100 pálya kevesebb mint negyven perc alatt kijátszható. :) :C
De ki tudja, a könnyű sikerélmény vonzó lehet.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#33975) icemad válasza Golden9 (#33974) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mert ez a játék szórakoztató és igényes. Amiket te belinkelsz ész nélkül, azok kb legalja.hu kategória. Ráadásul ezzel játszottam sokáig pénz költés nélkül, te melyiket toltad 10 percnél tovább? Fosod itt a linkeket, de mindenkinek megvan az appsales és mindenkinek az arcába tolja a Play áruház is ezeket. Szóval annyit ér, mint halottnak a beöntés. Főleg olyan játékok esetében, amik akár 100 aranyat/gyémántot /pénzt /lelket /vazelint is adnak az 5 csillagos értékelésért.
Ha elérted a századik pályát ebben, akkor már tudsz valamit. Az nem 40 perc. Mondjuk a 18. pályának már négyszer ötször neki kell futni.
És ez relax játék. Könnyű sikerélménnyel. Ha nem tetszik ott a Flappy Birds, nyomassad! ;]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33976) Narxis


Narxis
nagyúr

Ejnyeee skacok, elfér itt mindenki játékajánlása. Szeretet, béke, kumbaya. :D

Thanos was right.

(#33977) Saccco válasza Narxis (#33976) üzenetére


Saccco
nagyúr

Real Boxing

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33978) D4M13N válasza Saccco (#33972) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Nekem nem, pedig próbáltam belőni

(#33979) jonnyjoker01 válasza Golden9 (#33974) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egyetlen dolog amit nem annyira szeretünk itt az a linkek ömlesztése a topikba vélemény nélkül. Aki szeretne a fizetősről ingyenesre kerülő játékokról tájékozódni, az már követi a megfelelő oldalakat. Itt leginkább mások véleményére vagyunk kíváncsiak :R Ennek ellenére szerintem nem linkeltél rossz játékokat, csak érted, nem nagyon tudunk velük mihez kezdeni vélemény nélkül. Így is játszunk itt több játékkal egyszerre (valószínűleg), kell egy kis motiváció arra, hogy a linkelt játékokat kipróbáljuk.

Remélem átjött amit mondani akartam, nem akarlak támadni meg semmi ilyesmi, csak próbálom tisztázni a dolgokat :)

Üdv. Johnny

(#33980) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Egg inc. Vagy Adventure Capitalist. Melyik jobb? Koszi

(#33981) jonnyjoker01 válasza szildavid90 (#33980) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem jobban tetszett az Egg Inc. Habár azt egy ideje abbahagytam és most az Adventure Communist-ot tolom :DD

Üdv. Johnny

(#33982) Amur válasza szildavid90 (#33980) üzenetére


Amur
addikt

Egg Inc egyértelműen. Húsvétkor volt egy komolyabb update, újabb 2 tojással bővült az amúgy is hosszú sor.
El leszel vele mire eléred az utolsót! (nekem három évem van benne, 3,2 trilliárd soul egg, és még csak az ucsó előttinél tartok.) Van benne co-op is, ami még érdekesebbé teszi.
Nálam idle tycoon kategóriában a legjobb.

Az iddle city tycoon-ra is rápróbálhatsz. a német srác nagyon összerakta. ugyan még kiadatlan, de teljesértékű,én nem találkoztam még buggal benne.
[link]

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33983) Golden9 válasza icemad (#32993) üzenetére


Golden9
addikt

Én szívesen linkelném az őszeset. de az előbb leoltott egy kolléga, hogy ne csináljam. Szigorú arc lehet, vigyázz vele.

:DDD

[ Szeretkezve ]

(#33984) icemad válasza Golden9 (#33983) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tőlem aztán azt linkelsz, amit akarsz, de legalább próbáld ki 5 percre, és írj róla véleményt. Valami használhatót.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33985) #33253120 válasza szildavid90 (#33980) üzenetére


#33253120
törölt tag

Máshogy szar. :D
AdCap jobb az eventekben, Egg Inc jobb a játékmenetben. :)
De ez egy szigorú szerintem. :)

(#33986) #33253120


#33253120
törölt tag

Apropó AdCap...
Annyira kimaxoltam az egyik bolygót, hogy már nem is számol angel
-t, és kiakadt a pénz 10 Centillionon. Ezzel semmi baj nincs, mert a másik bolygó is ilyen volt, de ennél az utolsó felvehetö MegaBucks(?) 20 Centillion. Na azt, hogy lehet kivenni?

(#33987) Xaels


Xaels
félisten

Elder Scrolls Blades karakter generálás videóm.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33988) DrBubo77 válasza Golden9 (#33983) üzenetére


DrBubo77
addikt

Annak valóban nem sok értelme van, hogy egy rakás egyforma játékot belinkelsz csak azért, mert éppen ingyenes. De semmi tapasztalat vagy vélemény.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#33989) Xaels válasza Xaels (#33987) üzenetére


Xaels
félisten

Bocsi a hangért, véletlenül mikrofonra volt állítva. TES Blades Gameplay.

Van igény ilyen videókra?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33990) icemad válasza Xaels (#33989) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Engem kifejezetten érdekel. Ha van rá időd, akkor hajrá. :K

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33991) Xaels válasza icemad (#33990) üzenetére


Xaels
félisten

A blogsorozatom is szeretném folytatni, de nem szeretek 5 perc után olyan módon véleményt nyílvánítani így elég rendszertelenné válik és az igazat megvalva a sok JRPG meg MMORPG sem az én világom, a sok IAP-ra kihegyezett cucc is hamar kiveri nálam a biztosítékot. Persze csinálni fogok akkor ilyen kisebb Gameplay videókat, feliratkoztam a Diablora, a Harry Potterre meg a COD-ra is

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33992) Sonja


Sonja
veterán

Nem próbálta valaki ezt a The Quest - Hero of Lukomorye IV EOB klónt? :F Tetszik képekről, de nagyon. :K 800HUF és nincs IAP! :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#33993) ollie válasza Sonja (#33992) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a The Quest-nek a kiegészítője. Tudtommal magyarok fejlesztik, és elég jó az értékelése.

***

(#33994) ollie


ollie
MODERÁTOR

Pfff, most olvastam, hogy a Baldur's Gate 2 meg az Icewind Dale lekerült a play store-ból... És megnézem, tényleg. Röhej, mert nem voltak olcsók, és most már le sem tudom azokat tölteni.

***

(#33995) icemad válasza ollie (#33994) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én már sokszor jártam így, főleg régi Gameloft játékokkal... Support annyit mondott, hogy adnak helyette valami ajándékot valamelyik új játékukban. Hát kenjék a hajukra...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33996) janeszgol válasza ollie (#33994) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezt utálom ebben. És akkor jönnek a cikkek, hogy mitől gamer telefon a gamer telefon. Hát attól, hogy vannak rá játékok. A Stramnél ha megvettem valamit és kiveszik az áruházból, attól még le tudom tölteni, mivel megvettem. Csak megvenni nem lehet.
Itt sajnos nem ez a helyzet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33997) Kasya válasza janeszgol (#33996) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1
Nem értem a google hozzáállását sem.

(#33998) jonnyjoker01 válasza Xaels (#33991) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Amíg nincs a játékban pvp, addig nem pay to win. Sajnos viszont eszméletlenül pay to progress. Mielőtt leírom mi a probléma a játékkal54r, azelőtt megemlíteném, hogy nekem nagyon tetszik a játék és mivel még csak a játék felénél tartok kb, ezért nem tapasztaltam sok problémát.

1: artifacteket csak legendás ládákból lehet kapni, 5%-os drop rate-el!!! 7200 forint egy láda úgyhogy ha ezzel számolunk 144 ezer forint 1 db artifact. Van belőle vagy 10. Régebben lehetett szerezni is ritkán az abyssból, de kiszedték.

2: néhány épület építése/fejlesztése olyan szinten el van rontva nyersanyag szempontjából, hogy van hogy ki sem írja mennyi nyersi kell hozzá rendesen (999+).

3: endgame az az abyss, de jelenleg úgy el van rontva, hogy többe kerül egy futam után a javítás mint amennyit kapsz jutalomként

4: Sárkány armor temperingje fizetés nélkül lehetetlen. Kb 1500 sárkánycsont kell egy db armorhoz, fizetés nélkül naponta max 40-et tudsz szerezni.

5: főellenség leküzdése a sztori végén csak bugokkal volt lehetséges, de a bugokat javították, így most közel lehetetlen befejezni a sztorit :D

Jó játék lehetne amúgy, de nagyon nem tetszik amilyen irányba halad a fejlesztés.

Üdv. Johnny

(#33999) Narxis válasza ollie (#33994) üzenetére


Narxis
nagyúr

Sokadik eset. Nem szabad venni drágáért játékot. Legutóbb a roller coaster classic-al volt kavarás de ott a kiadó volt balfék mert véletlen teljesen ingyenessé tette és onnan nincs visszaút Google szabályai szerint ezért újra feltették a fizetőset más csomagnévvel és új verziószámozással. Nem tudom, hogy ott a support segített-e valahogy megszerezni az új fizetőset azoknak akik megvették a korábbit.

Thanos was right.

(#34000) Rigormortiis válasza ollie (#33994) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hogy az anyjuk nem b.szta őket a falhoz kiskorukban...tényleg eltűntek.

Azért szólhatnának előtte, hogy töltsük le, mert többet nem lesz elérhető...

Komolyan...ez az android, mint játékos platform. Először jöttek az inkompatibilitási problemák Marshmallowwal, Nugáttal és Oreóval (leginkább a prémium játékokat érinti), mostanában meg az eltűnések.

Lassan érik a telefonváltás, és habár elvagyok a droiddal, de mivel szamomra a játék is fobtos tenyező, esélyes, hogy átnyergelek más platformra.

Nálam múltkor a Shadowrun Daggerfall eltűnése is kiverte a biztosítékot, mert imádtam, csak épp telófrissítgetés miatt töröltem, majd azzal szembesültem, hogy volt-nincs.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.