Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33201) cikasz válasza Amur (#33199) üzenetére


cikasz
őstag

köszönöm így sikerült :R

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#33202) ollie válasza cikasz (#33198) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van, most sokan panaszkodnak. Nem mindenkinél jön elő, de úgy tűnik, hogy nem számít a mobil típusa.

***

(#33203) cikasz válasza ollie (#33202) üzenetére


cikasz
őstag

ez most a memu volt, de az S7-esemen is szarakodik. pl a térképet nem akarja frissíteni

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#33204) jonnyjoker01 válasza cikasz (#33198) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mi mix2s topikban is panaszkodtak áruház problémára, lehet tényleg van valami galiba G-nál.

Üdv. Johnny

(#33205) Joccc07 válasza cikasz (#33198) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam is gond van a Play storeral. Nem frissít le semmit. Elkezdi de vagy 99%-on megáll vagy el se indul.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#33206) underdark válasza DrBubo77 (#33196) üzenetére


underdark
aktív tag

Pandemic játszható egyedül?

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#33207) DrBubo77 válasza underdark (#33206) üzenetére


DrBubo77
addikt

Csak úgy, hogy az összes játékos lépéseit te irányítod. Gépi játékost nem láttam benne.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#33208) Golden9


Golden9
addikt

(#33209) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Aki vevő az egyedi, kissé szomorkás hangulatú jrpgkre, ne hagyja ki a Valkyrie Profile Lennethet. Anno psp-n is szanaszét játszottam, de mivel most akciós, telefonra is megvettem. Ennyi év távlatából is remek játék!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#33210) tomee007007 válasza Joccc07 (#33205) üzenetére


tomee007007
őstag

Ezeket a problémákat én is csak megerősíteni tudom az elmúlt 2 napban :(

(#33211) Phülöp válasza Joccc07 (#33205) üzenetére


Phülöp
addikt

rányomtam 2 ingyenes cuccra, innen nézve nincs semmi gond

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#33212) Joccc07 válasza Phülöp (#33211) üzenetére


Joccc07
addikt

A letöltéssel nekem sincs gond. A frissítések nem indulnak el vagy fejeződnek be.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#33213) Phülöp válasza Joccc07 (#33212) üzenetére


Phülöp
addikt

ahh, félreértettem akkor
de azzal sincs gondom

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#33214) Kasya válasza Joccc07 (#33212) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem is gond nelkul megy.

(#33215) CactuS válasza Amur (#33177) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

B+. Végre leszoktam kb. mindenről telefonon, maradt az Egg Inc, erre csak feltettem ezt. Nagyon bejövős, ha duplázgatni akarsz, akkor picit sok a reklám, de egyébként teljesen jól keveri a különböző játékokat. Tényleg baromira ott tart a képernyő előtt. Azért köszi. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33216) Amur válasza CactuS (#33215) üzenetére


Amur
addikt

Kb ugyanez..visszavettem én is a telóból rendesen, erre megtaláltam ezt..nem is tudom miért léptem fel a playre, és az orromba tolta hogy neked ajánljuk mert játszottál ilyen típusú játékokkal alapon(gondolom).
Azóta le se tudok szakadni róla..
Gem-et ahogy néztem csak ládákra tudod eltolni, ott viszont a legnagyobb láda a legbulibb, mert 75 epic lapot ad 2000 gem-ért. Én 6 nap játékkal 700 gem-et szedtem össze.(raid-ek,plusz showdown), úgyhogy nem elérhetetlen!
Érdemes az elején elég gyakran prestige-elni(itt reinkarnálódás vagy mi).
Egyébként Egg inc nekem is fenn van még, gyenge 460 milliárd soul egg-em van benne(cél az egy trilliárd!)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33217) CactuS válasza Amur (#33216) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én ott még jóval gyengébb vagyok, főleg, hogy napközben nem tudok ránézni és még nem volt akciós a silo, mióta játszom. Még terraform tojással tolom, Bár ez már hozza szépen a milliós soulokat, szóval lassan ugrik megint egyet.

Köszi a dojo tippeket, tolom akkor majd én is. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33218) Amur válasza CactuS (#33217) üzenetére


Amur
addikt

Silo akcióra én is várok(nekem sincs..) 2 év alatt nem volt még, gyanús hogy nem is lesz..
De hátha..karácsonyra mindig szoktak vmit adni akciósan.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33219) Kasya


Kasya
nagyúr

Total rpg
Mondható Diablo klónnak is. Controller támogatás nincs.

Még csak most kezdtem, de roviden:
Egyszerű játékmenet, fejlődés a cél. Ahogy megyünk előre a pályákon, úgy lesz komplikáltabb a fejlődés és a játék maga is. Diablo és endless klikker keverék. Küldik gazdagítják a játékmenetet.
IAP van, de nem szükséges. Offline is játszható. Google Play támogatás van.

[ Szerkesztve ]

(#33220) CactuS válasza Amur (#33218) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálad is hasonlókat csinál?
[kép]

Elég frusztráló, hogy 10-12 meccs után találok csak valakit, akit egyáltalán meg tudok karcolni az első szobában, mert legalább 10k alatt van erőben....

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33221) Amur válasza CactuS (#33220) üzenetére


Amur
addikt

Igen. kezdők vagyunk még showdown-ra..
Nekem ugyan már 9500-as csapatom van, de nekem is dobál ilyeneket.
Mondjuk 20k felettiekből elcsípkedek 2-3 crownt.
De ezeket meg sem tudom érinteni.. berakják első szintre az 50-es ijász csajt, és leszed mindenkit mielőtt elérné..
A kardos csajt akarom lotus crownból felhúzni majd, az távolról is sebez, és sok hp-ja van.
Muszáj mert mindenki az ijászt rakja első szintre..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33222) CactuS válasza Amur (#33221) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kardos csaj alatt a zöld hajú zorro maszkosra gondolsz? Hip Gal vagy ki.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33223) Amur válasza CactuS (#33222) üzenetére


Amur
addikt

igen, első két dojo választékából ő az aki legalább 2 ütést be tud vinni az ijász csajnak ha elég szintje van.
Aztán a maradék piros csíkot leszedni tappolással mielőtt indítod a kövi hőst.(mert a többi egy lövés az ijásznak sajna magas szinten)
Vagy Ping Pault szokták még berakni, de ő is ugyanaz csak pepita, mondjuk mivel epic,általában kisebb hp-ja van mint az ijász csajszinak, ellene is jó hip gal.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33224) CactuS válasza Amur (#33223) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na most volt egy szolid 25 percem, ahol a 9ks csapatomra 30k-150k erejű ellenfeleket kaptam. Ha ez a normális működése a matchmakingnek, akkor nem sokáig fogok ezzel játszani. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33225) Amur válasza CactuS (#33224) üzenetére


Amur
addikt

a showdown az elején szívás, mert az MM full random.
Csak annyit tolj hogy a második csomagban legyél azt hiszem az azt jelenti hogy 2000-ben legyél benne ott már van epic a csomagban. Aztán ha erősödsz lehet komolyan csapatni.
Van legalább benne tartalom, nem rögtön tudsz mindent!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33226) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Eléggé rákaptam a Shadowgun: Legends-re.Olyan kérdésem lenne, hogy buffot hogy lehet szerezni?Player inspect-nél a skillek alatt létható másnál.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33227) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#33226) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egy percig kell vagy a kaszinóban, vagy a bárban tartózkodni. A bár adhat projectile resistance, elite damage, increased damage buffokat, a kaszinó pedig critical damage és accuracy buffokat.

Üdv. Johnny

(#33228) MriXYon


MriXYon
csendes újonc

Survival City: városépítős/védős játék. A gép álltal irányított támadók ellen kell megvédeni a várost. Nappal lehet építkezni, küldetést teljesíteni, éjszaka támadnak a zombik. Egy nap 4 órát jelent, utánna lehet indítani a nap váltást. (2órákat lehet előreugrani 15-30 mp-es reklámnézéssel ha valaki sietne.) Ha elbukjuk a védekezést a várost lerombolják és pár emberrel lehet újrapróbálni a túlélést a legutóbbi checkpointtól. (Általában 30 naponként van, az épületeket nem kell felfejleszteni mindig lvl1-ről, adott checkpointtól függ milyen szinttől indulhatunk ismét.) Max 8 túlélő lehet a városban egyszerre. Kb. 2 hónapja jelent meg.

(#33229) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#33227) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát az érdekes. És gondolom le is jár egy idő után. Köszönöm szépen!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33230) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#33229) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen, fél óráig aktív :)

Üdv. Johnny

(#33231) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#33230) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Aha, megvan. Érdekes megoldás, de legalább nem kihalt a két hely :B

Óriási ez a game amúgy. Most lettem lvl17. Max szint a lvl20?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33232) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
Mi lehe a gond?Próbáltam a gyorsítótár törlést,úgy sem jó.

(#33233) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#33231) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Max szint lvl20+7 szint még utána, akkor lesz majd az erőd 270 körül. Ha szintet kihúztad maximumra, utána jön majd a legendás cuccok farmolása, nekem közel 200 órám már van a játékban :DDD

Üdv. Johnny

(#33234) Bozek válasza korcsillio (#33232) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem olvastál vissza. Ez egy nagy gond...

(#33235) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#33233) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az igen. És azt a plusz 7 színtér hogy jelzi? Mert én még csak lvl20as playereket láttam.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33236) korcsillio válasza Bozek (#33234) üzenetére


korcsillio
őstag

Kerestem,de ezek szerint nem jól mert nem találtam.

(#33237) Golden9


Golden9
addikt

Minecraft Bundle

[ Szeretkezve ]

(#33238) nyisziati válasza Golden9 (#33237) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi! Öcsém épp tegnap kesergett, hogy a kislánya szeret Minecraftozni, de nem akar erre most nagyon költeni, főleg karácsony után.
Akkor itt a megoldás, el is küldtem neki a linket. :))

(#33239) Narxis válasza korcsillio (#33232) üzenetére


Narxis
nagyúr

Keresd ki a Play Store-t a telepített alkalmazásoknál és töröld az adatait.

Thanos was right.

(#33240) Rula


Rula
tag

Sziasztok!
Remélem nem gond, ha még egyszer berakom a topicba a játékom, augusztusban osztottam meg itt egyszer.
A játékom egy (nem annyira, de viszonylag) nehéz, kicsit kicseszős platformer játék. A lényeg az, hogy minden pályán összeszedjünk 2 meggyet a kicsi kis rókácskával. Majdnem az összes pálya viszonylag rövid, checkpointok nincsenek. Jelenleg 12 pálya van, tervezek még többet csinálni.
A játékban vannak hirdetések (20 halálonként dob fel egy hirdetést), de ki lehet őket iktatni úgy, hogy a főmenüben megnéz az ember egy videót.
Próbálok még raja javítani, legközelebb a Google Playt szeretném majd integrálni, hogy esetleg mentések legyenek, meg achik is.. (Jelenleg teljesen becrashel tőle :DDD )

Google Play Link :R

[ Szerkesztve ]

(#33241) Narxis válasza Rula (#33240) üzenetére


Narxis
nagyúr

Köszönjük, jól néz ki, én szeretem az ilyen platformereket. :)

Thanos was right.

(#33242) Sirandrish válasza Rula (#33240) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt nevezem Hype-nak :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33243) Rula válasza Sirandrish (#33242) üzenetére


Rula
tag

Egyik ismerősöm mutatta egyik barátjának, néztem én is mi a franc :DDD

Narxis: Mivel egyedül csináltam ne várjatok olyan nagy csodát tőle :D

[ Szerkesztve ]

(#33244) korcsillio válasza Narxis (#33239) üzenetére


korcsillio
őstag

Sajnos így sem jó :(
Minden más települ csak pont ez nem amit szeretnék

[ Szerkesztve ]

(#33245) Narxis válasza korcsillio (#33244) üzenetére


Narxis
nagyúr

Indítsd újra a telót.

Thanos was right.

(#33246) korcsillio válasza Narxis (#33245) üzenetére


korcsillio
őstag

Meg volt.Sajnosnez valamiért nem jön össze.

(#33247) Joccc07 válasza korcsillio (#33232) üzenetére


Joccc07
addikt

Szia!
Használsz memóriakártyát a telefonodba? Ha igen akkor válaszd le a letöltés idejére.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#33248) korcsillio válasza Joccc07 (#33247) üzenetére


korcsillio
őstag

Használok.Megpróbáltam de így sem sikerül.Lehet hogy hagyom a francba :(
Honor 7 nem szereti ezt a játékot :'(

(#33249) Joccc07 válasza korcsillio (#33248) üzenetére


Joccc07
addikt

Akkor töröld a google accountot a telóról. Töröld a Play store és a play szolgáltatások cache-t majd az adatokat. Ugyanez a letöltéskezelőnél is. Ha ez mind megvan akkor vissza a Google account.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#33250) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#33235) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igazából nem jelzi csak megy az xp csík 20-as szint után is. Onnan lehet igazából látni, hogy a boltokban milyen erejű cuccok vannak. 20-as szint felett szépen lassan növekedik 200-ról 270-re. (+10 power/szint)

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.