Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21301) james001


james001
veterán

Tudnátok ajánlani olyan jó városépítős játékot ami nincs telenyomva IAP-al ergo nekem kell a játékbeli pénzt összeszedni önerővel? Tehát nem muszáj f2p játéknak lennie. De akár jöhet akármilyen építgetős játék is,thx. :R

https://psnprofiles.com/kazama001

(#21302) Amur


Amur
addikt

Egy pár szó a Gunfinger játék supportjáról(zombis lövöldözös, egész jól elvoltam vele).
Új telefonra költöztem, az hogy nincs felhőmentés már para volt, persze a mentést buktam, de volt több vásárlásom is, amit az ingame restore purchase opció nem állított vissza.
Írtam a supportnak, pár nap múlva jött is a válasz hogy küldjem el emailben a számlák másolatát.
2 éves téma volt majdnem, de szerencsére megvoltak az emailek, összeollóztam nekik.
Nem volt jó, fotózzam ki a számlákat külön külön mert nem látszik rajta minden.
Ok megcsináltam. Újabb pár nap, jött a válasz hogy következő belépéskor jóváírtak a vásárlásokkal egyenértékű pénzt és aranyat a játékban.
Aki játszott vele valószínüleg röhögögörcsöt kap ha leírom hogy ez szerintük 50ezer sima pénz és 36 arany volt.
Természetesen írtam nekik hogy ez az egyik vásárlásomat sem fedezi(megvettem benne a legjobb pisztolyt pl. az 290 arany most..).
Ezt az emailem azóta sem méltatták válaszra sem.
Most írtam egy ehhez hasonló értékelést a playra egy csillaggal. Kiváncsi vagyok arra lesz-e reakció, mert ez elég botrányos..
A játékról még mindig jó a véleményem,de ez a fajta hozzáállás hogy egyszer fizettél aztán le vagy sz**rva, nem igazán gyere be. Kereskedelemben dolgozom, tudom mit jelent a vevőmegtartás. Ez nem az!
Az életbe nem fogok egyik játékukra sem költeni egy fillért sem!

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21303) felixo válasza Amur (#21302) üzenetére


felixo
őstag

Pedig egész jól néz ki ... de így ki sem fogom próbálni. Január óta nem is adtak ki hozzá frissítést ...
Ha már zombis játék, akkor : The Walking Dead: No Man's Land.
Én azt tolom ezerrel.

Redmi Note 9

(#21304) milkabrams válasza Amur (#21302) üzenetére


milkabrams
őstag

korábban megvettem a nova 3-at, még a régi tabomon végigjátszottam letöröltem majd pár hónap múlva újra le akartam tölteni, de jött egy frissítés a játékra és kivették a tabletem a támogatott eszözök listájáról

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#21305) Amur válasza milkabrams (#21304) üzenetére


Amur
addikt

Akkor még1 minusz nekik..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21306) Mezcal


Mezcal
addikt

[link]
No Limits Hoonigan

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#21307) Maxtreme válasza Mezcal (#21306) üzenetére


Maxtreme
addikt

részvétem hogy még valaki szenved ezzel a f*ssal...

(#21308) Mezcal válasza Maxtreme (#21307) üzenetére


Mezcal
addikt

Az egyik legjobb autós játék mobilra az RR3-on kívül. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#21309) Maxtreme válasza Mezcal (#21308) üzenetére


Maxtreme
addikt

Akkor jó.. :D
Én sok órányi játék után meguntam azt a 2-3 pályát, a pofátlan csalást a gép részéről, az agybeteg farmolási rendszert, a pénzlehúzásra menő játékmenetet, és az iszonyat monotonitást.

[ Szerkesztve ]

(#21310) Viktor77 válasza Mezcal (#21308) üzenetére


Viktor77
titán

Khmmm....

Sorolom a jobbakat.

RR3, ezt mondtad, de még a 2 is jobb
GT2
Horizon Chase (ez nem teljesen ez a stílus)
Most Wanted
Asphalt 7-8
a Ridge Racer is jobb, csak nagyon sok a reklám

Igyekeztem stílusnál maradni, a runner, rally, drift típusúakat kihagytam.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21311) Amur válasza Viktor77 (#21310) üzenetére


Amur
addikt

Runner típusból javasolhatsz párat, mert amihez volt szerencsém(az invictusé már a neve sem jut eszembe), nem jött be, viszont a runner stílus alapból a kedvenceim között van.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21312) Viktor77 válasza Amur (#21311) üzenetére


Viktor77
titán

Asphalt Overdrive, illetve, nagy kedvencem Traffic Racer.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21313) Amur válasza Viktor77 (#21312) üzenetére


Amur
addikt

Ezek nálam is fenn vannak/voltak Traffic racerhez hasonló ha az bejött az On The Run, próbáld ki.
on the run

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21314) Mezcal válasza Maxtreme (#21309) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem csal a gép, tuningold fel az autódat és lenyomod, mint a bélyeget. Egy fityinget nem öltem bele, és mindig van pénzem tuningra és autóra.

Viktor77: Nekem egyedül az R3 jobb nála, a gameloftosak nem jönnek be.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#21315) Maxtreme válasza Mezcal (#21314) üzenetére


Maxtreme
addikt

Igen, az is teljesen természetes amikor tournament módba klasszisokkal rosszabb autó úgy megy el mellettem mint az atomrakéta. :)

(#21316) Maxtreme


Maxtreme
addikt

(#21317) #33253120


#33253120
törölt tag

AC-ben megabucksot, meg goldot is osztogat az event. :Y

(#21318) bendi806


bendi806
aktív tag

sziasztok:-)

egy focis manager jatekot keresek, ahol a neha bekapcsolódhatok a meccsbe, szabadrugasnal es hasonlo megmozdulasnal...emelett, ha csokken az "ermek" szama akkor lehet loversenyre fogadni :-D
tegnap lattam , csak a nevet nemtudom :-D
van valami otletetek? :-)

(#21319) Bozek válasza bendi806 (#21318) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem van egy ötletem: használj ékezeteket. :D

(#21320) Quasi_modo válasza Bozek (#21319) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Igen ez tényleg jó ötlet. Akkor legalább nem áll égnek a hajam ha ilyet olvasok. :W

valami

(#21321) csadi0011


csadi0011
őstag

Miert baj az, ha nincs ekezet?

Valaki tud valamit a közelgő Bomberman játékról? Eddig csak annyit láttam, hogy télen jön.

(#21322) Kasya válasza csadi0011 (#21321) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ohh...lesz Dyna? Most hogy igy mondod, hianycikk. Ez most varos lett, nagyon szerettem.

Ekezet? Szokasos tulerzekenyseg a forumon ;) A hsz-nek nem az ekezet volt a legnagyobb gondja...

[ Szerkesztve ]

(#21323) csadi0011 válasza Kasya (#21322) üzenetére


csadi0011
őstag

(#21324) Kasya válasza csadi0011 (#21323) üzenetére


Kasya
nagyúr

:C
Adjanak hozza kontroller tamogatast es jovore vehetek ujat :D

(#21325) bendi806


bendi806
aktív tag

nem feltetlenul kell elolvasni mindenkinek :-) aki erti/erdekli, az ekezet nelkul tud segiteni:-)
de koszonom, a tippet es lehet majd megfogadom:-D

(#21326) Quasi_modo válasza Kasya (#21322) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ekezet? Szokasos tulerzekenyseg a forumon
Nem, nem túlérzékenység. Csak azért ne adjuk egy bizonyos szintnél alább.
Ékezet...

[ Szerkesztve ]

valami

(#21327) akooos válasza Quasi_modo (#21326) üzenetére


akooos
veterán

Valamilyen szinten jogos az ékezet téma, de nagyon sok dologba lehetne belekötni sok hozzászólásban.

Viszont a játék neve engem is érdekel, mert a leírás alapján érdekes lehet :DDD
Valaki tudja, hogy mi az?

(#21328) Kasya válasza Quasi_modo (#21326) üzenetére


Kasya
nagyúr

Evek ota igy irok a forumokon. Eddig meg nem jott panasz, hogy barki is ertelmezhetelennek, vagy nehezen olvashatonak tartana az irasomat. Ertem a nyelverzekenyseget, de en ugyanigy kerem a megertest, mert nekem nem esik jol/nem megy konnyen az angol billentyuzeten.

(#21329) Bozek válasza Kasya (#21328) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig nehezen olvasható, de Neked, mint hölgynek elnézzük. Meg amúgy is a PH! kedvence vagy. :)

Egyébként meg ez a legrosszabb kifogás, hogy "angol billentyűzeten". Általában minden operációs rendszerben van magyar kiosztás és egy kis kreativitással megoldható a többi is. Fel kell ragasztani a magyar ékezeteket a billentyűzetre.

(#21324) Kasya: Kontrollert? Strapabírót kell beszerezni. :D

[ Szerkesztve ]

(#21330) csadi0011 válasza Quasi_modo (#21326) üzenetére


csadi0011
őstag

Ĺê ńě mãŕäďjôn śëmmïről âź ækëżěť. :DDD

(#21331) Quasi_modo válasza csadi0011 (#21330) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Erre most biztos szükség volt.

valami

(#21332) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!

VAN-e valami "gyűjtemény" valahol azokról az androdios játékokról, amelyek NEM igénylenek netet ahhoz, hogy játszhass velük?

(Nemrég vettem tabletet, letöltöttem pát játékor rá, és több mint a fele netet akar... :((( )

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#21333) Viktor77 válasza KisApám (#21332) üzenetére


Viktor77
titán

Playben ha a játékok szekcióban lefelé görgetsz, külön vannak az offline játékok. [link]

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21334) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Az a durva hogy nekem fel sem tűnik ha nincs ékezet a szavakon. Simán folyékonyan el lehet olvasni...

Erről most ez jutott eszembe:

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteű lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteűt mgaát, hneam a szót eszgébéen.

:)

(#21335) KisApám válasza Viktor77 (#21333) üzenetére


KisApám
addikt

Köszi! :R
(Ha csak tényleg ennyi offline játék van, akkor ott valami nagy baj van... túl sok adatot akarnak lehúzni az embertől...)

Én meg valami szűrőt kerestem mindenfelé, ahol be lehet pipálni/ikszelni hogy és mit akarok...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#21336) Kasya válasza Bozek (#21329) üzenetére


Kasya
nagyúr

Biztos valami kifacsart noi agymenetem lehet ;]
Nem kifogas az angol bill, csak nehezemre esik rajta magyarul irni...megszokas. Sebessegben elmaradok az "angol" irastol.

Van egy MOGA, csak feltem a Dynatol :DDD

(#21334) Maxtreme: az a baj, hogy nekem se...

[ Szerkesztve ]

(#21337) Bozek válasza Kasya (#21336) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem egy iPega 9052 van. Vagyis kettő, csak az egyiknek rossz az akksija, kikapcsolt állapotban is keményen merül. De majd azt használom az ilyen "durvább" játékokhoz. :)

[ Szerkesztve ]

(#21338) felixo válasza csadi0011 (#21323) üzenetére


felixo
őstag

Mikorra várható ?

Redmi Note 9

(#21339) csadi0011 válasza felixo (#21338) üzenetére


csadi0011
őstag

:DDD Velem is megesett már a figyelmetlenség. 2 hsz-szel előtte leírtam, illetve kérdeztem, de a linkelt posztban is leírták.

Télen. :)

[ Szerkesztve ]

(#21340) felixo válasza csadi0011 (#21339) üzenetére


felixo
őstag

Köszi ... azt láttam, hogy télen, csak azt hittem van valami pontos dátum is, ami elkerülte a figyelmemet. Ilyen bombermanos játék van több is playen ... ez mivel fog különbözni tőlük ?

Redmi Note 9

(#21341) Quasi_modo válasza KisApám (#21335) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nagyon sok játék elmegy offline. Legfeljebb jelzi, hogy nem tudott csatlakozni, és megy tovább.

valami

(#21342) milkabrams válasza Quasi_modo (#21341) üzenetére


milkabrams
őstag

egyre több játék követel magának folyamatos internetkapcsolatot, pl: dead trigger 2, dead effect 2, modern combat 5 ami érdekes a dt 2-nél hogy ha játék kötben elmegy az internetkapcsolat, a megszertett pénzt, tervrajzrészleteket nem kapom meg, de a felhasznált dolgokat pl: gránátok stb.. szépen fogynak

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#21343) Quasi_modo válasza milkabrams (#21342) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Érdekes. A nálam megfordult igen nagy számú játékból alig volt olyan ami folyamatos kapcsolatot igényelt. Csak a vásárlásokhoz, vagy az eredmények feltöltéséhez kellett nekik. Azt meg nem engedtem és mentünk is tovább.

valami

(#21344) Maxtreme válasza Quasi_modo (#21343) üzenetére


Maxtreme
addikt

Pedig sajnos a legtöbb új (nagyobb) névhez kell net.. Manapság már szinte alap (hogy kapnák be)

(#21345) Quasi_modo válasza Maxtreme (#21344) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Fene tudja. A Lara Croft Go-nak nem kell, a Machinarium-nak sem, több most nem jut eszembe a jobbak közül, pedig rengeteget kipróbálok.
Én sem szeretem az állandó net kapcsolatot mert az akku is jobban merül akkor. Meg a net mennyiségem is ha nincs wifi éppen.

valami

(#21346) KisApám válasza Maxtreme (#21344) üzenetére


KisApám
addikt

+1 :(((

(#21345) Quasi_modo

a Machinarium és a Lara Croft Go SINCS az offline játékok között GooglePlay-en... Miért :F

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#21347) felixo


felixo
őstag

Lara Croft Go igényel angol nyelvtudást ?

Redmi Note 9

(#21348) Danny365 válasza felixo (#21347) üzenetére


Danny365
őstag

Nem, nem is igazán van benne olvasnivaló.

(#21349) Quasi_modo válasza KisApám (#21346) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Talán azért mert szeretne a FB-re meg a G+ - ra kapcsolódni. Amit én természetesen nem engedek és mégis játszom. Meg vásárolni sem akarok játék közben. A Go nem is dob fel ilyet magától.

valami

(#21350) RaverShox


RaverShox
tag

Star wars galaxy of heroes mennyire IAP-os?

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.