Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68851) Quqesz válasza kali (#68847) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Méééé, az a harmadik a lökősön a ködlámpa simán.... :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68852) w333


w333
félisten

Jó ez az X akkuban is, szerintem ugyan azt tudja mint a Mi 8 vagy jobb is, 1 óra SOT 10% merül :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68853) akooos


akooos
veterán

Telepíthető a 10-es droid a OneUI 2.0-val az S10-ekre :) Igaz, béta program, de basszus nagyon vonz :) Lehet a héten feltolom rá :)

(#68854) leslien válasza akooos (#68853) üzenetére


leslien
nagyúr

van Német sim kártyád?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68855) akooos válasza leslien (#68854) üzenetére


akooos
veterán

Fent van xda-n a zip.
A nyári pakolásban dobtam ki a német simemet... :D Kb 1 hét mire szerezni tudnék, így marad a manuális váltás.

(#68856) Noukoum válasza w333 (#68852) üzenetére


Noukoum
veterán

Akkor 100% = 10 óra sot?
Hiszem ha látom:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#68857) kali válasza Noukoum (#68856) üzenetére


kali
legenda

12 óra, mert közben áramot is termel!

(#68858) Quqesz válasza kali (#68857) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A fluxuskondenzátor benne? :D és közben cirkumveniál is... :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68859) Noukoum válasza kali (#68857) üzenetére


Noukoum
veterán

:C

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#68860) w333 válasza Noukoum (#68856) üzenetére


w333
félisten

Nem ... teljesen más, kb. 6 óra SOT az megvan ! :K

Ki kell még ismerni de ahogy én észrevettem ma direkt figyeltem 1 óra -10%, aztán 2 óra -25% majd 3 óra -40% és 4 óra -60% a maradék 40% van most az akkuban ! :D

Szóval a maradék 40% -ból még durván 2 óra kijön, szóval 5-6 óra a SOT idő !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68861) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Hogy lehet olyan előfizetést csinálni, hogy mondjuk 10 után lemondjam minden költség nélkül?
Mert ki akarom próbálni az iphone-t és nem maradnék ha nem jön be.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68862) w333 válasza vodrosjozsi (#68861) üzenetére


w333
félisten

Én úgy tudom hogy teljesen mindegy hogy veszed, tehát előfizuval kamatmentes részletre ettől függetlenül ugyan úgy el lehet állni a vásárlástól 14 napig, mondjuk hogy ennek mi a pontos menete azt én sem tudom ! :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68863) vodrosjozsi válasza w333 (#68862) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Köszi!
Jó lenne ha valaki tudna ennél biztosabbat is, mert muszáj kipróbálnom.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68864) leslien válasza vodrosjozsi (#68863) üzenetére


leslien
nagyúr

van nyitott előfizetésed? és melyiknél?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68865) vodrosjozsi válasza leslien (#68864) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A telekomnál van de csak otthoni előfizetés.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68866) Quqesz válasza w333 (#68860) üzenetére


Quqesz
nagyúr

[link] :D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68867) w333 válasza Quqesz (#68866) üzenetére


w333
félisten

Jól bírja ! :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68868) Aryon87 válasza Quqesz (#68866) üzenetére


Aryon87
félisten

Mégiscsak egy akkubajnok.. :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#68869) Quqesz válasza Aryon87 (#68868) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az nem, de elégedett vagyok vele. :R

Más
P4? Nem lett olyan ronda, minden más meg szokásosan jó. Egyedül a 4k/60fps hiánya meglepő..... :F

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68870) leslien válasza Quqesz (#68869) üzenetére


leslien
nagyúr

. Egyedül a 4k/60fps hiánya meglepő.

igen és csak amiatt nem veszek... i11 profi nagyon .. P3+i11 páros marad ... :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68871) Quqesz válasza leslien (#68870) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tényleg ennyire használod is? Vagy más is szerepet játszik?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68872) leslien válasza Quqesz (#68871) üzenetére


leslien
nagyúr

pl most a P3 a nejemnél van..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68873) w333 válasza Quqesz (#68869) üzenetére


w333
félisten

Mondjuk én nem vagyok ez a folyamatosan telefon nyomkodó, illetve soha nem is játszom rajta, nálam szinte minden telefon jól bírta, átlagosan a napi 4 óra SOT amit használok, de minden este töltőre dugom kb. 30 és 40% között szoktam lenni ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68874) nrg_52 válasza w333 (#68873) üzenetére


nrg_52
addikt

Azert a napi 4 ora sot-hoz sem keveset kell nyomkodni a telot. ;]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#68875) Quqesz válasza w333 (#68873) üzenetére


Quqesz
nagyúr

"kb 30-40% között szoktam lenni!" akkor alugyál többet.. :D :D
Én 5%-on rakom töltőre és másnap este

Leslien
Mármint a 4k/60fps-t használod gyakran?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68876) w333 válasza nrg_52 (#68874) üzenetére


w333
félisten

Hát mondjuk jah ... mert kb. ilyen 10-15 perceket nyomkodom szóval azért egész nap a kezemben van, FB és Messenger, Insta, böngésző stb. :D

De mondjuk itt van órás lebontásban hogy mikor nyomkodom pontosan ! :P

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68877) leslien válasza Quqesz (#68875) üzenetére


leslien
nagyúr

csak azt használom ..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68878) Quqesz válasza leslien (#68877) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor jogos a felvetés.

W333
Ennyire futotta... :R

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68879) nrg_52 válasza w333 (#68876) üzenetére


nrg_52
addikt

Tolem nyomkohatod, csak kotexem. :DDD En is beletolok annyit am.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#68880) w333 válasza Quqesz (#68878) üzenetére


w333
félisten

Tényleg jól bírta, te többet nyomkodod mint én ! :D

Ez akkor egy 24 órás uzemidő ? azért az komoly te is sokat nyomod ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68881) Quqesz válasza w333 (#68880) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Most nyomkodtam, de ez 1 napos üzem alatt jött össze. Volt 2:22h beszéd is mellette. Persze nem minden nap nyomkodom ennyit....... :N

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68882) w333 válasza Quqesz (#68881) üzenetére


w333
félisten

Na azért, van nekem is hogy 3 óra SOT de olyan nap is hogy 6 óra, ezért mondom én átlogosan de ezt már a telefon is kiszámolta 1 hét alatt hogy a napi 4 óra az átlag ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68883) leslien válasza Quqesz (#68878) üzenetére


leslien
nagyúr

pl ezért kell nekem a 4k60fps... jó minőség a legfontosabb és a gyerek ugráljon ne a kép...
[link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68884) aprokaroka87 válasza leslien (#68883) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem nemrég lett az első olyan telefonom, ami letud játszani 4k@60fps videót:D

(#68885) kali válasza aprokaroka87 (#68884) üzenetére


kali
legenda

Nekem már az Ericsson GA318 is tudta 1997-ben!

(#68886) leslien


leslien
nagyúr

Telekom Lg V50 ár [link]
van még jobb Voda : [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68887) w333 válasza leslien (#68886) üzenetére


w333
félisten

:DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68888) Quqesz válasza leslien (#68886) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:D :D :D :D :D :D :D 100e egy plussz kijelző.... :O
Asszem LG kuka... :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68889) vodrosjozsi válasza leslien (#68886) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Na jóóóóó

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68890) #96302336 válasza leslien (#68886) üzenetére


#96302336
törölt tag

kb...

[ Szerkesztve ]

(#68891) akooos


akooos
veterán

Bezzeg mikor én linkeltem, fostatok rá :((( bunkó népség ;]

[link]

(#68892) #96302336


#96302336
törölt tag

[link]
Ha ez igaz, akkor az durva. Sőt, mi több...
Egy fólia meghekkeli az S10 ujjlenyomat érzékelőjét....

(#68893) #96302336


#96302336
törölt tag

Mennyiiiiii?

Azt hittem a súlyát írtad le :))

[ Szerkesztve ]

(#68894) akooos válasza #96302336 (#68892) üzenetére


akooos
veterán

Idézek egy usertol az s10 topikból. Fura egy jószág, de ebben igaza van.

Tisztázzunk valamit: az S10-eseken gyári fólia van, amire eleve nem vonatkozik a cikkben leírt hiba. Ha valaki használ ujjlenyomatot, azt először úgy teszi, hogy rajta van a gyári fólia, ugyanis nem életszerű, hogy azonnal leveszi valaki a gyárit, és rárak egy ratyi noname fóliát.
Tehát rögzíti az ujjlenyomatot úgy, hogy még rajta van a gyári fólia. Utána hiába rak rá egy tolvaj egy olyan fóliát, aminek "saját mintázata van", arra nem fog feloldani a telefon, ugyanis az a mintázat nincs rögzítve, tehát nem old fel a telefon.
A cikkben leírt helyzet akkor fordulhat csak elő, ha ujjlenyomat rögzítése egy ilyen saját mintázattal ellátott fóliával történik, de ugye akkor nem az ujjlenyomat kerül rögzítésre, hanem a fólia mintázata, így gyakorlatilag mindig felold a telefon.

(#68895) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Láttam élőben az I11 prot.....az a kamerasziget rém gagyi, és sajnos a hátlap bármennyire is üveg, meg bírja...elég bazári kinézetű(zöld volt) . Lenéztem az árlapra... 429e...wtf! Ja és mindenhol ment a zoomolás milyen folyamatos rajta videó közben....széles--normal váltáskor akkorát ugrik, hogy nem jobb, mint a többinél. Az 1X--2X váltás az már döfi! Szal nézegettem, forgatgattam....nem lesz alma. :N
Amúgy nagy fifikások az almások. Olyan nyújtott animáció van minden mozdulatnál/váltásnál/indításnál, hogy szépen eldugták a laggokat. Szemfényvesztés, de hatásos.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68896) #96302336 válasza akooos (#68894) üzenetére


#96302336
törölt tag

Oké. De...
Mi van akkor, ha a gyári fólia megadja magát. És ez teljesen életszerű dolog. Átlag felhasználó nem fog gyári fóliát venni többszörös áron, és az is bőven benne van, hogy nem is tud a gyári fóliáról, mint lehetőség a pótlásra. Ekkor jön a kínai dömping fólia, amivel gyakorlatilag pofán b@szták az egészet...
Én is Kínából rendelem a fóliát, vagy az üveget. És a következő lépés, a plusz védőüveg. Nekem a fólia kevés. Túl hamar elhasználódik nálam, így marad az utólagos védőüveg. Ez meg törik, de tovább bírja, mint akármelyik fólia nálam.
Itt nem tárgyalták pontosan ki, hogy a csere fólia az fólia, vagy üveg volt.
De nem is ez a lényeg.
Hanem az, hogy ellopják a telefont. Leszedik az eredeti fóliát, felraknak egy kínai szemetet, feloldják a képernyőt és voálá ott van minden tálcán.
Ezért aggályos az egész, nem azért, mert a feleség megnézi a férj csetfalát...

Rohadt menő a képernyőbe épített bioszenzor, csak kár, hogy semmit sem ér ebben a formában. Sőt, a biztonság illúzióját adja, holott olyan, mintha be sem állított volna semmit. Illetve még veszélyesebb, mert egyre több olyan banki app van, ami azonosításhoz biometriát is elfogad. Nem kell részletezni, hogy ez milyen veszélyeket hoz.

[ Szerkesztve ]

(#68897) vodrosjozsi válasza akooos (#68891) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Me te nem vagy ojan vices

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68898) akooos válasza #96302336 (#68896) üzenetére


akooos
veterán

Mikor megadta magát a gyári fólia leszedtem róla és azóta sincs rajta. A kijelző pedig nem karcos :B

Ha valaki vesz egy 250k fölötti telefont, akkor ne a 150 forintos alis fóliát tegye rá szerintem. De persze ahány ház, annyi szokás.

A kommentet csak azért másoltam be, mert szerintem ez nem a samsung hibája, hogy valaki ennyire béna, hogy vesz rá kb egy papírlapot és azt használja a kijelző védésére :DD

(#68899) #96302336 válasza akooos (#68898) üzenetére


#96302336
törölt tag

Nos...
Pont azért veszek fóliát a telefonjaimra, mert drága, és szeretném, ha sokáig megőrizné a szépségét.
Mivel olyan munkáim vannak, ahol gyakran erős porban kell dolgoznom, megnézhetném pár hét után a kijelzőt, és a hátlapot. nem hogy karcos lenne, egyenesen matt.... A védőüveg is karcolódik, a fóliák pedig úgy két hétig bírják ilyenkor. És, hogy teljes legyen a kép, a telefon kompletten van védve, mert nem csak előlapi védőüveget kapott, hanem a hátlapra egy fóliát, és a kameralencsékre szintén egy üveget. Az egész pluszban egy normális tokban van. Ezzel a módszerrel gyakorlatilag meg tudom őrizni a gyári közeli állapotot. És ez nem kis előny, ha el akarod adni, később.
És hogy cáfoljam, a túlhájpolt Nillkin és társai szarabbak sokszor, mint egyes kínai fóliák. Főleg a vízbázisúak jók, a vízzel felrakhatóak királyak, pillanatok alatt lehet felrakni, és egy árva buborék sem lesz, és porszem sem kerül bele, mert nincs sztatikus feltöltődés a víz alatt. :) (Ja, vízálló telefon nem árt hozzá :D ) Rendben, ez nem a 150 forintos cellux, hanem úgy 1000 körül van.A hátlapi fólia azóta fenn van és kiváló. Az előlapit is kipróbáltam, de nem csodálkoztam, hogy levált elég hamar. Az üveg max reped. De nem drágább, és ugyanolyan könnyű cserélni, sőt, még könnyebb. Csak a mostani csiszolt szélű enyhén görbülő kijelző szélekhez nem könnyű megfelelő védőüveget találni. Ha irodában zárt körülmények között dolgoznék, ahol véletlen sincs kosz, por, akkor nem foglalkoznék a védőüveggel, fóliával, mert nem kell. A családban van olyan telefon, amin sosem volt semmi, mégis újként néz ki, pont azért, mert olyan a használati körülmény.

Az nálam nem opció, hogy több telefonom legyen, mert egyrészt óriási nyűg, másrészt vagy két telefonszám kell, vagy multisim. Nekem van multisim, de arról nem fogsz tudni küldeni pályamatrica vásárlást, egyéb olyan SMS alapú vásárlást, ahol megerősítő sms-t kell küldeni, mert a fő kártyára fog érkezni a megerősítés, és nem fogja elfogadni a rendszer a vásárlást. Csak mobil adatkapcsolatra, és sima telefonálásra jó a multisim. Így mindenképp kellene két készüléket hurcolni. Továbbá, mikor több napra megyek el otthonról, akkor arra pont kiváló a telefonom, hogy filmet nézzek rajta, vagy játsszak. És nem vagyok hajlandó alsó vonalbeli telefonnal szívni. Sem időm, sem kedvem nincs azzal bohóckodni, mikor pl. fotózni kell a munkát, és küldeni fel online, utána megnyitni a PDF tervet, és arra várni, mikor hajlandó végre betölteni, és kinagyítani a részleteket. Látom, mert a kolléga egy alsó kategóriás fostalicskával kínlódik.

Az igények, és felhasználások nagyon különbözőek. Nálam az S10 itt bukott volna meg, ha nem bukott volna el első körben a lyukas kijelzőjével ;] A telefonnal rendszeresen utalok, vásárlok, így az ujjlenyomat mint azonosítás nagyon is létkérdés. Ha egy vacak fóliával ez az egész megkerülhető, és elveszik/ellopják a telefont, mire mondjuk sikerül letiltani mindent, addig kis összegű vásárlásokkal akár ki is foszthatják a budaörsi Tesco-t is vele... :DDD
És a Samsung tud a hibáról, de nem tájékoztat, sunnyog, és úgy derül ki az egész, hogy egy átlag felhasználó feldobja mint hír. Ezután kiderül, hogy régóta ismert hiba és "dolgozunk rajta" szöveggel le van rendezve az egész. Illetve annyival, hogy ne használják az ujjlenyomat olvasót, használjanak pin kódot. Na ez az, ami bosszantó, akkor minek van a nagy innováció, ha egy vacak bétás hulladékot adnak ki a kezükből, csak azért, hogy az átlag júzer el legyen kápráztatva, miközben szart sem ér az egész.

(#68900) leslien


leslien
nagyúr

ez aratni fog...Realme X2Pro. [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.