Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68951) w333


w333
félisten

Szifonéknál nincs sz*rral gurítás ... 13.2 frissítés :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68952) kali válasza w333 (#68951) üzenetére


kali
legenda

Nem győzik javítani a sok hibát a 11-es szériában.

(#68953) Aryon87 válasza #96302336 (#68950) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez jóó :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#68954) vodrosjozsi válasza #96302336 (#68950) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Janeszgol rulez
Más:
Az apple bedobta az álló vízbe az Airpods pro-t.
Baszki ennyire semmilyen készüléket is csak az apple tud kiadni.
Eddig azért volt az Airpods kialakítása olyan amilyen mert jobb mint a gumiharang. Szerintük.
Erre mit kapott a pro? Gumiharangot :DDD ja igen, meg lett rendelve egy i11 red.
:U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68955) w333 válasza vodrosjozsi (#68954) üzenetére


w333
félisten

Grat hozzá :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68956) leslien válasza vodrosjozsi (#68954) üzenetére


leslien
nagyúr

grat hozzá... ha elfogadod a kijelzőt hamar barátok lesztek..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68957) vodrosjozsi válasza leslien (#68956) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Eddig is ilyen kijelzők voltak az iphone-okban, szóval engem ez nem tántorít el

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68958) leslien válasza vodrosjozsi (#68957) üzenetére


leslien
nagyúr

nem azt mondom jobban elvagyok mint droidon,de korrekt kompromisszumot kötöttem egy profi kamerával ami mellesleg telefonálni is tud....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68959) vodrosjozsi válasza leslien (#68958) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Azt hittem erre jó a pixel. Vagy az nem tud ennyit?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68960) leslien válasza vodrosjozsi (#68959) üzenetére


leslien
nagyúr

[link] ... pont ezért van a P3 és i11.... most jön tesztre egy V50 is...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68961) vodrosjozsi válasza leslien (#68960) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ezek szerint mindenben jobb az android :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68962) mentic18


mentic18
tag

Én is laktózérzékeny vagyok a sima tejre, nem kezdünk el beszélni róla?
Meg anatidaefobia-m is van. Az olyan hogy egyfolytában azt hiszem, hogy figyel egy kacsa.

Samsung Galaxy A53 5G

(#68963) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#68954) üzenetére


nrg_52
addikt

Pont menni fog a tarajodhoz. :DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#68964) w333 válasza vodrosjozsi (#68961) üzenetére


w333
félisten

Nekem egyáltalán nem hiányzik a Droid, amit Androidon megtudtam csinálni azt iOS -en is megtudom, különben 99% -ban az alkalmazásokat használom és hogy őszinte legyek sokkal logíkusabb és jobb használni az IOS -t főleg hogy 1 röccenés nincs :))

Szerintem az alkalmazások is jobbak ! :)

Minden úgy működik ahogy annak működnie kell, nagyon sok kényelmi funkció van !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68965) Aryon87 válasza w333 (#68964) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam sincs röccenés. Se P30Pro-n, se Mi8-on. De lehet hogy a szemem nincs ezekre ráállva :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#68966) #30610944 válasza w333 (#68964) üzenetére


#30610944
törölt tag

Mind a két rendszernek megvannak az előnyei hátrányai. Én 5 év apple cuccok után alig vártam hogy lelépjek tőlük. 1000 okot tudok mondani miért de ebből csak háború lenne itt.
Lényeg hogy én happy vagyok droid fronton és az biztos hogy vissza nem mennék semmi pénzért.

(#68967) w333 válasza Aryon87 (#68965) üzenetére


w333
félisten

Szerintem nincs a szemed erre ráálva ... de ennek csak örülni kell ! :D

(#68966) LiVeGa

Nekem megvan itthon a saját ökoszisztémám, szóval a többi Apple cuccok engem nem igazán vonzanak, kölönben egyetértek mondjuk nekem Androidhoz képest eddig 1db. hátrányt nem vettem észre, de valószínüleg nekem ilyen kevesek az igényeim :))

Szóval ha úton vagyok akkor nyilván telefon, ha otthon vagyok akkor elsődleges a PC mert még mindig kényelmesebb, ha már nagyon fáradt vagyok akkor viszont ágyban a Telefon és a TV szépen komunikáll egymással pl. egy Youtube videó megnézése :)

Filmet soha nem nézek telefonon, nincs meg hozzá az élmény (itthon az 55" Qled TV -n lehet élzezni), zenét soha nem hallgatok telefonom mert autóban szól a zene, kb. ennyi ! :B

Jah hogy mire is használom a telefonomat ? sokmindenre : FB, Messenger, Insta, Waze, Böngésző, Youtube, Aliexpress és fényképezés, az NFC -s mobil fizetést is be kéne állítanom !

Amiért viszont megvettem az iPhone -t az-az hogy a felhasználói élmény 100% -s legyen, itt nincs olyan hogy valami lefagy vagy akadozik (Waze neha úgy kicsinálta a Mi 8 -t hogy újre kellett indítani a telefont), vagy esetleg hogy készenlétben a semmitől is merül a telefon !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68968) vodrosjozsi válasza #30610944 (#68966) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Szerintem leírhatod, én legalábbis kíváncsi vagyok rá! Csak h mi hiányozna android fronton ha apple-re váltok

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68969) w333 válasza vodrosjozsi (#68968) üzenetére


w333
félisten

Én nem tudok olyat mondani hogy mi hiányzik ... de komolyan, nincs ilyen ! :N

Jah de talán van 1 dolog, nincs % akkukijelzés csak ha lehúzod a térerőnél a sávot ! :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68970) Aryon87 válasza w333 (#68969) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem tudsz BT-n átküldeni egy nyamvadt fényképet másnak, vagy más eszközre, a HEIC formátum miatt nem tudsz fényképet előhivatni a MediaMarktban (ezt röhögöm napok óta bent, hogy ott szerencsétlenkednek a gép előtt a vevők, a gép szépen a kettészakadt kép ikont mutatja csak, és nem értik mi van :C)
Tegnap egy vevő nem tudta a képernyőmegosztást megoldani az okostévére ésatöbbi :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#68971) w333 válasza Aryon87 (#68970) üzenetére


w333
félisten

BT ? azt sem tudom mikor küldtem így képet utóljára 2-3 éve talán !

HEIC ? buták az emberek be lehet állítani hogy JPEG -be lője a képeket ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68972) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#68970) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

De vicces :U a heic formátum kikapcsolható, bt helyett ott a messenger, viber és te meg ne röhögj rajta hanem segíts neki ha már ez a dolgod
A media markt meg le van maradva szoftverügyileg, már az s6 megjelenése óta lett volna alkalmuk megoldani, hogy kezelje ezt a formátumot ami egyébként sokkal jobb minőségibb mint a jpeg

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68973) Norbi. válasza vodrosjozsi (#68972) üzenetére


Norbi.
őstag

idejét nem tudom mikor küldtem BT-n képeket. 5 éve biztos nem volt ilyen, pedig volt droidos korszakom is. Messenger, Viber helyett inkább a képeket E-mailben, mert rengeteget romlik a minőség. Ezek elég gyenge érvek voltak, mindkét rendszer tökéletesen használható. :))

(#68974) w333 válasza Norbi. (#68973) üzenetére


w333
félisten

+1 ha kell a teljes méret én is Emailben küldöm az a leggyorsabb ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68975) mentic18 válasza vodrosjozsi (#68972) üzenetére


mentic18
tag

Még van bluetooth a telefonokban? És használják is a fülesen kívűl valamire?
Kacsa neked milyen telefonod is van?

Samsung Galaxy A53 5G

(#68976) Aryon87 válasza Norbi. (#68973) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak ne feledjétek, hogy a messenger és viber a töredékére tömöríti le a képeket. 10x15 méretben még elmegy, de annál nagyobb formációban már igencsak szétkeni a tartalmat. Arról nem beszélve, hogy a CEWE gépek nem is látják sokszor a download mappát, vagy a viber/messenger mappáját még androidon se, nemhogy ios-on. Ez nem a MM sara.
A szifonosok zöme (nem, nem azok akik ismerik a Mobilaréna hasábjait) meg analfabéta, azt se tudja mi van a telefonján, vagy mit tud/mit nem tud, de Szifon, mert húmegha.... Kicsomagolja és használja, aztán les mint hal a zacsiban mikor komolyabb dolgot kellene csinálni, mint a korábbi példám is mutatja. Én használom a BT-t képküldésre, például mikor páromról csinálok képet az enyémmel portréban (mert ugye a P9 még nem tud ilyet) és azt inkább BT-n küldöm át a teljes méret miatt. Korábban volt hogy viberen átküldtem, azt feltette instára ami szintén tömörít, és a tömörített kép tömörítése egyenlő volt a kuka tartalmával.. Szóval igen, BT-n kell küldeni a képeket..

W333: egyik vevőnek így segítettem, miután már épphogy nem kapott sírógörcsöt, miután elmagyaráztam neki a csodás IOS előnyeit és emiatt nem tudta előhivatni a csücsörítős szelfiképét :DD emailon átküld, én BT be, át a gépre (nem akartam a vezetéket, mert az összes képet megjeleníti a gép, amit nem akartam közszemlére tenni), és 3 perc alatt a kezében volt a kép, én meg jót mosolyogtam elköszönéskor. Kis fiatal tinip.. volt..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#68977) Norbi. válasza Aryon87 (#68976) üzenetére


Norbi.
őstag

"Csak ne feledjétek, hogy a messenger és viber a töredékére tömöríti le a képeket."

Nem felejtettük, le is írtuk, hogy elküldjük emailben. :))

"A szifonosok zöme (nem, nem azok akik ismerik a Mobilaréna hasábjait) meg analfabéta, azt se tudja mi van a telefonján, vagy mit tud/mit nem tud, de Szifon, mert húmegha.... Kicsomagolja és használja, aztán les mint hal a zacsiban mikor komolyabb dolgot kellene csinálni, mint a korábbi példám is mutatja. "

Telefonboltos vagyok, droidosból ezerszer többen jönnek segítségért, mint szifonért. Baj inkább akkor szokott lenni, mikor egy szifonosnak kell droidot használni. (tudom, többen is vannak, de arányában is több, ez tuti)
Meg, persze van a mutogatom, hogy szifonom van és vagánykodok vele, kategória is, még akkor is, ha kutyát nem érdekli.

Még az a szerencse, hogy senki nem kötelez arra, hogy a csodás iOS-t használd.

(#68978) #30610944 válasza vodrosjozsi (#68968) üzenetére


#30610944
törölt tag

Leirom akkor, de ha valaki nem igy latja irja le nyugodtan a velemenyet de reagalni nem fogok a vita elkerulese vegett.
Szoval en egy iPod touch 5-al leptem be az Apple okoszisztemaba. Azt csak azert vettem, hogy kiprobaljam mennyire tetszene az IOS. Abban az idoben Windows telefont hasznaltam de elegem volt, hogy egy nyamvadt alkalmazas nem volt a store-ban es kellett egy rendszer ami megbizhato, kellett egy telefon ami minosegi es egy alkalmazasbolt ami fejlodik.
A touch 5 utan eldontottem veszek telefont mert megtetszett az egesz.
iPhone 5, 5S, 6, 6S Plus es a vegen a 7Plus. Plusz emellett volt Apple TV, az osszes generacio a 7Plus-os idokig, illetve iPad-ek is. Air, Air 2 meg a vegen volt egy Pro is. Mindezek melle Apple tokok mindenre, Apple Care, szoval elegge benne voltam a rendszerben. Keves dolog hianyzott de amik hianyoztak azok nagyon. Illetve total beleuntam a rendszerbe es a legnagyobb ok amiert leleptem az a ceg maga.
Kezdjuk azzal amik hianyoztak:
1. Egyszeru mint a faek az IOS. Egy kisgyereknek vagy maminak a kezebe nyomod siman rajon hogy kell kezelni. Minden olyan termeszetesen, magatol ertetodoen mukodik, de... buta a rendszer (bar az uj rendszer mar jobb de meg mindig nem az igazi) emiatt a tesreszabhatosag a droidhoz kepest sehol sincs.
Be tudsz allitani hatterkepet de gyakorlatilag az ikonok kitakarjak, igy semmi ertelme sincs.
Ikonok helyzetet, meretet, stilusat JB nelkul nem lehet modositani.
Az eretsitesek meg mindig nem olyan jok, mint droidon.
Nem tudsz egyedi lenni egy iPhone-al. Melletted all valaki a buszon nyomkod egy iPhone-t szinte ugyanugy nez ki.
Csengohang es ertesitesi hangok letoltes sokkal korulmenyesebb mint droidon, bar lehet ez mar valtozott. Mar egy ideje nem hasznaltam iPhone-t.
2. Beleuntam ami lassuk be eleg konnyen megesik ha nem lehet testreszabni, nem tud megujulni. Mar nem birtam ranezni egy ido utan annyira utaltam ahogy kinezett.
3. A ceg, na itt a gond nem kicsi. A ceg gondolkodasmodja mar nem tetszik. Ebben az is kozrejatszik, hogy oregszem es nagyobb a tapasztalatom, jobban atlatok a szitan illetve a ceg maga is megvaltozott. Olyan iranyba halad ami se a cegnek, se a piacnak se nekunk felhasznaloknak nem jo.
Steve iranyitasa alatt egy innovaciora kiehezett ceget lathattunk, mig manapsag egy penzehes brigad vezeti a ceget akik az anyjukat is eladnak jopenzert. A tudas, az emberek a penz adott arra, hogy tudjanak olyat bemutatni, hogy az allunk esne le de nem teszik. Miert nem? Mert az emberek igy is veszik es hat a kivalo marketing duma, amihez nagyon ertenek.
Minden evben ugyanaz van. Egy kicsit jobb kamera, egy kicsit jobb akku, egy kicsit gyorsabb proci. Itt megjegyeznem egy 3-4 eves iPhone proci is siman jo meg ma. Olyan erosre csinaljak, hogy nincs mi ki tudna hasznalni, ergo felesleges penzkidobas.
Ha meg nem veszik annyira akkor mit tesznek? Okoljak kinat meg minden egyeb kifogast hoznak fel csak epp azt nem, hogy mindezert ok tehetnek. Mindent elkovetnek csak arat ne kelljen vagni. Apple egy olyan meghatarozo resze a vilagnak, hogy divatot, trendet teremtenek es nagyon sok gyarto koveti, majmolja oket. Lasd Huawei, Honor OnePlus es a tarsai akiknel nem csak a weboldal szinte ugyanugy nez ki, de maga a menu es az ikonok, az animaciok is copy+paste eredmenye. Nem baj ha valaki ezt csinalja de akkor csinalja jol, egyedien. Na hat ez sosem sikerul. Sajna nem csak a funkciokat es a kinezetet masoljak, hanem az arat is. Sok ceg azt gondolja, ha az Apple megkeri az arat a termekeiert akkor mi miert nem. Na es ez hatalmas hiba. Ezert szabadultak el az arak es mar egy 200.000 forintos telefon is lassan a jo ketagoria ami nevettseges. Apple meg semmi feleloseget nem vallal szinte ezert inkabb tovabb rontja a helyzetet naprol napra:
A termekeihez szinte mar semmit nem ad, inkabb elvesz. A doboz amiben jonnek lassan ures lesz. Meg mindig erolteti a sajat lightning csatlakozojat, mert neki ebbol hatalmas penze van. Meg mindig igyanazt a szar minosegu kabeleket adja, hogy minel elobb menjen tonkre azt vegyel ujat. Vegyel atalakitokat, vegyel kulon monitor tartot horribilis aron mert nem ad a monitorhoz vegyel vezetekmentes fulest plusszban mert ez a jovo, plusz mindezek mellett emel az arakon evrol evre es rafogja az inflaciora meg az adokra de o maga nem igen akar adot fizetni. Lasd a nagy buntit amit kiszabtak ra mert nem fizetett adot EU-ban. Ja es azt tudtad amcsiba nem fizet adot? Olyan orszagokban vannak a penzei ami adomentesek es meg az import, export money is le van csokkentve naluk. Milyen erdekes.
Egy telefon eloallitasa kb. az eladott ar 4-e kb. Figyelembe veve a fentieket eleg nagy hasznuk van minden egyes eladott cuccukon.
Azert a penzert amiert aruljak a termekeiket tele kene pakolniuk a dobozt minden foldi joval. Nyeresegesek lennenek ugy is? Igen de akkor nem gyarapodnanak ugy ahogy eddig. Adhatnak olcsobban a termekeiket es ugy is nyeresegesek lennenek. Nyilvan, de nem teszik. Elvileg iden a 11 olcsobb lett mint az XR tavaly. En nem vettem eszre. Amcsiban igen de sok helyen abszolut nem lett olcsobb es hiaba jonnek nekem azzal, hogy milyen technologiat hasznaltak a kijelzonel, attol meg az egy 720P-s panel. Ilyen aron iyen kijelzot kerem szepen nem szep dolog kiadni.
Es meg rengeteg peldat tudok mondani mennyire gusztustalan modon lehuzza az embereket es ennek ellenere veszik.
Ugyanezt csinalja minden nagy ceg csak a tobbiek legalabb tobbet adnak es akcioznak ellenben veluk. Pl egy Note 10 is mereg draga de fele ev es esik az ara meg a dobozban tobb minden van. Huawei is ilyen meg a tarsai. Kivetel a OnePlus. Na ott nincs akcio es total rossz utra lepett a folyamat aremeleseivel. Volt 3 telefonom is toluk de tobbet toluk sem veszek.
Egy jo kis video: [link]
Nyilvan Apple sosem volt olcso es regen is lehuzta a nepet de nem ilyen szinten es en nem akarom gazdagitani az ilyen ceget se a OnePlus-t se egyik olyan ceget sem akik iyen szinten lehuzzak az embert.
Az utolso ok pedig, hogy idos fejjel rajovok, hogy nincs szukseg mar draga telefonra, hogy kiszolgaljon engem. Egy kozepkategorias telefon is siman hozza azt a minoseget amit egy draga telefon tud KICSI KOMPROMISSZUMOK mellett amiket hajlando vagyok elfogadni.

Termeszetesen mindezek ellenere jok a termekeik de lehetnenek jobbak is, adhatananak tobbet is es lehetnenek olcsobbak is ezt egyre tobb youtuber mondja el a tesztjeiben ami jo, hogy nem csak en latom igy.
Hat nagyjabol ennyi.

(#68979) nrg_52 válasza mentic18 (#68975) üzenetére


nrg_52
addikt

Egy 2 eves Honor 9. Akkor kussoljak? :DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#68980) leslien válasza #30610944 (#68978) üzenetére


leslien
nagyúr

ezért írtam ezt [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68981) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#68976) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Jó, hogy megvan az átlag iphone felhasználókról a véleményed.
Gratulálok :U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68982) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#68981) üzenetére


Aryon87
félisten

A l3gtobbnek statusz telefon meg mindig, amivel villogni lehet, mert anyuci apuci megvette (sulisok ugyebar). Az idosebb korosztaly hasonlo, csak ott az a mese hogy az a legjobb, de insta, face/messi es telefonalas. Mast nem tud vele. Ismerosi koromben van par ilyen, de neki csak az kell, mert a tobbi gagyi meg miaz, az telefon stb szint. Ennyi.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#68983) trebrona válasza Aryon87 (#68982) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mondja az, aki bluetooth-on küld képeket...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#68984) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#68982) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mert te tudsz mást?
Ugyanazt csinálod a pár száz ezer ft-os telefonodon mint ők, mégis te gyalázod őket miközben te azzal vagizol, hogy neked más telefonod van és, hogy milyen jó neked mert f@sza a kamera, jó az akku. De mársemmiben nem különbözik a telefonod, árban sem mert felnőtt az apple árszintjéhez a huawei is. De azért téged foglalkoztat a bluetooth :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68985) #96302336


#96302336
törölt tag

meg merjek szólalni milyen mobilom van :U?
:DD
:DD
:DD

[ Szerkesztve ]

(#68986) #96302336


#96302336
törölt tag

Áruljatok el valamit? A Huawei P30Pro és majd a többi ezek után jövő telefonjaiba bele lehet valahogy varázsolni a komplett google ökoszisztémát play áruházastól mindenestől?

(#68987) vodrosjozsi válasza #96302336 (#68985) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Sony? Fúj :DDD
És nem, nem lesz olyan h berakják a google appokat

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68988) Aryon87 válasza #96302336 (#68986) üzenetére


Aryon87
félisten

P30Pro-n eleve rajta van, sztem Mate30Pro-t akartál írni :))
A hírek szerint igen, utólag is felkerülhet, sőt a Huawei ha megkapja a zöld utat, egy frissítés formájában ki is adja a Google csomagot. Csak lenne meg az a zöld lámpa.. De míg az a sárgahajú kacsafej ott van, az nem lesz meg egyhamar.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#68989) Quqesz válasza #96302336 (#68986) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egyenlőre nem, bár apkmirror van és elvileg lehetne is, ha nem tiltja a gogli a készüléket az éruházon belül. Mivel kínán kívül nincsen igazából készülék, nem is barkácsol vele senki. Ami még fontos, hogy a huawei reméli a szankciók feloldását, éppen ezért nem akar olajat önteni a tűzre és áll ki a gogli mellett. Vannak olyan hírek, higy P40 androis és harmony futtatására is alkalmas lesz, de még nincsen ilyen készülék. Ami még biztató, hogy a Qualcomm után az Arm is maradt partner, szóval van enyhülés séróbárónál.

W333
Tényleg az alma készülékei kommunikálnak az autók fejegységeivel bt-n? Vagy még mindég jack-es kapcsolat van v car play???
Mindenesetre képet én sem küldök bt-n, viszont az nfc nyáron jól jött. Összehaverkodtunk egy másik családdal és vettem fel videót, amit megkértek küldjem el. Gondolkoztam hogy lehetne, főleg gyorsan......drive(mobilnet szopás), bt....1000 év. És akor ugrott be az nfc! Mate 20 volt a fickónak és psszeérintve a telefont pár perc kellett és ott a videó. Szóval kellhet riitkán, de akkor milyen jó ha van(ming az IR lenne pl ilyen, ha lenne).

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68990) w333 válasza Quqesz (#68989) üzenetére


w333
félisten

Persze hogy komunikán BT -n a fejegységgel ! :K

Sőt barátomnak a volt Lagunájában egy FM Transmitteres kínai piacos 1000 Ft -s cucc volt és simán lehetett Bluetooth -al kapcsolódni rá és lejátszotta a zenét :D

Nekem baráti társaságomban sok a szifonos, ha ilyen van hogy valamit át kell küldeni akkor Airdrop a leggyorsabb, különben Fotók és Videóknak én a korlátlan Google Fotók alkalmazást használom, Wifin szépen feltölti és bárkinek 2 gombnyomással megosztom ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68991) vodrosjozsi válasza w333 (#68990) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Az airdrop a legyintős? XD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68992) w333 válasza vodrosjozsi (#68991) üzenetére


w333
félisten

Aha :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68993) w333


w333
félisten

Dark mode ... akkuteszt ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68994) Quqesz válasza w333 (#68990) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na ez jó hír.

Gogli fotókat nem használol, de igen, drive is jó ebben. De akkot email cím kell hova küld, stb... Ez egyszerűbb kicsit.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68995) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Airpods pro topic..
Túl erőltetett meme a pokemonos meg a hajszárítós. De basszus ennyir elbsztt dizájnt se minden évben tud nyújtani az apple, szóval szerintem találó :DDD
Apple fanok még mindig vérző fejjel védik az apple-t. Mégha miattuk is vérzik.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68996) w333 válasza Quqesz (#68994) üzenetére


w333
félisten

Így van a leggyorsabb az email és talán a legegyszerübb is ! :D

(#68995) vodrosjozsi

Airpods ... tulajdonképpen mire is jó az ? BT headtsett azt meg kapsz már 15 ezerért !

60 vagy 100 ezerért meg olyan profi felhalgatót kapsz hogy besza-behu ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68997) akooos válasza w333 (#68996) üzenetére


akooos
veterán

Igaz nekem nem airpods, hanem samsung buds van, de soha nem akarok visszamenni zsinóros fülesre. Más wireless meg nálam nem jöhet szóba, csak az abszolút vezetékmentes, mint amilyen az airpods, buds, freebud meg tököm tudja milyen nevek vannak még xiaomi/huawei vonalon.

Az utazás/edzés közbeni zenehallgatáshoz tökéletes a minősége, amúgyis youtube musicot hallgatok, nem letöltött flac gyűjteményem van. Telefonhoz hozza se kell nyúlnom és tudok számot váltani bármelyik irányba, megállítani, külső zajokat felerősíteni, ha érdekel a külvilág és még telefonálni is vele.

Igaz, nem 100k, de ha nem adták volna az s10-hez akkor vettem volna valamilyet. Biztos jó amúgy az airpods is, hiába szar a fülben amúgy sem látszó design.

(#68998) w333 válasza akooos (#68997) üzenetére


w333
félisten

Az a jó hogy nagy a választék és bármilyet vehetsz mert Bluetooth -al mindegyik működni fog, sőt szifonban azt szeretem hogy még a headset akkutöltötségét is mutatja ! :)

Én ezeket a fülbedugóst nem szeretem ... egy ilyen brutálisat szól ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68999) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Nekem egy Sony zx220bt van, kb ez a legalja legalábbis Sony fronton mert a többi márkánál valamivel drágább volt, de biztos nem vettem volna semmi mást. Asszem érthető is miért.
De hogy ha lenne rá lehetőségem akkor tuti valamilyen In-ear típusú fülest vennék pl icon x-et vagy buds-t, mert sokkal jobban szeretem az ilyen kialakítást + jobb a hangzása és nem nyomja a fülemet mint a fenti fejhallgató.
Ami biztos, hogy Airpods-t sose fogok venni, ennél hülyébb és szarabb fülest régen láttam (na jó, van egy vezetékes Trust füles, az mindennek az alja), mind a vezetékes, mind a bt-s verzió szar.
Ettől függetlenül az Airpods pro nem lehet szar, de max 40 ezret ér, nem 100-at :U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69000) kali


kali
legenda

Lehet, hogy egy ilyen lesz az első Xiaomi termékem: Mi AirDots Pro True
Nagyon tetszik a hangja, 20.000 Ft-ért jó vételnek tűnik.
Igaz, nagyon ritkán hallgatok már telefonról zenét, de néha jól jöhet azért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.