Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68251) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Tegnap megnyomogattam az S10-et meg a note-ot.
Hát max a sima note10 kéne, ami kb akkora mint az S9+ csak S-pennel. Akkor már inkább a Note9.
Na meg megnéztem az új A szériás gépeket is.
40-70 ezer között ezek tök vállalható telefonok, rendesen meglepődtem :D kár, hogy nem vízálló egyik se, bár ez legyen a legkissebb gond.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68252) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni telefonnal kapcsolatban:
A szarszung galakszis 9- készülékemre szeretnék pixel kamerát ami odaveri a p30Prot is meg az összes szarkínait, de főleg Aryon telóját.
Pittelrottolva menni fog?

iPhone X@R, iPad Pro

(#68253) nrg_52 válasza Blackmirror (#68252) üzenetére


nrg_52
addikt

Avagyte! :DDD Van rajta megapixel, nem eleg? Kekhaj telefonjat maximum kekhaj veri oda, ha nem figyel. :D

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#68254) Aryon87 válasza Blackmirror (#68252) üzenetére


Aryon87
félisten

:C :C :C

Nyers fotó erőben a Pixel és HTC fogja ezt megtenni, cserébe le kell mondanod elég sokmindenről, de nem fogja amúgy :N

A kérdésedre itt a válasz. Elvileg működnie kell: [link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#68255) #96302336 válasza Blackmirror (#68252) üzenetére


#96302336
törölt tag

Próbáld ezzel :D :D

(#68256) leslien válasza Blackmirror (#68252) üzenetére


leslien
nagyúr

előbb vegyél egy igazi Samsungot és azon működni fog a Gcam....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68257) mentic18 válasza Blackmirror (#68252) üzenetére


mentic18
tag

Kirottoljuk úgy a szarszungodat hogy többet nem kel életre.
Há hogy a fenábá képzáli ezt csáje?

Samsung Galaxy A53 5G

(#68258) vodrosjozsi válasza leslien (#68256) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hallod menjé' má' haza farkas!
Jó ez a telefon.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68259) Blackmirror válasza Aryon87 (#68254) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Hm ezt nem is tudtam hogy van, nagyon kiestek a teló témából.
Visszatértem a sötét oldalra, de az s9-et sztem megtartom.

mindenki: jóvan, látom mind meg vagytok nem vesztettek el :))

iPhone X@R, iPad Pro

(#68260) leslien válasza Blackmirror (#68259) üzenetére


leslien
nagyúr

melyiket vetted?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68261) Blackmirror válasza leslien (#68260) üzenetére


Blackmirror
senior tag

XR :D

Jöhet az oltás
3
2
1

:C

iPhone X@R, iPad Pro

(#68262) leslien válasza Blackmirror (#68261) üzenetére


leslien
nagyúr

jó az nagyon is.. ha lehetne rajta torrentezni maradt volna nálam... brutál videót csinál..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68263) Aryon87 válasza Blackmirror (#68261) üzenetére


Aryon87
félisten

Sokan dicserik az XR-t. Nekem fotozas teren az XS Max jon be, csak ugye IOS..

En sem kovetem a Gcam tortenetet, nem volt egyszeru megtalalni a Samuhoz valot, mert nincs akkora hirerteke mint egy Xiaomi eseteben. Enyemre meg ugye nincs, de nem is hianyzik.
Korabban probaltam S9+-ra, az meg eleg hektikusan mukodott, igy kukaztam. U11-en, es Poco-n nagyon jol mukodott, ott hasznaltam az ejjeli mod es portre mod miatt, de azoknal is a gyari kamerat hasznaltam inkabb.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#68264) Quqesz válasza Blackmirror (#68261) üzenetére


Quqesz
nagyúr

#csakaszaraszifon# :DD :DD :DD
Viccet félretéve a moatani szériának jó a kamerája is, az ios-t aki szereti/ismeri, annak jó alternatíva.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68265) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Na bakker, ezek tudnak valamit mással ellentétben ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68267) w333 válasza Blackmirror (#68261) üzenetére


w333
félisten

Jól valasztottal szvsz. nagyon jó telefon ;)

Nekem az XS ami nagyon bejönne :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68268) Intruder2k5 válasza vodrosjozsi (#68265) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen. Ki bírnak gazdálkodni egy pár ezer forintos minőségibb kamerát a közel 400k-s vételárból, ami egyébként gondolom nem Samsung gyártmányú. ;]

[ Szerkesztve ]

(#68269) w333 válasza vodrosjozsi (#68265) üzenetére


w333
félisten

DxOMark ? ennyi a vélemenyem 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68270) vodrosjozsi válasza Intruder2k5 (#68268) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem, hanem Sony. Ez a gáz :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68271) vodrosjozsi válasza w333 (#68269) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Elégszer hivatkoztál te a DxOMark-ra, hogy nevetséges legyen ez a kommented :DD
Azért néha észben tarthatnád, hogy mit és kit fújsz mielőtt még kiröhögöd. Amikor az S8 volt a nyerő akkor jók voltak ezek a tesztek de most, hogy más telefonod van már nem az igazi? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68272) Intruder2k5 válasza vodrosjozsi (#68271) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Egyébként viccet félretéve egy ilyen kategóriájú és árú telefonnál szerintem alap és elvárható, nem pedig dicsőség, hogy jó eredményeket érjen el ilyen-olyan teszteken. Ugyanakkor ha nem így lenne, az meg jó nagy blama lenne. Szóval részemről ezt úgy természetesnek venném, ha már kiadok egy mobilért cirka fél millát, akkor az tényleg legyen jó, és ne csak a gyártó szerint. De persze nem adok érte annyit, akkor se ha jó. :)

(#68273) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Szóval moderátori jelenlét miatt nem hurrogjátok le, már értem ;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#68274) Intruder2k5 válasza Blackmirror (#68273) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem hiszem, ez egy android topik, itt senkit se érdekel az xr-ed, komolyan se veszik. :D

[ Szerkesztve ]

(#68275) w333 válasza vodrosjozsi (#68271) üzenetére


w333
félisten

Az régen volt :P

Ettől függetlenül szeretem a Samut de ezek az új telefonjaik annyira már nem vonzanak ... semmi extra sajnos :)

Kár hogy itthon a gyenge Exynos -al adják őket !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68276) akooos válasza w333 (#68275) üzenetére


akooos
veterán

Annyira unalmas már ez a hülyeség amit fújtok. Itthon a gyenge exynossal adják. Magyarázd már el kérlek, hogy miért gyenge és mi ez a nagy snapdragon buzulás amit emberek le tudnak művelni? Fél óra SOT miatt? Szaros GCAM miatt? :D Istenem, pár ember annyira rohadtul unatkozik, hogy képes minden egyes fórumban ezen hisztizni, hogy mekkora köcsög a samsung azért, mert nem csak snapdragonnal gyártja a telefonjait :D

Mondjuk megértem, a mostani készülékek lényege úgyis az, hogy hány pontot mutat antutuban :) Biztos akik szenvednek emiatt telefonon vágnak 4k videókat és 20 gigás képeket szerkesztenek PS-el.

(#68277) Intruder2k5 válasza akooos (#68276) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem tudom pontosan miről van szó, mert nem követem annyira a történéseket, de ha jól értem akkor mondjuk Kelet Európában más belsővel forgalmazzák ugyanazt a márkájú és típusú telefont, mint nyugaton, mindenféle jelzés nélkül? Mert ha így van akkor az elég gáz, és nem csoda, ha hőbörögnek miatta. A mondandód többi részével egyetértek, a sok antutu marhaság csak e-pénisz méregetés, valójában nagyon kevesen használhatják ennyire határon a telefon teljesítményét, de ettől gusztustalan, ha a gyártó "sunyiban" kicseréli a készülék belét.

(#68278) Aryon87 válasza akooos (#68276) üzenetére


Aryon87
félisten

Pontosan. Snapdragon korberohogi az Exynost. Teljesitmenyben gyengebb, es amennyibe kerul a telefon, ne az uzemido es kameraminoseg + egyebek legyenek a kompromisszum. Oke, atlagjuzernek fingja sincs a dologrol, de eleg nagy szamban vannak, akik figyelembe veszik az ar ertek aranyt is. Es az igencsak kulonbozik egymastol. Regen az Exy sokkal erosebb volt a Snapnal, mostanra ez megfordult, jol latni tobb megosztasbannks, ahol a 2 kulonbozo chipsetes Samut vetik ossze. Meg mindig azt mondom, a Samsung elfaradt..

Intru: nyugat Snapdragonos Samsungot hasznal, mig a vilag tobbi resze Exynos verziot. A Nyugate az erosebb minden teren.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#68279) leslien válasza akooos (#68276) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos pedig jobb.. h miért ? sajnos még maga a Samsung sem tudja.. ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68280) akooos válasza Intruder2k5 (#68277) üzenetére


akooos
veterán

USA-ban nem engedték a Samsungnak, hogy a saját Exynos chipsetjével forgalmazza a telefonokat, ezért ott Snapdragon van benne. Ezen kívül Kína, Japán kap még Qualcommosat, a világ többi része a Samsung féle Exynost kapja. Ez a magyar hardcore superusereknek annyira fáj, hogy minden egyes fórumon megemlítik, hogy a nem amerikai samsung az csak klón verzió és semmit nem ér.
Nem sunyiban cserélték ki, arányaiban tekintve a snapdragon a kisebbség, nem pedig fordítva. Amióta a Samsung gyártja az újabb Snapdragonokat, azóta van ez.

A különbség a kettő között pedig ténylegesen annyi amit leírtam :) Maximum 1 óra SOT (videónézéssel, amikor ugye lehetetlen töltőt használni). A kameraminőség pedig szubjektív, google kamera nélkül is abszolút elfogadható képek készülnek, de persze ez is már annyira elfajult, hogy aki ilyet mond, azt megkövezik :)

(#68281) w333 válasza akooos (#68276) üzenetére


w333
félisten

Snapira van minden optimalizálva :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68282) akooos válasza w333 (#68281) üzenetére


akooos
veterán

Mégis mi az a minden? :D És ez a "minden" akkor nem fut exynoson? :)

Azt ugye tudod, hogy 2019-et írunk, nem CPU-ra optimalizálnak a fejlesztők.

(#68283) Aryon87 válasza akooos (#68280) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig ha mar a versamufanok is megszoljak ezeket a dolgokat, akkor ott mar van valami.. eddig mindig aradozas volt hogy tokeletes minden, ha valami hiba volt akkor fujjolas volt. De mar morognak..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#68284) vodrosjozsi válasza w333 (#68275) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Miben van extra már nem azért :DD
Nyomkodtam a huawei-t, még mindig krva gyorsan zár be mindent, lg-nél a tartozékok az extra, a nokia max a nevében egyedi meg a mindig friss szoftverrel, a xiaomi olcsóbb mint a többi, a Sony a képernyőjével emelkedik ki a többiek közül, és igazából ennyi. Ebből 2 lazán a béka segge alatt, a többi meg elvan. Ja az Iphone-t azért nem említettem mert nem egy kategória a többivel. Az még rosszabb mint a Sony ;] de az se tud többet. Szóval mondhatod, hogy a többieknél mi lehet az extra, nagyon kíváncsi vagyok.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68285) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#68278) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mi vagyunk a nyugat te.. a Kínaiak is snapissal tolják. Szóval ne keverd össze mert ez így nagyon hülyén jött ki.
De jelzem, hogy ez évek óta tart, nem is emlékszem már, hogy mióta.. talán már azS4nél is így volt. Szóval ha szerinted most kezdenek a vérsamu fanok morogni akkor azok se normálisak. Eddig se voltak de hát :DDD
Jelzem, hogy ezt tapasztalnod kéne.
Szerinted a samsung elfáradt, szerintem meg ez uncsika.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68286) w333 válasza akooos (#68282) üzenetére


w333
félisten

Milyen most egy Samu csúcs, döccenések vannak még ? én ezt még snnak idelyén S8 -nal simán ráfogtam hogy az Exynos miatt döcögős a rendszer :))

Ez az új rendszer a one ui nekem nagyon bejönne :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68287) vodrosjozsi válasza w333 (#68286) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Próbálj ki egy s9-et. Ugyanazt fogjatudni az s10 meg a note10 is. Vagy odaadom egy napra csak ne alaptalanul mondjál fszgt ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68288) w333 válasza vodrosjozsi (#68287) üzenetére


w333
félisten

Nincs vele tapasztalatom de az S8 nekem eléggé döcögött már a vége felé, ezért is adtam el ... most pedig az új redszerrel dúrvan lassú, barátom S8+ telóját nyomkodtam hát komolyan még fagyások is előfordultak 5 másodperces se kép se hang laggolásokkal karöltve de majd egyszer levideózom :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68289) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#68285) üzenetére


Aryon87
félisten

Nyugatra Amerikat ertetettem. koreanak mi nyugat vagyunk de nyilvan nem koreabol irok:))
Pedig elfaradtak, nincs meg az a lendulet, ami 2015-17 kozott volt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#68290) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Itt mindenki fényképezésből él, hogy a Samsung-ot fikázza a kamera miat, meg cpu miat? Ennyi erovel akkor mindenkinek Pixel-t kéne venni snapdragon 855/855+ val es a ott van neki a gcam.

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#68291) Quqesz válasza vodrosjozsi (#68271) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jelenleg a dx omark-al az a baj, hogy nem annyira a minőséget pontozzák, hanem a funkciókat. A Pixel elég nevetséges helyen van, mert nincs 1000 funkciója a kamerának, míg egy gyengébb minőséfű redmi note 7 is jobb helyezést kapott. Ezért vannak kétségeink a minősítésével kapcsolatban.

ForRedGlory vett Note10+-t és nem volt megelégedve vele(azt csak csöndben írom p30 pro volt elötte neki). Nem volt rossz, de kiemelkedő sem. Este mód meg még nincs p30 pro szinten.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68292) Intruder2k5 válasza vodrosjozsi (#68285) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"De jelzem, hogy ez évek óta tart, nem is emlékszem már, hogy mióta.. talán már azS4nél is így volt."

Akkor nem értem mi a gond...

(#68293) vodrosjozsi válasza Intruder2k5 (#68292) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hát ez az, hogy én sem.
Nem tudom miért kell károgni, hogy jobb a snapi miközben csak üzemidőben jobb.
Vicc ez a dolog a részükről.
Quqesz: hát ha neki nem jön be akkor ennyi, ezzel nem lehet mit kezdeni.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68294) vodrosjozsi válasza mSchumi87 (#68290) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Igen, itt mindenki profi fényképész akinek nem samsungja van :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#68295) kali válasza vodrosjozsi (#68270) üzenetére


kali
legenda

Samsung ISOCELL a legjobb kamerás modul! :DD

(#68296) Aryon87 válasza kali (#68295) üzenetére


Aryon87
félisten

:N

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#68297) w333 válasza kali (#68295) üzenetére


w333
félisten

Gyáááá Note 4 topikban mekkora veszekedések voltak akkoriban ... "a tiedben Sony vagy Isocell van ?" volt olyan is aki emiatt visszaküldte ! :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68298) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Pixel 4-et láttátok? Ok, az alma csinált egy sarokba rakott Mate kameraszigetet...erre a gogli lekoppintja. Ennyi agyuk van a formatervezéshez? Ez is olyan trend lesz, mint a noch, mert akkor tökönszúrom magam!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68299) leslien válasza Quqesz (#68298) üzenetére


leslien
nagyúr

mindegy csak jól szuperáljon ... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#68300) w333 válasza Quqesz (#68298) üzenetére


w333
félisten

Nagyon ocsmány szerintem is ! :B

(#68299) leslien

Mi 9 Gcam -el szinte ugyan azt tudja, olcsóbb, szebb ! :D

De majd a Mi Mix 4 -re leszek kíváncsi, Szept 24 -én mutatják be elvileg !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.