Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#194) baalco válasza GBRDVD (#192) üzenetére


baalco
tag

Összeségében meg vagyok vele elégedve. A proci sebessége nekem megfelel, szépen fut rajta minden. Egyedül a HSDPA "probléma", amit fel tudok hozni, mint negatív, de végülis működik és sztem csak én fogtam ki egy bug-os készüléket. Ha majd rászánom magam, akkor leadom szervízbe egy alapos átvizsgálásra. (voltam már bennt a Speedshopban, ott vettük észre a sráccal tök véletlenül, hogy a sim2-ben működik csak a HSDPA adatátvitel mód, holott gyárilag csak a sim1 foglalatban kéne működnie) Egyelőre nem zavar a dolog, hiszen tudok 3G-n netezni és ez a lényeg. És most már nehezen válnék meg tőle akár pár napra is. :))
Az akksi kb 1,5 napot bír. Erős használat mellett (telefon, 3G, wifi) este tölteni kell, de van, hogy 2 napot is kibír (ha este 60% körül van és éjszakára "Repülőre" állítom, akkor kihúzza a két napot.
A wifi is jól működik, a gps is könnyen talál jelet és stabil.
A fényképező nem rossz, de nyaralásra azért kell egy igazi fotómasina :) Ez inkább a "mindig kéznél van" célokra felel meg.

Akinek dupla simes okosteló kell, annak bátran ajánlom, megbízhatóbb, mint a többi kínai csoda és nem mindegy az 1év magyar gari sem... az ára mondjuk nem alacsony, de számoljunk csak: 2db egykártyás közepes okosteló + 1 gps.... (najó közepes okosban van gps, akkor az nem jön hozzá), de nekem nem mindegy, hogy csak EGY telefon húzza a zsebem.. :DD

hoppá, látom Tomosny megelőzött :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.