Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98989) t72killer válasza vadászcsiga (#98986) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Értem, háát, köztespont nélkül necces az ügy. Egy hosszabb, fél-Európát átszelő útnál pláne, lehet, hogy adott országokat nem is akarok érinteni, a navi számára "felfoghatatlan" okokból, ill 1-200km fizetős autópályát igénybevennék, de aztán lejönnék autóútra (Horváto), mert az szebb, útbaejteném a kedvenc benzinkútjaimat, beugranék egy netről kiválasztott boltba útközben, stb.

Persze, lehet mindegyik kedvencek között és ha elértem az egyiket, akkor állíthatom be a következőt, de ez ultramacerás. Egyrészt 500km-t levezetve nem biztos, h ilyennel akarok vakerálni, másrészt néha szabályosan meg kell erőszakolni a navi "logikáját", hogy az adott útvonalon vigyen, és 5-6 köztes pontot bevarrni, hogy ne akarjon minden áldott autópálya-feljárón felküldeni a sztrádára. Ennyiszer nem állok meg, és alkalmasint ennyiszer birizgálni se akarom a telót vezetés közben.

#98990: a guglimap offline-ba nem csak egy kép? Navigálni is jól tud? Külföldön nincs mindíg mobilnetem, on-line útkeresésre nem hagytkozhhatok.

Akkor keresünk még, lehet végül mégis marad az igo...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.