Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142687) Rigormortiis válasza csipuka (#142683) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Pl vezetés közben, vagy ha nagyon belemerülök a szerelésbe, nem veszem észre, ha rezeg az óra a kezemen. De tud csörögni, és szerintem nem ördögtől való gondolat, hogy ha már egyszer az okosorák a telefon kiterjesztései (mert azok), akkor ne ordítson már egyszerre mindkét eszköz főleg, hogy ezt egymástól fél másodperces csúszással teszik.

Mert amúgy korábban nem gondoltam volna, de nagyon is élhető dolog az órával hívást fogadni vezetés vagy szerelés közben, amikor jó, ha csacsogás mellett a kezeimet is tudom használni. Teljesen jól működik ez a funkció, de ez a kánonban csörgés kikészít.

És ne az legyen a megoldás, hogy lenémítom a telefont, mert abban a pillanatban, hogy leveszem az órát a kezemről vagy eltávolodok tőle, máris lemaradok a fontosabb teló értesítésekről, amik hanggal is jeleznek.

Az meg, hogy majd manuálisan kapcsolgatom a néma üzemmódot a telefonon, miközben ő pontosan tudja, hogy a kezemen vam-e az óra vagy nincs...

Na majd betérek az egyik Samu üzletbe a problémámmal, had izzadjanak ők is egy kicsit:D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.