- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- Meggyi001: RTX 5060 - Az új népkártya?
- sziku69: Szólánc.
- bambano: Bambanő háza tája
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Meggyi001: Nyilvános wc-k.....még mindig hiánypótló...
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- btz: Internet fejlesztés országosan!
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. március
Új hozzászólás Aktív témák
-
z0d1AK
nagyúr
Alap esetben az Index olvasóit nem kifejezetten technokara személyek alkotják, náluk kimerülnek a tech hírek az Index Tech rovatánál. Na most ha ide ilyen fals infót írnak, azzal félrevezethetik őket. Itt azt olvassák, hogy mennyire jó az xTAB-70dc, megveszik, aztán se HD, se IPS, stb.
-
LámaZ
addikt
Hát, nem ájultam el tőle.
Nálam a lakmuszpapír egy gombahatározó, amely 306 oldalas, és képként tárolja a lapokat.
A Radaee-ben három felbontási minőséget tudok kiválasztani, és a közepes kb. olyan, amit a Mantano alapból tud, de ez utóbbi először egy durvább felbontásban jeleníti meg a képet, majd kis idő múlva tisztul ki az egész.
A Radaee-nek is van hátránya: nem írja ki az oldalszámokat, de gyorsaság és minőség szempontjából nálam az 1. helyen marad továbbra is. -
mikrofon
veterán
Szia,
köszönöm ez igazán kimerítő válasz! Sok mindenben segítettél, az alap szempontok tisztázódtak. Várok még kicsit, március közepéig, mert április végén lesz a feleségem szülinapja, addigra kellene megérkezni... Első körben 4magos, 2Gb-s, WIFI-s 10"-ost célzom meg, mert nem akarok hamar cserélni, de ha nem esik jelentősen az ára akkor lentebb adom egyszinttel, 2mag, 1Gb, WIFI, 7"!
Egy nyitott kérdésem maradt, a ROM, custom ROM, CWM, root. Ezekre a dualSIM-es kínai telók esetében nagyon kellett figyelni, ha Kínából vásároltál! Itt a tablet-eknál mi a helyzet ezen a téren? -
CHIPman
nagyúr
-
-
-
Magnat
veterán
Csak service-k tudnak a háttérben futni (illetve még a content providerek meg a broadcast receiverek is), activityk nem,tehát amit úgy írtak meg, h fusson a háttérben is, ott olyankor valójában egy service fut, nem az eredeti activity. (Activity pongyolán fogalmazva az, aminek van "képe")
-
Luissimo
veterán
-
CHIPman
nagyúr
Optimalizáltság kérdése. 1GHz-es Galaxy S1-em fél másodperc alatt zoomolt, lehetett úgy lapozni vele PDF-et, hogy olvasható volt közben a tartalom tisztán, programtól függetlenül. Ennél még a mostani S3-am is gyengébb, de még ez is bőven használható. Kínai cucctól ne várj többet soha, akármilyen hardver van benne.
orichalcos: Nekem is fáj a fogam egyre, mikor tudod komolyabb tesztnek alávetni?
-
bylow
senior tag
A retinások gondolom még elég drágák
Most nem akarok olyan sokat költeni ilyenre!
Na de viszont még mindig dilemmázom nagyon, és kíváncsi lennék okos tanácsokra !!!
9"-10" méret
Concorde- Prestigio - IPS- 2mag proci -bővithető mem. - Hdmi - stb (és hasonló márkák esetleg)VAGY ?
Samsung galaxy tab 10.1 HASZNÁLTAN !!! Mondjuk 16G
Egyik pillanatban a Galaxyt látom jó döntésnek a szép képe miatt, aztán meg a fentebb említetteket, a felszereltségük bővíthetőségük stb. miatt.
Valahogy képtelen vagyok el dönteni melyik lenne a jó döntés.
Kb azonos az áruk ha új "no name"-et vagy használt Galaxyt nézek, De félek hogy nem fog tetszeni a kijelzője a "no name"-nek . Vagy az IPS kijelző télleg olyan jó ??? -
-
diablo666
tag
Csak az ainol topkjaba irtam es ide,mivel itt nagyobb a forgalom es segitokesz ember is akadt mindket helyen...
amugy nem nagy cucc a frissites,de almomban sem gondoltam volna,hogy ez a formatum a bibi...
szerintem elfer boven,ez nem off...mas is tanulhat belole...
a slatedroid forum leirasa szerint cselekedtem es ott szo sem volt formatumokrol,ezert nem gondoltam,hogy ilyen gondok fognak adodni....
na de megnyugothatsz,tobbet nem sirankozok(ma...)
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Milyen okostelefont vegyek? OFF topik
- Elszívja a vezetőket a big tech, de ez nem tetszik az EU-nak
- Yettel topik
- Leesett a kamionról több millió eurónyi Z Fold7
- PlayStation 5
- Linux kezdőknek
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Hálózati / IP kamera
- Bestbuy játékok
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- További aktív témák...
- Apple iPad 10th Gen 64Gb Wi-Fi + Cellular Sim Kártyafüggetlen, Újszerű
- Apple iPad 10,2 (2021) - 256 GB - asztroszürke (159)
- Apple iPad Air 2 Wi-Fi 32GB GOLD
- Eladó karcmentes Xiaomi Redmi Pad SE 11 8/256GB / 12 hó jótállással
- iPad Pro 11" M4 2024 256GB Cellular - Apple garancia, 100%, független, ezüst, doboz, számla
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U939x- i5-8GEN I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gari
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A14/Samsung Galaxy A34/Samsung Galaxy A54
- Samsung Galaxy S21 FE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Nvidia Quadro P400/ P600/ P620/ P1000/ T400/ T600/ T1000 - Low profile (LP) + RTX A2000 6/12Gb
- Fujitsu LIFEBOOK E449 i5-8250U 8GB 256GB 14" FHD 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest