Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sidi: 286-os Toshiba gázplazma laptop memóriabővítése
- Szevam: Csányi Vilmos - Az elveszett ember
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- potyautas: Idővándor
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- laskr99: DFI és DFI Lanparty gyűjteményem
- sellerbuyer: Az RGB LED TV leváltja az OLED-et?
-
LOGOUT
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. szeptember
Új hozzászólás Aktív témák
-
tjb007
nagyúr
válasz
Dzsabba #59558 üzenetére
Igen, van még remény.
A legelső, és egyben legegyszerűbb próbálkozás a recovery-ben végigmenni az összes wipe "parancson". Ezt a legegyszerűbben a kelzsoca által készített alkalmazással tudod megtenni. Ha nem menne, nem sikerülne, akkor megpróbálhatod frissíteni a készüléket, az ASUS oldalán megtalálsz hozzá mindent. Fontos, hogy a készüléked SKU-jának megfelelő szoftvert töltsd le. Ha ez sem segítene jöhetnek a bonyolultabb megoldások: [link], [link]Ha nem mersz belevágni, mert félsz, hogy még jobba elrontanád, akkor inkább fordulj a szerviz felé.
(#59559) cinemazealot
Az, hogy maga a rendszer nyújtva jelenik meg rendben van, a tartalmaknak viszont a natív felbontásukon, a natív oldalarányukat megtartva kéne megjelenniük, legalábbis az én eddig 4:3-as tábláimnál ez a tapasztalatom.
Rakd fel az MX Player videolejátszó alkalmazást, próbáld meg azzal. Ha változatlanul fennáll a probléma nézz körül a beállításai között, szerintem fogsz találni erre vonatkozó beállítást is. Esetleg tehetsz egy próbált a VLC-vel is.(#59560) eddieke666
Normális, ajánlott(nak mondható) 8-as ennyiért onnan nem lesz, csak 7 hüvelykes.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- SzinteÚJ! HP Elitebook 860 G10 i7-1355U 32GB 1000GB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- 15,6" Dell Latitude laptopok: E5550, E5570, 5590, 5500, 5501, 5510, 5520 / SZÁMLA + GARANCIA
- Microsoft Surface Go 10.5" 8GB 128GB Pentium Gold 4415Y 1 év garancia
- Lenovo magyar laptop billentyűzetre van szükséged? Akármelyik verzióban segítünk!
- Garmin Forerunner 405 GPS óra
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő