Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:01:26

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ R9 290 / 290X / 390 / 390X téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20862) HSM válasza lowzor (#20858) üzenetére


HSM
félisten

Nálam nem volt gond, mikor bekötöttem a kismonitorom a 280X-re. Ami nem egy életbiztosítás, na az a windóz asztalkezelője. De szót lehet vele érteni azért. ;]

A kedvencem az volt, mikor a Diablo3 a Bnet cset miatt ment az egyik monitoron, vártam egy spant, miközben a másik monitoron épp PlanetSide2-t játszottam, és mindezt ugyanazon egyszem 280X-en.

(#20859) BMW001: Fejlődés? :U Fogták a csipet, és atom módon kigyúrták energiahatékonyságra. Lehet ezt "fejlődés"-nek nevezni, de én nem notebook VGA-kat szeretnék a gépembe 2 év múlva, meg nagyranőtt Tegrákat. Igen, jó lett, de közben a fene tudja, mit butítottak le benne a sárga földig a színfalak mögött, hogy ezt elérjék. Jelenlegi címekben szuper, de visszanyalhat még ez a fagylalt később, nekem ez a véleményem. :R

(#20861) daveoff: Az miért jó, ha WHQL a driver? Én semmi hátrányát nem tapasztaltam a sima, WHQL nélküli bétáknak AMD-nél a rendes WHQL-ekhez képest. Ez csak egy fizetős minősítés a M$-tól, nem ettől lesz jó a driver....
Pedig rengeteget ment béta driverrel a gépem, még a 280X-el a 14.6 beta 2, aztán most a 290-el meg a 14.7 RC3 volt fenn sokáig. Nyilván, érdemes néha "Release notes"-ot is olvasni. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.