Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2310) fanti


fanti
addikt

Élménybeszámolóóóóó :))

Közelmúltban némi kis pénzmag állt a házhoz, én hülye meg mire költöttem??? Nyilván hardverre! :))

A lányom Pulse 6700XT-jét eladtam a gépéből, és átszereltem neki az én Pulse 6800-asomat...hosszabb távra is elég lesz neki 1440p-re és 75Hz-re Freesync-el.

Nekem meg tegnap megjött Alzáéktól a Powercolor 7900XT.
Ugye nekem 4K-s monitorom van, és bár elégedett voltam a 6800-as teljesítményével is, de mivel egy kis pénzhez jutottam, így elcsábultam.

Kibontva a csomagot, egy nagyon nehéz kártyát kaptam, nem túl nagy, de azért nagy, viszont méretéhez képest igen nehézsúlyú versenyző.
Letisztult formavilág, semmi csicsa, RGB és egyebek.
Nekem nagyon tetszett, első látásra szerelem :))
Kis morcos harcos.

Na, ezt már nem bírta a korábbi Seasonic 550W Gold Focis Plus tápom. Elindulni még elindult őméltósága, mi több, a driver (23.4.3) telepítése után a beépített stressz teszt is lefutott, és még Far Cry 5-öztem is 4K-ban és lazán vitte.
De ahogy a 3D Mark tesztekhez értem, akár a Firestrika, akár a Time Spy...tölt...tölt...majd pedig a tesztindulás előtt közvetlen egy leállás.

Még jó, hogy volt idehaza egy tavaly Black Friday alkalmával vásárolt Alzás tápom, nevezetesen egy Gigabyte Aorus 750W Gold.
Ma délelőtt be is építettem, és meg is oldott minden problémát.

Azóta csodálatosan megy minden teszt és game. Hát ugye...mégiscsak plusz 200 Watt...mondjuk szerintem elég lett volna 100 Watt is, de ez volt idehaza.

Ezeket mértem teljesen alapon, minden defaulton :

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.