Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- WhrlpoolMind: Búcsú a HD3870-től
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
- GoodSpeed: Aquaphor Modern víztisztító
- Oldman2: A KOReader ebook olvasó program
- Klaus Duran: Nem csajos Samsung Z Flip
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
Új hozzászólás Aktív témák
-
wolfcsaba
csendes tag
Sziasztok!
Nagy öröm és boldogság, vettem ma egy Asrock FM2A85X-et, egy A10-5700-al, valamint 2x4GB 2400-as GEIL RAMot (GEL38GB2400C11ADC 1.65V).
1. Lapozgattam kicsit a füzetet, bepattintottam a memóriákat, hogy duálban menjenek, úgy is megy, ellenben ha megmondom az alaplapnak, hogy ez a memória 2400-as, akkor nem indul. MÉRT?!
2. A másik, olvasgattam itt, hogy C6-ot kapcsoljam le, turbót ki, ilyenek. Valaki összefoglalná, hogy mit hova állítsak, hogy jó legyen? Nem az a lényeg, hogy 5000 FPS legyen a Doom 8ban, hanem stabil, hűvös, energiatakarékos legyen.
3. 1.20-as bios van most a lapon. Fel merjem rakni az 1.60-at? Valaki próbálta már? Arra gondoltam, hátha megjön az esze a lapnak és hajlandó 2400-on hajtani a memóriát.
4. Tuningolni nem szoktam, bár azon gondolkodom, hogy ezt a gyári hűtőt, ami ránézésre is, és 5 perc használat után is úgy vélem semmire sem való, lecserélem egy X2 6000+ hűtőjére, abban van anyag. Vagy az, hogy pár perc után ilyen meleg, beállítás kérdése?
5. Általában nem játszok. Ha meg mégis, akkor 1280*768-as felbontásban, és nem zavar, ha nem fullon van minden. Viszont érdekelne, hogy ez a cucc így milyen proci + VGA párnak felelne meg? Ha lehet AMD vonalon mondjátok, az intelt, nvidiát még annyira sem követem, mint ezt. Most egy HD4670 + Athlon II X2 255 + Asrock N68C-S UCC + 2x1GB DDR3 1333-t cserélek erre.
6. D-SUB-ot és HDMI-t akarok klónban használni, D-SUB elsődlegesként, hangot csak a hangkártyáról akarok hallani. (ez mindig küzdelem volt, végül sikerül valahogy, de fogalmam sincs, hogy mitől)
Válaszokat előre is köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
AMD "Trinity" APU topik
- FM2 tokozás
- Négy vagy két mag
- Integrált DX11 Radeon GPU
- Integrált PCIe 2.0 vezérlő
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes "K" modellek
* Trinity (Piledriver & VLIW4):
A10-58xx/57xx, A8-56xx/55xx, A6-54xx, A4-53xx
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- World of Tanks - MMO
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Matematika topic
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Vezetékes FEJhallgatók
- További aktív témák...
- Apple Watch SE 2020 ezüst, 44mm // Számla // Garancia // Válaszható szíj //
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3235
- Bomba ár! Dell Latitude E7450 - i5-5GEN I 8GB I 250GB I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- HP 15-dw0101nl - i5 8275U - 15,6" FHD - 8 GB DDR4 RAM - 512 GB NVMe SSD - billentyűzet hibás
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest