Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- laca223: A civilizáció mint bugos operációs rendszer
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- urandom0: Mégsem számőzöm az AI-t az életemből :(
- Hieronymus: Rosszindulatú tevékenységek ellenőrzése IP alapján
- Torda: Így lehet fillérekből prémium okosotthon rendszert építeni 2025-ben
- Lalikiraly: Asus Gaming V16 - RTX5050
-
LOGOUT
Amazon topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
radi8tor
MODERÁTOR
-
cbalint
csendes tag
Hello.
Meg tudnátok mondani, hogy az estimated order total mennyire pontos becslés, ha az amazon.com-ról rendelek Magyarországra? Ez tényleg ennyi, vagy erre jön még áfa/vám/valami más?Items
$502.99
Estimated shipping & handling
$36.99
Total before tax
$539.98
Estimated tax to be collected
$0.00
Estimated order total
$539.98
Köszi!
-
andrisbandi
őstag
Amazon.de
- Nem fogadta el a vásárlás végén az OTP-s Maestrot. (Gondolom csak dombornyomottat szeretik.)Az el is felejtettem, hogy van ótépés webkártyám.
- Azt elfogadja vajon?Kb 20 perc volt mire kigugliztam, hogyan kell kitölteni németül a mailbox-os vásárlást. Csak akkor állnék újból neki ha érdemes.
Vásárolt már valaki az Amazonon OTP webkártyával? -
ljs
tag
válasz
#32577792
#1228
üzenetére
Szervusztok!
Ismét segítséget kérek szerény angol tudásom miatt.
CM Fanzone üzenetváltás:Dear Mr./Ms, Thank you for your inquiry. We are sorry to hear this problem. Where do you have bought the case and can you give us the purchase receipt? We will check what we can do for you. Kind regards, Michiel Bos Cooler Master
Válaszom:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00F4ISP0K?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00
Válasza:
Dear Mr./Ms, Can you give us also the purchase receipt ? When did you bought the case? Kind regards, Michiel Bos Cooler Master
Pontosan mit akar ez a jóember?
Köszöni:
-
radi8tor
MODERÁTOR
Annyit ír, amennyiben valóban az ő hibájuk miatt küldted vissza a csomagot akkor vissza kapod a teljes vissza küldés árát.
Mivel 50 GBP-nél drágább termékről van szó nyomkövetéssel küldd vissza.Ezt neked kell mérlegelni, hogy két ventilátor miatt (gyári ventilátorok amúgy sem túl jó minőséget képviselnek) vissza küldöd az egész házat. (én nem küldeném)
-
ljs
tag
válasz
radi8tor
#1221
üzenetére
A szöveg:
Additional Instructions for mailing your package
Securely package the item to avoid damage during return--if possible, please use the original packaging.
Affix the personalised return mailing label securely to the package, covering up any previous delivery address and barcode without overlapping any adjacent side.
Affix the appropriate postage to your package. Please note that the return postage will be added to your refund if the return is a result of our error. See our Returns Policy for details.
Send the package from your nearest post office or via the delivery method of your choice. If the value of the items you’re returning is more than £50.00, it's recommended that you use a trackable return method.És sajnos valóban az angol tudásommal van a baj. .-(
És van egy nyomtatandó:
kép1
kép2DE pontosan hogyan tovább???
-
ljs
tag
válasz
radi8tor
#1219
üzenetére
Kaptam egy kinyomtatandó és a dobozra ragasztandó cimkét.
A levél szövege ez volt:Hello,
We're writing about your order # 203-0824610-8853167.
You'll need to return the items to avoid the charges, detailed below, to your credit card (a InternationalMaestro expiring on 05/2018).
If you've already sent them, thank you. In that case, please disregard this message.
Details:
1 Cooler Master HAF XB EVO ATX Chassis for PC
Return Due Date: 10-Aug-2015
Charge Amount (item cost): £64.54
Delivery Cost: £7.61
Tax: £19.48Total Principal: £64.54
Total Shipping: £7.61
Tax: £19.48
Total: £91.63
We've created return labels you can use to return your items. To print them, click on the links below and follow the instructions:http://www.amazon.co.uk/gp/orc/rml/DH8ggKR1RRMA
If you don't have a printer, please enclose a copy of your packing slip or a note with your order number on it. Wrap the parcel securely and post it to the address on the return label.We hope to see you again soon.
Warmest regards,
Amazon.co.ukNote: This e-mail was sent from a notification-only e-mail address.
Az adott link
3. pontjának elejét így fordította le a gugli:
"Elhelyezi a megfelelő postaköltséget a csomag."Ez azt jelenti, hogy én fizetek és visszakapom vagy nem kapom vissza vagy nem fizetek?
Ez nem világos számomra.
Igen sokat segítene a lelkiállapotomon, ha valaki ezt elmagyarázná.
(Mert másik 20 fontot visszapostázásra költeni már nem érné meg.
Inkább rendelek bele két normális ventit.)A segítséget köszöni:
-
radi8tor
MODERÁTOR
Adnak egy fix összeget a visszaküldésre, amennyiben ez nem fedezi a postaköltséget (általában nem fedezi): írni kell Amazonnak, hogy mennyi volt a tényleges postaköltséged és kifizetik neked.
De az egészet úgy indítsd el, hogy vásárlási előzményeknél (Your Orders) rákattintasz a return or replace items-re. Ott kövesd az utasításokat.
-
ljs
tag
Rendeltem egy számgépházat. Nem olyan ventik vannak benne és van néhány kopottra használt alkatrész is beléépítve.
A visszaküldés pénzembe kerül vagy ingyenes?
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Diablo IV
- Google Pixel topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- iPhone topik
- Interactive Brokers társalgó
- Robotporszívók
- Sopron és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Spórolós topik
- További aktív témák...
- AMD Radeon 7600 8GB OC HIBÁTLAN!!
- Hibátlan 2+ Év Garancia! GIGABYTE GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8GB
- AZONNAL KÉSZLETRŐL! AMD Ryzen 7 9800X3D 64GB 6000MHz RAM 2TB Gen4 SSD RTX 5090 32GB GDDR7 1200W
- AZONNAL KÉSZLETRŐL! Intel Core i5 14600K 64GB 6000MHz RAM 2TB Gen4 SSD RTX 5060 8GB FSP 750W
- AZONNAL KÉSZLETRŐL! Intel Core i5 14600K 32GB 6000MHz RAM 2TB Gen4 SSD RTX 5060 8GB FSP 750W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 11400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600XT 8GB Zalman T4 Plus Cooler Master 650W
- 5G Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 Intel Core i7-1280P Nvidia T550 32GB 512GB 1 év teljeskörű garancia
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 32GB DDR4 500GB SSD RTX 4070 Ti Super 16GB Zalman T3 Plus 750W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

