Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-14 12:18:56

LOGOUT.hu

A Chia az új zöld kripto valuta, ahol a blokklánc technológia a nagy energiafogyasztású, egymással versengő számítások (Proofs of Work) helyett konszenzusos, tárterület (Proofs of Space and Time) foglaláson alapul. Akit bővebben érdekel a Chia weboldlán tájékozódhat: [chia.net]a aki csak pénzt akar keresni, lapozhat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112) MasterDeeJay válasza szazbolha (#110) üzenetére

Na akkor ezek szerint nem csak a WD csinált pakolgatósat. Egy időben a wd green volt ilyen hírhedt, gyári firmware-je volt így belőve de volt hozzá tool. Hozzáteszem nekem nem volt vele bajom mert nas-ban nem hallottam meg és amint látod még mindig működik nem is tudom hány év folyamatos üzemmel és pakolgatással. Asztali gépben is volt ott kikapcsoltam a szoftverével.
De már nyugdíjaztattam a nasból most farmol szerencsétlen.

lacy86
Jaa hogy ssd-vel plotolsz az úgy jó ha nem zavar a tbw növekedés. Nem tudom mennyit lehet egyszerre plotolni egy ssd-vel 2-4? talán passz.
Teljesen jó ahogy gondolod. Én a költséghatékonyság szempontjából írtam hogy kis de gyors hdd-vel plotolok és nagy lassabb hdd-vel farmolok.

Legyen valami fogalomtár összefoglalóba:

plotolás az a farm előkészítése nagy erőforrásigénnyel nem jár coin érte. Gyakorlatilag telek kijelölés. Magyarán megyünk a földesúrhoz telekért.

farmolás meg a már meghúzott teleken gazdálkodás amiből jön a coin

vizuálisan úgy képzelem el hogy a plotolás a telek kijelölésem, magok elvetése, farmolás meg már a növekmény és betakarítás

oZone762
Nálam a farmos vincsi meg sem moccan (7db kész plotom van), de írták hogy egy raspbery pi is képes faromolni szóval nagyon minimális.

Csak ráírta a kész plotot és unatkozik. (telepítés ótát ne nézd mert indulás elött le kellett mentenem ami rajta volt) Tehát olyan 100mb olvasott adat van ma rajta. :DDD Többit a plotoló írta rá.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.