Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) kavicssli válasza Dr. Romano (#5349) üzenetére


kavicssli
addikt

:DDD :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#5352) poffsoft válasza kavicssli (#5351) üzenetére


poffsoft
addikt

üjjé le, fekete! :DD

[ Szerkesztve ]

(#5353) biker válasza kavicssli (#5348) üzenetére


biker
nagyúr

nem zavar, hogy a 29-ből kell kivonni a 11-et, ugye? :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5354) biker válasza spectacularr (#5347) üzenetére


biker
nagyúr

miért is?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5355) Tibiajax válasza biker (#5346) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

régi flash már, 4 éves, min. [link]
persze attól még jó.

(#5356) #47053824


#47053824
törölt tag

lulu09 (Szirovicza Gergely (Szeged) ) taggal vigyázzatok, mert csaló!
Venni akart tőlem egy angol simkártyát, megbeszéltük, h ő először postán (majd kérésemre inkább mobilfeltöltésre változtattam a dolgot) elküldi a pénzt én pedig feladom neki angliából. persze azóta nem reagál semmire, az én levelemet meg várhatja a gyökérje... :(((

(#5357) spectacularr válasza biker (#5354) üzenetére


spectacularr
csendes tag

Akár így is jó, csak úgy talán jobban összehasonlítható lenne.
Viszont én a szürkét is kivenném az n-ből, hasonlóan a rózsaszínhez, hogy egy sok feketével rendelkezőnek ne emelje a pontértékét a szürke.
Szóval
n = F+P
pontszám = 100*( F+P+0.2*(P-SZ) ) / n

Így a régi pontokból egyszerűen csak 100-al szorozva áthozható az eredmény.

(#5358) magi20


magi20
senior tag

Ha esetleg kapnék Bagira01-től egy feketét,mert ma írt hogy kiderült hogy lett 2 bad sector a vinyóm,amit tőlem vett.----Ne haragudjatok ha ezt május elsején nem tudom elintézni,legközelebb csak hétfőn.

Jó csak félreértések elkerüése végett,mert kitellik,hogy azért kapok mégegy feketét,mert önhibámon kívűl miért nincs nyitva a bolt,és miért nemtudom elintézni 1 nap alatt.

sry-másik nemtudom bad sectorra mi vonatkozik garancia révén.--------ezt meg szimplán,nem vagyok garis ügyfélszolgálatos,és szervízes sem,csak ezért.
Köszönöm.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#5359) lulu09


lulu09
csendes tag

nos...most nem kezdem el h anyád a gyökér..mert nem az én műfajom..másodjára...miért lennék csaló? akkor lennék csaló, ha elküldted vna a vackot én meg nem tőtőm fő a kedves családtagod..de ebben mi a csalás?:DD 3.adjára pedig...a "köszi, de megoldottam a problémát ezért nem kella sim" nállad mit jelent?
különben meg ha megtekinted...vagy 30 telefont vettem és adtam már el itt..a kisebb dolgokról nem is beszélve..na meg egy Z-5400-as hangcumót, és érdekes mód senkinek semmi problémaja nem akadt velem..nem fogom elkezdeni a "csaló" dolgokat.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5360) #47053824 válasza lulu09 (#5359) üzenetére


#47053824
törölt tag

felhatalmazlak arra, hogy amiben "megoldottam a problémát, nem kell a sim" privát üzenetről csinálj egy screenshot-ot, töltsd fel valahová és linkeld be ide.
mert hazudsz...
nekem csak ilyenek vannak, hogy "igen, kell, küldheted" stb...

(#5361) biker válasza spectacularr (#5357) üzenetére


biker
nagyúr

a szürke csökkenti a pontértéket, mert emeli az átlagot osztó elemek számát, ellenben 0,2-vel csökkenti az átleg összértékét. nem vetted észre a - jelet?
de ez a képlet se rossz

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5362) spectacularr válasza biker (#5361) üzenetére


spectacularr
csendes tag

Ez a képlet ugyanaz lenne, mint a tied,
Csak átzárójeleztem, de most látom, hogy elírtam a betűket, szóval itt van:

pontszám = 100*( P-F+0.2*(R-SZ) ) / n

Amit javasoltam, csak annyi, hogy a szürke se legyen benne az n-ben, mert megnöveli a pontértékét annak, akinek pl sok feketéje van, holott hasonlóan a rózsaszín szerepéhez, ennek is még tovább kellene csökkenteni a pontszámot. Szóval ami különbség csak az, hogy nálam n= F + P,

(#5363) biker válasza spectacularr (#5362) üzenetére


biker
nagyúr

továbbra is csak ismétlem magam, CSÖKKENTI az értéket, ha a szürkét is beleveszed n-be
mivel X/n = y, ha n1 > n, akkor X/n1 < y
nálad nem??? akkor baj van.

mert minél nagyobb számmal osztom ugyanazt a számot, annál kisebb az eredmény.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5364) udi válasza biker (#5363) üzenetére


udi
őstag

Ez a pontmizéria sztem kicsit bonyolult...(nem nekem nyugi..)
De lehet egy megoldás ez is...

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5365) spectacularr válasza biker (#5363) üzenetére


spectacularr
csendes tag

Naja, csak elfelejtetted, hogy ha több feketéje van, akkor negatív a pontszáma.
Úgyhogy csak abszolút értékben csökkenti, valójában növeli.
Pl. 10 fekete, semmi más : -100 pont
ehhez jön egy szürke a te képleted szerint: 100(-10-0.2)/11 = -92.7 pont
az én képletem szerint 100(-10-0.2)/10 = -102 pont
Nálad egy szürke emelt (absz. értékben csökkentett), nálam tovább rontott
Nemdebár?

(#5366) biker válasza spectacularr (#5365) üzenetére


biker
nagyúr

igaz, én leragadtam a pozitív X értéknél :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5367) udi válasza biker (#5366) üzenetére


udi
őstag

:DDD de jól elvagytok... ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5368) spectacularr válasza biker (#5366) üzenetére


spectacularr
csendes tag

Ok,
a lényeg az, hogy ezzel problémamentesen át lehetne konvertálni a régi pontokat, és bevezetni a szürkét meg a rózsaszínt. És ráadásul eléggé megbízhatóan adna képet az egyes emberekről.

[ Szerkesztve ]

(#5369) spectacularr válasza udi (#5367) üzenetére


spectacularr
csendes tag

Biztos szakmai ártalom :)

(#5370) Dr. Romano válasza udi (#5367) üzenetére


Dr. Romano
veterán

én azt sem tudom miről beszélnek... :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5371) poffsoft válasza spectacularr (#5368) üzenetére


poffsoft
addikt

akkor vezessük be a fefér pontot is, abszolutértékben 0 értékkel..... :U
itt a képletem is , alul

[ Szerkesztve ]

(#5372) old gray


old gray
addikt

Elbagatellizáljátok a dolgot... :(

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5373) poffsoft válasza old gray (#5372) üzenetére


poffsoft
addikt

sokmindent nincs már érteme kezdeni vele, hiszen a PH! lassan végez a saját piacos rendszer-pontozásának kidolgozásával....
legalábbis ha jó tudom....

[ Szerkesztve ]

(#5374) biker válasza poffsoft (#5371) üzenetére


biker
nagyúr

:R :R
ez jóval egyszerűbb

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5375) Weaver válasza old gray (#5372) üzenetére


Weaver
senior tag

tényleg elég vicces, röhögő formája van ennek a topicnak... pont néztem, egyik szerencsétlen kárusult hsz-e előtt is - után is jó nagy röhögős szmájlik voltak a hsz-ekben. elég morbid. de most komolyan , mi olyan vicces itt !?

(#5376) szállitó


szállitó
senior tag

be kellene vezetni itt is a vaterás értékelés aki az apróba bizniszel és az adatlapjára felkerülne az értékelés.

(#5377) Dr. Romano válasza Weaver (#5375) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Talán azok a hsz más témához tartoztak, esetleg off-hoz...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5378) Picco válasza magi20 (#5358) üzenetére


Picco
addikt

most lathatjuk a hattyu halala-t magi20 eloadasabol :)
ne vidd tulzasba, szerintem korrekt vagy a stilusodat leszamitva :))

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#5379) udi válasza poffsoft (#5373) üzenetére


udi
őstag

hmmm ezt hogy érted? :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5380) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Asszem ide beböfögöm a bajomat:D
Nem nagyon szoktam rátapadva lenni a pontjaimra,de azért néha rájuk nézek. Hajj, ha mindenki adna:D Na mind1...
Azt akarom csak mondani, hogy a Ph!megbizhatóság-oldalon a nevemre mutató link nem működik. Az url-je is érdekes. Nem halok bele ha igy marad, szerencsére enélkül is megtalálnak,de ha javitjátok ráérős időben azt megköszönöm:R

További kellemest a hosszú-hétvégére mindenkinek;)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5381) udi válasza Nyugdíjas (#5380) üzenetére


udi
őstag

Pedig én meg tudtalak nézni.. :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5382) poffsoft válasza udi (#5379) üzenetére


poffsoft
addikt

elég régen fejlesztik a saját rendszerüket, de meg nem mondom, ez hol-mikor került szóba legutóbb, és perpill hol áll a projekt...

[ Szerkesztve ]

(#5383) poffsoft válasza udi (#5381) üzenetére


poffsoft
addikt

mert te 'ékezet nélkül' írod a nevét, ő meg nem :)

[ Szerkesztve ]

(#5384) Nyugdíjas válasza poffsoft (#5383) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Namost ezt ajszem nem értem:D
Én nem irtam semmit, csak kattintottam:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5385) poffsoft válasza Nyugdíjas (#5384) üzenetére


poffsoft
addikt

a keresőbe.
Nyugdíjas;
tadammm:
Nyugdijas

[ Szerkesztve ]

(#5386) Nyugdíjas válasza poffsoft (#5385) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jah, akkor azért volt "érdekes" az url is. Jólvan, értömmá:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5387) poffsoft válasza Nyugdíjas (#5386) üzenetére


poffsoft
addikt

persze ez nem tökéletes, hiszen mi van, ha van egy Nyugdijas nick is??? :D

[ Szerkesztve ]

(#5388) udi válasza poffsoft (#5387) üzenetére


udi
őstag

mindjárt csinálok is egyet csak kéne jó sok piros is ugyhogy dobjatok meg párral :DDD
és akkor tuti nem lehet összetéveszteni majd a kettőt ;]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5389) udi válasza poffsoft (#5382) üzenetére


udi
őstag

rá lehetne kérdezni :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5390) poffsoft válasza udi (#5389) üzenetére


poffsoft
addikt

persze! :K

[ Szerkesztve ]

(#5391) poffsoft válasza udi (#5389) üzenetére


poffsoft
addikt

itt, akár.
Valamint konkrétan azt értékelési rendszernek 'volt' egy topikja :B , a sziporkák oda jobban elférnének...

btw, az ünnepen mindenki ünnepel, vagy valóban nem mentek most hétvégén az 'üzemzavarok' vajon ???

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5392) illu válasza Angelo69 (#4124) üzenetére


illu
tag

üdv

szeretném kérni ennek a "feketének" a visszavonását, mivel szvsz ez nem megbízhatósági kérdés hiszen még senkit nem vágtam át és mindig korrekt voltam, vagy akkor lehet rossz helyre került ez a "mise" ;)

ui.: veled IS volt a baj hisz akármit mondtam neked hajthatatlan voltál mert te beképzelted hogy simlis dolgok és az már ugy is van... hát elmondom neked; nem!
2. mivel én nem egyeztem abba bele hogy az én részemről a privát beszélgetésünket nyilvánosságra hozd ezzel az én jogaimat sérted! már ez is egy csekély ok hogy le kerüljön innen ez a "mise".

Ne haragudj de rossz napom volt és elég sokan csak szivatás, acc kunyerálás céljából vettek fel valszeg ezért volt ez a viselkedés. Pedig én közöltem veled hogy minden rendben semmi simli nincs és akkorsem reagáltál!

100 szónak is 1 a vége; számomra érthetetlen az, hogy ezért fekete pontot kapjak!

üdv

(#5393) illu válasza illu (#5392) üzenetére


illu
tag

tudom, későn reagáltam de csak most vettem észre!

(#5394) magi20 válasza illu (#5393) üzenetére


magi20
senior tag

Ejnye.

[ Módosította: tiv83us ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#5395) Sanyi2007 válasza magi20 (#5394) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

"lényeg hogy ez itt egy kisebb baráti társaság,és nekik ne legyen" -igen, ezt valahogy én is így érzem......
(Valahogy senki nem jött oda hozzám, azt mondani, bocs, teljesen alaptalanul vádoltalak meg, hogy te rágalmaztál meg, mert kiderült hogy mégis más volt az ip cim...Pedig, kifejezettem kértem illetékeseket, hogy nézzenek utána annak az ip-nek...
Sem azzal, hogy bárki esetleg szólt volna a bennfentes illetőnek emiatt, hogy talán mégsem kellene alaptalanul vádaskodni...- a lényeg, hogy az egyéként jogos feketéje törölve legyen, legyen megideologizálva a dolog...) Nem baj, fehér ember nem felejt, ki mint vet, úgy arat....

Üdv.
Sanyi

(#5396) Mr X válasza magi20 (#5394) üzenetére


Mr X
veterán

Te most minden egyes eset után ide fogsz jönni sírni? Kicsit unalmas már, ezerszer túl lett tárgyalva.

(#5397) magi20 válasza Mr X (#5396) üzenetére


magi20
senior tag

semmi közöd hozzá,ez ezért egy fórum.

Mi lett túltárgyalva?-ki lett törölve?-nem,akkor szerinted mi van túltárgyalva.?-ha ezért feketét kap az ember,meg a faszláma szóért bannolnak,mikor 2 sorral lejjebb,sokkal durvább szó elhangzik,akkor jogomban áll beírnom,azt amit akarok.

Miért?----------mert ez egy fos rendszer,ahogy M.o-on még sokminden más is szar,de pusztán ez az emberek felfogásbeli különbsége,gondolok arra hogy pl te ezt 30 aprófeladással,soha a büdös életbe nem fogod megérteni.
Kb hasonló jellegű felettébb pozitív megerősítést adva ennek a szar rendszernek,erre speciel képes vagy.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#5398) magi20 válasza Sanyi2007 (#5395) üzenetére


magi20
senior tag

Már moderálva lett,erről beszélek. :C
most jön a bann,a csúnya szóért biztos :K :K

ilyenkor lehetne tudod beírni a moderálási topikba,dehát kb annyira mennénk vele mint amit hiába leír az ember.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#5399) Mr X válasza magi20 (#5397) üzenetére


Mr X
veterán

Ha nem tetszik a rendszer, ne üzletelj itt. A feketéd ügyében nem foglalok állást. Viszont azért, mert te megsértődtél annakidején, még nem jogosít fel arra, hogy "azt írj be, amit akarsz". A faszláma szóért meg is érdemelted a ban-t.

Én nem kereskedni járok ide, de attól még megvan a véleményem az ebben a topicban előforduló esetekről.

Szánalmasnak tartom, hogy azt hiszed, ha állandóan idejársz panaszkodni a feketéd miatt, akkor törlődni fog. A stílusodon meg leszel kedves finomítani. Amíg én nem ebben a stílusban szólok hozzád, addig te se tedd.

(#5400) magi20 válasza Mr X (#5399) üzenetére


magi20
senior tag

Ezt megértem,csakhogy én nem hozzád szóltam.
tudtommal másnak válaszoltam,illetve írtam nem neked.-mint ahogy múltkor sem.

ez nem megsértődés,nem 5éves vagyok.-nem is tudom hogy lehet ilyet feltételezni. -ebből is látszik,hogy az üzleti részét nem fogod megérteni.

Szánalmasnak tartom, hogy azt hiszed, ha állandóan idejársz panaszkodni a feketéd miatt, akkor törlődni fog.---------------én meg azt tartom szánalmasnak ha valaki eír valamit,és az emberi hülyeség nyer,amikor aki beviszi a feketepontot nem tud mérlegelni,és utána sem tudja kivenni,szimplán lustaságból,mert kb 1 perc az egész.
jah és a legszánalmasabb,amikor uh de királynak tartja ezt a valami szart,és megvan elégedve a topik mikéntjével,és lényegével.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.