Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) Tom-e válasza Sátán44 (#5850) üzenetére


Tom-e
aktív tag

Igen, egyre jobban úgy néz ki, hogy az lesz belőle, mert írtam neki, hogy ez így nagyon nem volt korrekt, amire most azt írta vissza, hogy "értelek de ha kap az ember jobb ajánlatot!
Én is jártam már így párszor,sajnos!"

(#5852) Janoska26 válasza Tom-e (#5849) üzenetére


Janoska26
addikt

Jogosan jár neki a fekete, már megegyeztetek, de Ő megszegte a szavát :((
Miért nem adtad fel neki a múlt hét csütörtökön? :U

[ Szerkesztve ]

(#5853) shteer válasza Tom-e (#5851) üzenetére


shteer
titán

nincs mese... be kell vezetni az "aki előbb pénzt virít" eladási stratégiát. én már korábban eldöntöttem. ha vki szerint ez nem korrekt, akkor az még nem járta meg hasonlóan

..szerintem jónak tűnik

(#5854) greatchaos válasza Janoska26 (#5852) üzenetére


greatchaos
addikt

útolag, mint kiderült, jobb, hogy nem adta fel neki csütörtökön! - mert még a postát, esetleg a cuccokat is bukta volna...

Tom-e: mekkora összegről van szó? (hozzávetőlegesen)

(#5855) Janoska26 válasza greatchaos (#5854) üzenetére


Janoska26
addikt

nem olyan biztos, lehet hogy éppen azért állt el a biznisztől az uriember, mert nem volt kedve tovább várni :U . Szvsz, ha nálam is tökölnek, és beesik egy jobb vevő nem igazán gondolkodom akkor, persze szólok az érintett félnek, hogy bocsi lemeradtál... :U

(#5856) greatchaos válasza Janoska26 (#5855) üzenetére


greatchaos
addikt

én sem várok az eladóra, ha azt mondja a megbeszélt idő ellenére, hogy sorry, de a posta így meg úgy, vagy dolgozik, ha be tom szerezni máshonnan, akkor a gyorsabb utata választom

(#5857) Tom-e válasza greatchaos (#5854) üzenetére


Tom-e
aktív tag

20E Ft hozzávetőlegesen.
Amúgy most, hogy írtad - hogy még jó, hogy nem adtam fel - esett le, hogy ma fél 11-kor írta, hogy csak holnap tud utalni, de az ügy gyorsítása érdekében ha tudom, küldjem ma a kártyákat.
Mert eredetileg úgy volt, hogy én küldök két kártyát, ő cserébe egyet, plusz előre utalja a különbözetet, ami amint megjelent volna a számlámon, küldtem volna a két VGA-t.

Szóval most válik világossá, hogy lehet, hogy itt nem is csupán arról van szó, hogy szemét módon lesz*rta a megállapodásunkat, hanem esetleg egy csalót is kifogtam volna?
Tudom, nem illik ezzel dobálózni, de ha délelőtt még azt írja, hogy küldjem a kártyákat - amire azt válaszolom, hogy először utaljon, ahogy megegyeztünk pár napja - most pedig a válaszom olvasása után azt írja, hogy adódott egy jobb üzlet, akkor eléggé sanszos a dolog..

(#5858) Tom-e válasza Janoska26 (#5855) üzenetére


Tom-e
aktív tag

Azért nem adtam fel csütörtökön, mert megegyeztünk, h a különbözetet először átutalja. (nem nagy összeg, pár ezer Ft) Erre vártam.

(#5859) Janoska26 válasza Tom-e (#5858) üzenetére


Janoska26
addikt

No így már teljes a kép, asszem jogosan adhatod neki a kiérdemelt fekete pontját :R

(#5860) Tom-e


Tom-e
aktív tag

Hát akkor a többség véleményére adva egy fekete pont jár knapci-nak.

(#5861) greatchaos


greatchaos
addikt

egy frissítés nem ártana... de ahogy nézem, a top 10-ben több inaktív van...

[ Szerkesztve ]

(#5862) udi válasza greatchaos (#5861) üzenetére


udi
őstag

Szerencsére ;]
Várható frissités inaktívak nélkül?? :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5863) I_Am válasza rawe (#5845) üzenetére


I_Am
veterán

Kicsit módosítottam a listán a neve melletti linkeket.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5868) udi


udi
őstag

Mi történt itt??JOCES kolegának akart valaki feketét..eltüntek hszek vagy mi?? :F

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5869) Thrawn válasza udi (#5868) üzenetére


Thrawn
félisten

Igen, saját kérésre.
Rendeződött.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5870) Stylewars_kp válasza coulthard (#1448) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Helló!
Két processzorom volt feleslegesen és úgyvoltam vele h megválok tőlük... mindkettő tökéletes állapotban volt,törés,égés nemvolt rajta, két gépbe is kipróbáltam tökéletesen üzemeltek.
Meghírdettem őket rövid időn belül jelentkezett is rá pár ember, de árakat nemmondtak énmeg nemtudtam az árfolyamokat nemmondtamrá árat csak egy körülbelüli értéket.
coulthardal beszéltünk msn en a dologról, én mondtam egy árat de ő szerinte annyit nemér csak 3500 at a kettő...(6000ft volt a hírdetési ár) hát nemismertem az árfolyamokat ezért belementem.feladtam a procikat.
Rá pár napra ír h megérkezett éshogy rosszak a procik küldjük vissza a dolgokat... milyen dolgokat?? pénztse kaptam ittvan a probléma.
Feladtam két tökéletes állapotú processzoromat és őmeg aztakarta h adjam vissza azta pénzt amit megse kaptam őmeg visszaadja a processzoraimat amit ő leégetett vagy nemtudom mit csinált vele.
És erre őmeg felírt a "fekete listára" amit teljes mértékben kitolásnak tartok...
Ráadásul odalett két jó processzorom ésmég 3500 ft-t követelnek rajtam.
Nehogy azthidjétekmár ,hogy azon a 3500ft-n fogok meggazdagodni vannekem elég pénzem... de 3500ft-t nemfogok kifizetni azért mertő elrontott két jó processzoromat...
És kérném ,hogy minél előbb töröljenek le a "fekete listáról". Elhihetitek ha hazudnék nemharcolnék a becsületemért!!!!

A könyvet mindig ketten alkotják: az író, aki írta, s az olvasó, aki olvassa. Kosztolányi D.

(#5871) udi válasza Thrawn (#5869) üzenetére


udi
őstag

Már azt hittem hogy "dezsávű" hiba van a mátrixban :DDD
Hirtelen nem tudtam mi van :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5872) hucsikoi válasza Janoska26 (#5859) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

A kép csak akkor lenne teljes,ha a másik fél is elmondaná a saját verzióját. :R

(#5873) magi20 válasza Stylewars_kp (#5870) üzenetére


magi20
senior tag

ezt megszívtad,én már hányszor harcoltam.
de természetesen még azóta is,akitől kaptam,és ő már továbbadta 2 ,vagy fene tudja hány embernek azoktól kapom a leveleket,mit hogy tuningoljon,mert hogy rám hivatkoztak,meg hogy amikor tőlem megvették mi volt hozzá,mert ő nem úgy kapta.----nem is részletezem.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#5874) udi válasza Stylewars_kp (#5870) üzenetére


udi
őstag

Én is kiváncsi leszek hogy mi lesz ebből...
A másik félnek szóltál már hogy nézzen be és reagáljon??? :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5875) juliabrilke válasza Stylewars_kp (#5870) üzenetére


juliabrilke
addikt

Imádom az ilyen sztorikat. :(

Szerintem hívd meg ide, mert minden történetet legalább 2 féle képpen lehet elmesélni. :K

(#5876) shteer válasza udi (#5874) üzenetére


shteer
titán

persze, arra reagált. nézd csak meg :U

az biztos, h az utánvételes lóvénak utána lehet nézni... ott már sejthető lesz h ki a hunyó

..szerintem jónak tűnik

(#5877) greatchaos válasza Stylewars_kp (#5870) üzenetére


greatchaos
addikt

figy, azt ajánlom, hogy küldje vissza a procikat, nézd meg. mindent, a sorozatszámtól kezdve akármit, mert a proci (főleg 2 nem romlik csak úgy el).


saját tapasztalat, hogy eladás előtt mindent feljegyzek, képet készítek (saját részre). később a feladáskor az sn--t elküldöm. mert volt példa, hogy elküldtem valamit, aztán kiderült hogy rossza, csak éppen nem a saját proci jött vissza postával. akkor felfutott a fos az agyamba kikelve magamból "beszélgettünk" kultúráltan, majd elismerte, hogy lehet összekeverte a procikat, mert többet is rendelt. ja, mondom korrekt.

(#5878) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Nem szokasom ideirogatni de mso tmegteszem /kicsit felB! magam/:
megegyeztunk egy lap+cpu+huto+ram osszeallitasban a Konfigos nevu forumtaggal, de mivel allitasa szerint a telefonjat kodoltatja nem tudjuk elerni pedg ketten keressuk, eddgi semmi baj nincs is, de ma fogad egy olyan provat, hogy kapott egy masik ajanlatot es inkabb neki adja oda mert a bnoje igy dontott, aszem ez kimeriti a megerdeelt - foglamat
a csuszasok nehezsegek nem zavarnak, de ilyesmi pokolian:- (((

udv

neduddki

p.s. a tag: bof

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5879) I_Am válasza neduddki (#5878) üzenetére


I_Am
veterán

Barátnője így döntött?!

A legjobb kifogás amit eddig hallottam! :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5880) Stylewars_kp válasza greatchaos (#5877) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Annyival van neki szerencséje ,hogy ő hamarabb "köpött" be itt mintén őt... de ha visszaolvastok látjátok h ennek a coultartdnak már volt több problémája más emberekkel is... kicsit furcsálom!

A könyvet mindig ketten alkotják: az író, aki írta, s az olvasó, aki olvassa. Kosztolányi D.

(#5881) coulthard válasza Stylewars_kp (#5870) üzenetére

Nekem ez új, hogy nem kapta meg a pénzt:D Szép, és igazságos lenne, de nem hiszem el. Az bűzlik az egészben, hogy én elmentem a postára az eset után, hogy valahogy megpróbáljam megakadályozni, hogy megkapja a rossz processzorok árát, de nem tudtam semmit tenni.:S Az is kiderült ott számomra, hogy akkor ugyan még valóban nem kézbesítették neki a pénzt, de a posta tudja BIZONYÍTANI, hogy én kifizettem. (nem is beszélve arról, hogy át se vehettem volna a procikat, ha nem fizetem ki, szóval abszolút kamu szaga van a "nem kaptam meg a pénzt" szövegnek.)
Namármost a processzorok ára, ha jól emlékszem ki volt téve a hirdetésbe. Ha nem, akkor elnézést, régen volt már. Abban viszont biztos vagyok, hogy nem én mondtam azt, hogy egy 1900+-os és egy 2000+-os proci összesen 3500 ft-ot ér.
Én azért vettem meg, mert jó vételnek tűnt ennyiért. Akkor még naív voltam, sok-sok sikeres Ph-s üzlet után egy "tag" rangú felhasználóban minden gond nélkül megbíztam.
Hozzáteszem, hogy engem soha senki nem juttatott fekete listára, a profilom alapján láthatjátok, hogy volt pár apróhirdetésem, mindegyik eredményesen zárult, nem vertem át senkit. Rám lehet keresni a "kivel érdemes üzletelni" topicba, lesz pár bejegyzés rólam:)
Jah és megint ez a duma, hogy "van nekem elég pénzem" mindig ezt fitogtatja, nem tudom, hogy mi köze van az egészhez, de ha tényleg olyan gazdag, akkor főleg nem értem, hogy miért kellett átvernie.
Még annyi, hogy aki ismer itt ph-n, az tudja, hogy nem vagyok olyan balf*sz, hogy lesarkazzak és megégessek procikat...

Ha valaki esetleg használná a keresőt: stylewars_kp - coulthard

16 éve a Hardveraprón.

(#5882) coulthard válasza Butcherzje (#5195) üzenetére

Nah, még egy eset, bár ez lényegtelen, de azért leírom röviden, hogy mi volt:
Megbszéltük, hogy csekken küldi egy 6600gt árát, nem küldte, nem is válaszolt, hogy miért nem küldte.
Persze én tartogattam neki a kártyát, heteken keresztül. Milyen érdekes, hogy írtam a priviket, soha nem válaszolt, csak akkor, amikor kicsit elszakadt a cérna és durvábban foglamaztam. (akkor viszont rögtön volt reakció:D ) - ennyit a " bocs, de nem voltam netközelben" dumáról.
Keresőknek: Butcherzje - coulthard

(ez pedig egy tipikus eset, nem hiszem, hogy bárki engem tartana hibásnak)

16 éve a Hardveraprón.

(#5883) Krissz22


Krissz22
aktív tag

Kaptam egy levelet dárenbézer fórumozótól, melynek az eleje így kezdődik:

"Te mekkora egy büdös patkány vagy bazdmeg"

A leveléből az is kiderül, hogy azért írta most ezt a levelet nekem, mert kapott tőlem egy negatívot a topicba még 2007-09-11-én. Ezúttal most nem üzleteltem vele, csak azért említem itt meg, hogy rávilágítsak az illető "stílusára". Természetesen ezért nem kap negatívot!

mod.: A negatívja tőlem: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5884) neduddki válasza neduddki (#5878) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

itt a magyarazkodasa, amit el is foganek, ha nem el lebeszlet buli iett volna: bof

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5885) Hequila


Hequila
őstag

Érdemes odafigyelni tasimok kollegínával megbeszélt dolgokra!
Volt egy telefonom eladó, amire jelentkezett, de előtte már volt valaki. Írtam neki, hogy van előtte egy személy, ha neki nem kell, akkor értesítem. Ebbe bele is egyezett. Pár órával később újra privátot kaptam tőle, miszerint ad a telefonért többet, ha lemondom az előző érdeklődőt, mert neki sűrgős volna (előtte nem említette, hogy sűrgős). Kapta a választ, hogy nálam ez nem így működik, annyit tudok tenni az ügy érdekében, hogy írok az előtte lévőnek, és ha másnap estig nem ad biztos választ, hogy kell-e neki vagy sem, akkor tasimok kapja a telefont. Tasimok ebbe bele is egyezett, és mondta, hogy vár másnap estig. Így is tettem. Ma este van a "másnap este", és tasimok kollegína 18 órakor közölte, hogy vett másik telefont.
Kárunk egyikőnknek sem keletkezett, csak szerintem nem így működnek a dolgok.
Negatívat ezért szerintem _nem_ érdemel, csak szerettem volna felhívni rá a fórumtársak figyelmét.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#5886) GeryPc válasza Krissz22 (#5883) üzenetére


GeryPc
senior tag

én vállalom az egész privit mégha modolják akkor is nem 1 részt ragadok ki belőle :(

nyugodtan moderálható engem nem zavar,csak a tény az tény aki hülye az bizonygatja mindig a saját igazát :(

6 óra, jó éjt. Nem csak a stílus, hanem a privik közlése miatt. (bár a stílus miatt kiraktalak volna örökre)

[ Módosította: I_Am ]

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#5887) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

engem spitfire82 rámolt ki 6000ft-al, egy 450 chieftech tápot vettem tőle (természetesen előreutalással) 1általán nem volt gyanus mert ragaszkodott a személyes átvételhez, de én győzködtem h jólesszaz postával is, előre utalok! errefel egy hónapos igérgetés után sincs nálam a táp... magyarul meglopott! de megvan a bankszámlaszáma, és a neve is, majd nyáron ha megyek pestre megtudakolom a címét és lessz egy kis elbeszélgetés

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#5888) Des1gnR válasza Quan-Chi (#5887) üzenetére


Des1gnR
őstag

"és benne leszek a TV-be !!! (kékfény)" ez mikor lesz? meg akarom lesni :B

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5889) Quan-Chi válasza Des1gnR (#5888) üzenetére


Quan-Chi
őstag

szólok előtte :) :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#5890) rawe válasza GeryPc (#5886) üzenetére


rawe
tag

huuu hál istennek nekem nem voltak ilyen élményeim(bármint a szavatos fogalmazást illeti) de márt több mint 30 proci cserén tulvagyok meg több száz sikeres tranzakción.
ennek ellenére pont mai nap kapom az infót hogy a legjobb barátomat átverték
a bolont egy "Print Scrn" tranzakcios kép után kiadott egy Steam accot ami nem is az övé volt csak megkapta hogy eladja :(

afrikaiakkal vigyázzatok ma kapram egy levelet Expressz.hu hirdetésemre jelentkezik az idiot

Dear seller, I'm mr ericpeter from canada and I want to make an offer for your Item plz let me know the cost,i want to ship it to one of my store in west africa and the shipping cost ..so that i can make the payment via bank to bank money transfer to your account..also mail me back via my mail address bellow (ericpeter2007@yahoo.com)

ezt irta hát tudod mikor küldök neki bármit is jöjjön érte a kopasztalpú:)

(#5891) GeryPc válasza rawe (#5890) üzenetére


GeryPc
senior tag

Vannak itt suttyó emberek aki a normálisan bizniszelőket húzzák le mert nekik épp nem tetszik vmi,aki elolvasta elolvasta aki meg lemeradt róla az lemeradt :DDD
Jóggal voltam felháborodva és beszéltem így ennyi,még oda is írtam hogy nyugodtan moderálható,kitltás részhez meg no comment :R

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#5892) Krissz22 válasza GeryPc (#5891) üzenetére


Krissz22
aktív tag

Te miről beszélsz? Úgy hirdettél egy alaplapot, hogy "minden tartozéka megvan" és ez igencsak nem teljesűlt, mert egy telepítő lemez, a vékonyabb leírás és egy doboz volt hozzá. És még te vagy felháborodva?

Az ilyen privátjaiddal pedig kímélj meg, mert ez nem a PH-hoz való:

"még fejbe is ******** ha meglátnálak"
"jolvan b.zi gyerek *********.t"

A kipontozott részt pedig mindenki elképzelheti...Részemről ilyen stílusú és mentalitású emberrel? biztosan nem üzletelnék.

[ Módosította: I_Am ]

(#5893) I_Am válasza GeryPc (#5891) üzenetére


I_Am
veterán

Ne is legyen, mert végleg repülni fogsz.

Tegnap a jóindulatomnak köszönhetted, hogy nem repültél végleg.

Először és utoljára írom le Neked, privátban sem megengedett az a hangnem amit Te megütöttél.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5894) Zolee11 válasza GeryPc (#5891) üzenetére


Zolee11
senior tag

Öregem, neked aztán van arcod, de csak addig amíg össze nem törik. Van képed egy hamis hirdetés után még reklamálni? Még a vevő a hibás nem, hogy reklamál amiatt, hogy te összevissza hazudsz. Inkább nézz tükörbe, és próbálj meg úgy viselkedni mintha értelmes lennél.

no brain, no problem

(#5895) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

1kicsit kiábrándító hogy senior meg fanatikus tagok nyírják 1mást! azthittem h gond jóformán csak az új arcokkal van... na sebaj

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#5896) Zolee11 válasza Quan-Chi (#5895) üzenetére


Zolee11
senior tag

Van valami probléma? Ha nem tetszik nem kell itt olvasgatni, meg irogatni, világos? :DDD
Persze csak vicc vót. :)

Sajnos a rang semmit, nem jelent, ha ebben a topicban valakit nem találsz meg negatív beállítással, akkor van rá esély, hogy neked se lesz hátrányod egy üzletből, de az nem garancia, hogy valaki őskövület-tag :D

no brain, no problem

(#5897) Lejszi


Lejszi
senior tag

Hatalmas nagy FEKETE pontot kérek cashfakana nevű állampolgárnak!!! - Előre is bocsi, de hihetetlenül felba**ott azzal ahogy viselkedett.
[link]
A sztori a következő:

Az egyik jó ismerősöm megkért, hogy szerezzek neki egy VGA karit, AGP-set amivel a régebbi játékok menni fognak. Én először a helyi hirdetések között néztem szét itt a PH-n. Láttam, hogy egy újonc srác árul egy 7300Gt-t. Na mondom a célnak pont megfelel. Recski az illető (Egertől 35km-re). Megadott egy tel számot, felhivtam és megbeszéltem vele egy találkát, hogy lebonyolitsuk az üzletet. Azt mondta, hogy a sógornője vagy kicsodája hozza majd a kártyát és mondta hogy találkozzak vele az egri buszpályaudvaron egy megbeszelt idopontban. A telefonban mondtam neki, hogy nem nekem lesz a kártya és ha vmi esetleg nem felelne meg a cimborámnak akkor lehetőség van-e rá hogy "vissza az egész". Azt mondta, hogy persze, nem problema. Ekkor még én semmit nem sejtettem, hogy át leszek baszva enyhén szolva is.
Állok, várok a buszpályaudvaron egyszer csak megjelenik 2 egyén, hogy hozták a kártyát. :U
Én csak lesek, hogy erre azert nem szamitottam, oda adtam a pénzt, bár kicsit félve, mert azert előítéletek ide vagy oda azert a történet vége ismételten az lesz, hogy ezekbe az emberekbe ne bízzon meg senki.
Kezemben a kártyával a vétel utan pár percel hivom az ismerösömet, hogy megvan a kártya erre sajnalattal mondja, hogy a bnője előző nap haza cuccolt es vitte a gépet is magával így sajna nem aktualis a téma, és sűrű elnézést kér, hogy reggel el felejtett szólni. Mondom neki sebaj, megbeszeltem az eladóval, hogy lehetőség van az üzlet vissza állitására.
Hivom a csávót azon nyomban, erre közli velem, hogy azt a pénzt már elköltötte. Mondom neki: mit költöttél el ember?Ez a pénz leghamarabb egy óra mulva lehet a zsebedbe, ha az állítólagos sógosnőd egyenesen hozzád viszi, ugyanis még csak egy 5perce adtam neki oda. Erre azt mondja, hogy őt nem érdekli, igy jártam.
Summa summarum, a jövőben még egyszer meggondolom, hogy kötök e olyan emberrel üzletet, aki 35napja reg-elt csak. És figyelmesebb leszek legközelebb, mert ott van az adatlapján, hogy Rácz R.

A problémásabb részeket kiszedtem...

[ Módosította: Thrawn ]

(#5898) juliabrilke válasza Lejszi (#5897) üzenetére


juliabrilke
addikt

A kártya legalább működik? :U

(#5899) localhost válasza Lejszi (#5897) üzenetére


localhost
Közösségépítő

HUBA-SZAMEG! :( Ez a feketézős dolog nagyon nincs ínyemre

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5900) Lejszi válasza juliabrilke (#5898) üzenetére


Lejszi
senior tag

Működik igen, de az én pénzem áll benne, meg ugye a hozzá állásról nem is beszélve, mikor megegyeztem vele, hogy ha vmi vmi akkor lehetőség van a "visszára".

Ráadásul én előtte még majdnem felhívtam a lakásomra kipróbáltatni a kártyát. Jézusom, most gondolok csak bele ebbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.