Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) Tomii25 válasza mmdms (#5599) üzenetére


Tomii25
csendes tag

én tudok olvasni!! :DDD

modding 4ever

(#5602) Mr X válasza Tomii25 (#5600) üzenetére


Mr X
veterán

Nem kell szólnia a modi haverjának, én már megtettem. Szerintem jobb lenne, ha az ő kérésük nélkül normalizálnád a stílusodat.

(#5603) Tomii25 válasza Mr X (#5597) üzenetére


Tomii25
csendes tag

1: atótól hogy nem jött létre az üzlet miért vagyok tapló? (ezért még nem kéne leirni)
2: akarta a fene csak leirtam a dolgokat
3: mi az hogy kiderült! eddig sem tagadtam hogy én voltam a hunyó! irtam hogy sajnálom hogy nem tudtam elmenni. olvass máá

nekem is volt olyan üzletem hogy az illető nem jött és nem is hívott.. da attól nem mondtam el minden hülyének, irt azt megint taliztam vele és minden oké volt!

most annyi a különbség hogy már nem kell a cucc, sztem meg őő pipa amiért nem vettem meg, de hát ez van ha nem kell akkor nem kell, nem vagyok köteles megvenni

modding 4ever

(#5604) -NOKIA- válasza mmdms (#5599) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nincs! :D

újonc
lelkes újonc
kvázi-tag
tag
fanatikus tag
senior tag
őstag
PH! addikt
PH! kedvence
PH! nagyúr
PH! félisten
Jómunkásember

(#5605) Tomii25 válasza Mr X (#5602) üzenetére


Tomii25
csendes tag

nem irtam semmi rondát.... leirtam a vélemnyém ahogy ti is!!
ne ez a gyerekes

[ Szerkesztve ]

modding 4ever

(#5606) -NOKIA- válasza Tomii25 (#5600) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Látom tényleg tájékozott vagy a fórummal kapcsolatban! :(((
Bárki beírhat ide akinek problémája van: [link]
Nem kell hozzá, hogy "haver" legyen bármelyik moderátor is!

[ Szerkesztve ]

(#5607) Mr X válasza Tomii25 (#5603) üzenetére


Mr X
veterán

Az az üzlet a leírtak szerint nem csak úgy ne mjött össze, hanem Te többszöri ígéreted ellenére nem mentél el a cuccért. Na ez átverés.

Egyébként érdekesnek találom, hogy pár nappal Gorneck postja után felbukkansz itt, feketét kérve neki. :Y

(#5608) Mr X válasza Tomii25 (#5605) üzenetére


Mr X
veterán

A gondolkodásod a gyerekes. A modik nem csak akkor jönnek, ha csúnyán beszélsz, és ki kell szappanozni a szád...

(#5609) Tomii25 válasza Mr X (#5607) üzenetére


Tomii25
csendes tag

igen mert akkor 100% volt hogy eltudok menni.
te is irtál volna az én helyzetemben sztem :U

modding 4ever

(#5610) Mr X válasza Tomii25 (#5609) üzenetére


Mr X
veterán

Nem, én a te helyedben csendben maradtam volna, ha már én b@sztam el...

(#5611) Tomii25 válasza Mr X (#5610) üzenetére


Tomii25
csendes tag

:DDD

modding 4ever

(#5612) Zolee11 válasza Tomii25 (#5609) üzenetére


Zolee11
senior tag

És amikor kiderült, hogy nem tudsz elmenni, akkor fel kellett volna hívni, hogy bocsi... te ezt nem tetted meg, ez itt a probléma, nagyon nagy probléma. Műveletlen vagy ennyi, és gyerekes mert azt se fogod fel amiről itt neked beszélnek, csak írod a magadét, hogy háhhá de jó, milyen okos vagyok tyűha. Nyomjad öcsém...:DDD ;] :C

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#5613) Mr X válasza Zolee11 (#5612) üzenetére


Mr X
veterán

Tisztára mint a kisgyerek, aki megy panaszkodni anyunak, hogy a szomszéd bácsi rákiabált, a végén meg kiderül, hogy betörte a szomszéd ablakát.

(#5614) Tomii25 válasza Zolee11 (#5612) üzenetére


Tomii25
csendes tag

panaszkodik a fene de már ezt is irtam... leirtam hogy mit gondolok erről az egészről azt ti meg egyből támadtok én csak reagáltam. ha meg nem tetszik amit irok akkor meg minek szóltál bele! ;]

modding 4ever

(#5615) Tomii25 válasza Mr X (#5613) üzenetére


Tomii25
csendes tag

ki is panaszkodott a modinál :F ;] ;] rólad is ennyit :P

[ Szerkesztve ]

modding 4ever

(#5616) greatchaos


greatchaos
addikt

rossz vége lesz ennek...

(#5617) Mr X válasza Tomii25 (#5615) üzenetére


Mr X
veterán

Látom az isten nem vert meg sok ésszel... Csak a miheztartás végett, nem "panaszkodtam", hanem szóltam nekik, hogy lessenek ide, mert alaptalanul vádaskodsz mindenkivel, és csinálod a fesztivált.

greatchaos: Lehet, de hátha sikerül elgondolkodtatni a nagyfiút a dolgokról.

[ Szerkesztve ]

(#5618) Ősember válasza Tomii25 (#5603) üzenetére


Ősember
őstag

tényleg nem vagy köteles megvenni, hiszen csak megigérted. ez lényegében semmit sem jelent nálad :U
a telefonos kérdésre még mindig nem kaptam választ. viszont tudom miért... mert nincs jo magyrázatod rá. egyszerüen te sem tudod megmondani miért nem hivtad fel és mondtad el neki frankon, hogy nem tudsz elmenni. inkább a seggedbe dugtad a telefont. na emiatt a szarházi viselkedés miatt nem szimpatizál veled itt senki.

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#5619) djtoomi válasza Zolee11 (#5598) üzenetére


djtoomi
addikt

Mennyi is volt?
16k.

Ok, nekem van egy dfi icfx 3200 t2r/g lapom fölösbe, hétfőn megy gariba, amint emgvan, oda adom, és ágyő.Ha neked megfelel.....

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5620) Thrawn válasza Tomii25 (#5615) üzenetére


Thrawn
félisten

A panasz jogos volt, légyszíves vegyél vissza. Ez a topik nem játszótérnek készült (ahogyan a többi sem)...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5621) Gyuri27 válasza djtoomi (#5587) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nálam és gondolom a többségnél a garancia az a jótállási jegyet jelenti. Ha az neked nincs és bármilyen okból nincs pl nem kérted el, nem küldték el elhagytad akkor az nincs. Tehát amit árultál arra nem volt garancia.
Két dolgot tehettél volna. 1 saját magad vállalod a garanciát (3-6 bármennyi hónapra). 2 vállalhattad volna a garancia elintézését abban az esetben ha szükséges.
De ez nem garancia, hogy pistikénél van. A másiknál meg ödönke fejben tartja, hogy valamikor vettem nála valamit.
Árulhattad volna a cuccot sokkal olcsóbban is csak próba garival is.
Konkluzió: 1 nem veszek olyan helyen semmit ahol az előbb említett papirost nem nyomják a kezembe. 2 ha mégis veszek szaré-húgyé akkor nem adom el.
Nem bántásból mondom, mert nekem veled bajom nincs, de ezt elkurtad. Nem kicsit.
Egy vásárlás/eladás esetén ennél körültekintöbben jár el az ember fia.
A nokiás sztorit nem kommentálom, csak annyiban, hogy itt (a ph-n). Az ember a becsületével és odafigyelésével vivhat ki magának jóhírnevet. Erre lehet alapozni az üzletelést. De e két sztori alapján én csak nagyon alapos körültekintéssel és általad vállalt garanciával kötnék veled üzletet. Nem olvastam vissza a többi sztorit nem tudom. Így a két üzlet alapján mondtam véleményt.
Remélem valami leesik ebből a hszből.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#5622) -NOKIA- válasza Ősember (#5618) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

offban 1 taps: :C

(#5623) Zolee11 válasza djtoomi (#5619) üzenetére


Zolee11
senior tag

Pont annyi.
Nekem tökéletesen megfelel. Meg akarsz már tőlem szabadulni... :)
Én soha nem felejtek, bizonyos dolgokat megbocsájtok, de van amit nem lehet, ez pont olyan.

no brain, no problem

(#5624) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Huh de felpörgött a topic :(

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5625) Speed® válasza djtoomi (#5619) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nincs annyi felesleges lapod, hogy mindenkit kiengesztelj (mondjuk már ott a baj, hogy úgy gondolod így kell\lehet) akit megszivattál. A szád szép kerek, s3ggluk alakú, ezt már többszörösen bebizonyítottad. Fogalmam nincs (de komolyan), hogy mit keresel még az aktív piacosok közt ezzel a nickkel. Volt kicsiny kis fórumunknak egy Hidi^ nevű tagja, hozzá hasonló mennyiségben sz0patod itt a népet. Ideje lenne, hogy hozzá hasonlóan véget vessenek az ámokfutásodnak. Fórumozz, okos(k)odj amennyit akarsz, de a piacozást fejezd be, mert nagyon csúnya vége lesz :(

(#5626) #31757056 válasza Speed® (#5625) üzenetére


#31757056
törölt tag

Olvasgattam unalmamban itt az este egy kicsit, öregem én azon csodálkozok egyátalán, hogy ez a pali még él...

(#5627) udi válasza Speed® (#5625) üzenetére


udi
őstag

Ezen a szád kereken besz@rtam annyit röhögtem,könnyet csaltál a szemembe komolyan.A hidi névre már nem emlékeztem de tényleg megkapta a méltó büntetését.Ez esetben nem értem hogy ez mér történik meg.Akkor ennyi erővel bármit megtehetek nem zárnak ki csak azért mert ujra visszajönnék???Hát ez kicsit "egyszerü" felfogása a dolognak.Aki hibázik azt megbélyegezzük aki még többször azt elkönyveljük és aki egy bizonyos ép norma felett tényleg ÁMOKFUTÁSBA kezzd azt ki kell tiltani.Egyszerüen hihetetlen hogy mért van tökölődés ez ügyben.MODIK csapjatok már az asztalra please,lassan szégyentopik lesz ez.... :U
Sorry hogy neked cimeztem a végét csak hihetetlen a dolog :W

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5628) I_Am válasza udi (#5627) üzenetére


I_Am
veterán

Lenyugodnátok végre?

Komolyan, le lett véve a kiemelés a következő az lesz, hogy bezárom a totyikot.

Kultúráltan már nem lehet leírni semmit? Csak a szülőzés megy lassan az egész totyikban.

Anno még a ringben is kultúráltabban ment a vita, mint most itt.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5629) Dr. Romano válasza I_Am (#5628) üzenetére


Dr. Romano
veterán

De tényleg, most ez a kiemelés levétele milyen következményeket hozott magával? Innem már nem kerülnek pontok a listába, vagy mi? (ezt azért írom mert már itt nem jelenik meg az a mondat, hogy "a megbízhatósági lista idáig frissítve")

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5630) udi válasza I_Am (#5628) üzenetére


udi
őstag

Oks részemről lezárva.

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5631) Speed® válasza I_Am (#5628) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Teljesen nyugodt vagyok (tudom, ritka :D). De egy erre járó kompetens személy árulja el pls, miként lehet, hogy ilyen hozzáállásnak teret enged a fórum\piac? Minket is hátráltat az üzletelésben, bizalmatlansággal találjuk szembe magunkat, mert azt látják, hogy nem lehet megbízni egy rangosabb arcban sem :(
Folyamatosan megy a terelés, ideje lenne végre tisztázni ki mit miért\mennyiért..

(#5632) old gray válasza Speed® (#5631) üzenetére


old gray
addikt

Úgy tűnik petíciót kell benyújtanunk a modi-kormánynál, hogy v.mi történjen. Gyűjtsünk aláírást? Viccet félretéve: Speed(R)-nek igaza van, kis "kedvencünk"belülről bomlasztja a PH! színvonalát és ragjához nem méltó dolgokat művel. U.akkor a moderátori adott szó (Tomi nem fog itt többet üzletelni) értéke is kétségbe vonható, tényleg olyan az egész lassan mint amit a parlamentben is nap mint nap láthatunk: vicc.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5633) Thrawn válasza old gray (#5632) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem kell benyújtani semmit, csak egy kis türelmet még :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5634) udi válasza Thrawn (#5633) üzenetére


udi
őstag

végre :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5635) djtoomi válasza Thrawn (#5633) üzenetére


djtoomi
addikt

Felőlem kitehettek, különösebben semmi nem fog változni, azon kívül, hogy tiszta lappal indulok, de 1 év, és őstag vagyok(1 év alatt több mint őstag ranghoz elég hsz akárhogy fogom vissza amgam, összejön)szóval sok értelme nem lenne.De ti tudjtátok... :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5636) Thrawn válasza djtoomi (#5635) üzenetére


Thrawn
félisten

Először csak egy kis apróság, az aláírásod legyél szíves 3 sorosra redukálni.
A többi később...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5637) Mr X válasza djtoomi (#5635) üzenetére


Mr X
veterán

Ez a helyes hozzáállás, gratulálok! :(

(#5638) djtoomi válasza Mr X (#5637) üzenetére


djtoomi
addikt

Figyelj, azért mi a f@szt változtassak, mert egy ... nem képes felfogni, hogy én mindent emgtettem amit lehet 2 rohadt papírért, akik nem akarták ideadni, és én kapom a feketepontot, amin kívül jóideje nem volt semmi más negatív?
Gratulálok. :(

Amúgy udi-nak is hosszú az aláírása..... :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5639) Mr X válasza djtoomi (#5638) üzenetére


Mr X
veterán

Azért emlékeim szerint nem ez volt az egyetlen problémás üzleted..

Két eset lehetséges:
1): Te vagy a világ legpechesebb embere, hogy nálad mindig beüt valami.
2): Tényleg megbízhatatlan, kamuzós vagy, nem való ide.

Megszavaztassuk, kinek mi a véleménye?

(#5640) Speed® válasza djtoomi (#5638) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

IE alatt teljesen hibátlan, 3 soros.
Nem a mostani ügy miatt gondolják nagyon sokan amit. Ez csak a ráadás ;p

(#5641) djtoomi válasza Mr X (#5639) üzenetére


djtoomi
addikt

2): Tényleg megbízhatatlan, kamuzós vagy, nem való ide.

2): Tényleg megbízhatatlan, kamuzós voltam, nem való ide.

És ezt nem tagadom, nem tagadtam soha. :U

Speed(R): Opera és FF alatt viszont 4 soros.Ugyanolyan hosszú, mint az enyém volt. :K

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5642) -NOKIA- válasza djtoomi (#5638) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Én is már láttam híredet ebben a topicban, meg is lepődtem volna ha összejön az üzlet veled, vagyis eljössz a 7210-esért...

(#5643) Nyugdíjas válasza djtoomi (#5638) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Gondolom ismerős:"Tedd, vagy ne tedd, de soha ne próbáld..." ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5644) udi válasza djtoomi (#5641) üzenetére


udi
őstag

Nekem semmi bajom veled,de amiket tettél másokkal,ne menjünk bele hogy miért meg mért alakult ugy ,nos az nem volt szép.És tényleg mindegy hogy MIÉRT.Én a te helyedben mivel azt vallod hogy felnőttél amit kivánok is kérném hogy töröljék a nevedet-rangodat és tiszta lappal ujra reggelnél.Ezzel szakitanál a multtal és mégis megkapnád a "büntidet".A modik és talán elöttem is meg persze minden ph-s elött ez korrekt huzás lenne.És az hogy megint mekkora rangod lesz az megint CSAK rajtad fog mulni ha nem szúrod el.Én nem irigylem a rangot tőled ez a történet nem erről szól.Pláne nem is a bosszuról mert nekem nincs is miért.De gondolom te is érzed hogy ez igy már nem okés.Remélem hallgatsz a lelkiismeretedre és magad kéred azt amit már kellett volna és esetleg tényleg tiszta lappal kezdessz.
Várom válaszodat :R

[ Szerkesztve ]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5645) djtoomi válasza udi (#5644) üzenetére


djtoomi
addikt

Nekem egyedül az az egy baxná a csőrömet, hogy mindenhol, ismétlem mindenhol djtoomi a nickem, mindenhol így ismernek, és nem kívánom megváltoztatni, pl djtoomi_1-re, vagy tökmindegy mire.
És kit érdekel a rang, a regidő, az számít mi van mögötte, úgyis mindenki rájön mi az új nickem, megint mindenki b@szogatni fog, megint mindenki rámszáll, nekik az b@ssza a csőrüket, hogy vagy nem olyan rangban vannak mint én, vagy ugyanabban a rangban vannak, és sokkal korrekktebbnek tartják amgukat.
De pl lásd HiperG ő is addikt volt, anno normális volt, mikor visszajött, mint egy hülyegyerek, nem tudom én ilyen hűzásokat hol követtem el, és továbbra is tartom, hogy a feketéim nagy részét nem érdemeltem ki, pláne hogy pár darab nem is valós....

Akárhogy vágnak ki, azért is visszajövök, és nem hagyom, hogy pár emberke bármit megtehessen, és saját kérésére csakúgy eltávolítsanak, aki azt hiszi, hogy ezzel eléri, hogy bármi megváltozzon, téved, és kurv@ rosszul ismer....

Lehet hogy új lappal kéne kezdenem, lehet hogy újoncként egy ilyen dolgot elkövetek, kiraknak, megint jövök, ismét új nick, stb....

És egy újoncnak ki hisz el bármit is.....Akkor üzletelj ha tudsz..... :W

Mióta megvan a hirdetésem, legalább 12 gépet eladtam, ha jól számoltam, és egyetlen egy apro visszajelzés, vagy bármi nem volt.
Szóval vagy kötelezővé kéne tenni, mint vaterán, hogy addig jön a mail, míg nem nyomsz értékelést, vagy hagyni kéne az egészet a csába, ennek is az égvilágon semmi értelme....

Tzdom, egy-két ember megint azzal jön, hogy én ártatlan vagyok, és mindenki más a rossz, csak én nem.
Én ezt soha, ismétlem SOHA, egy büdös szóval sem mondtam, csak egyeseknek élénk a fantáziája.Ennyi.
Természetesen, a 10-ből legalább 3 jogos, de hogy 5 nem jogos, az tuti.2 meg úgyahogy elmegy szódával.....

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5646) Nyugdíjas válasza djtoomi (#5645) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

"És egy újoncnak ki hisz el bármit is.....Akkor üzletelj ha tudsz...."
Nem hinni kell, bizonyitani. Ha bizonyitod, hogy valós amit beszélsz akkor lehetsz újonc is.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5647) djtoomi válasza Nyugdíjas (#5646) üzenetére


djtoomi
addikt

De érted, felteszek hirdetést pl, jön egy teszemazt senior, nézi regidőt, rangot, és továbbmegy..... :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5648) Gyuri27 válasza djtoomi (#5647) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez nem számít. Én a legutóbb két arcal boltoltam és mindkettő zizi volt. Eggyik sem ujjnc ráadásul. Az egyik elkésett volna, ha nem megyek elé. Ugyanis akkor ébredt. A másik tesztelni akarta a procit csak mint utóbb kiderült a lapja nem támogatta. Arról nem is beszélve, hogy az utolsó 3 boltért nem kaptam pozítiv értékelést, mert mindhárom embernéha felnéz, vesz valamit és kakil az egészre. Kb ennyit jelent a rang és a pozitív értékelés. Hidd el ha valakivel beszélsz telefonon, több mindent szürhetsz le a az emberről.
A gari papirt meg leirtam. Azt hittem világos is volt. Szvsz ezt ne feszegesd.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5649) Nyugdíjas válasza djtoomi (#5647) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ez csak a te fejedben létezik. Felejtsd már el ezt a marhaságot!

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5650) Nyugdíjas válasza djtoomi (#5647) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mondjuk még az jutott eszembe, hogy mer' igy aztán előrébb vagy.
Jön egy "teszemazt senior", nézi a nevet, aztán továbbmegy:DDD;]
Najó, ez gonosz volt:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.