Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) poffsoft válasza I_Am (#5217) üzenetére


poffsoft
addikt

Bíztam benned, hogy nem hagyod teleszemetelni azt is. :)

Egy apró kérdés: esetleg az ominózus topikok első hsz-ébe bele lehetne-e tenni a linkedet, az elejére?

illetve ha életképes lesz a topikod, esetleg a jelentsd a csalókat alá lehetne beszúrni egy linket a 2. hsz-re???

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5252) udi válasza poffsoft (#5250) üzenetére


udi
őstag

Akkor most hogy is van ez??
Tisztázni kéne hogy honnan nincs vissza út...Tehát hogy mi az amikor már tényleg nem lehet törölni..A késöbbi félreértések elkerülése végett :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5253) AirBooms válasza udi (#5245) üzenetére


AirBooms
addikt

Tudod, zavar az, hogy már rengeteg üzletet bonyolítottam itt a PH!-n (adtam is, vettem is), s még soha nem volt zűröm senkivel sem. Van is néhény pozitív értékelésem, nulla negatívval - bár közel sem mindenki írt be azok közül, akik elégedettek voltak. Erre jön egy olyan alak, aki még egy épkézláb mondatot sem tud leírni, már van neki negatív értékelése, s folyamatosan hazudozik, illetve tökéletesen az ellenkezőjét állítja annak, ami lezajkott köztünk.
S így válik egy eddig becsületesen és másokat tiszteletben tartó PH-sból egy bemocskolt PH-s... Ennyi az egész,ilyen könnyen megy. Ez nem kicsit bánt!

(#5254) udi válasza AirBooms (#5253) üzenetére


udi
őstag

Tudod velem is ezt történ majdnem....pedig én semmi rosszat nem tettem..
És a feketém törlését kb a szerencsének köszönhetem holott semmivel sem érdemeltem ki..
Tehát értem mit mondassz,figyelem mi lesz a vége a dolognak :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5255) swgamer válasza AirBooms (#5253) üzenetére


swgamer
csendes tag

személyiségzavaros, intelligenciával kevésbé megáldott emberke vagy

No problém :(((

(#5256) AirBooms válasza swgamer (#5255) üzenetére


AirBooms
addikt

Leállhatnál azzal, hogy privátban fenyegetsz!
Egyrészt mert be vagyok tojva tőle!
Másrészt, mert gyerekes!

(#5257) magi20 válasza greatchaos (#5249) üzenetére


magi20
senior tag

Komolyan ez hihetetlen.
miközben 3-szor leírtam hogy küldje le-és egyszer sem reagált rá,tehát neki ez nem felelt meg,azaz adjuramisten de rögtön kellett volna ezt gondolom megoldani,hogy ő beszambázik a nagykerbe,és fél pillanat alatt,hopp ki is cserélték.
szerintetek ez így működik?
és majd gondolod hogy ő ezután,beírja hogy nemjár.

Máskor is felülbíráljátok a pontokat nem,meg mindig beleszóltok hogy ezért,meg azért nem jár.--------valahogy ez már aznap be lett kb-ra vésve:-)
Fura. ebben mi a negatívum????--privátban is,és itt is leírtam,hogy küldje le kicseréltetem neki gyorsabban is,és küldöm is vissza.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#5258) swgamer válasza AirBooms (#5256) üzenetére


swgamer
csendes tag

Fenyegetlek, miről beszélsz... szó nincs róla

Csak kíváncsi vagyok, rá honnan veszed a bátorságot, hogy ilyeneket irkálsz rólam….

személyiségzavaros, intelligenciával kevésbé megáldott emberke vagy

Az ilyen emberek, mint te Az életben egy nagy 0 ák…

Ha te egy intelligens művelt ember lennél nem írnál ilyen fajta megjegyzést egy Internetes Társasági Fórumba

Olyan valakiről, akit egyáltalán nem ismersz….

Szó szerint ezt írtam Privibe 4 nap múlva találkozunk, addig írogass nyugodtan..

Mert van ott pár lap amit elhozok és útba ejtelek…..

[ Szerkesztve ]

(#5259) greatchaos válasza magi20 (#5257) üzenetére


greatchaos
addikt

továbbra is mondom, nem én vittem fel a pontot, velük tudod tisztázni a dolgot.

poffsoft: ha tévedésből került fel a pont, akkor természetesen van mód az orvoslásra. arra nincs, hogy idevel a gubancot rendezeik, azátn hónapok után jönnek, hogy jah bocs, de nem is úgy gondoltam meg miegymás. erre nem vonatkozik. ha tévedésből kerül fel, akkor természetesen igen.

(#5260) greatchaos válasza swgamer (#5258) üzenetére


greatchaos
addikt

hagyd már abba ezt a hangnemet kérlek.

téged minősít, ha ilyeneket írsz - nem gondolod?

(#5261) magi20 válasza greatchaos (#5259) üzenetére


magi20
senior tag

ezt én megértem,csak írtam neked is te azt mondtad nem te vitted fel. írtam poffsoft-nak is ő is azt mondta hogy nem ő vitte fel.-akkor ki volt?
figyelj engem nem a fekete vagy piros pont zavar.-hanem hogy el sem olvastátok gondolom,hogy többször is leírtam nyilvánosba hogy a gari él,csak itt pécsen tudom elintézni,és cserélés után visszajuttatom.

ennyi erővel tudod kérhetnék egy fekete pontot Poffsoft-nak is mert:
ide nyilvánosba beírtad hogy valamikor neki gondja volt velem,mert azt hitte hogy vaterás magi-vagy ki vagyok.erre reagáltam akkor hogyhát nem biztos hogy úgy van ez és vkivel esetleg összekever.
és nekem kellett rá 1 hónapra írni hogy mégiscsak bocsánatot kellene kérni,mert alaptalant állított.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#5262) greatchaos válasza magi20 (#5261) üzenetére


greatchaos
addikt

a dátumok alapján és a beírás alapján is ő vitte fel...

(#5263) cOrE válasza Iginotus (#5242) üzenetére


cOrE
csendes tag

Te aztán nem vagy egyszerű, nem hívtalak volna a munkahelyemre hogyha át akarnálak vágni és direkt megmondtam hogy bontsd ki nyugodtan, a csomagolás gyári bontatlan volt és átlátszó, amin belehet látni amikor én hozzájutottam nem látszott semmi sem, amikor pedig jöttél átvenni tőlem, mondtam hogy bontsd is ki és nézd meg, de Te nem akartad megnézni egyből fizettél és mentél..

az hogy utánna Te mit csináltál a házzal azt nem tudhatom, amikor átadtam semmi baja nem volt...

[ Szerkesztve ]

(#5264) poffsoft válasza magi20 (#5261) üzenetére


poffsoft
addikt

saját privit idéznék:

poffsoft privát üzenete magi20 számára Törlés 2008-04-13 19:41:05

nem kaptál tőlem negatívot akkor sem, meg annó sem.

Ha úgy érzed, jogosan adsz egy feketepontot, adjál.
Igazad van, nem követtelek meg , csak miután szóltál. Ezért add a második feketét, kérlek!
És jól látod, leginkább a stílussal van baj.

Greatchaos javaslata [link]
szerintem megoldaná a problémát.

Nem tudom, az illetékeseket /Bagira01 és varga911/ értesítette-e valaki?

Ha nem, megteszem n, ha csak ezért nem tudjuk lezárni az ügyet.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5265) poffsoft válasza greatchaos (#5259) üzenetére


poffsoft
addikt

Az a része nemhivatalos dolog. Az alapelv a júzer felelőssége a fekete kiosztásával, ha jól rémlik.
És e miatt vannak a folyamatos polémiák, amik ki is végezték ezt a topikot...

ha tévedésből kerül fel, akkor természetesen igen. : :o :B :O :DDD . Rosszul is állna a lista, ha nem lehetne adminisztrátorkodni :D .. tudod... :B

[ Szerkesztve ]

(#5266) magi20 válasza poffsoft (#5264) üzenetére


magi20
senior tag

miért kellett volna tőled negatívot kapnom.kevered a szezont a fazonnal.
azt kérdeztem te írtad-e be,mert senki sem tudta ki véste be,csak úgy felkucorodott magától.

Szerintem tök normálisan írtam most is le a problémámat.-nem tudom mi a bajod ezzel a stílussal.sry hogy megmertem szólalni.

Én csak azt mondtam,hogy ennyi erővel a múltkoriért te is kaphatnál eggyet.
De nem érted a problémát,lehet tényleg én vagyok a hülye.---de nemkell 200-as IQ ahhoz hogy meg lehessen érteni.

DYDIMAN-----miért bannolt?---már leírtam neked is.
A Faszláma szóért.----de rögtön utána 1-2 hsz-el elszállt a kapd be szó-és a bazd meg szó.-nemtudom akkor is szóvá tettem,hogy akkor ez hogy is működik?-furán oszlik meg a fekete pontozási lista,meg a bannolási lista is. :C -érdekes,modinak szar napja van hopp 1-2 nap bann. :Y
Netán megkülönböztetés van? :((( -nem biztos nem,csak félreértettem.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#5267) AirBooms válasza swgamer (#5258) üzenetére


AirBooms
addikt

Miért találkoznék veled bármikor is?
Nekem semmi dolgom veled.

(#5268) swgamer válasza AirBooms (#5267) üzenetére


swgamer
csendes tag

Jó rendbe van
de, hagyjuk már abba, mert ennek már végkép nincs semmi értelme!! :(

(#5269) udi


udi
őstag

Jesszus uraim,ezekt privátban kéne.Mert itt ez SENKIT NEM ÉRDEKEL.
Ha gondotok van egymással akkor vagy vessetek véget a komunikációnak vagy privátba vigyétek át!! :(((

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5270) poffsoft válasza magi20 (#5266) üzenetére


poffsoft
addikt

a privikre mondtam, nem a mai hsz-eidre. És a fórum azért van, hogy elmondhassa mindenki a véleményét, ezzel semmi gond nincsen, ne fogd vissza magad! :DDD
Most sem mondhatok mást, nem én adtam a feketét, de valóban én írtam be, a továbbiak érdekében várjuk meg a két delikvenst, jó?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5271) eziskamu


eziskamu
addikt

Ma bevallom, Balf@asz vagyok, tudjátok mint az Űrgójhókban :)
2 hónapja hírdettem egy kis 200w-s tápot.
Itt jött az első hiba, szóba áltam olyannal aki az MSN-en jelzett felém, hogy érdekelné.
Wman54 a nickje (az msn címe @fre... , a többit kitaláljátok :) , akkoriban a Deák Ferenc koliban tanyázott (BP) , ja és Sanyi, de többet nem merek írni a modik miatt ) (volt itt is egy ilyen nevű tag de 2006-ban volt bejelentkezve utoljára). Amikor fizetésre került sor, a postai módot választottam, de ő nem tartotta be azon biztonsági lépéseket (ajánlott v rózsaszín csekk, és nem ládába dobni, hanem postán leadni) amit mondtam, a pénz odalett.
Én mint Balf@sz, azt mondtam, egye gólya, fizessen régi cuccokban (ősi hang és videókarik). Megbeszéltük.
Utánna eltünt az MSN-ről és néha e-mailban, meg iwiw-en tudtam elérni, ahol azt írta, most Ausztriában a Huwico-nak vagy kinek épít hálót :F majd jön, de nem írta mikor. Írta ezt 2 hete. Azóta semmi.

(#5272) I_Am válasza eziskamu (#5271) üzenetére


I_Am
veterán

Kérnék priviben egy emil címet és megy a fekete listára Ő is.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5273) Dr. Romano válasza eziskamu (#5271) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát remélem azzal a hajóval el is utazott innen jó messzire :((

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5274) spectacularr


spectacularr
csendes tag

Szeretném kérni, hogy djtoomi kapja (be) meg a 10. fekete pontját.
Miután elszalasztottam a "szuper" ajánlata miatt egy Vaterás monitort, és úgy szerveztem át a dolgaimat, hogy elmegyek Szegedről Gödöllőre kocsival, többé nem volt elérhető. Ez okozott annyi kellemetlenséget nekem, hogy ne menjek el szó nélkül a dolog mellett. Elkövettem azt a hibát, hogy előtte nem kerestem rá a nickjére. Bár még az a szerencse, hogy nem ott derült ki, hogy esetleg nincs monitor, vagy rossz. (ez az ő szerencséje is)

Általánosságban jó lenne az apróhirdetéses oldalon nagyobb hangsúlyt helyezni az értékelésekre, hogy az ilyen hulladékoktól szelektíven meg lehessen szabadulni.

Péter

(#5275) Hammon Serra válasza spectacularr (#5274) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Ezt nem hiszem el :))
Dual Junk Tomas bírta vagy 2 hétig :C :C

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#5276) tkesy válasza spectacularr (#5274) üzenetére


tkesy
őstag

Hmmm... érdekes, mert barátunk az elmúlt 5 hétben kapott 5 pirosat.. (és kiosztott vagy 10-et...)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#5277) udi válasza Hammon Serra (#5275) üzenetére


udi
őstag

Én is kiváncsi leszek ezen ügy végére...pedig már kezdtem hinni benne....na jó addig nem mondok semmit ameddig ő sem nyilatkozik itt.(kivéve ha ugy mint régen tette..)
:U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5278) Dr. Romano válasza udi (#5277) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nagyon kíváncsi vagyok én is erre... :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5279) Sanyi2007 válasza udi (#5277) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Sziasztok,

Aláírom, hogy sok jószándékú ember munkája van ebben a pontozásos rendszerben. De, ha ugyanaz a rendszer, mint amikor kb. 2hónapja xy kolléga mindennemű racionális alap nélkül bevésetett nekem egy feketét, -ami inkább szerintem neki járt volna-, és csak miután én is elálltam a negativ értékelésétől, ez volt a kulcsa, hogy az igazságtalan feketémet töröljék. De, ez szerintem (hmm, hogyan is fogalmazzam diplomatikusan....) nem túl reális képet mutat. De ezt szerintem ezren beírták.
Viszont, ezek után, mivel átlátom ennek a pontozásnak ez értelmetlenségét, átvállalom Magi feketéit :)))
Akkor zavart az én feketém, talán az ügy igazságtalansága miatt. És, amig ennyire sebezhető a rendszer, addig kb. ennyire veszem komolyan. A rendszerről beszéltem persze, azok az emberek, akik idejük és energiát belefektetve dolgoznak rajta, tisztelet a munkájukért. Habár, megfordul a kérdés a fejemben, ha már időt és energiát fordítotok rá, nem lehetne ezen javítani? Ha nem is visszamenűleg, ha nagy munka lenne, hanem mondjuk holnaptól?

(#5280) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Én csak annyit mondanék:
"Apa, kezdődik...":U
Vagy "tomi, kezdődik?":DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5281) udi válasza Nyugdíjas (#5280) üzenetére


udi
őstag

Neemmm,folytatódik :W

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#5282) Weaver válasza udi (#5277) üzenetére


Weaver
senior tag

nem legyetek már naívak. kutyából nem lesz szalámi, azaz szalonna. ;]

(#5283) greatchaos


greatchaos
addikt

minden csoda hét napig tart

(#5284) Picco


Picco
addikt

irtam neki 1 privit h tudjon rola djtoomi es en is kivancsi vok.
mit kap az ember 10 fekete utan? atomot? :U

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#5285) Weaver válasza Picco (#5284) üzenetére


Weaver
senior tag

minden 10 fölött kapott fekete után le kell vonni 2 pirosat, egészen a 0-áig.

(#5286) Picco válasza Weaver (#5285) üzenetére


Picco
addikt

de mi ertleme a feketepontoknak ha 10.nel sem dobjak ki az embert? (sry toomi)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#5287) old gray


old gray
addikt

Tomika várunk ide, hogy elmeséld mi is történt. Ha igaz amit a vásárló (vagy csak szeretett volna az lenni...) ír, akkor el kell gondolkoznod azon, hogy tényleg felnőttél-e az üzletelésehez és az ezzel járó következményekkel. Egy idő után ki fog alakulni rólad egy negatív kép, amit soha az életben nem fogsz tudni helyrehozni, mert mindig benne lesz a pakliban az, hogy ököséget művelsz. Vedd észre: magad alatt vágod a fát....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5288) beltram válasza Sanyi2007 (#5279) üzenetére


beltram
tag

Sajnos kevesen ismerik, mellette sokan nem foglalkoznak a pontozással, de valamennyire reális a kép, amit ad az emberről.

pace be with you

(#5289) magi20


magi20
senior tag

:C
nézzetek már körül egy komolyabb eladási apró közt,ami igaz nem magyar,de van olyan aki eladott 30000 db :C terméket,és van kb 800 negatívja.---------------800-ból lehet 500 ember a tipikus semmi sem jó neki vásárló volt,másik 100 azt sem tudta igazán hogy mit vásárol,és mit fog kapni. a többi 200 -ból lehet 50 ember a postával szívta meg,és kiderül csak 100 embernek nem tetszett valóságban maga a termék,vagy a szolgáltatás.

vannak itt olyan őstag ph addikt ph kedvencei.---igaz segítséget kértem tőle,becsületszavára megígért hogy segíteni is fog,majd amikor már pesten voltam teszem hozzá pécsről.----hát pont azután nem vette fel a telefont.
pedig pécs pest között még beszéltünk hogy ok a dolog.
sírjak vagy nevessek? :C
zöld pont,vagy rózsaszín?

[ Szerkesztve ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#5290) old gray válasza magi20 (#5289) üzenetére


old gray
addikt

Neked ezért +1 fekete. ;]

Komolyra fordítva a szót: tudsz a jelenleginél jobb rendszert? Abba gondolj bele, ha nem létezne ez az értékelő oldal akkor lehet, h sokkal több pórul járt tag lenne PH-n. Persze ez téged nem vigasztal gondolom, más binzisze, más baja..... :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5291) magi20 válasza old gray (#5290) üzenetére


magi20
senior tag

tudnék,de nem az én dolgom.
nincs olyan ember tudod akinek nincs sara.
most is van nekem is 1-2 tartozásom félreértések miatt,meg szimplán elfelejtettem.-igaz vevő is.--bár ő állítja hogy nem.-tehát az tudod amikor valaki aazt hiszi hogy 1 nap alatt neki kicseréli a nagyker,és majd körbeugrálják,erre bevar 1 feketét.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#5292) beltram válasza magi20 (#5291) üzenetére


beltram
tag

Magyarul nem tudsz, kritizálni viszont igen. _Jelenleg_ nincs ennél jobb/kivitelezhetőbb rendszer. Te még mindig a feketéd miatt sírsz, pedig senki sem foglalkozik egy feketével, ha van mellette ötven piros.

pace be with you

(#5293) djtoomi válasza spectacularr (#5274) üzenetére


djtoomi
addikt

Valóban, megbeszéltük hogy szombaton írok, szombaton nem voltam gépközelben, vasárnap elfelejtettem írni, de arról szó sem volt, hogy te eljössz gödöllőre, maximum hogy esetleg félúton találkoznuk.Mivel úgy alakult hogy nem tudok elmenni sehova, akartam szólni, elfelejtettem. Ez az én saram, ebből a szempontból jogos, hogy nem írtam emiatt.

Bocs, mégegyszer.
Amúgy, jön napi 20-30 privim, úgyhogy nem is könnyű kiszűrni, de valóban, ebben igazad van. :W

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5294) vepe válasza magi20 (#5291) üzenetére


vepe
senior tag

ne idegeskedj magi :D ..nekem is volt múltkor egy kis szóváltásom néhány taggal itt ebben a topikban,egy ram eladással kapcsolatban...akkor én voltam a szemét,stb, hogy gariba nem veszem vissza a cuccot...ez már jóval több, mint 1 hónapja történt...ami végül is azzal zárult, hogy a cucc hibátlan(ez is kérdéses volt egyes emberek szemében), és, hogy visszaküldi,én eladom és abból visszakapja a pénzt...na azóta is küldi...én közben meg szerveztem az eladását,hogy minél hamarább visszakapja a pénzét...persze az előtt a tag előtt, akinek ígértem magyarázkodtam 2 hétig...nem csináltam csöppet sem segget a számból...akkor ugye a gar volt a lényeg, ahhoz képest egy levelet nem kaptam, hogy most mi is a helyzet....na mind1 kikellett öntenem a szívem ;] , mert, akkor sz@rul esett, amiket ide írt néhány ph-s...ezekután felvetődik bennem, ha valamikor vissza is jönne a cucc, foglalkozzam-e az eladásával, mert egy gariba visszaküldött cuccot nem illik előtte x hónapig használni..szerintem legalább is....

[ Szerkesztve ]

(#5295) magi20 válasza beltram (#5292) üzenetére


magi20
senior tag

gratula a 8 millió üzletedhez,hogy ennyire bátran muzsikálsz.
Már többen is kifejtették,akiknek nálam,és nálad is többszörös üzletük volt,de fő a pozitív hozzáállás.
Már volt mostanában több vevőm is aki ez miatt megkérdezte hogy akkor nincsen gari a termékekre?-mindenkinek elmondtam hogy de ugyanúgy van,csak mégsem ő sétál be a nagykerhez,hogy 5 perc alatt kicseréljék neki,hanem itt tudom elintézni,de a postaköltséget is én állom.
Miért neked ezek a szavak orosznak tűnnek?-azoknak kellene kitalálniuk egy rendszert tudod,akik kibaszott sok pénzt beszednek az aprók,meg hirdetések miatt.-de gondolom te jobban képben vagy mint én.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#5296) Dr. Romano válasza djtoomi (#5293) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Korrekt válasz! :K

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5297) Ősember válasza djtoomi (#5293) üzenetére


Ősember
őstag

vezess te is excel táblázatot a bizniszeidröl. én nekem az elsö megbeszélt találkozo után ugy égett a pofám, hogy akkor kezdtem el vezetni rendesen a dolgokat. nem lehet mindent észben tartani...
az nem kifogás, hogy "tul sok üzletem van", mert ez az ember is része volt az üzletednek. ;)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#5298) beltram válasza magi20 (#5295) üzenetére


beltram
tag

Nem tudom, hogy te mennyi üzletet kötöttél eddig, de ugyanúgy neked sem lehet fogalmad arról, hogy én mennyit kötöttem akár a ph-n, akár azon kívül. Egyedül a véleményemet írtam le arról, a "tudnék, de nem árulom el" hozzáállásról, ami a feszültség keltésén kívül nem sokra jó, hidd el.
Én -veled ellentétben- nem kezellek le, mivel nem ismerlek, úgy látom ezt neked nem sikerült még megtanulnod.

[ Szerkesztve ]

pace be with you

(#5299) djtoomi válasza Ősember (#5297) üzenetére


djtoomi
addikt

Igazad van, ez tényleg jó ötlet! :K
És végülis ha valakinek túl sok üzlete van, az te vagy. :B
Megfogadom a tanácsod. :R

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5300) greatchaos válasza djtoomi (#5293) üzenetére


greatchaos
addikt

itt elismered, hogy hibázol, privbe meg küldöd, hogy hazudós az alak? - hogy van ez?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.