Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4454) sedo


sedo
tag

Üdv újra itt mindenkinek!

Szomorúan látom, hogy Benked Barnabás nevű emberünk még mindig aktívan tevékenykedik a fórumon.
Az én ügyem óta már többen is megkerestek vele kapcsolatban, akinek tudtam segítettem. Nem túl gyorsan, de végre sikerült elérni azt is, hogy a rendőrség komolyan foglalkozzon az üggyel, ügyekkel.
Szeretnék megkérni mindenkit, akit Benked Barnabás megkárosított, az bátran tegyen feljelentést a rendőrségen, és tegye hozzá, h Benked Barnabás ellen csalás és más bűntettek gyanújával eljárás folyik. Azthiszem perpillanat a székesfehérvári rendőrkapitányságon intézik az ügyeit, de természetesen bárhol fel lehet jelenteni, és érdemes is.
Amennyiben bárkinek kérdése van, vagy bármi érdekes információval rendelkezik az írjon az adataimnál megadott e-mail címemre. Valamint az is írhat akit hozzám hasonlóan átvert, részletesen, a privát beszélgetést is csatolva, nagyon szívesen megemlítem a rendőrségen, lesz rá lehetőségem, de ahhoz, h biztosan eredménye is legyen a ti ügyeteknek is, nektek is meg kell tenni a feljelentést.

Mindenkinek köszönök mindent előre is, további jót!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.