Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12251) BigG.(nnnnn) válasza walterrobi (#12191) üzenetére


BigG.(nnnnn)
tag

kedves walterrobi!

Kb 1 hónapig vártam, jegeltem a dolgot majd a küldés napján te visszamondtad, hogy ohhh nekem ez mégse jó...
és senkit nem ajánlottál magad helyett... vagy ha úgyérzed, hogy igen, akkor másold be ezt a részt a beszélgetésünkből!
walterrobinak kérnék még egy FEKET PONTOT a folyamatos hazudozásai, félrevezetése és megbízhatatlansága miatt!!!!!
senkinek nem ajánlom, óvakodjatok a vele való üzleteléstől!

(#12252) BigG.(nnnnn) válasza zenész88 (#12171) üzenetére


BigG.(nnnnn)
tag

zenész88nak újjab feketepont!!!!!!!!!!!űés kettős regisztráció miatti kitíltást is kérek!
Ismét lebeszéltük ugyanazt az üzletet, majd utolsó pillanatba közölte, hogy mégsem jó mert külföldre kell távoznia...
Minedenki óvakodjon ettől az embertől!!!
Alattomos hazudozik és megbízhatatlan!!!!!!!!!!!!!!!!

(#12253) kukinyo válasza Biga123 (#12224) üzenetére


kukinyo
addikt

Na ezért nem üzletelünk újoncokkal...
Bár én már régen regisztráltam az oldalon de még mindig újoncnak számítok.
Viszont a feljebb írt mondatodra lenne egy kérdésem:miért kell mindenkit egy kalap alá venni? Valahogy ,valamikor mindenki így kezdte nem?

(#12256) knapci


knapci
tag

Fekete pontot javasolnék troomph-nak!
100%-ra lefixáltuk hogy megvesz tőlem egy félkonigot,adott telszámot is!Meg is kérdeztem hogy tuti?Azt mondta persze hogy az különben nem levelezgetnék!Másnap hívtam a megadott telszámon,természetesen nem volt kapcsolható :)
Írtam neki PÜ-t arra sem volt hajlandó hogy válaszoljon,legalább egy bocs vagy valami!Úgyhogy ez utóbbi miatt javaslom a fekete pontot neki,ha rámír hogy bocsi blablabla akkor nem foglalkozom vele,de hogy válaszolni sem tud szerintem ez a legnagyobb gerinctelenség!!!
Azóta természetesen volt fönt PH-n!
üdv

A csalókat előbb utóbb utólér/jük/ :)

Unatkozók kíméljenek!

(#12257) knapci válasza xyman (#9834) üzenetére


knapci
tag

Elnézést a késői válaszért!Most találtam ezt az írást rólam!
Szóval úgy volt az az 5310-es hogy gariban TELJESEN újra cserélt készülék!
Elmondtam 10X hogy karácsonyi ajándék lesz biztos hogy vadiúj?Azt mondta igen,természetesen nem volt az ahogy írtam is mikor adtam a fekete pontot!!!
Ezenkívül azért kerestelek meg később mert vásárolni szerettem volna tőled de azzal a feltétellel ha küldesz fényképet a mobilról,ennyi!
Ez nem vicc és túl sok ész sem kell hozzá hogy felfogja az ember csak meg kellett volna hallgatnod!!!
A beszélgetést amiben leírta hogy vadiúj a készülék és mikor kértem képet róla azt mondta minek kép teljesen új a készülék!Sajnos nem tudom belinkelni vagy hasonló mert az ő javaslatára nem priviben hanem msn-en beszéltünk :O

Mindegy TE tudod hogy így volt,és Tom-e kollégán kivül nem volt gondja senkinek velem"őt sem loptam meg,vagy vertem át,stb csak el tudtam adni helyben a vga-mat és korrektül szóltam is neki erről,még mielőtt 100%-ig lefixáltuk volna a cserét"de ez másik történet!

Minden jót no para és BÉKE!!!

Unatkozók kíméljenek!

(#12258) djsnail


djsnail
csendes tag

Ha már megegyeztetek, akkor is simán eladja másnak: hamti
Feketepont!!!

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#12262) Zirowe válasza Zirowe (#12221) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mai nap megtörtént a feljelentés Einstein60 ellen.

Mindenkinek ajánlom, hogy kerülje messzire, csaló tolvaj!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12263) bmw365


bmw365
csendes tag

Üdv!
Segítségt szeretnék kérni! Van egy felhasználo Gabi001 azt szeretném tudni hogy van e másik regje vagyis másik néven regisztrált e az oldalra!! Fontos lenne mert átvert 15000 ft al és ezen a felhasználonéven nem jelentkezik be így gondolom másik felhasználoval regelt!

Előre is köszi a segítségedet!

(#12265) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Vitát ide postoljatok, de normális hangnemben !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12266) federal válasza Teng (#12156) üzenetére


federal
csendes tag

ismersz egyáltalán akkor ha nem miért irsz ilyeneket?egyáltalán járjár utána mi hogyan is miért.nem tudom kinek gyerekes a stilkusa mert nekem nem én ugy gondolom

(#12267) Gomezz


Gomezz
senior tag

Üdv!
A sugery PH újonc kolléga, jelentkezett az egyik hirdetésemre, lefoglalta és másnap (Vasárnap) reggel kilencre elvitette a Klinikák metrómegállóhoz az mobilt.
Vártám is ott 09.20-ig, még a telefonszámát sem volt hajlandó megadni, így eljöttem, mivel nem tudtam felhívni.
Otthon látom privibe írt 08 45-kór, hogy mégsem kell mert az övét sem vitték el!
Egyrészt nem volt rolla szó, hogy elad valamit, hanem konkrétan lefoglalta az enyémet, másrészt, miért nem hív fől időben, hogy nekelj fel Vasárnap korábban és dekkolj fél órát a Klinikáknál!
De itt még nincs vége! Megtaláltam a hirdetését és szólok hogy csere is mehet, amire közli, hogy mégis elviszik kp és este hív ha elvitték és mehet a biznisz.
Na hát azóta is hív!
Az ilyenek miatt nem bízunk meg az újoncokban és nem jegelünk egy hirdetést! :(((

(#12268) Gomezz válasza Gomezz (#12267) üzenetére


Gomezz
senior tag

Elnézést surgery nem sugery!

(#12269) helike13


helike13
csendes tag

Fekete pont kéretik Marci_ fórumtársnak, mert a videókártya és a táp egyaránt hibásnak bizonyult.

(#12270) Insolent


Insolent
aktív tag

Üdv mindenkinek!.

Szeretnék jelenteni egy csalót mégpedig q.9450 személyében.

Vettem hétfőn tőle egy Kingston rampárat és hibásak a modulok, több tesztet is csináltam de nálam memtest a mérvadó.
Még aznap priviztem neki hogy hibásak a ramok és szeretném visszakapni a pénzem mivel 3nap próbagarit mondott és még azután is rajta keresztül az Iponba garisak a ramok.
Másnap reggel elkezdtem hívogatni nagy nehezen 30. hívásra felvette hé figyu rosszak a ramok amiket adtál, erre ő biztos rosszak a beállításaim.
Mondom neki hogy nem. Énsem most kezdtem.
Mivel nem hitte el hogy hibásak a rampárok kérte hogy vizsgáltassuk be egy szervízben, mondom jó,(még fizessem én a szervizköltséget jó ebbe is belementem.) de én választottam szervizt mert ő tuti az Ipont mondta volna és mivel onnan bugázott ramokról van szó biztos van egy ismerőse aki aztmondta volna hogy jók a ramok. Lord Dreamland lett volna ma a választott szerviz. Azért nem vizsgáltattam/tuk be
mert Ő azt jelentette ki hogyha a ramok hibásak akkor nem veszi vissza őket,, de viszont ha jók a ramok akkor visszaveszi.

Hogyvan ez kérem? nem pont fordítva kéne működnie mármint ha valami hibás és még garanciás akkor javítás/ill csere. kicsit felb@szta bennem a pumpát.
Végeredményben tudom hogy a rampárok hibásak, ezt tudom bízonyítani képekkel ezért sem lett bevizsgáltattva mert a szerviz költség is csak kidobott pénz lett volna.(ígyis az ).
Azonfelül 3 másik gépben volt 3 fajta alaplapot látott és mindben híbáznak a rampárok
Egy képet raknék csak be nem akarom teliszemetelni a topicot

Azt hittem korrekt üzletet kötök vele mivel kvázi még megbízhatónak is mondható.
Ha képes elb@szni a renoméját egy ilyen miatt akkor sikerült.

Én többet nem vásárolok tőle és kérek mindenkit hogy más se tegye!

Kérem a q.9450 tagunk büntetését, és nem fekete pontot ha lehet.

Már máshova is írtam napokkal ezelött de ott nem kaptam semmiféle reagálást a Staff részéről így gondoltam írok ide is.

Ahhol csak meglátom a hirdetését rontani fogom az üzleteit.

[ Szerkesztve ]

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#12271) HUfantom válasza CaptainChaos (#12071) üzenetére


HUfantom
őstag

Nekem ez az első szolásom ide, nem szokásom ide irogatni de télleg mik vannak manapság

nekem Sonky val van gondom mint ahogy olvasom más is megjárta már vele...

nekem egy 4870 kapcsán kerültem kapcsolatba vele

4850es kártyámat akartam nála beszámítatni a fentire. Először nagyon érdeklődőnek tűnt még a postába is belement megegyeztem vele lemondtam más ajánlatokat.
Mikor aztán már a netbank előtt ülök és már az SMS megerősítőt pötyögném be befut egy új üzenet hogy nincs üzlet meggondolta magát mert hogy nem elég neki a kártya de az hirdetésben 47XX meg 4830ast ír beszámításnak amik azért sokkal gyengébbek.

Azért adom neki a feketét mert ez így nem eljárás hogy megmondja hogy oké az üzlet holnap feladom a postán 1 percel később meg várjál 2 hetet vagy fizess vagy nincs üzlet....

Azt javaslom mindenki nagyon vigyázzon vele

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#12272) Biga123 válasza kukinyo (#12253) üzenetére


Biga123
addikt

Természetesen igazad van ..Vannak korrekt megbízható újoncok. Én is belementem volna az üzletbe csak hát nem miattam hiúsult meg. Meghát nagyon sok a pár napos reges lehúzós alak... az meg mind újonc.. és itt nem a 3-éve regisztráltakra gondolok.. :R

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#12273) CaptainChaos


CaptainChaos
tag

-

[ Szerkesztve ]

70/403-03-54 Hívj, ha nem vagyok PH-n, és biznisz van JUSTICE FOR HUNGARY!!!! Szebb jövőt! Azért jó tengerparton lakni, mert csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék

(#12274) CaptainChaos válasza CaptainChaos (#12071) üzenetére


CaptainChaos
tag

Fentieket visszavonnám. Félreértés volt az egész, és közben rendeződött a helyzet...

Ha bekerült neki egy fekete, szeretném ha eltűntetné az erre jogosult...

előre is köszönöm.

70/403-03-54 Hívj, ha nem vagyok PH-n, és biznisz van JUSTICE FOR HUNGARY!!!! Szebb jövőt! Azért jó tengerparton lakni, mert csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék

(#12275) Insolent


Insolent
aktív tag

Enyémre semmi reakció?

Hsz

[ Szerkesztve ]

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#12276) jeni válasza Insolent (#12270) üzenetére


jeni
félisten

Mennyi a károd miatta,hogy átvert? Én fel mennék a lakásásra vagy tedd közé az adatait,hogy mások előtt pironkodjon,míg vissza nem adja a vétel árát

Nálam is hasonló van még a hege232 révén aki 512 DDR helyet küldött 2x256 DDR-t és azon belül az egyik DDR 333 ami jó de a másik a DDR 400 az rossz,és letesztelve és párba válogatva küldte el nekem állítása szerint.Ami sajnos sosem volt igaz és kipróbálva sem volt.
Ezért vigyázni kell az újoncokkal.és azokkal akik a piros pontokat követelik.

[ Szerkesztve ]

(#12277) I_Am válasza Insolent (#12275) üzenetére


I_Am
veterán

Minden pillanatban reakciót vár valaki? :W

Tudom, hogy mindenki türelmetlen, de mit vártok? Nem fogunk minden lépést kommentálni amig valami haladás nincs egy üggyel. Írtam privit a srácnak, válaszban megkérdezte, hogy a hozzászólásoddal kapcsolatban mit kellene csinálnia? Írtam neki, hogy gariztatni a ramokat. Még nem válaszolt és nem reagált.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#12278) helpy válasza I_Am (#12277) üzenetére


helpy
tag

Öhmm, én már 3 hónapja várom hogy valami történjen, ezzel az ügyel, :R

(#12279) Insolent válasza I_Am (#12277) üzenetére


Insolent
aktív tag

Elnézést,, erről nem tudtam. :W

Várom a fejleményeket.

Előre is köszönöm.!! :R

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#12280) Insolent válasza jeni (#12276) üzenetére


Insolent
aktív tag

A károm az 17000 Ft..

És nincs mindennap ennyi pénzem.. nem 1-2 ezer forintos tétel mert akkor nem érdekelne.

Igazából az a bosszantó hogy a nagy büdös semmire adott garanciát. Az Ő életfelfogása szerint garancia csak akkor van ha a termék nem hibás, és csak akkor venné vissza.

Nekem sem az a hobbim hogy hibás ramokat vásárolgatok aztán meg ide írogatok. Volt jó pár bizniszem itt PH-n és még soha nem találkoztam ilyen vagy ehhez hasonló nem is tudom minek nevezzem dologgal.

Az is elég durva. De érted 6 pirosa van és nem tegnap regisztrált úgy gondoltam hogy még valamelyest megbízható. Én sem kapok minden sikeres bizniszért piros pontot vagy nem írják be nem tudom, nem követem nyomon őket.
Szerintem így jártam. Mert nemhogy a ramokat nem gariztatja le a srác , de még a pénzemnek is annyi.

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#12281) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok,

igazából nem ért kár és nem vert át senki, csak figyelmeztetni szeretném az embereket, hogy furcsa dolgok történnek. Árulok egy olympus c310-es digitális fényképezőgépet, tokkal vonóval együtt kb 5-6 ezer ft-ért, és jött egy e-mail a címemre angolul a következő szöveggel:

Dear Seller,
My name is Mrs Maritan Aliot from Alberta in Canada I was very
impressed with the item you posted , I would like to know if the item
is still available for sale, I'm really interested in buying the item
for my son schooling Abroad as a Birthday Present and i will also
like to know how many of these item you have in hand for slae .So
kindly get back to me soon with the present condition of the item and
the cost of the item.You can reach me at(maritanalioto6@gmail.com)
if you are interested in selling your item to me.

A lényeg az, hogy egy kanadai (!!!) pók érdeklődne a gépem iránt, mert a fiának venné szülinapi ajándékba. Az email tárgya "olympus c310" volt. Ami érdekes az az, hogy az email szövegében mindig csak az "item" szót használja, egyszer sem utal fényképezőgépre, vagy más konkrétumra, ami arra enged következtetni, hogy automatizált szöveg lehet, és szerintem nem csak én kaptam ilyet. A másik meg az, hogy ki venne szülinapra használt cuccot, pláne Kanadában, és pláne Magyarországról, amikor a posta díja több lenne, mint ott egy új gép. Hát mi a fenéről van itt szó?
Meg maga a feladó neve ("maritan aliot" <maritanalioto6@gmail.com>) is elég furcsa.
szóval ha valaki kapott hasonló emailt valami eladó cuccával kapcsolatban, kérem jelezze, mert érdekelne, mi ez az egész, mert hogy nem érdeklődő vásárló, az biztos.

ui. elnézést, ha nem a megfelelő topikba írtam...

(#12282) Z0mbi válasza HellGreg (#12281) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Ilyen moslekot alltalaban az expressz hirdeteseimre kapok :D el sem olvasom. Abszolut biztos hogy automatizalt. (es az is szarul)
Szerintem egesz egyszeruen egy gyenge valtozata az email-cim gyujtesnek....

(#12283) jeni válasza Insolent (#12280) üzenetére


jeni
félisten

én nekem a hozzá állásával van bajom vele,de ha küldi vagy sem a pénzt már nem az én asztalom,mert azon kívül volt más-t is vele.Ez legyen a kisebbik bajom

Bár a tiednél az a summa tetemes.
Mert tény ha nincs külső látható sérülés a memóriákon akkor köteles cserélni. Mert az magától nem megy tönkre. Az a gáz,ha szóbeli garanciát adott neked. Azzal nehéz érvényesíteni,bár mennyire hiteles a garancia az Ipon.ba? Számlát kérd el tőle,feltéve ha igaz. Ha adja utólagosan akkor inkább vidd be és legalább történik valami a memókkal

(#12284) EmberXY válasza HellGreg (#12281) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez elviekben a "nigériai csalások" kategóriájába tartozik, (az ország szerintem nem számít, a "módszer" a lényeg..) itt is van már egy topic, egészen pontosan itt olvashatsz hasonlókról, és felveheted a kapcsolatot azokkal, akik már találkoztak ilyen furcsaságokkal. :R

Up the Irons!

(#12286) HellGreg válasza EmberXY (#12284) üzenetére


HellGreg
őstag

Köszi a gyors választ, azt hiszem, nem foglalkozom én ezzel, csak érdekességképp beírtam. Csak azt nem értem, kinek és miért érdeke ez... :(

(#12287) Insolent válasza jeni (#12283) üzenetére


Insolent
aktív tag

Sérülés áhh dehogy.

Azt mondta, hogy újak a ramok, csak próbára voltak kibontva.

De kérdeztem tőle hogy nála mi a próba?! Erre nem reagált.
Nálam az nem számít próbának, hogy beteszem a gépbe és elindul vele akkor jó ha nem indul akkor nem jó.

Minimum egy memteszt. De ezt láthatod is a HSZ-emben.
Azt kéne de még azt sem mondta hogy itt a garilevél erigy vidd be az iponba és gariztasd le.
Amúgy írtam már én is ezt neki hogy gariztassa le az iponba.
Inkább kitér az ilyen jellegű kérdések alól.

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#12288) Bagira01


Bagira01
veterán

Szeretnék egy negatív bejegyzést tenni users fórumtárs ügyében. Egy gigabyte ep45-ud3r lapot hirdettem, előző hét pénteken megegyeztünk, hogy viszi a lapot postával, keddi napon befizeti a pénzt és küldöm a lapot. Hétfőn még1x rákérdeztem, hogy minden okés-e csomagolhatom stb. Azt mondta, hogy minden ok. Kedden várom a pénzt semmi, írok neki, semmi válasz holott bejelentkezett. Láttam, hogy "megbízható" így szerda reggel elküldtem a lapot. Akkor jön a válasz, hogy sajnos xy-nak kellett volna de ő nem adta oda a pénzt stb. Na most nekem kellett volna a pénz egy másik lapra, azért is rendeltem meg, mert úgy volt, hogy ezt elviszik, nem is beszélve arról, hogy más megvette volna. Szép az aláírásába a megbízhatósági oldal linkje, csak pont ő nem az :U

Lapot és a pk-et ugyan visszakaptam, tényleges anyagi kér nem ért(így feketepont nem adható), de nem kis fejfájást okozott előteremteni a másik lapra való pénz és elestem egy másik vevőtől is.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#12289) Insolent válasza I_Am (#12277) üzenetére


Insolent
aktív tag

Szia nem reagált az illető? :R

[ Szerkesztve ]

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#12290) I_Am válasza Insolent (#12289) üzenetére


I_Am
veterán

18-án irtam neki és linkeltem a hozzászólásod. Kérdezte, hogy mit reagáljon a dologgal kapcsolatban. Írtam neki, hogy a ramok garanciáztatását. Azóta nem lépett be.

Amennyiben tényleg az Iponban lett véve a ram, úgy a sorszáma alapján bármikor előkeríthető a rendszerükből, igy ha vásárolva lett akkor a garancia érvényesíthető számla nélkül is. Amennyiben "mentett áru" akkor is megéri bemenni, mert legalább elkapják az illetőt.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#12291) jeni válasza I_Am (#12290) üzenetére


jeni
félisten

Amennyiben bármely igazolással elő tud állni a memóriák illetően. Abban az esetben az Ipon talán jóindulattal megjavítgatja. Ha pedig szervált árú akkor a ramoknak annyi

(#12292) imisz


imisz
tag

Kedves [zoltan75] kollégának megy egy fekete pont. Már nagyon rég óta húzódik a tartozásának rendezése, de még mindig nem óhajtotta kiegyenlíteni a maradék 9000 ft tartozását. Egy Xbox360-ra kért részletfizetést, de az utolsó részlettel igencsak elmaradt. Én elhiszem, hogy mindenkinek vannak pénzügyi gondjai, de úgy látom, hogy üzletben nem viselkedik korrekt módon a kedves K. Zoltán úr. ((7100 Szekszárd, bár régebben a ***** utcában lakott).
Aki üzletet akar vele kötni az csak előre utalással vagy személyes átvétellel tegye. Valószínűleg utólag nem fogja a teljes tartozását rendezni. Én maximálisan korrekten álltam hozzá, de az én türelmem is véges. :(((

[ Módosította: I_Am ]

Soooo cooool....

(#12293) I_Am válasza jeni (#12291) üzenetére


I_Am
veterán

Van egy sorszáma minden ramnak, gondolom a matricák csak nem lettek lekapargatva róla...

Ha ez rajta van, amivel az árukészleten belül is azonosítják őket, akkor a rendszerben meg lehet nézni, hogy bent van-e még raktárkészleten, vagy le lett róla húzva. Ha le lett húzva, akkor általában a nyilvántartó rendszerek kapcsolják azt is miért, tehát ha vásárolva lett akkor a számlát. Igy nem kell semmilyen papír a garihoz. Ezt egyik bolt sem mondja el, mert kicsit macerás utána járni a rendszeren belül. De kötelességük, ha a vevő bemegy.

Amennyiben lopott az áru, akkor legalább az eladó megkapja a jussát, ha már arra képtelen volt, hogy segítő jobbot nyújtson miután átvert valakit.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#12294) grabber


grabber
addikt

Szeretnék Fekete pontot adni bossgt6-nak,mert vettem 2 db Siemens m35-öt

Megkérdeztem,hogy kártyafüggetlen-e és mindkettő tökéletesen működik?
Azt mondta igen.
Egyik nem kártyafüggetlen az tuti és a másiknak nem jó a hangszórója és telefonálni nem lehet vele.

Írtam privit,azóta nem válaszolt.

Most meg más telefonokat is árul :W Ezek után?

(#12295) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

Dzsekobb
Március 9-én, kedden jelezte, hogy hétvégén megvenné a hirdetett Razer Diamondback 3G egerem. Még szintén 9-én, kedden azt mondta, 14-én, vasárnap lenne a legjobb neki, de legrosszabb esetben is következő kedd, 16-án este.
Március 10-én, szerdán azt írta, beszéljük meg a vasárnapot, pénteken eldől, jó lesz-e neki, és időben jelezni fog. Természetesen nem jelzett.
Március 13-án, szombat délután írtam neki, hogy nem jelzett, mi legyen a vasárnappal. Hamar jött a válasz, hogy "bocsi" hogy nem jelzett, nem jó a vasárnap, kedd este jó lenne-e nekem. Írtam, hogy jó, ha fixálunk egy időpontot. Semmi válasz.
Március 16-án, kedd délután írtam neki, hogy mikor érkezne este. Semmi válasz.
Március 19-án, pénteken írtam neki, hogy mit ne mondjak, nagyon gerinces ember. Semmi válasz.
Természetesen az adatlapját többször megnéztem, legalább 3 alkalommal be volt jelentkezve.

Telefonszámom elérhető az adatlapon, sőt, a hirdetésben is, így kizárt, hogy bármiféle nethiány, időhiány (ez meg amúgy is nevetséges kifogás, hiszen 3 szót leírni nem idő: "bocs, nem kell") jó magyarázat lehetne.

Feketét nem kérek, mert a jelenlegi szabályzat csak valós anyagi kár esetén teszi érvényesíthetővé.
Arról meg nem írnék már hosszú sorokat, hogy pont az egyetlen olyan dolgot nem teszik úgymond "büntethetővé", aminél a "lopás" tárgyát soha senki és semmi nem adhatja vissza: az idő elrablását. Legyen idesorolva egy találkozón meg nem jelenés, vagy épp jelen esetben a napokig jegelt hirdetés.

Más lenne, ha legalább szólt volna. Szó nélkül lenyelném. De egy ilyen lépés azért minősíti az embert. Nem is kicsit.

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#12296) Insolent válasza I_Am (#12290) üzenetére


Insolent
aktív tag

Rendben köszi!

Beviszem egy próbát megér.
Számla és garancia levél nélkül is foglalkoznak majd vele? :F
Van matrica a ramokon is és a dobozkáján ami iponos.

És mi lesz az illető büntetése? Remélem kap valamit.

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#12297) I_Am válasza Insolent (#12296) üzenetére


I_Am
veterán

A garanciánával nem lehet gond, mert rajta az Ipon-os matrica és sértetlen is. ;)

Az illető büntetése még nem tisztázott, mert nem jelentkezett be azóta igy, lehet egyéb elfoglaltsága miatt nem vette fel Veled sem a kapcsolatot.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#12298) Insolent válasza I_Am (#12297) üzenetére


Insolent
aktív tag

Rendben értem, (ha annyira akart volna megtalál tudja a számom.)
Köszönöm!

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#12299) tjokai


tjokai
senior tag

Shadov kolléga csúnyán átvert egy N73 telóval!Dícsérte agyba-főbe a készüléket, küldött róla képeket, ahol szépnek tűnt!LG KU990-re cseréltük, elküldtem neki a telót, ő is elküldte nekem!Mikor kibontom a csomagot, egy kopott, szoftverhibás, gombsor érintkezési hibás, hangszóró hibás telefont kaptam tőle, az ígért 2GB-os memóriakártyát nem csomagolta!Az általa küldött képek hamisak voltak, más hirdetésében megtaláltam ugyanazokat a képeket!Már a postázás után az üzenetekre utána nem válaszolt, ott gyanús volt már a dolog!Szóval tőle ne vásároljatok!FEKETE pont

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#12300) lmouse


lmouse
csendes tag

flensburg

Vettem tőle egy alaplapot (Asus P5B-MX, 6000 Ft). Átadásra a felesége és gyerekei jöttek el. Ez egy hétfői napon volt.
Hülye voltam, mert csak felületesen néztem át a lapot ill. a doboz tartalmát.
A hét többi részén beszereztem egy videokártyát ill. egy procit is, és hétvégén össze akartam rakni a gépet.
Ekkor vettem észre, hogy:
1. Rossz hátlapot adott
2. Az alaplapi VGA ki van kicsit szakadva

Ezek ellenére összeraktam. Minden szépen felpörgött, de képet nem adott.
Szétszedtem és ekkor vettem észre az újabb hibát:
3. A lábak közül, amikre a proci ül nagyon sok el van görbülve.

Nem zárom ki a lehetőségét, hogy én basztam el, de rendszergazdaként dolgozom most már jó pár éve és elég sok gépet raktam már össze. (Ma is kettőt.)

Próbáltam udvariasan visszakérni a pénzem, de szerinte én rontottam el a lapot. Benne voltam az 1 hét gar. időben.
Miután beírtam egy csúnyát egy most élő hirdetésébe még telefonon meg is fenyegetett.
Én is nagy fasz voltam, elismerem.
Ennyi a sztorim.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.