Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12051) I_Am válasza pc-market (#12048) üzenetére


I_Am
veterán

Akkor azért árulja újra a BENQ monitort, de most megint újként és 3 év garival.

Ha garis, akkor a BENQ már 1 pixlehibára is cseréli, nem értem miért nem érvényesíti elsőnek a garit és csak utána árulja? :U

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#12053) picur220 válasza hege232 (#12043) üzenetére


picur220
veterán

ha jól tudom akkor 1 nap /1 e
Ha valakit megkárosítanak, akkor akár jogerősen börtönbe is kerülhet, persze ez nem párezer forintnál van így. Ekkor a bíró eldönti, hogy hány Ft/nap, ez akár lehet 1 is, 100 is, 10000 is, szóval lehet ülni rendesen, ha nem vagy szimpatikus a bírónak...:U

(#12054) markusz00 válasza hege232 (#12043) üzenetére


markusz00
csendes tag

kicsit félre vagy informálva mivel ez ugy müködik mivel ez üzletszerüen(itt az üzlet szerüen en van a hang suly mivel ha sima csalás lenne meguszhatná közmunkával vagy akár pénz büntetéssel is )
elkövetett csalás
kis kár okozásával ezért a büntetés mértéke. jól figyelj a többiek is

2-3 évig terjedö szabadság vesztés
ennél nincsen kisebb max 1 jó ügyvéd kitudja harcolni a 2évet felfüggesztve
tehát vigan lehet ülni érte de ha az összeg meghaladja a 20 001ftot
a büntetés lehet akár 3-5 évig terjedö szabadság vesztés is

de a pénzét senki nem kapja vissza

[ Szerkesztve ]

(#12058) premete


premete
veterán

Sziasztok kérnék egy jó nagy feketét kartago-nak (régebben tunisz néven volt).
Eladóval tessék vigyázni, havernak eladott egy dell d630-ast, nem hozzávaló töltővel, ami nem tölt, csak hálózatról megy. Fél éve ígéri, hogy kicseréli, de semmi eredmény.
Másik esetben az eladott hp 6930p- ben nem a meghirdetett kijelző, nem az a processzor volt, valamint bios admin jelszó be volt állítva, amit nem tudott, és a vevőnek kellett új alaplapot beletetetnie. Igért adásvételit, garanciát. javítást, stb, fűt-fát, de ezekből semmi sem valósult meg, úgyhogy csak maximális körültekintéssel vele!

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12060) tihs


tihs
tag

koba95-nek nagy Fekete pont
Kónya Bálint, Szentendre

Rendelt tőlem 1 terméket utánvéttel, amit nem vett át.
Többször szóltam neki, hogy vegye át ha megrendelte. A válasz az volt, hogy nem érkezett meg hozzá. Állítása szerint bement a postára.

A termék vissza jött. Posta - Nem kereste címszóval

3 alkalma is lett volna átvenni, de nem tette
1500Ft-al károsított meg, és idő is volt meg futkosás. Az idegeskedésről már ne is beszéljünk :(

Mikor tudattam vele, hogy átvert azt mondta a posta költséget megtéríti.
Már 1 hónapja hiteget, de nem fizette ki.
Megelégeltem és írtam ide.

(#12061) LÁZ


LÁZ
addikt

Erős a gyanúm, hogy Cicaszemű kollegína :F neve csalóként fog fentmaradni a fórumon. Egy rossz vga-t adtam volna el neki, de a vételárat kb 4 munkanap leforgása alatt sem volt hajlandó rendezni, azóta nem lépett be, sms-re nem válaszol.

Egyelőre jó lesz vigyázni vele, de érik a feketepont is. :K :R

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#12064) BigG.(nnnnn)


BigG.(nnnnn)
tag

Üdv!

Fekete pont Bééééé kollegának, mivel megbeszéltünk egy cserét (ezért sok jó ajánlatot lemondtam) erre az utolsó pillanatban visszamondja, hogy hát ő most akpott egy jobb ajánlatot :W
kitudja mikor lesz még egy ilyen jo ajánlatom amit a foglalás alatt kaptam... :F

(#12065) Stenli89


Stenli89
csendes tag

Hello mindenkinek nos a napokban a következő ph társsal lett volna egy üzletük név szerint spondjabobal a következö volt a történet egy 9800gt árult vagy cserélte volna olyan vgara melyen találtato s-video ki menet én irtam a hirdetésre és ö el is fogadta az ajálatot
Én egy HD3870-et ajánlotam fel neki melyre ö azt mondta hogy kel neki mindent meg beszéltünk pénteken kelet volna kecskeméten találkoznunk a busz végálomáson a csere miat én meg jelentem a csere helyszinén ö nem mérgesen haza jöttem :((( jo mind egy ez nem jött össze gondolatal fel léptem phra és a következö privát üzenet fogadot

ááááááááááááááááááááááááááááááá. vissza az egész sajnálom
szét szedtem a gépet és a macska le verte az asztalról remélem még nem indultál el
annyira sajnálom.
most én is vehetek vhonann egy karit mert ami az alaplapon van alapból az csak 64Mb ne haragudj, megyek agyon verem a macskát.
szeva és mégegyszer bocsi.
ezel az röhelyes ürügyel mondta vissza az üzlete nos mivel én ki nötem a gyerek mesékböl igy a haverom név szerint nem emlitem nem illene nos ö rá kérdezet a vgara hogy meg van e még mivel a mese át látszo volt és ma a haverom azt a választ kapta vissza hogy a VGA EL KELT no s ezek után mondanom sem kel hogy NEM AJÁNLOM SENKINEK HOGY VELE ÜZLETELJEN NEM AZ A BAJ HOGY VISSZA LÉPET CSAK NYILTAN ÉS ÖSZINTÉN TETE VOLNA NEM PEDIG DAJKA MESÉVEL mert el buszoztam egy csomo pénzt :((( no továbi szép estét és köszi mindenkinek pápá :R :R

(#12067) hege232


hege232
csendes tag

Jó napot mindenkinek :) nem mostani történet de most érett meg !!! tompa21 nevü felhasználónak !! "vett töllem egy komplett PC-t !!
Utánvétellel kérte 15e volt a gép ára !! A feladási dija utánvétellel 1980 forint volt!!!
Többször meg kérdeztem tölle hogy biztos át veszi .-e ??
"de biztos hogy átveszed ugye ?!?! nem fogom vissza kapni :S ???? nem baszol ki velem remélem !"
"sya én soha nem vágtam át senkit. ugy hogy lécci kuld a cuccot. mert nagyon kell. ja és minél hamarabb. kosy. szia"
kb 5x más formában hangzott el a kérdés !
Erre kb 1 hét után be mentem a postára és meg kérdeztem hogy mi van a géppel !!A postán azt mondták h már 2x ki vitték és nem vette át az illetö (qurva jó) :W :W
Irtam neki a válasz az volt "Nem vagyok hülye hogy átvegyem " ennyi !
Mikor vissza kaptam a csomagot akkor 800 ft kellet fizetnem nekem +ba ! szóval
2780 forintal KÁROSITOTT MEG!!
Kérnék neki egy nagyon nagy FEKETÉT!!!!
És utánvétellel ne küldjön neki senki semmit !!!! :W :W :( :( :(

(#12068) epityesz válasza hege232 (#12032) üzenetére


epityesz
aktív tag

HY!
Ez nem pont így történt ahogy a kedves eladó leírta!
1ször is szeretném látni azt a szelvényt amivel Feladta!!!!!
Ugyanis egy sima buborékos borítok volt(százvalahány ft bélyeggel)
A borítékban csupaszon dörzsölődve a proci+ram!
Írtam 21-én(még nem ért ide a csomag)nem tudom kipróbálni!
12.27 írtam reggel,hogy nem jó a proci(bocsásson meg a világ azoknak akik az ünnepeket a családdal töltik és nem a gép előtt!)!
A memoriát nem is azt küldte amit megbeszéltünk!
Kérdem én miért??????????
ennek már lassan 2 hónapja!!!
Személyes találkozót is beszéltünk,de arra se jött el!
Számtalanszor megbeszéltük,hogy kicseréli,de azt sem teljesítette!
Természetesen 2 hónap után az ember megpróbál ijjesztegetni :B
,ezt megpróbáltam elismerem :B De 2HÓNAP után már nem csalódás ez az üzlet-hanem düh!
SENKI NEM KÉRTE,hogy utaljon 1000ft!!!!!
Visszautalom,neki!
Az a memoria kell amit kértem(667-es kértem 533 kaptam)!
Mellesleg most is azt mondta nem tudja(nincs neki) cserélni,pedig milyen érdekes olyat is hirdet :(
Ráadásul kulturált módon próbáltam már az elejétől kommunikálni vele,erre ő sértő
(hülye vagyok)és felháborodó stílusban válaszol!!!!

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#12071) CaptainChaos


CaptainChaos
tag

Sajna utálok ide írni, de már a 2. esetet kell elmondanom.
Sonky-val üzleteltem. 1:1-ben cseréltem vele egy 3870x2-t egy 4850 vapor-x-re. Kellett a kisebb fogyasztású kari, de ez most lényegtelen.

Kérdeztem tőle telefonon, hogy van-e másik kártyája, mert akkor elküldhetné előbb az övét, és azután én küldeném, mert nincs cserekártyám, és kell a gép melóra. Azt mondta, hogy neki sincs másik, küldjem én előbb. Beszereztem egy szart átmenetileg, és elküldtem neki előre a 3870x2-met.

amig vártam a 4850-re beszélgettünk privátban, és kiderült , hogy CF-be köti egy másik 3870x2-vel (tehát volt másik kártyája átmenetileg...)

2 nap múlva ideért az övé (4850), beraktam a gépbe, driverek fel, és összevissza szarakodik a kártya... Kifagy 3dmark közben, játék közben. Semmi sem megy vele normálisan.
Erre azt válaszolta, hogy állítsam be külön kézzel az órajeleket, mert hgoy nála is ezt csinálta. De ezt a csere előtt természetesen elfelejtette mondani. Mondanom sem kell, hogy nem lehet beállítani, mert már alapban a gyári órajeleken megy a kártya, és fagy.
Ráadásul függőleges fekete-fehér csíkokat is dobál néha. (resident evil 5ben pl. 2 perc után), és ez tutira hardver hiba.
Írtam neki múlt 7 pénteken (12-én), hogy vissza az egész biznisz, mert én nem akarok rohangálni a garival (Tom-e kolegához szól). Plusz postaktsg meg ilyenek. Nehogy már én fizessem ki 2szer a postát azért, mert ö szart adott fel.

Ma válaszolt ,hogy gariztassam le mert neki már nincs pénze, és a 3870x2 sincs meg (ezt se hiszem el), mert becserélte egy 4870-re.
Most már abban sem vagyok biztos, hogy erre van érvényes gari, de majd meglátjuk.

És mégegy érdekesség:
mondtam neki, hogy a postát fizesse ki, mert ez az ő hibája (2300 Ft értékbiztosítva)
erre ő annyit mondott (egy kis vigyori pofa kiséretében), hogy akkor küldjem el simán értékbiztosítás nélkül.

Nem tom, hogy ki üzletelt vele, de ha ebből ki tudok végre jönni, akkor soha többet nem üzletelek vele, az biztos.

FEKETÉT NEKI! Ezért már simán jár... Ja, és megy a feljelentés, ha nem történik semmi előrelépés az ügyben...

[ Szerkesztve ]

70/403-03-54 Hívj, ha nem vagyok PH-n, és biznisz van JUSTICE FOR HUNGARY!!!! Szebb jövőt! Azért jó tengerparton lakni, mert csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék

(#12072) LÁZ válasza LÁZ (#12061) üzenetére


LÁZ
addikt

Update, ma visszajött a kari, a feladás ktge megtérítve, viszont a karin látszik, hogy szét volt szedve, csavarok hiányoznak, procikeret külön a dobozban,gumipamacsok leszedve, mindenhol paszta....hogy ez miért jó bárkinek is :F

Annak ellenére, hogy a feladás ktsgét megtérítette, változatlanul fenntartom, hogy tessék vigyázni vele :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#12073) hakos1987


hakos1987
őstag

kérném korábbi feketepontjának törlését és felhasználónevének visszaállítását nicolas1998 -nak, mivel folytattuk emailben a beszélgetést, és kiderült, félreértettük egymást, valamint a kárt is rendezte, így okafogyott lett a kizárása.
Köszönettel: Ákos:R

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#12076) CaptainChaos válasza CaptainChaos (#12071) üzenetére


CaptainChaos
tag

Az említett kolega állítólag a 7en külföldön van, annak ellenére, hogy tegnap még mondta, hogy küldjem el a karit, és legariztatja... Tudja valaki, hogy hogyan kell feljelentést tenni?
Nem voltam még ilyen helyzetben, de nincs más választásom. 27000 Ft a kár. és az már bőven beleesik a bűvös 20.000 Ft-os határba!

70/403-03-54 Hívj, ha nem vagyok PH-n, és biznisz van JUSTICE FOR HUNGARY!!!! Szebb jövőt! Azért jó tengerparton lakni, mert csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék

(#12079) norbit808 válasza CaptainChaos (#12076) üzenetére


norbit808
tag

Szia be mész az adott kapitányságodra a mi a lakohelyedhez tartozik melékeled a privát beszélgetést és meg teszed a feljelentést mert ez már bün cselekmény mivel meg haladja a 20000 ft határt.
Remélem tudtam segiteni Üdv Norbi

(#12082) xabix válasza CaptainChaos (#12081) üzenetére


xabix
csendes tag

ÜDV MINDENKINEK
Mindenkit óvok hogy vele üzleteljen,mert nem egyenes ember.
Ez a gépet vettem tőle utánvétel-
EZ A Ő HIRDETÉSE
A gép hibás! A gép bekapcsol betölti a rendszert, utána lefagy.
nem hogy nem tölt be de be se lehet kapcsolni
Paraméterek:

Kijelző 15,4
CPU Intel core duo t2130 1086 mhz
Memória: 1 gb ddr II ram
HDD 160GB SATA
ODD DVD Super-Multi
WLAN 802.1b.g
Kamera 1,3 mpixel
Bluetooth nincs
VGA ATI X2300 128MB (384MB)
Chipset SIS671DX+968
Kártyaolvasó 4in1 SD,MS,MMC,MS Pro
Portok:
1x DVI Port (DVI-D),1x VGA Port (D-Sub 15),
1x Headphone-out jack (WO/SPDIF),
1x Microphone-in jack,
1x RJ11 Modem jack for phone line,
1x RJ45 LAN Jack for LAN insert,
4x USBports,TPM 1.2 (optional)

HOZZÁSZOLÁSA:
Javítani mindent lehet, csak nem biztos hogy 100%-os lesz utána.Nem kérdeztem hogy lehet-e javítani, de van valaki hardverapro-n akit ajánlottak hogy meg tudja csinálni.Már nem akarok rákölteni, megvan a laptop utódja, azért adom így el. csak kp-t tudok elfogadni. neked kpre mennyit érne meg?
CSOMAG TEGNAP MEGJÖTT
Beüzemel se kép se hang
SZÉTKAP:folyamatába kiderült,hogy valaki már szétszedTE
valószínű szerelőnél is járt ismerős???
Tehát ami szar alaplap vinyó tök halott proci
amit le tudtam tesztelni
és még ki tudja mi?
Legszívesebben megkeresnélek és a fejedre huznám ezt a
nagyrakás szart.
ÜDV MINDENKINEK
Mindenkit óvok hogy vele üzleteljen,mert nem egyenes ember.

a neve ennek a nemtudom kinek
COOZE

Nem szoktam vajaskenyeret kenni. Nálam ez már főzésnek számít.

(#12083) xabix válasza xabix (#12082) üzenetére


xabix
csendes tag

A hirdetés hozzászolásából másoltam ki
a sértő szavak nem nektek szóltak
megérdemelné a kizárást de majd ti eldöntitek
üdv mindenkinek a vérnyomásom még mindig 200

Nem szoktam vajaskenyeret kenni. Nálam ez már főzésnek számít.

(#12084) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Kéretik az első hozzászólás áttanulmányozása mindenkinek, és minden, a bejelentésen kívüli gondolatokat az üzleti vita helyén megbeszélni.
Az offolások pedig a továbbiakban is jutalmazva lesznek, visszaesőknek hatványozottan.
Köszönöm.
z0d1AK

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#12085) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Igaz anyagi kár nem ért, de ez nem a partneren múlt. Azért beírok, hátha másokat is be akarna húzni a csőbe az illető (bár jó ideje már be se lépett)... Szóval a srác (vagy inkább gyerek, mert az) felhasználó neve: minimanóó Van hirdetve egy P3-as gépem, bejelentkezett a srác priviben, hogy neki kellene belőle a lap. Mondtam neki, hogy azt a lapot nem szívesen adnám el, mert olyan jól össze lett rakva gép, hogy nem baszogatnám szereléssel, de van egy másik lapom, ami szintén támogatja a prociját.

Végül is arra akart rávenni, hogy másnap adjam fel, mert ő is elutalja a pénzt és akkor még azon a héten megkapja a lapot. Mondtam neki, hogy inkább megvárnám az utalást... Közben, annyiféle variáció jött fel, hogy talán még ő sem tudja, hogy melyikben egyeztünk meg. (ez köszönhető annak is , hogy eléggé furcsa volt a srác, összefüggéstelen, érződött rajta, hogy gyerek és sok mindennel nincs tisztában) Az utalás még most se jött meg, több mint egy hete.

Még, amit érdekesnek találtam vele kapcsolatban: Az e-mail lenyomozása utáni név + az adatlapon megadott név Pádár Imréné + az általa nekem megadott név nem egyeztek, tehát 3 különböző név volt.

Nem jelentkezett be jó ideje, de akármi is lehet... Az adatlapján a vezetéknevet érdemes megjegyezni!

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#12087) xabix válasza Pr0GrEsSiVe (#12086) üzenetére


xabix
csendes tag

sziasztok
a 12082 hozzászóláshoz lemaradt a link[link]
a trükkös ember neve COOZE

Nem szoktam vajaskenyeret kenni. Nálam ez már főzésnek számít.

(#12088) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Szevasztok!

Jelenteni nem akarok senkit, csak tanácsot kérnék, nehogy itt kössek ki.
Egy 3ezer ft-ért kínált hardvert akar tőlem megvenni egy fórumtárs. Utoljára el is küldte a címét, de mondtam neki, hogy ragaszkodom hozzáű, hogy küldjek mailben pár képet a termékről, bizonyítván, hogy tényleg tökéletes állapotban van.
Ez meg is történt vasárnap, de kb. péntek óta nem elérhető az illető, nem váalszol sem mailre, sem privátra, be sem jelentkezett ide azóta.

Közben meg lenne egy komoly vásárlóm a cuccra.
Ti mit tennétek ilyenkor?
Én mindig állom a szavam és küldöm az első érdeklődőnek, de nem akarok úgy járni, hogy a pk_val elküldött csomag visszajön egy hét múlva, mert nem vették át, másrészt meg az új vevő is ma vár még meg utoljára, mert 3 napja kérem,hogy várjunk, mit dönt az első érdeklődő.

(#12089) Saint


Saint
aktív tag

Sziasztok, egy nagy FEKETE pontot szeretnék kérvényezni ZOOLEE19-nek a hibás termékért cserébe amit elcseréltem vele, a privát üzeneteket nem linkelem be, de volt benne böven A NÁLAM MÉG MÜKÖDÖTT, és hogy tanukkal igazolja hogy ö irt vele,, szöveg,,,

a dvd iró teljesen rossz, az ajtó kinyitása kb 5-10 perc nyomkodás után történik meg, utána lemez behelyezése, aztán vagy felpörög vagy nem, ha igen akkor egy teljesen újonnan megirt lemezt sem hajlandó beolvasni, nem hogy még üreset, a dvd irónak az eleje, az biztos hogy nem ezen az irón volt gyárilag, mert a müanyag 2 sarka ki van vágva elég gyalázatos módón, a csavarok lazák voltak, frissen szétszedve és buherálva, én nem néztem át ott a helyszinen mert siettem és hittem a 4 pozitiv értékelésének,hogy van valami súlya.
A privát levelezésben egyszer sem mutattot semmi hajlandóságot, hogy valahogy kárpótoljon engem, még úgysem, hogy vissza cseréljük az én tökéletes irómmal, egyszerüen LENYÚLT engem az emberke,
nem zavar mert van még legalább 9 iróm ami cserére vár, de ahogy tette az volt a legnagyobb pofátlanság a világon....
Itt a hirdetése

nagyon szépen köszönöm,,,

SAINT

[ Szerkesztve ]

Gigabyte X99 Gaming 5P, I7 - 5820K- 3,3 GHz, 32GB Corsair 3000, 1080 GTX , Codegen S101, Sata 6 SSD, Popcorn A-500, Asus Transformer Book T100Ta 64GB+500GB, FULL-FULL VIZ Hűtés..

(#12090) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Fekete pontot szeretnék kérni fyodor15 kollégának amiért privátban közölte hogy megveszi a tápot és hogy szerdán utal. Kérdésemre a válasz hogy 100% hogy utalja. Ma közli hogy ő előre nem utal, és hogy küldjem neki el én a tápot. Mivel újonc, így nem bízok benne.

(#12092) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Helló.

Fekete pontot nem kérnék az illetőnek mivel anyagi kár végül is nem ért, de azért leírom hogy mi is a történet.

Szóval JCSABI írt nekem hogy az aláírásomban is szereplő blokkokat lehet megvenné. Ez idáig rendben is van, mivel mondta hogy csak akkor érdekelné, ha a párjának összejönne az új munkahely. Azt tudni kell hogy volt egy hét amikor 10k-ért akciósan el lehetett vinni, de ő már a másik héten írt, és mivel úgy maradt, mondtam neki hogy nem csinálok a számból segget, és viheti 10-ért cakk-pakk ha kell neki.
Másnap írta hogy érdeklik a blokkok, és küldjek már pár képet. Igaz még az napra ígértem, de sajna csak másnap este volt időm meló után elküldeni a képet.(ez volt 10.-én)
Mivel nem érkezett válasz, rá ezért 12.-én ráírtam hogy akkor mi van kell e vagy sem neki, amire szintén nem kaptam válasz. Ma 17.-e van, és úgy gondolom vártam eleget, válasz azóta sincs, ezért megírtam neki is hogy ezek után ha érdekelné se vagyok hajlandó eladni neki, valamint hogy ne az legyen hogy a háta mögött lehordom mindennek, elküldtem neki ennek a topicnak a linkjét is, és ezzel együtt tiltólistára került.

Ph-t természetesen rendszeresen látogatja azóta is. :U

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#12093) Ombi5


Ombi5
őstag

Fekete pontot kernek CoDWaW07 [link] kolleganak. MEgbeszeltuk talalkat, en 140 km-rol felviszem neki helybe ezt a cput-t [link], majd kozli itt a penz, mondom nem ennyiert volt meghirdetve, hat nala ennyi van! Ekkor elegge kiakadtam es odaadtam neki, majd elhuztam!!! Alkudozasnak nyoma sem volt egyszer sem.. Remelem megkapja erte! :R

(#12094) JCSABI válasza Shkiz0 (#12092) üzenetére


JCSABI
csendes tag

látom mélyen érint a dolog, oda írsz ahova akarsz, nem érdekel. Mondtam neked, hogy 1-2 hét és adok választ, de úgy látom nehéz a felfogásod. Ha jó eladó lennél, türelemmel lettél volna, nem írogattál volna se privit, se máshova. De hát mindegy. Majd megveszem németektől, tőlük legalább nem sérült árut kapok...

szerk:mellesleg, az árú sérült, amit a hirdetésben nem tüntetsz fel...
Üdv: JCSABI

[ Módosította: Janoska26 ]

iddqd

(#12099) Shkiz0 válasza JCSABI (#12094) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

1: Használd már a szerkesztés gombot.
2: Ezzel már át kéne fáradni egy másik topicba de mint mondtam részemről már lezártnak tekintem a dolgot.
3: Nem érint mélyen, de légyszíves mutasd meg hogy hol írtad hogy 1-2 héten belül adsz választ. Mert olyat írtál hogy kell a blokk mert melegszenek az alkatrészeid. Másik dolog hogy igaz hogy a hirdetésben nem szerepel, de eddig mindenkinek aki érdeklődött megírtam hogy a plexi tetőből ki van reszelve egy kis darab, ahogy neked is. ( Csinálok képeket is róla, mert egyik blokkon asszem a müanyag burkolat meg van picit reszelve mert egy kondi nem fért el tőle. De a p5b deluxe, és a p5k premiumomon is útban voltak, szóval lehet neked is jól jön. ) Én is így vettem és mivel magának a réz felületnek nincs az égadta világon semmi baja, nem is foglalkoztam vele. Azt meg ki se találd már hogy 1 hét alatt nem bírtál visszaírni hogy egyáltalán érdekel e miután láttad a képeket. Érdekes amúgy hogy miután elküldtem a képeket, 1 hét alatt sem írtad hogy baj lenne amiért "sérült". Ha a te helyedben lettem volna és kifogásolom akkor megírtam volna hogy bocs így nem érdekel, vagy épp azt hogy jó így is. De te momentán 0db üzit küldtél.

szerk: részemről nincs annak sem akadálya hogy a privát üziket közzétegyük. :U

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.