Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12651) vantage_2 válasza Apachee (#12650) üzenetére


vantage_2
csendes tag

A kipróbálás (vagy rápróbálás ahogy írtad pü-ben, pl. boot menüig, os nélkül) nagyon helyes dolog, de a konkrét adott géppel és alkatrészeivel kell, hogy működjön tökéletesen os. alatt, ha hibátlannak mondják, erre jó az 1 hét próbagar, de ezzel nincs is gond.

A lapot vittem volna az ismerősömnek utolsó kérése szerint (ahogy írtam és mondtam is).

Mivel az alaplap hirdetését már törölted és nem látható, így nehéz belinkelni, de abban semmilyen utalás nem volt arra, hogy Csakis egyben adható el. (az utánam jövő vevő állításod szerint csak a lapot vitte szólóban).

De függetlenül ezektől: akárhogy sarkítod is, vagy köntörfalazol, a lap állapotát nem lehet letagadni, a púpos kondik ott voltak/vannak rajta.

Viszont a lényeg:
A Hardverapróhoz legkevésbé sem méltó trágár-alpári és tettleges megnyilvánulásod magáért beszélt, csak ezt véletlenül itt elfelejtetted megemlíteni, nemhogy elnézést kérni érte.
(melyről a kamera felvétele is objektíven tanuskodik, sőt a McDonalds vendégei-dolgozói is látták-hallották)

Remélhetőleg ez a megnyilvánulás egyszeri és csak a véletlen műve, és más veled üzletet végül mégsem kötő nem fogja megtapasztalni ezt vagy ennek a folytatását.

De ettől még én is további korrekt üzletelést kívánok neked!

100% Megbízhatóság +80+ // +29+ <Ez alapján: hardverapro.hu // phmegbizhatosag.atw.hu >

(#12652) bakuganemese válasza pro70 (#12644) üzenetére


bakuganemese
csendes tag

Felhívnám mindenki figyelmét, hogy ez egy aljas rágalom és meg fogom tenni a felhasználóval és a honlapot üzemeltetővel is a szükséges jogi lépéseket. A többit majd a megfelelő helyen.

Üdvözlettel: Emese

(#12653) pro70 válasza bakuganemese (#12652) üzenetére


pro70
tag

Perszepersze, de még mielőtt nyilvánosan bocsánatot kérnék, linkelj már egy pár sikeres bizniszt, amit itt ezen az oldalon kötöttél ;) vateramatyi :DDD

Üdv Paja

[ Szerkesztve ]

(#12654) bakuganemese válasza pro70 (#12653) üzenetére


bakuganemese
csendes tag

Nem tudok, mert nem régen jöttem ide és csak személyes átvétel volt mindenre, de már 2-en azon a véleményen vagyunk, hogy egyáltalán megéri-e ezen az oldalon bármit is hirdetni illetve eladni a jövőben, mert ilyesmi veszélynek vagyunk kitéve. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen veszélynek lehet az ember kitéve, hogy megrágalmazzák.

Ha a haver utalta a pénzt és nem kapott cserébe semmit, akkor az itt rágalmazás helyett miért nem viszi a számlaszámot meg a levél forrását a rendőrségre?

[ Szerkesztve ]

(#12655) pro70 válasza bakuganemese (#12654) üzenetére


pro70
tag

Ja szerintem is legyél büszke magadra és emelt fővel távozz :DDD Vagy legyél tökös emese :DDD és bizonyítsd be hogy az a csúnya pro70 ártatlanul vádolta meg szegény szerencsétlen ártatlan kis emesét :DDD

Paja

(#12656) bakuganemese válasza pro70 (#12655) üzenetére


bakuganemese
csendes tag

Igen, abszolút ártatlanul. Ha valóban valakit kár ért, akkor nem értem, hogy a cél számlaszámmal miért nem a rendőrségen van ez rendezve? El kell menni a levél forrásával és az összes többi ahhoz a felhasználóhoz tartozó dokumentummal a területileg illetékes kapitányságra és meg kell tenni ezzel kapcsolatban a szükséges jogi lépéseket. Az fog felelni a történtekért, akinek a számláját gyarapította a kérdéses összeg. Ez nem megoldás, hogy valakiről nagy nyilvánosság előtt nem bizonyítható és valótlan tényeket állít valaki.

Próbálok valahol megértő lenni, mert az indulat magától adódik. Majd még végiggondolom a történteket és hogy mi lesz a továbbiakban, mert ha úgy nézzük különösebb kár nincs, amit okoztál volna nekünk, ez a helyzet egy apróbb mozdulattal elrendezhető.

[ Szerkesztve ]

(#12657) pro70 válasza bakuganemese (#12656) üzenetére


pro70
tag

Ha ekkora becsület bajnoka vagy, akkor miért szedted le az összes kamu hirdetésedet 1 perc alatt? Hol vannak a tényleges hardverek? A rágalmazást hagyjuk, maradjunk a figyelmeztétsnél de azzal se Téged figyelmeztettelek emese :DDD

(#12658) bakuganemese válasza pro70 (#12657) üzenetére


bakuganemese
csendes tag

Rendben van, megbeszéltük. A hirdetéseket azért szedtem le, mert minthogy kiderült, már rég el lettek adva, azért is nem lettek a pmekre válaszolva.

[ Szerkesztve ]

(#12659) pro70 válasza bakuganemese (#12658) üzenetére


pro70
tag

Hát hoooooooogyne pppppppppersze :DDD :DDD :DDD

(#12660) bakuganemese válasza pro70 (#12659) üzenetére


bakuganemese
csendes tag

Egyvalamit még tudtok csinálni, csak nem hagytad, hogy végig mondjam. Azt akartam megjátszani, hogy megkérdezem az érintett bankot, hogy párosodik-e az érintett számlaszám a kedvezményezett nevével. Amennyiben ez NEM egyezik, akkor onnantól kezdve 100%-os nyert ügyed van mert téves utalásra jogos követeléssel állhatsz elő a bankban. Ez a követelésedet beterjeszted és amennyiben ezt az adósod nem rendezi a bankszerződésben meghatározott időn belül, akkor teljesen jogosan fizetési meghagyással élhetsz az illető ellen. Amennyiben ezt a bíróság kiküldi és erre sem reagál, akkor megindul ellene a végrehajtás. Nincs semmi sem veszve, tehát van remény a pénzre.

(#12661) pro70 válasza bakuganemese (#12660) üzenetére


pro70
tag

Nagyon vágod Te ezt a jogi procedúrát :DDD Hagyjuk azt az utalást emi :DDD

H-O-L V-A-N-N-A-K A H-I-R-D-E-T-É-S-E-I-D ?-?-?-?

Nagyon megy neked itt a biznisz, pikk-pakk eladtál mindent és ráadásul 1Xre, na persze csak azután, hogy megtaláltad magad itt a lehúzósok oldalán :K ;)

Üdv Paja

u.i.: már nem szeretnék veled csevegni, de Te csak írj nyugodtan, mer egy csomó embert érdekli a következő hsz-ed ;]

(#12662) bakuganemese válasza pro70 (#12661) üzenetére


bakuganemese
csendes tag

1: Jogomban áll visszalépni az adásvételek alól, ha nekem úgy tetszik
2: Igen, konyítok valamicskét a joghoz.
3: Nem csak itt és azt kell írnom, hogy a többi oldalon sokkal gyorsabban mennek az adásvételek, mint itt a hardveraprón és ez tény :)
4: Írom újra, hogy ezek NEM most lettek eladva, csak nem voltak leszedve a hirdetések, holott máshol eladásra kerültek. Van egy csomó hely, ha valaki nagyon ért hozzá, akár személyesen is el lehet adni, gondolom te más eladási fortélyokat nem ismersz(pl személyesen kiáll valahol). A számítógép és internet az eladások egyik módja, van sok másik is, nem csak ez létezik a világon. Sok oldalról már le lettek szedve a termékek csak sajnos ezen az oldalon ott maradt. Ezért keletkezett ez a gond.

(#12663) zombinyul


zombinyul
addikt

sziasztok.
Mindenkit óvatosságra intenék Zoolee19 nevű tagunkkal,mert amit cserélt velem telefont,használhatatlan volt.A telefon nem szólt szinte egyáltalán headsettel(ezt az egyet vehettem volna észre a csere folyamán),alig-alig vette a töltést(volt hogy alig sem),1 napig bírta az akku.Állítása szerint ezekből egyik sem volt jellemző még ő használta.Pedig kétlem,hogy nálam ment volna tönkre a telefon,mindössze 2 óra leforgása alatt.Szóval a sráccal vigyázzatok,nem valami korrekt üzletfél.
Üdvözlettel:András

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12664) Nowi válasza zombinyul (#12663) üzenetére


Nowi
tag

hirtelen le is szedte a hirdeteset.. :Y

(#12665) szaki42


szaki42
tag

Szeretnélek óva inteni titeket [G]0Ri!!@ kollégától, az ígért szép állapotú telefonok helyett leharcolt kopott telefonokat kaptam:S
egyszóval vigyázzatok vele!!!
Jófejnek tűnik az üzenetváltások során, csak éppen hazudik a valóságról!

Ezért cserébe kaptam:

http://hardverapro.hu/apro/htc_touch_hd_dobozaban_tartozekaival_megkimelt_all/hsz_1-50.html

egy HTC Diamondot, egy Nokia 3110 Classicot és egy SE M600-at:S

[ Szerkesztve ]

(#12666) tihs


tihs
tag

Márton Ottó-nak 0 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon!

érdeklődnék miért nem kapta meg a fekete pontját?

újabb és újabb embereket vernek át a csalók

kérlek titeket folyamatosan korrektül frissítsétek a listát

mert így továbbra is élősködnek a csalók

[link]

:(

koba95 is egy csaló

[ Szerkesztve ]

(#12667) H@mu válasza tihs (#12666) üzenetére


H@mu
tag

Tényleg sok csaló van, már én is félek néha itt venni dolgokat :(

[ Szerkesztve ]

(#12668) themebuilder válasza deepmotions (#12621) üzenetére


themebuilder
senior tag

Pont a tv-ben volt 1 cikk, hogy mennyire szeretjük a bevándorlókat

10-ből 8 embernek nem számít

nem a semmiért hagyják el ezek a saját országukat, csalni, lopni jönnek ide :(

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12669) Lujgi


Lujgi
tag

Sziasztok!
Kérnék egy nagy Fekete Pontot hastalavista kollégának!Nem írom ide le a történetet,de itt elolvashatjátok!
Vigyázzon mindenki vele! :W

Ha valaki ír neked privát üzenetet,tiszteld meg azzal,hogy minimum válaszolsz neki!

(#12670) hastalavista válasza Lujgi (#12669) üzenetére


hastalavista
csendes tag

Üdv mindekinek. Lujgi kollega kérelmére válaszom itt található.

Nem szívesen vívok szellemi csatát fegyvertelen emberrel. Peace.

(#12671) Kavinton75


Kavinton75
senior tag

Senki ne vagyen semmit Hunjoe-tól, mert csak lehúzza az embereket.
Fekete listára is felrakom.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#12672) woodbear


woodbear
addikt

indi29 Mióta átultatam neki a pénzt egy iPhone3G-ért azóta nem jelentkezett. Be sem lépett PH-ra (legalábbis ezzel a regisztrált profiljával). Egyszóval ÁTVERT
Mi a teendő azon kívül, hogy mindenkit figyelmeztetek, hogy semmit se vegyen tőle?!

Oldalam: www.swsfoto.de

(#12673) Silent77 válasza woodbear (#12672) üzenetére


Silent77
veterán

Nem kérdéses, jelentsd fel!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12674) woodbear válasza Silent77 (#12673) üzenetére


woodbear
addikt

Számlaszám és a hozzá tartozó név elegendő hozzá?

Oldalam: www.swsfoto.de

(#12675) seducertt


seducertt
csendes tag

MEXEL kollégával vigyázzatok. Venni se vegyetek tőle, de eladni sem érdemes neki semmit. Ami hibátlan azt is pocskondiázza. Szerencsére minden hirdetésemre beír, mocskolódik, így egyre több hozzászólás van a hirdetéseimnél. A negatív reklám is reklám!

(#12676) Nowi válasza woodbear (#12672) üzenetére


Nowi
tag

basszus.. mar nemazert de mi visz ra vkit arra hogy egy 3GS arat csak ugy elutalja egy idegennek?? :W

vagy csak en vok tul elovigyazatos?? :U

mar bocsi

(#12677) Silent77 válasza woodbear (#12674) üzenetére


Silent77
veterán

Elég hozzá.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12678) ((UFO))


((UFO))
tag

Sziasztok engem ma húzott le 10kval a kamionos183 nevezetű B. Szilárd
Dombóvárról.De gyökér fent van iwen,********************
A lényeg semmit ne vegyetek át tőle.

És akkor most az első figyelmeztetés. Következő körben úgy gondolom, hogy végleges ban lesz.

SEMMILYEN TERET NEM ADUNK ERŐSZAKOS BŰNCSELEKMÉNYEK BEJELENTÉSÉRE! SEM MÁSOK FENYEGETÉSÉRE!

A személyes adatok közlésére sem ahogyan azt az első hozzászólásban eléggé szájbarágósan már leírtuk.

Hogy elég komolyan is vedd ezentúl a dolgot, most 1 nap pihenő a jutalmad.

[ Módosította: I_Am ]

"Ne légy gonosz" http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=((UFO))

(#12679) Nowi válasza ((UFO)) (#12678) üzenetére


Nowi
tag

hat igen..

en mondtam mar napokkal ezelott..

el kell kapni a kis buzit :C :C

(#12680) gulya02 válasza Taru (#12601) üzenetére


gulya02
csendes tag

A kamionos183 lehúzott egy telóval. Senki ne cseréljen és fizessen neki.

PÜ-t írj azt hamarabb észreveszem! :)

(#12682) S.Y.S. válasza S.Y.S. (#12418) üzenetére


S.Y.S.
aktív tag

Ismét újra itt, ahogy a topik cime is jelzi, jó lett volna vele vigyázni: Mestercomp és az ő bazárja.
Vettem tőle egy kedvező áron kinált tuner kártyát, amiről annyit sikerült kideriteni, hogy dobozos, mindene megvan és 6hónap garanciával rendelkezik.
Pénz elutal(10.975Ft), pár nap és megjött a csomag egy igen kis méretű dobozkával. Kibont és döbb! Nem eredeti doboz, semmilyen kábel, semmilyen cd, semmilyen leirás, csak a tuner és egy távirányitó, amihez természetesen nincs vevő. Arcot kérdeztem mi merre, irta intézi megy a nagykerbe, de beteg is volt meg blabla.
Ez volt 2010-04-23-án, pm-et küldtem 2010-05-03-án, válasz semmi, pedig 28-án lépett be utoljára, küldtem egy emailt 2010-05-11-én, válasz semmmi. SUX!
Van egy tunerkártyám kábelek nélkül, egy távirányitó, amivel verebet lehet hajigálni és van 6hónapom izgulni nehogy megrottyanjon a cucc. Ha a kábeleket beszerzem, ugyanott lennék mint egy fullos bolti garossal. Asszem jár a pötty...

Csak halkan zárójelbe, a PH-nak is jár egy ceruzás eggyes, mert tolják az arcomba a bazárokat, néha csekkolni is kéne! :U

(#12683) NaNorbert válasza paryxx (#12586) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

Én is megjegyezném hogy kedves Má-T kolléga nem megbízható figyeljetek rá....

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#12687) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Nem szeretnék feketét adni senkinek, mert anyagi kár nem ért, leszámitva az időt és energiát, amivel egy csomagot összeállitottam feleslegesen...
Szóval zalman90 jelezte vasárnap privátban, hogy szeretne egy HDMI kábelt vásárolni innen, még aznap egyeztettünk is egy csomó mindent, cim, számlaszám, részletek,stb..., és ahogy szoktam, meg is irtam, hogy a csomagot elkészitettem, és amint megérkezik az SMS az utalásról, aznap meló után viszem is a postára, és ajánlott levélként feladom. Azóta nem válaszolt, de belépett egy csomószor, hétfőn és ma sem válaszolt, pedig irtam neki mindkét napon, hogy mi legyen, de belépett többször is, válasz semmi...
Az ilyen mentalitással vigyázni kell, szóval feleslegesen összeállitottam egy csomagot, ilyen még nem volt, remélem, hogy nem is lesz, de vigyázzatok a sráccal.
Nem tudom, hogy ki ő, nem kerestem rá semmilyen értékelésére, nem is érdekel, mivel nekem még senkivel nem volt problémám, ezért az én lelkiismeretem tiszta.
Száz szónak is egy a vége, nem biztos, hogy korrekt üzletfél, vigyázzatok vele, időt és energiát spórolhattok.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#12688) puntocsento


puntocsento
csendes tag

FIGYELEM CSALÓ! 19.000ft-ért hírdeti a PS3-at, azt írja "azért ennyi,
mert már 3éves és idös. hiányos, nincs hozzá tápkábel, és AV kábel."
megbeszéli a vevővel, hogy utalja át a az összeget, vagy az előleget, mert sok a potenciális
vevő a készülékre, és aki előbb fizet az viheti. az adatai: MANDUK FERENC 06-70-633-49-74.
számlaszáma: K&H 10401086-86675655-54481002 elvileg Dombóváron lakik. :W :W :W

azért ha belegondolunk, a bankok ha nem is tudatosan, de szövetkeznek a csalókkal, bűnözőkkel. befizetem a számlaszámára a kézpénzt. elkérik az igazolványomat, beírják az adataimat, és akinek befizetem, látja az összes adatomat (név, lakcím, stb) tehát ő tud mindent rólam, de az hogy lehet hogy az ő adatait meg nem adhatják ki, pedig az ügyintéző látja. pedig valószínűleg nem az a csaló aki pénzt (ad) valakinek hanem aki felveszi, és nincs ellenszolgáltatás. pedig ha megadnák, eltudnánk menni hozzá, és jól elbeszélgetni vele. de hát a bűnözőknek nagyob joguk van mint a becsületes embereknek. :W

[ Szerkesztve ]

(#12689) puntocsento


puntocsento
csendes tag

beszarás az aproneten még mindig hirdeti magát, csak egy kicsit átfogalmazta a hírdetését. kiváncsi vagyok hány embert csapott be.

[ Szerkesztve ]

(#12690) beltram válasza puntocsento (#12688) üzenetére


beltram
tag

Lehet, hogy tévedek, de akinek utalsz, az nem látja minden adatodat, azt is "csak" a pénzmosás elleni törvény miatt kéri el a bank. Az meg természetes, hogy a bank a saját ügyfelét védi. Te mit szólnál ahhoz, ha a bankod bárkinek kiadná az adataidat, hogy az meglátogathasson?

pace be with you

(#12691) Thomeee válasza NaNorbert (#12683) üzenetére


Thomeee
tag

Én is meg tudom erősíteni hogy ez emberrel vigyázni kell -> Má-T. Tényleg össze vissza akar cserélgetni.... és volt fent vagy 4hirdetése. Belinkeltem ezt a topicot és máris érvénytelenítette az összes hirdetését minden szó nélkül... meg sem próbált elküldeni! Tehát mindenki vigyázzon vele! És olyan emberrel is aki erősködik és ragaszkodik hozzá, hogy "egyszerre" egy napon adjátok fel és az úgy jó lesz!

"Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

(#12692) puntocsento válasza beltram (#12690) üzenetére


puntocsento
csendes tag

beltram: 1. de látja, mivel (azt hittem az elején hogy rendes eladó) a bankos csajtól kérdeztem hogy külön beírjuk e a megjegyzésbe a címemet. azt mondta nem kell mert látja az adatomat. és ez igaz, mert nagyon sok terméket már vettem átutalással, és senkinek nem kellett külön megadni a címemet, mert látta mindenki, és sokféle bankba fizettem már be.
2. nem kell bárkinek, csak aki befizet neki.csak tudja már az ember hova megy apénze. itt két ügyfélről van szó. a befizető, meg akinek befizetel. ha az egyik megtudja a másik címét, akkor hagy legyen már fordítva is. amikor bekeményítettem neki, azt mondta hogy felkutat, mondtam neki, nem kell felkutatni, csak az átutalásomnál, nézze meg az adataimat. és szeretettel várom. 38 évesen nem fogok beszarni tőle.

azért az vicc hogy te is a bűnözőket véded. :F

figyelj akinek nincs vaja a fején nem kell félnie, bujkálnia. pl. a fater fönökének több száz milliója van, leginkább ingatlanba. és azt mondta, még sose zsarolták meg, nem fenyegették. mivel nincs benne semmi sumágságba, törvénytelenségbe.

[ Szerkesztve ]

(#12693) beltram válasza puntocsento (#12692) üzenetére


beltram
tag

Nem akarom szétoffolni a topicot, neked van igazad.

pace be with you

(#12694) Nowi válasza ((UFO)) (#12678) üzenetére


Nowi
tag

DE evvel kimondva -kimondatlanul tamogatjatok az ilyen tipusu embereket...

hisz hiaba o a csalo ti megis veditek ot..

:Y :Y

(#12695) [G]0Ri!!@ válasza szaki42 (#12665) üzenetére


[G]0Ri!!@
csendes tag

illetve 24000 jó magyar forintot! Rontsad más üzletét!!!- Köszönöm!!!!

(#12696) hegeanabol


hegeanabol
aktív tag

Üdv minden kedves fórum társnak .

A problémám megint szuper-t kollégával van. :((
A gond a következő :

Hirdetek 2 kártyát 2 különböző kártyát .
1 Asus 8800GTX .
2 XFX (nvidia) 8800GTX .

Szerintem már ebből le lehet venni hogy nem 1 kártyáról van szó csak én vagyok a láma és 2 x hirdetem meg.

-------------->ASUS 8800GTX eladó lehet<--------------
-------------->NVidia 8800GTX eladó lehet<--------------

Ez volt a topik cime és pillanat kép is volt mind 2nél .
Már itt nem egyezik a pillanat képbe meg ott a márka vagy gyártó az se egyező de neki nem tűnt fel :(( :(((
Be írt a moderátort keresek topikba . [link] hogy véletlenül dupla :R
És törölték is az egyik kártyám (nem a moderátort hibáztatom mivel sok dolgotok van nem lehet minden 1es betűt át nézni .)

Volt rá egy komoly vevőm aki előre utalt volna a kártyáért (XFX) de mikor hirtelen törölve lett a kártya vissza mondta az üzletet mivel átverés szagot érzett :(
Hiába mondtam neki hogy valami félre értés semmi gond . Ezek után nem érdekelte a sok átverés miatt itt a pro-hardveren . :((( :(((

Szuper-t már volt egy nagyon nehéz és eléggé problémás üzletünk .
Attól tartok hogy azért neheztel még rám .És ezért kaptam ezt a keresztbe tevést is .

Köszönöm .
Nem elég hogy a laptopot se vitték el mert "javított" most pedig hála neked a kártyát se vitték el tőlem . :R :R
Gratulálok .

szuper-t kollégának kérnék egy feketét mivel nem körültekintően járt el és ezért meg károsított újabb 20 kval . :W :W

[ Szerkesztve ]

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#12697) themebuilder válasza hegeanabol (#12696) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ha nem viszik el a kártyát az miért 20eft kár neked magyarázd már el!

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12698) _Oscar válasza themebuilder (#12697) üzenetére


_Oscar
aktív tag

[kamionos183]-al vigyázzatok. Egy telefont cseréltem volna alaplapra vele. A telefont állítólag feladta több mint egy hete, viszont azóta nem jelentkezik és a telefont sem veszi fel. Többeknek "feladta" már a telót. Nekem véletlen mázlim volt, mert a futár nem találta otthon és a telefont neki sem vette fel.

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#12699) themebuilder válasza _Oscar (#12698) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ezt miért nekem írod? :F

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.