Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12501) Gézengúz


Gézengúz
addikt

gold_man kollégával? meg volt beszélve egy pendrive adás-vétel 3000ft-ra tartotta érdekes módon mire megjött 5000-lett...Sajna nem én vettem át mert át se vettem volna ennyiért.. Azt mondja több embernek is adott már fel csomagot hát nagyon nem szabad vele semmit...

A Pendrive holt lassú alig éri el az 1Mb/sec-et a tempója holott ez már usb 2-es...

Nagyon gyanítom, hogy a feladási név és cím hamis...Ezeket egyébként be bírom scannelni. (boríték, kisérőokirat). Egy moderátor írjon rám legyen szíves..

(#12502) colos890721


colos890721
tag

Megint itt állok eme nagy helyzet előtt. -feketepont-
Nem gondoltam volna hogy 1 hét alatt kiosztom a 2 első feketepontomat.
De kénytelen vagyok ugyanis, r.norbert kollégával volt egy kevés gondom.
Vásároltam tőle egy ÚJ Cooler Master s478-as CPU hűtőt.
De sajnos a hűtő erősen használt. :W
Szóval egy kicsit átverve érzem magam.
Gondoltam jelzek a kedves fórumolvasóknak hogy üzlet előtt tisztázni kell az urasággal hogy mi az új és mi a használt termék fogalma.
Mehet a feketepont ezért az üzletkötésért!

colos890721 felhasználónak 176 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! https://www.faceboook.com/compharvest https://comp-harvest-kft.business.site/

(#12503) colos890721


colos890721
tag

az előző hozzászólásban említett személy profiljai:
1.
2.

colos890721 felhasználónak 176 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! https://www.faceboook.com/compharvest https://comp-harvest-kft.business.site/

(#12504) Willowfield


Willowfield
csendes tag

Üdv!

Szeretném jelenteni Prohard22 nevezetű "kollégát". Hirdetett egy 2 portos SWITCH-et amit meg szerettem volna tőle venni, de csak és kizárólag előre utalva tudta volna megoldani, amit még véletlenül sem az Ő nevére kellett volna küldenem...Ez még nem is lenne gond, mondom neki h egy papírlapra írja rá h Prohardver, tegye mellé a switchet és fotózza le aztán linkelje be a képet, akkor el utalom neki a pénzt, erre aszondta h akk felejtsük el, meg hogy sz.pj@m le...

Érdemes vele vigyázni...

Tł€$TO4€V€R!!!

(#12505) Gyuresz


Gyuresz
tag

Üdv!

Sajna nem úgy sikerült 1 üzletem [AgentSmiths ] fórumtárssal mint szerettem volna, ezért kérnék Neki 1 fekete pontot...
Kb. 1 hete tette fel az [ASUS A8N-E] alaplapot, már majdnem összejött a biznisz hosszú privát üzi váltások után mikor közölte hogy "lehet" lenne rá vevője helyben. Majd miután írtam Neki hogy akkor miért hülyített 1 hétig mégis elküldte az alaplapot amit tegnap meg is kaptam. Ma viszont bekapcsolás után kiderült hogy valószínűsíthetően hibás, mivel nem lehet működésre bírni aminek 4 ezer forintom bánja kárát...

Köszönöm!

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#12506) mishubi


mishubi
tag

van egy felhasználó beni121
minden telefonos hirdetésem érdekli 2 hónap alatt 3 telefonomat is megakarta vásárolni.. minden levelére válaszoltam nehogy az legyen hogy bunkó vagyok vagy ilyesmi...
de a 2000Ft-s táskára nem tudta összeszedni a pénzt 3 nap alatt, csak ennél az üzletnél 5 levelet váltottunk, külön képeket készítettem neki ,meg elküldtem emailbe aztán meg nem jött össze a pénz..és akkor még írt 20 30 40 ezres telefonokra.. sőt most láttam még hirdetését hogy telefonokat vásárol fel... csak óvatosan vele mindenkinek ki tudja mi jöhet még.. :K

[ Szerkesztve ]

||▐ 웃 + 유= 18+ ▐ || / NUBIA z11 black & gold edition / Lenovo yogabook

(#12508) pro70 válasza Silent77 (#12482) üzenetére


pro70
tag

Volt kb. 25 tanúm a postán, de mit értem vele :(

Megoldás lenne a csomagon külsőleg egy leplombált papír, ami a csomag tartalmáról ír :K Még fizetés előtt letépném a papírost, együtt elolvasnánk postással mit tartalmaz a csomag és ha minden ok. kifizetném! Ezek után együtt kibontanánk és ha nem az van benne ami a papíron szerepel, vissza a pénzt mer széjjel váglak :DDD

Posta f@szsága az egész!!!

[ Szerkesztve ]

(#12509) Rudiaszarvas válasza Dudu67 (#12473) üzenetére


Rudiaszarvas
tag

Hi!

Igazából én voltam a hülye, mert előre utaltam.... Nem nagy összegről van szó, 15K-ról....
Egy LG Gt500-as telefont hirdetett...sürgősen, áron alul.... Megbeszéltük, fényképezze le és küldje át a fotókat...... Le is fényképezte, mert a fényképeken ott volt a dátum és az időpont is... szóval eddig stimmelt..... Tehát megbeszéltük hogy előre utalom a pénzt, ő pedig másnap ha feladta a csomagot...akkor szkenneli és elküldi nekem a feladóvevényt....
Na ez azóta se érkezett meg..... nem tudom elérni se.....

Így jártam.......
Szerintetek tehetnék v.mit???

(#12510) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Az illető neve enemy19 akiről kezdésnek annyit érdemes tudni hogy többet hazudik vagyis inkább minden szava egy hazugság és szarik a másik fejére érzéseire és pénztárcájára.

Egy telefont vásárolt volna tőlem 6 ezer forint értékben, amit a megbeszéltek alapján postán feladtam utánvéttel 1200 forinttért amit baszott átvenni és mindenféle hazugsággal traktálta a fejem de közbe állitólag másik telefont rendelt és vett de annyi nem volt benne hogy lemenjen a postára és visszaküldese hogy neki nem kell igy 1 hónap múlva hozta vissza a posta a telefont amiért szintén nekem kellet 600 forintot kifizetnem hogy átvegyem a saját telefonomat!!! NAhh most ezt az 1800 forintot a mai napig nem téritette vissza nekem és szarik azóta a fejemre mert egy kis senkiházi kis szarrágó kisgyerek akinek a keze beleér a bilibe. Most felveszem a kapcsolatot a kedves anyukával és vele kifizettetem a kárt mert nekem 1800 forint is pénz amit nem ilyen kis hülyegyerekekre fogok költeni hanem a saját gyerekemre!!!

Senkinek sem ajánlom hogy üzleteljen vele mert megbizhatatlan és hazug. Azóta eltelt 3 hónap és most szegény anyukán fogom behajtani ezt a nem nagy összeget de remélem majd jól fejbekólintja a kedves gyermekét mert már most rossz úton jár.
Ha valakinek kérdése van priviben megkereshet.

Öreg vagyok már bohócnak!

(#12511) Silent77 válasza pro70 (#12508) üzenetére


Silent77
veterán

Nem teljesen értem. :F
Ha akartad volna nem veszed át, megírják a jegyzőkönyvet és ennyi.
Bár nálad csak 1 papír hiányzott, de a srácnak ha kibontják, és van benne 3om tégla, gondolom nem hozza el.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12512) XaraX válasza pro70 (#12508) üzenetére


XaraX
addikt

"Posta f@szsága az egész!!!"
A legjobb lenne, ha meg is várná, amig beszereled, leteszteled, gondolom.
Ha adok neked egy dobozt kézbesítésre, az általad javasplt papíron feltüntetve 2 db 5970 vga-val, elviszed, a címzettel kibontjátok, és 2 db mx 440 figyel benne, mit teszel?
Visszahozod nekem, sejtem.
Viszont Én kártérítést követelek rajtad, hogy hova tetted az általam küldött cuccot. :(
A posta a sértetlenséget garantálja, a tartalmat nem.
Létezik tartalmi garancia, "postai lezárás" esetén.
Ebben az esetben a postán készíted össze a csomagot, ellenőrzik a tartalmát, és garantálják, hogy az van benne, valóban.

(#12513) pro70 válasza Silent77 (#12511) üzenetére


pro70
tag

"Ha akartad volna nem veszed át, megírják a jegyzőkönyvet és ennyi"

Előbb pengetned kell és csak utána bonthatsz csomagot :U Legalábbis szigetszentmiklóson így van!!! Miután nem találtam garlevelet, kértem vissza a pénzem de hiába!!!!!!

Xarax: Abban igazad van hogy neked senki nem adja vissza a "tényleg" feladott 5970-eidet és ezzel mi vásárlók lennénk csak bevédve, viszont a Te verziódról még nem hallottam, csak az enyémről!!!

(#12514) norbit808


norbit808
tag

Hello én is csak felszeretném hivni a figyelmetekbe egy srácot nagyiE ö rola van szó meg keresett ezzz elött 13 nappal hogy amit hirdetek asus p5k alaplapomat ö meg vené vagy elcserélné velem egy se k800i mondtam neki akkor hogy ha nem lesz más ajálatom akkor az övé a lap persze ha amit én is rendeltem meg jön azt mondta ok.
Rá egy pár napra szoltam neki ha érdekli akkor most már mehet az üzlet azt mondta persze de nincs pénze mondtam hogy a telo is jó meg is beszéltünk mindent több mint 30 priváttal cimet kölcsönösen cseréltünk erre este ir hogy sztorno mert már nem is kell neki meg hogy neki nem is jó ez a lap ,melesleg 33 napos ujoncrol van szó

(#12515) kRisSi21


kRisSi21
csendes tag

boozer nek szeretnék egy fekete pontot! feltettem egy hirdetést és ő reagált rá le is beszéltük a dolgokat mind az anyagiakat mind a találkozot, de azóta semmi reakció nem jött tőle pedig nagyon megkért hogy ne adjam el mert kell neki! ez volt szombaton! minek jelentkezik valaki ha nem is érdekli utána?! :S

(#12516) kukinyo


kukinyo
addikt

Sziasztok
Bár anyagi kár nem ért,azért jónak látom felhívni rá a figyelmet.anyadszeret Ezért
Privátban megegyeztünk hogy postán küldi és utólag fizetek.Eltelt több mint 1 hét és nem ért ide a memória,holott ő azt állította hogy feladta.Most már a privátra sem válaszol.Naponta többször belép az oldalra.Szerintem csak az előre utalt,küldött pénz érdekli.És részéről semmi teljesítés.Ennyi idő alatt már vehettem volna akár 10 memóriát is.Tulajdonképpen ennyi a károm.
Ezért kérnék neki egy bazi nagy fekete pontot.Nem korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#12517) Ypstone


Ypstone
tag

Üdvözletem!
Nagyon vigyázni johni8000 50000 Ft-al vert át és szerintem kész rajtam kívűl ezt bárki mással is meg tenni sajnos Magyar BTK nem dijaza azt a fajta megoldást amit én szántam neki ezért marad a hivatalos forma egyenlőre.
Üdv Y

[ Szerkesztve ]

(#12518) kukinyo válasza Ypstone (#12517) üzenetére


kukinyo
addikt

Írd le kicsit részletesebben.És linkek nélkül az egész semmit nem ér!!!!

(#12519) XaraX válasza pro70 (#12513) üzenetére


XaraX
addikt

Én nem a tényleg feladott vga-kra gondoltam, félreértettél.
Arra próbáltam utalni, hogy valóban nem ezt raktam bele, amit a papíron feltüntettem, viszont utána rajtad követelném, amikor visszahozod a csomagot.
Magyarán, a posta csak abban az esetben vállal a tartalomra garanciát, ha ellenőrzi feladáskor.
És ez azt hiszem, vitathatatlanul jogos.
Ha nem így lenne, nem győzne a sok kamu csomag után kártérítést fizetni.

(#12520) pro70 válasza XaraX (#12519) üzenetére


pro70
tag

Nagyon elkalandoztunk! Kérnék egy bazi nagy feketét az összes sz@rházinak, aki ytong-ot tesz 5970 helyett a csomagba!

Átmentem privátba ;)

(#12521) Ypstone válasza kukinyo (#12518) üzenetére


Ypstone
tag

Szia erről lenne szó ez képezte az üzlet tárgyát [link]
meg szerettem volna venni a pénz el is ment csomag meg sehol azóta csak hazudozások sorozata telefonon váltotunk pár szót de már azt sem hiszem el amit kérdez leg szivesseben be linkelném az összes mailt amiket váltotunk de mindegy meg oldodik ez a pénz nála van 50K és a kártérítés amit fogok kérni az minimum ennek a 4 szerese lesz és nem fogom sajnálni az ügyvédre a pénzt.
Üdv Y

(#12522) norbit808 válasza Ypstone (#12521) üzenetére


norbit808
tag

Hello
Rendörségen feljenentés mert ez már tul szárnyalja a 20000ft keretet mert ez már 50k és büncselekmény szoval tedd meg a feljelentést

(#12523) kukinyo válasza Ypstone (#12521) üzenetére


kukinyo
addikt

Én is csak azt tudom ajánlani hogy feljelentés.50k már nem kis pénz.

(#12524) Ypstone


Ypstone
tag

Szevasztok nem akarok hibáztatni senkit csak inkább magam vagyis a hiszékenységem de azért ha ez a jel nem elég bannra akkor itt valami nem faja [link]
kérném az ilyen PH társak jelzését figyelembe venni mert ezek az esetek (egyének) ha nincsenek ki szűrve sajnos gyakoribbak lesznek.
Igen a feljelentés meg történt és telefonon is infóztam e hét csütörtökön lesz a fiatal embernek tárgyalása ha jól tudom 12 meg károsítottal.
Fejleményekért meg kértem az informátort értesitsen ő is egy megkárosított csak ő egy 10 el olcsóbban megúszta.
Üdv mindenkinek jó fórumozást
CSALÓKAT KERŰLNI DE NAGYON

(#12526) facializer


facializer
újonc

Úgy gondolom, hogy djkoxos user nem éppen korrekt. Vettem tőle 1 nvidia vga-t 3000 ft-ért. Találkoztunk, átvettem. Indításnál semmi kép, csak a ventillátor nyekergését lehetett hallani. Hívom, szerintem fel se vette volna nekem a telefont, mert azt hitte, hogy valami haverja hívja. Közlöm vele, hogy nem jó a kártya, vegye vissza, ez kb 30 perccel a vétel után történt. Ő mondja, hogy nála jó volt, biztos valami jumper probléma van. Nem tudom, jumperol 1 geforce fx 5200-on. Magyarázkodik aztén egyszer csak lerakja, utána persze nem vette fel. Piti csaló.

[ Szerkesztve ]

(#12527) hegeanabol válasza facializer (#12526) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

Mindenki ragaszkodik a személyes találkozáshoz .... HM ....
De mi értelme van ha személyesen is ugyan úgy ÁT***** mind postán ?
A buszmegállóba vagy a vasúton hogy nézed meg hogy jó .-e ?
Nem ilyent kell kérni hanem személyesen IGEN de valaki otthonában hogy ki is próbálhassátok mind a 2 fél szeme előtt de ez csak az én véleményem .

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#12528) csrbv


csrbv
csendes tag

*bizi bazár*
Nem volt hajlando atvenni egy UV-s csomagot. Emiatt, es az
ezutan tanusitott magatartasa vegett javasolnam a feketepontot.
UV koltseg buko, a termekre jelentkezo tobbi jelentkezo valoszinu
mar megoldotta a beszerzest, igy ertekcsokkenessel is lehet
szamolni anyagi karkent...
Tovabbi reszletek

(#12529) Ypstone válasza hegeanabol (#12527) üzenetére


Ypstone
tag

igen ez jogos és jó érv

(#12530) Saint


Saint
aktív tag

Vigyázzatok mert Néha tag egy csaló, senki ne üzletetjen vele,, mert ráfázik....

Gigabyte X99 Gaming 5P, I7 - 5820K- 3,3 GHz, 32GB Corsair 3000, 1080 GTX , Codegen S101, Sata 6 SSD, Popcorn A-500, Asus Transformer Book T100Ta 64GB+500GB, FULL-FULL VIZ Hűtés..

(#12531) hegeanabol válasza Ypstone (#12529) üzenetére


hegeanabol
aktív tag

Csak azért mert engem már vertek át így !! Hogy ő is jött 100km én is 100km és ott személyesen csere.
Ugye ő se én se tudtuk ki próbálni (én is vihettem volna rosszat) nem tűnt volna fel
ahogy nekem se tűnt fel h én rosszat kaptam :(
Nem pro.hardveres(csak ezen keresztül talált meg) üzlet volt így azért ide nem írtam de nagyon de nagyon jó tanuló pénz volt!!!!!!
kb 40 e buktam rajta.... a rendőrségen meg azt mondták hogy bizonyítsam be hogy nem nálam romlott el :) :) ennyit róluk .
UV csomagról meg annyit .
Hogy postán zárom le posta alkalmazott előtt lássa hogy azt raktam .-e bele ... a müködését igaz ott se látja . de legalább nem féltégla :D :C
És ha ilyet kapok ott is bontom ki.
Bár is is lehet rossz. mivel azt kaptam oké de jó .-e ??
Mind 1 a net mindig is a csalók paradicsoma lesz :(
és egyre kevesebb a becsületes ember.... és az a baj és SAJÁT tapasztalatom ...
hogy itt a ph-n elég sok az olyan ember akikek van több 100 pozitív értékelése ....
és hibásat ad el vagy épp nem akarok nevet írni nem garanciáztatja le a termékeket amire Ő vállalt garanciát.
Személyes válasz név nélkül. : ha be írnak töröltetem :)
És törlik is neki ....
Szeretném kérni a moderátorokat hogy ne töröljék ezt a hozzá szólásom .
Mivel témához kapcsolódik és nem számít off-nak se .
Üdv és jó és sikeres üzletet mindenkinek :R

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

(#12532) ZozzHUN válasza hegeanabol (#12531) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Hat igen, kapjak a sok pozitivat, ha minden klappol, emiatt naivabban is banunk veluk, de amint van egy kis baj maris passziv hozzaallas :(

(#12533) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Érdeklődnék,hogy hogy lehetséges,hogy Einstein60 még nem kapta meg a feketéjét az itt és itt leírtak miatt?
Vagy ohgy egyáltalán még tag és a mai napig rendszeresen belép ide..

Szándékosan meglopott,feljelentettem,most meg bujkál,a rendőrségi idézést se vette át (nemsokára elő lesz vezetve),illetve fizetési meghagyást is küldtem ellene.

Nekem már elég kárt tett,viszont így,hogy nincs feketéje,másokat is meg tud károsítani rajtam kívül.. :S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12534) DasH_001


DasH_001
tag

Gol3m december közepe óta tartozik egy 7800GTX-el.
Egy félkonfigot árult, melyet 36eFt-ra akartam lealkudni, mire bedobta, hogy 38-ért vihetem, majd a második videokártyát küldi, ha vett újat.

Személyesen kipróbáltam és átvettem az alkatrészeket, nem volt semmi gond.
Természetesen a második videokártya nem igazán akart megérkezni, többszöri telefonos nyaggatás után sem.

Február közepén beszéltem vele utoljára, azóta a telefont sem veszi fel, privátokra nem válaszol.

Sajnos csak a keresztnevét és a számát ismerem, illetve, hogy a szülei valahol Csepelen laknak. Utóbbi helyen próbáltam ki az alkatrészeket.

Kérem jelentkezzen, aki szintén kötött üzletet vele, és ismeri személyes adatait.

Segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#12535) DasH_001 válasza DasH_001 (#12534) üzenetére


DasH_001
tag

Meglett a teljes neve és születési dátuma is, eddig az e-mail címre gugliztam, most a nickjére, kiadta.
Írtam neki még egyszer, remélem lesz valami eredménye...

[ Szerkesztve ]

(#12536) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

hyper666 / [link]

Megegyezés és adatcsere után nem jelentkezett, a megbeszélt cuccot nem küldte, többszöri megkeresésre nem válaszolt. Mikor a korrektségére tettem megjegyzést, arra igen..személyeskedő-fenyegető módon.
Mást nem tudok tenni, nevettem egyet rajta..de azért örülnék, ha a hozzáállásával nem okozna tényleges anyagi kárt másoknak, szóval óvatosan..

(#12537) plaszy


plaszy
őstag

motoros14-el óvatosan üzleteljetek. A mai nap feltette a hirdetést: HAF 932. Fel is vettem vele a kapcsolatot PÜ-ben: [link]. Megbeszéltem vele telefonon hogy holnap estig (péntek) tegye félre, mert megyek érte tutira. Erre látjátok, hogy mi történt...lejárt hirdetés még ma este (csütörtök)...szóval szerintem se áru se vevő...érdekes. Csak óvatosan vele!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#12538) zsolt1129 válasza plaszy (#12537) üzenetére


zsolt1129
addikt

Engem is áttakart verni. Beszámolta volna a Ram-om,viszont utánanéztem,és jeleztem is neki,na azóta gondolkodik a dolgon :DDD . Szerintem megkellene vonni a hirdetési jogát ( nem az én hatásköröm,csak egy javaslat),mivel,már feljelentés is van ellene. :K

(#12539) kukinyo válasza plaszy (#12537) üzenetére


kukinyo
addikt

Nem védeni akarom,nincs miért de ma még csak csütörtök van.
A hirdetést valszeg azért vette le mert veled már lefixálta a boltot.
Azért vedd fel vele a kapcsolatot újra :)

(#12540) kukinyo


kukinyo
addikt

Az előzőt egy kicsit elhamarkodottan írtam. :W
Vissza vontam.

(#12542) Márton


Márton
nagyúr

Péter82-vel jó lesz vigyázni,
friss reg, jó áron hirdetett pendrive-ot,
de többször is ígérte a talit, mindig közbejött neki
valami, és pár napja már a privátokra sem válaszol.

Kerüljétek! Kérek egy jó erős feketét! :(

Nem kap feketét, elbúcsúztunk tőle végleg ;)

[ Módosította: Janoska26 ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12543) #16939776 válasza #16939776 (#12491) üzenetére


#16939776
törölt tag

Update!

(2010.05.07)A dolog megoldódott

köszönöm a segítséget!

(#12545) Márton válasza Márton (#12542) üzenetére


Márton
nagyúr

Csak szólok hogy Benjike91 néven újra reggelt, újra hirdet
és bosszant minket :(

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12546) audiofil


audiofil
tag

kitiltott felhasználónak gondolom nem lehet már fekete pontot adni, de azért leírom a negatív tapasztalatomat [neo756] volt fórumozóval. [ebből] a hirdetésemből kiválasztotta a HVS 14 SUB hangváltót és cserébe egy sb live hangkártyát ajánlott. meg is beszéltük hogy egy napon feladjuk, volt piros pontja is, gondoltam megbízhatok benne. hétfőn feladtam és állítólag ő is.. a hangváltó megérkezett hozzá, bár erre is nekem kellett rákérdeznem, a hangkártya viszont 5 nap elteltével sem érkezett meg. írta hogy ne izguljak lassú a posta onnan és hogy tuti nem vert át stb. másnapra viszont láttam hogy felfüggesztették végleg... nem nagy értékről van szó, de azért mégis... :((( (ez a héten történt) esetleg tudtok róla valamit? beregisztrált e újra?

(#12547) PHM válasza audiofil (#12546) üzenetére


PHM
addikt

Attól tartok, csalóba botlottál. [link]
Keress rá a régi nickjére.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#12548) audiofil


audiofil
tag

még egy átverés szagú esetet osztanék meg veletek. nem hittem volna hogy 1 hét alatt 2 csalóval is találkozok. [Má-T] nevű fórumozó [erre] a hirdetésemre cserébe ajánlott egy sony ericsson k810i mobil telefont. még ő ajánlotta fel hogy egy napon feladjuk (én a hangszórót ő a telefont) és fényképet linkelünk a bizonylatról amit a postán kapunk. én ezt meg is tettem a megbeszélt napon ő is jelzett hogy feladta és este linkeli a képet. nekem kellett ráírni, hogy mi van már a képpel, erre magyarázott minden félét, hogy így meg úgy nem tud képet csinálni, bocsi de majd megpróbálja. azóta nem válaszolt semmire pedig fellépett. szerda óta nem lépett be.... a telefon nem érkezett meg :((( ...
ez egy fekete pont lesz. vigyázzatok vele.

(#12549) audiofil válasza audiofil (#12548) üzenetére


audiofil
tag

a kár ami ért 7-9e ft körüli ezzel megint nem tudok sok mindent tenni....

(#12550) wutuka


wutuka
aktív tag

Hatalmas fekete pontot kérnék palmlaca nevű 3 napos újonc usernek.Megállapodott velem egy alaplap vételében már a végrehajtást beszéltük,amikor is kihátrált.Ez még bocsánatos dolog lett volna, de aztán hazugnak,és csalónak mert nevezni teljesen alaptalanul.Mindezt úgy,hogy fényképeket kapott az alaplapról,garanciapapírról nevemmel címemmel.
Vigyázzon vele mindenki!!!! :K

Lionel Messi : The Best !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.