Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11252) ottesz


ottesz
aktív tag

Hírdettem [EZT]
És "old gray"Szeretnék valamiféle moderálást eszközölni üzletrontó hozzászólásaitól!!
Meg valami megszorítást felé,hogy máskor ne "okoskodjon" a hírdetésekbe!
Köszönöm! :R

(#11255) Terminator17


Terminator17
senior tag

hali ennek az illetőnek debi10 izomnagy feketét kérnék mert valahogy kifelejtette a bizniszünkből a gari levelet,sokadik telefonomra is csak azt hallom hogy majd küldi mer nem ért rá épp...irtam privátot is neki,mostmár felse veszi !!

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#11256) Dodyboy


Dodyboy
csendes tag

Figyelem!!!

Atos23 nick alatt hirdető személy

Becstelen eladó, a kérdésekre flegmán gyalázkodva trágár szavakkal válaszol. Senkinek nem ajánlom az üzletkötést vele!

(#11259) domesz


domesz
aktív tag

Üdv.

Sajna megint kell ide írnom , nem szeretek de az én türelmem is véges :S

A történet: kaik_holi-val lebeszéltem egy egérpadot, a pénzt utaltam neki 2009-08-12-én, vártam vártam de sajna nem jött meg, írta hogy rosszul adta föl de korrigálja stb (üzleteltem már vele nem volt probléma) Utána jött a privi kaik21-tól (bátyja) hogy öccse balesetet szenvedett kórházba van, közbe persze az egérpad el is tűnt, na mind1 mondom nem probléma, utalja vissza a pénzt ez volt 2009-09-02 12:12:56, persze egyből írt hogy oké, ma utalja is, ezt eljátszotta háromszor, betelt a pohár . Nem a nagy összeg miatt mert 2300HUF-ról van szó, de ne nézzenek már hülyének...

Ennyi lenne.

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#11262) Foglalt név válasza lopezking2 (#11247) üzenetére


Foglalt név
addikt

1. nem szeretjük, aki csaló
2. nem szeretjük, aki személyeskedik
3. a felhasználónév nem átruházható

Ezek többek között a határok, amiket te átléptél.

(#11263) XaraX válasza Foglalt név (#11262) üzenetére


XaraX
addikt

Az Én hozzászólásom sem volt kevésbé off, mint amire válaszoltam...
Az enyém törölve lett, az maradt..... :(

(#11264) hackeeeee válasza yolan (#11234) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megkaptam az alaplapot, kiegészítőkkel, számlával együtt, szal leközelebb sztem gondolkozz, hogy kit próbálsz úgymond befeketíteni. :W

Gondoltam írok ide, hogy a MODERÁTOR-ok is tudjanak róla, hogy nem kerülendő el az eladó, megkaptam a lapot. :K

Véleményem szubjektív...

(#11265) Atos23 válasza Dodyboy (#11256) üzenetére


Atos23
senior tag

Kérem szépen a moderátorokat, hogy hírdetéseimet nézzék át.

Egy Dodyboy nevű felhasználó nem kapott tőlem árengedményt, és azóta valamennyi hírdetésemben lejárató kampányt folytat ellenem. Azóta beregisztrált egy "atosz21" nicket, amellyel szintén az Én lejáratásomat szeretné elérni.

A "kivel érdemes üzletelni" topikban is hasonlóan jár el, becstelennek nevez engem.

Kérem a felhasználó törlését, az általa adott minősítés és a hírdetéseimhez való hozzászólásainak eltávolítását.

http://prohardver.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/hsz_3407-3407.html
http://hardverapro.hu/apro/elado_2_db_msi_amd_alaplap_1_db_socket_a_s462_es_1/hsz_1-200.html

Ez csak egy hírdetésem a sok közül, és az ő alaptalan negatívja :) Szánalmas.

Üdv: Atos23

(#11266) orkester


orkester
senior tag

Ph! megbízhatósági oldal #11173ig frissítve!
Természetesen moderátori jóváhagyással.

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#11267) colos890721


colos890721
tag

NAGY->ÓRIÁSI->HATALMAS FEKETE PONT jár az embertelen leonidas007-nek.
Megegyeztünk egy cserében én adok neki egy Abit délihíd hűtőbordát ő pedig ad nekem cserébe egy Intel gyári hűtőt.
Én küldtem neki nem 1, hanem 3db Abit délihíd hűtőt ő pedig csak igérget és az én részem nem küldi kb 1-1,5 hónapja.
Erről ennyit nekem nem prob de a többiek jó ha tudják hogy LEONIDAS007-ben emberség nem, ismétlem NEM található.
Vigyázzatok vele.
Jó üzletelgetést.
Sziasztok.

colos890721 felhasználónak 176 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! https://www.faceboook.com/compharvest https://comp-harvest-kft.business.site/

(#11268) dorkababa


dorkababa
aktív tag

Vekiboy (Szénási Tibor,OTP) nevű fórum"taggal" lenne problemám.
Szeptember 9.-én utaltam neki 5500ft-ot 2db processzorért,amit mindmáig nem kaptam meg.
Ígérte,hogy elküldi az ajánlott szelvény másolatát,vagy visszautalja a pénzt ha nem ér ide,természetesen semmi nem történt,válaszra sem méltat.
A feketepont a minimum,nevetséges a hozzáállása azt hiszem.

(#11271) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Nem tudjátok mi van Ősember -el, 2009.09.23. -án utaltam neki 22.000Ft -t egy OCZ FLEX II 1150Mhz DDR2 2x2Gb Kit -ért, de azóta be sem jelentkezett, a ramokat sem kaptam meg, de már 2x üzleteltem vele, nem szeretném csesztetni, se feljelenteni, még várok egy kicsit, és ezeket már 2009.09.08. -án megrendeltem tőle :U :F

[ Szerkesztve ]

(#11273) puttputt válasza HoReSz1975 (#11271) üzenetére


puttputt
őstag

Próbálj neki innen írni, vagy simán az ott kitett mailcímére.
Nekem válaszolt, mikor az új oldalával kapcs. küldtem egy-két tippet...
Egyébként volt már ilyen "elűnéses" akciója, mielőtt én vettem ramot tőle..., de egy idő után már ismét elérhetővé vált; minden korrektül lezajlott, egy megbízható, rendes figurának ismertem meg, - ahogyan sokan mások. Még a cseregaranciát is betartotta.
Esetleg SMS/telefon (Infó/Kapcsolat menüpont)?: [link]
Remélem, megoldódik és tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11274) HoReSz1975 válasza puttputt (#11273) üzenetére


HoReSz1975
őstag

Tegnap annyit írt vissza MSN -en, hogy majd jelez, ha megjött, az átfutást 1, 1.5 hétre írta, de az már rég letelt...

Én is üzleteltem már vele 2x, de amióta nincs készlete, így elég gáz, hogy heteket kell várni, hogy történjen valami :O

(#11275) pschio


pschio
őstag

Ha esetleg valaki egy Lakatos nevű emberrel üzletelne aki Csőrőtneken lakik. Az NE TEGYE! Meg akart venni tőlem egy procit. Annak rendje módja szerint feladtam neki. Majd ma visszajött a cucc, hogy "nem kereste". E-mailre nem válaszol. Szóval kerüljétek.

nickjét nem tudom. eleve e-mailben keresett meg.

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#11276) Ősember válasza HoReSz1975 (#11271) üzenetére


Ősember
őstag

hello
irtam privit :K nem kell megijedni, nem nyulom be senki penzet :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#11278) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

szeretnék egy én is virtuális nagy segberúgást vagy taslit adni [kukee]-nak mert megbeszéltük hogy utánvétellel feladom állja a posta költséget ami egyébként a kártya árához képest elég durva összeg..(na itt már gyanút kellett volna fognom) elküldtem mondta oké...aztán 7 nap múlva még nem jött vissza a pénz kérdezem megjött (én marha meg azért aggódok hogy nehogy elvesszen vagy megrongálódjon) aszondja meg meg majd átveszi csütörtökön mert hogy nincs otthon...jó gondoltam biztos kollégista...maga akarja átvenni ...oké bár az elég furcsa hogy a szülei nem veszik át ...faszomat he...na jó várok ..eltelik meg egyhét már 2 naponta küldöm a privátokat..meg se mukkan...de azért PH! fenn van, majd ma vagyis 3 hét után visszajön a csomag hogy kiértesítették a csávót csak ő baszott elmenni a postára átvenni kifizetni.

nem elég hogy a sáros földig le vagyok égve, még én fizettem 905FT csomagküldést+55 FT pufis zacsi árát :W néztem iwiwét egy kinyalt senkiházi szarjankó...ez Magyarország f@szom

a hirdetésben benne volt hogy teszteletlen, a kártya lehet hogy papírnehezék lehet hogy tökéletes, de jó állapotban volt és viszonylag ritka gyűjtőknek is szép darab ha csak papírnehezék mégis de még akkor is jó ára van mert ritka a hűtő...direkt így hirdettem

ha nem kellett akkor mi a F@sznak vette meg ? volt más vevő is rá még ha olcsóbban is vette volna meg már a pénzemnél lennék

jó tanulópénz volt tudod mikor fogok én utánvétellel küldeni bármit is bárkinek

[ Szerkesztve ]

(#11279) Qru válasza HoReSz1975 (#11271) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szintén Ősemberes panasz, így jogos a fekete pont:

Nekem is 2 nagyon korrekt üzletem volt vele eddig, régi vasat is beszámította ezért is fura, hogy 4 hete semmi hír a megrendelt ramom-ról. Sajnos nálam eljátszotta a bizalmat egyenlőre. Utálom ha csak vakítanak. :( Fr@ncért nem mondta, hogy figyi öreg, ez nem fog most menni vagy akármi. Szeptember 1-én igazolt vissza, hogy 1,5 hét és itt a ramom így indultunk, aztán eltelt egy hét, még egy, most szerdán lesz napra pontosan 4 hete, hogy megrendeltem az akkor állítólag 1,5 hetes átfutási idővel beígért ram kit-et. Postán van, vámolják stb volt a válasz ha rákérdeztem pü-ben, hogy mi van. A szakmában dolgoztam így első kézből tudom, hogy egy vámeljárás nem tart 1 hétig (kivéve ha találnak vmit de az más tészta ugye).
Sajnos az, hogy nem mondja meg az igazat nagyon az üzlete rovására fog menni. Van egy két nagyon nehéz dolog az életben, a renomé visszaállítás ezek közé tartozik. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#11280) angyalpc2 válasza angyalpc2 (#11278) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

sőt most már az előző konkurens vevőnek sem kell a cucc összeségében 2000 ft-ot vesztettem :C

(#11281) Vanka


Vanka
tag

adamtoth91 -nek elküldtem 7000Ft-ot 1 Gigabyte 8600 gt 256 mb kártyáért 07.21.-én a kártya nem érkezett meg a mai napig a pénzt azt ígérte visszautalja az sem jött meg.

(#11284) ladyviper válasza animatrix11 (#11223) üzenetére


ladyviper
csendes tag

Mivel továbbra sem [Voltál] hajlandó feltölteni képet(ennek már 2hete), és a hirdetéseid is hirtelen megszüntek, jogosnak találom a feket pontot,és igazak az állításaim, sajnos csaló vagy!

"És szomorúnak találom hogy megúsztad büntetés nélkül"

[ Szerkesztve ]

(#11285) Picco


Picco
addikt

nem kerek feketet, de csak h ha valaki rakeres a nevere bennelegyen ujfent.

Tel Elek, latom volt mar vele problema...irt privit h erdekelne a 2x2gb ram amit hirdetek, utana mondta h nem kell, 2 nap mulva irja a privit hogy: 14.5k utanveteles postaval? mondom ok(pedig nem akartam utanvetezni) [B]kertem nevet, cimet, telszamot, majd uj privi(nem valaszolt) h akkor kell e?

valasz: koszi de nem.[/B]

ekkor elkuldtem a busba, de "sajna" letiltott:DDD tehat errol a postrol nem tudom ertesiteni.

ezuttal is szeretnem megkoszonni neki h jopar embert visszautasitottam mondva: le van foglalva, hamarabb szolt, bocsi. :(((

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#11288) dorkababa válasza dorkababa (#11268) üzenetére


dorkababa
aktív tag

Vekiboy feketepont visszavonva,ma kaptam meg a cuccosokat 25. feladással,9.-i utalás után,de a lényeg,hogy megérkezett.
:R

(#11290) Moretimer


Moretimer
aktív tag

Kérnék 1 feketét borsodika "fórumtársnak" az inkorrekt üzletért,melyben 1 vatta új LG GD330-as telót cseréltem vele 1 Sony E. W350-re.
Nos állítása szerint,a Sony-nak nem karcos a kijelzője,sőt fóliás,viszont elfelejtette mondani,hogy saját kézze által fóliás.
Olyan jól sikerült a kijelzőt újjá varázsolnia,hogy a karcolások valóban a fólia sérüléseinek látszottak.
A telefon kb 1500-ba volt,szóval nem gond az egész,de ha esetleg valaki összefutna vele üzletelés közben,akkor a fokozott odafigyelés ajánlott vele kapcsolatban. ;)

Moretimer

(#11291) Foglalt név válasza animatrix11 (#11223) üzenetére


Foglalt név
addikt

Szeretnénk végre tisztázni ezt a dolgot, tehát kérlek töltsd fel az ígért képet. Köszönöm! :R

(#11293) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Figyelem!

van egy első hozzászólás. Szépen le van benne írva, hogy ide az írjon, akinek problémája van és az válaszoljon, akivel probléma volt. A külsős vélemények csak átláthatatlanná teszik a topikot. Mivel a számtalan figyelmeztetés és a kiírás, hogy olvassátok el az első hsz-t nem elég eredményes, hiszen a hsz-ek felét törölni kell, ezért innentől kezdve, aki őt személyesen nem érintő témába szól bele, 3 órától induló ban-t kap.

(#11294) Voyage


Voyage
aktív tag

Sziasztok!

Egyenlőre nem írok nevet, akivel kapcsolatban írok, az úgyis tudja.
Kb 1 hónappal ezelőtt lebeszéltük, hogy megvesz tőlem egy Samsung i8910HD telefont, illetve egy 6300-t is.
Aztán úgy alakult, hogy a samsung nem kellett neki, mikor a postázásra került sor...
Lényeg, hogy mondta, küldjem el, megnézi, kifizeti.
DHL-el küldtem a csomagot, posta nehogy bármit tönkretegyen...
Elküldtem, másnap korrekten jelzett, megkapta, működik, jó.
Én közbe eladtam a samsungot, pénzből vettem laptopot, stb..
Közbe ugye vártam a sráctól a pénzt, a 6300-ra, mondom max 2 nap, és meg is kapom.
Le beszéltem vergilx-el itt egy mp3 lejátszót, hogy fizetem.
Közbe fizetést nem kaptam, srác nem utalt, azóta beszéltem vele is párszor telefonon, apjával is, apja ráadásul még rosszabb volt mint a gyerek. A srác egyébként kb 18-20 körül lehet, szóval nem pisis. Azóta megadtam neki vergilx számlaszámát, hogy egyből oda utalja, ne vesszen el azzal is pár nap.
Azóta ígér, most pénteken azt mondta, hogy elutalta, vergilx azóta nem jelzett, hogy megkapta-e. :(
Megmondtam, hogy mivel több, mint 10.000ft, nevét, címét, számlaszámát, telefonszámát tudom, most péntekig nincs pénz, vagy a telefon, akkor bizony haverokkal meglátogatjuk egy szép estén... :(((

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#11295) orkester


orkester
senior tag

Idáig minden érintett értesítve.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#11296) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Sziasztok MR. Razer kollégának kérnék egy feketét. Jegeltette ezt tegnap meg benyögi privátba h bocs de mégse. Eltudtam volna adni de eltettem neki. Kár volt.

(#11297) borsodika válasza Moretimer (#11290) üzenetére


borsodika
őstag

Nem tartom jogosnak a feketét. Én mint mondtam a telefon kb fél éves használt, és fóliás a kijelzője. Azt, hogy az előző tulaj mit csinált vele nem néztem meg, de nem hiszem hogy a kijelzőnek bármi baja is lenne. Mindenki megvolt eddig elégedve velem ill a termékeimmel azért furcsa ez, hogy ilyet írsz. És itt még nem említettem szót a te termékeidről, de szerintem nincs mire járnia a feketének.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#11299) debi10 válasza Terminator17 (#11255) üzenetére


debi10
csendes tag

Helló!
Nem felejtettem el, ne aggódj csak nem akartam állandóan ígérgetni! Jövőhét szerdán a kezedben lesz a gari!
Kerestem itthon de nem találtam, végül felhívtam a boltot ahonnan vettem és ők kiállítanak egyet, miest a kezemben lesz már adom is fel a postára!
Üdv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.