Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) BonFire válasza animatrix11 (#6450) üzenetére


BonFire
veterán

Én a helyedben megkérdeztem volna, hogy "Tessék mondani? Érdeklődni szabad?" - Aztán otthagytam volna a p***ába az ilyeneket.

A kérdésedre: természetesen meg lehet. A minta jó, ha minél nagyobb felbontásban van lefényképezve. Ezután a szekrény színes részeit ki kell jelölni, majd kitölteni vele. Ha vágod a Ps-t, akkor ezt nem kell részleteznem, hogy kell. Viszont figyelni kell a perspektívára, ha nem szemből van lefényképezve a bútor – és erre a sansz megvan –, ritka az olyan szoba, ahol le tudjuk fényképezni szemből.

Ha perspektivikusan kell kitölteni, akkor a Vanishing Point kell hozzá. A filterek között találod felül. Gyakorlatilag négy kattintással a képen kijelölsz egy perspektíva-rácsot, majd a vágólapról Ctrl+V-vel beilleszted a mintát. Akkor tökéletesen pászolni fog.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6452) animatrix11 válasza BonFire (#6451) üzenetére


animatrix11
őstag

csinálok róla nagy képet nem gond, vágom a pst, de azokat a dolgokat amikre eddig szükségem volt, ilyen jellegű dolog még nem kellet, azt sem tudom hogy maradjon szinesen a kép vagy szintelenitsem és után szinezzem ki,Vanishing Point -t még soha nem használtam, egyenlőre valamikor el kéne menni lefényképezni az egész cuccot szmből is szeretném illetve kicsit oldalról is

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6453) BonFire válasza animatrix11 (#6452) üzenetére


BonFire
veterán

A Vanishing Pointot hamarabb megtanulod, mint amíg elmagyaráznám. Tölts le képeket házfalakról, egyebekről, amelyek perspektivikusak. Aztán kipróbálhatod rajta.

Ha nem gond az angol, a YouTube-on rengeteg videót találsz, ha bepötyögöd a Vanishing Point-ot.

A színtelenítés fölösleges, illetve nem javasolt, egyrészt az új textúra úgyis elfedi majd az eredeti színt, viszont mindig maradnak a bútornak olyan részei, amelyeknek meg kell maradniuk eredeti színben. Pl ha van egy krómozott szekrénygomb, és azt színtelenítjük, hülyén néz ki, hiszen akármennyire is "fémszínű" a környezete fényének és színeinek meg kell rajta jelenni, így az sem csupán szürkeárnyalatos.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6454) Wyll


Wyll
őstag

Sztem itt kis félreértés van. Mi az, hogy textúra - bútornál?? :F
Simán arról van szó, hogy meg akarod nézni, milyen lenne más színben, nem?
Ezesetben pedig: a változtatni kívánt részeket kijelölöd, majd Hue/Saturation, opcionálisan Colorize. Ha ezt egy Adjustment Layerre teszed, aminek csinálsz egy maszkot, akkor utólag is úgy módosítod, ahogy akarod.
Nagyjából be lehet lőni a minta színeit így is. (Mert az a minta színminta, nemde?:) )

(Ha tényleg valami textúra téma van, akkor sorry.)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#6455) BonFire válasza Wyll (#6454) üzenetére


BonFire
veterán

Főleg, ha az eredeti törtfehér, márványmintákkal! :DDD

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6456) animatrix11 válasza Wyll (#6454) üzenetére


animatrix11
őstag

tudod dekorfóliás bútor, csak abban a szinben ami ki van állitva nagyon ronda, de lehet calvados szinben is rendelni ami viszont nagyon jó szin és van szinminta amiket le tudok fotózni, meg akarom nézni hogy ugy elég jól nézne ki e a bútor, erre várok ötleteket, mert sokmindent tudok psben de ezt nem, nem tudom amit a kolléga ajánlott az jó e erre igazából a szín a lényeg nem a minta :K

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6457) Oracle


Oracle
senior tag

Hi

Hátha tudtok nekem segíteni, felraktam a cs5 próbaverzióját de nem bírom elindítani azt írja hogy vendégfiókkal nem indíthatom a programot, de nincs is vendégfiókom... :((( (win7 64bit) próbáltam rendszergazdaként futtatni de ugyanaz a helyzet :F

(#6458) ViZion válasza animatrix11 (#6456) üzenetére


ViZion
félisten

Calvados szép, nélunk olasz alma van, az pár árnyalattal tér el.
De cserélünk, folyamatosan a "mezei" fenyőre állunk rá. Egyszerűen túl sötét, ha kicsi a tér válassz inkább juhar vagy vmi más világos színt. A calvados több m2-vel csökkenti a teret...

jah, én meg patternként tölteném ki, ha pl. erezet is van...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6459) ViZion válasza Oracle (#6457) üzenetére


ViZion
félisten

hmmm... az összes felhasználó beállításainál is átállítottad? UAC-d milyen szinten van?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6460) Oracle válasza ViZion (#6459) üzenetére


Oracle
senior tag

uac kikapcsolva, és csak egy felhasználó van a gépemen én mint rendszergazda egyszerűen nem értem :F A cs4 gond nélkül működik.

[ Szerkesztve ]

(#6461) animatrix11 válasza ViZion (#6458) üzenetére


animatrix11
őstag

van több minta is, de az nagyon tetszik, bár a kanapé is elég sötét :U lehet hogy világosabb kéne, de le tudok mindent fotozni, egyszer ha lesz ilyenre időm, lehet ha nem megy pár hét múlva újra megkérdezem :B

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6462) Wyll válasza animatrix11 (#6456) üzenetére


Wyll
őstag

A fotózásnak nem sok értelmét látom, mert mire a monitorod megjeleníti a befotózott színmintát, addig a fényképezőn és a grafikus kártyán is átmegy a kép, és hacsak ezek nincsenek mind bekalibrálva, úgysem pont olyan lesz, mint a valóságban.

Ellenben amit én mondtam, azzal - igaz csak "szemre" pontosan - , de legalább egyszerűen és gyorsan meg lehet nézni, hogy festene egy adott bútor különböző színekben.
Ezeket most csináltam gyorsan példaként:

eredeti

módosítottak:



Erre gondoltál?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#6463) Syl válasza Wyll (#6462) üzenetére


Syl
nagyúr

Ebből akár egy tutorialt is készíthetnél ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6464) BonFire válasza Syl (#6463) üzenetére


BonFire
veterán

Van ilyen tutorial. Igaz, hogy nem bútorra, hanem autóra, de a technika gyakorlatilag ugyanaz.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6465) animatrix11 válasza Wyll (#6462) üzenetére


animatrix11
őstag

pontosan erre gondoltam :K

de addot minták vannak honnan szedjek pont olyat ha nem fotózom le :F vagy ténleg csak szemre oszt jóvan?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6466) Wyll válasza animatrix11 (#6465) üzenetére


Wyll
őstag

"de addot minták vannak honnan szedjek pont olyat ha nem fotózom le"
Mért, ha lefotózod, akkor pont olyan lesz? Nem.
Már a fotózás körülményei (helyszín, világítótestek, fal színe, napszak, stb.) sokat befolyásolnak azon, hogy milyen képet készít a géped. És mondom, még a videokártya+monitor is hozzáteszi ehhez a saját kis átviteli függvényét, színterét, stb.
Tehát a monitoron szinte tuti, hogy nem pont olyan színt fogsz látni, mint a valóságban. Próbáld ki otthon, hogy lefotózol valamit, majd nézd meg gépen. Persze a zöld zöld lesz, a piros meg piros a monitoron is, de valamelyest el fog térni az árnyalata a valóstól (a dinamikáról meg egyebekről ne is beszéljünk).
Az egész színhelyesség meg színmérés téma egy nagyon mély terület, és akkor még az emberi fiziológiai meg pszichikai dolgokról szó sem esett.

Azt lehet esetleg megcsinálni, ha már nagyon fotózni szeretnél, hogy mikor visszamész lefotózni a bútort, tedd rá a mintát is a bútorra vagy mellé amikor lősz, hogy így egy képre kerüljön rá mindkét színinformáció, hogy mire a monitorodra kerülnek legalább egymáshoz képest ne változzanak túl sokat, mert ugyanazok a hatások fogják így érni mindkét színt.
Ha ez megvan, akkor otthon PS-ban nézd meg, hogy milyen színű a minta: blurold össze, hogy kicsit átlagolódjanak a pixelei (vagy lehet az eyedropper átlagoló funkcióját is használni), majd írd írd fel a kapott árnyalat HSB (hue/saturation/brightness) értékeit.
Ezután ugyanezeket az értékeket beállíthatod a Hue/Saturation panelon, amivel végeredményben ráapplikáltad a bútorra a minta árnyalatát.

Ezt el lehet játszani az összes színnel, ami versenyben van, és így össze lehet hasonlítani őket.

De ha már ott fogsz tartani, hogy van fényképed a bútorról és csak a csúszkákat kell tologatni hogy szinte bármilyen színt előcsalogass, úgyis ráérzel az ízére, és nem fogtok ragaszkodni a mintákhoz, hanem kinézitek, hogy valójában milyen szín tetszene nektek, és ha ez megvan, a feladat az ehhez legközelebb álló minta kiválasztása lesz. (Vagy ki tudja, majd ti meglátjátok, hogyan tudtok döntésre jutni a dologban.)

Szóval egy játék az egész, felesleges a túlságos precízkedés.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#6467) animatrix11 válasza Wyll (#6466) üzenetére


animatrix11
őstag

ok thx :R

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6468) ViZion válasza Wyll (#6466) üzenetére


ViZion
félisten

Ehhez annyit tennék hozzá, h anno az átlagos, 72 cm-es TV elég kicsinek tűnt a boltban, de ennyi hely volt, és a réginél nagyobb is, hát megvettük.
Otthon a kis szobában "átszabta" a teret, óriási "lett"...

Tehát egy nagy belmagasságú csarnokban jó a calvados, de nálunk hiba volt az olasz alma, világos falak mellett is sokat vesz el szemre a térből. Ha magas, tágas a szoba, és illik bele, akkor OK, nálunk csere lesz...

"felesleges a túlságos precízkedés."
így igaz, a lakásban egészen másmilyen lesz "érzésre", mint egy ikeában...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6469) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Nem tudja valaki véletlenül, hogy miért nincs PS-ben nincsen autosave?

Googliztam de nem jártam eredménnyel, csak azt látni hogy sokan hiányolják

"The Photoshop users have been complaining about the lack of the autosave feature for several years, but Adobe haven't added that yet."...

Legalább mentene egy árnyékdokumentumot... utóbbi időben fáradt és leterhelt vagyok, többször is előfordult hogy véletlenül bezártam egy képet a sok közül... így elveszett 10-15 perc munkám. Semmi recovery, semmi autosave... áá CTRL-S-t nincs kedvem állandóan nyomkorászni... néha meg belemelegszik az ember a melóba aztán elfelejti. Nekem 10 perc is érték.

[ Szerkesztve ]

(#6470) BonFire válasza Ren Hoek (#6469) üzenetére


BonFire
veterán

Pedig vannak munkák – mondjuk éppen amikor feliratot szerkesztek – amelyeknél minden új sor után nyomok egy Ctrl+S-t, amellett, hogy a programban sűrűn kell nyomkodni az Alt+C-t és az Alt+V-t, de ha már így esik, nyomok utána egy Ctrl+S-t.

Biztos oka van az Adobe-nak, hogy nem rakja bele.

No, majd tán a CS6-ban! :DDD

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6471) Wyll válasza BonFire (#6470) üzenetére


Wyll
őstag

Ctrl+C / Ctrl+V -t akartál írni ha jól sejtem.
Amúgy egyet lehet érteni mindkét oldallal: lehetne autosave (vagy valamilyen okos folyamat-megjegyző funkció), de akinek munka, annak legyen kedve nyomkorászni.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#6472) ViZion válasza Ren Hoek (#6469) üzenetére


ViZion
félisten

Nem-nem az autosave nem jó... mert ha egy normális plakáttal dolgozom, néha kb. 1 perc a mentés az irodai gépen (sok réteg, maszkok, görbék, CMYK... és 2-300 MB).
A ctrl+s legyen rutin, mindíg amikor megnézem egyben, vagy vmi fontosat retusáltam, etc. nyomok egy ctrl+s -t és kész.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6473) Syl válasza Ren Hoek (#6469) üzenetére


Syl
nagyúr

InDesign-ban van autosave én mégis nyomkolászom a ctrl+s -t. Megszokás.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6474) Ren Hoek válasza ViZion (#6472) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Találtam egy CTRL-s nyomogató programot, ami még "szellem mentéseket" is csinál. Csak egyelőre nem működik :D

AKkor írni kell egy makrót az agyamba CTRL-s-re :D

Viszont még mindig azt mondom: lehet felesleges fícsör lenne... de kb egy x-el kikapcsolható és máris nem zavar senkit. Ahogy olvastam googleben, rengetegen kérték már évek óta de Adobe nem figyel rá. InDesign-ben meg tényleg van, ez a vicc.

(#6475) Syl válasza Ren Hoek (#6474) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen, csak InDesign-ban ritkán dolgozik az ember száz megás dokumentumokkal, lévén a képeket csak linkeli a program. Photoshopban meg gyerekjáték egy 5 Mpx fotóból 4-500 megás monstrumot összehozni, aminek az automatikus mentése igencsak megakaszthatja a munkát.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6476) Ren Hoek válasza Syl (#6475) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nemtudom én 150 megás képekkel szoktam dolgozni és ctrl-s egy másodpercet tekeri csak a vinyót. Gondolom a pró grafikusok ennél gyorsabb gépeken dolgoznak. Vagy SSD-s rendszereken. Meg úgyis ctrl-s-t nyomkod az ember, akkor lehetne automatikus is (mondjuk épp eszközváltáskor) Vagy csak a módosítást "patch-eli" rá.

De minimum egy olyat belerakhattak volna (ez a lefájóbb pont, mert ez aztán tényleg nem zavar senkit) hogy bezáráskor ment egy szellemképet .bak fájlt. Legalábbis a legtöbbször akkor fordult elő ez a baleset, amikor már sok órája dolgozok a képeken, alig látok, 20 kép megvan nyitva... és véletlenül bezárom és elveszik 5-10 perc meló.

A pró filmvágóknál mindig van ilyen, és elég sokszor hasznát vettem. Vagy Blender 3D-ben pl, mikor kilépek vissza se kérdez (mondjuk ott meg ez a dürhő parasztság) de legalább ment egy restore file-t mindig.

Ennyit igazán...

[ Szerkesztve ]

(#6477) ViZion válasza Ren Hoek (#6476) üzenetére


ViZion
félisten

Nem-nem... hiszen az egymagoson 2 giga rammal jól ment a PS 7, tehát a konfig marad... Nálam a HDD ezer éves, az a leggyengébb szerintem, illetve itt NASra is dolgozok... hálón... lol
Közben 2 core2-t is vett a cég, de az enyém maradt... :O
Persze itt azt is nézni kell, h sokmagosra w7, stb...

yah, az a temp helyreállítás jó lenne...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6478) Met


Met
nagyúr

Nekem mindig az az első, hogy kikapcsolom az autosave-et és a backup mentéseket :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6479) F34R


F34R
nagyúr

Az új PS 5 használja valaki nálam x000 hibát ír ki pedig a cs4 előtte ment valami hardware eltérés lehet mert nekem csak shader 2.0-m van és SSE processzortámogatás :(

(#6480) ViZion válasza F34R (#6479) üzenetére


ViZion
félisten

Készít kilépéskor a temp mappába egy hibajelentést, az segítene... kopipészt ide :) csak az elejét...
Lehet driver gond is. CS2 fut szépen, CS4 kilép, ATI driverem nem volt frankó a céges gépen...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6481) F34R válasza ViZion (#6480) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem tudom drivert felraktam azóta CS4 van szóval nem tudom neked most már megmondani mi baja volt csak volt 1-2 + szolgáltatás ami jól jött volna

(#6482) Ren Hoek válasza F34R (#6479) üzenetére


Ren Hoek
veterán

El sem jut a beállításokig? Mert ott ki lehetne kapcsolni a GPU gyorsítást... elég komoly van már benne.

Nekem alaplapi HD4200 128 MB rammal van benne, de szenved vele... Minden eléggé laggolt, szóval ki kellett kapcsolni. CS3-nak nem volt ilyen baja. Régi VGA-val szívhatsz.
Notin meg a HD3470 256 mega memóriával, gyönyörűen megy GPU gyorsítással

Szóval ha eljutsz a beállításokig akkor ott érdemes szétnézni.

(#6483) ViZion válasza F34R (#6481) üzenetére


ViZion
félisten

A CS4 teljesen jó szerintem... nem hinném, h kell váltani, persze Te tudod, de engem nem frusztrál, h itt az 5-ös.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6484) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez a camera raw-ot hogyan lehet előhívni a ps-en belűl? :U

(#6485) F34R válasza Ren Hoek (#6482) üzenetére


F34R
nagyúr

Betöltőképrenyőig se jutok el :) ati 9600 128MB

PatchMatch és társai mondjuk jól jöttek volna kényelmi szempontból

[ Szerkesztve ]

(#6486) ViZion válasza ToBeY (#6484) üzenetére


ViZion
félisten

az adobe bridge-ből érheted el: kiválasztod, h ezzel nyissa meg, de símán a Ps is nyitja Open-el.
Ha nem tudja megnyitni, akkor annak a gépnek a raw pluginját telepíteni kell: [link]
Remélem tudtam segíteni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6487) animatrix11 válasza Wyll (#6466) üzenetére


animatrix11
őstag

Tulajdon képpen erről lenne szó:


nem ebben az összeállitásban, de ez a fajta, a honlapon ilyen "nagy" igényes képet talátam róla

és itt a szín amivel ha tetszik lehet hogy megrendelem:

esetleg ez a szín ami világosabb:

Tudtok segíteni hogyan lehet ezzel mintával a bútort befesteni? hue/saturation/brightness-t próbáltam állitgatni de ilyet nem tudtam kihzoni :W

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6488) F34R válasza animatrix11 (#6487) üzenetére


F34R
nagyúr

Mert nem egy színminta a 2 példa teljesen más árnyalat,azért nem sikerül de okosabbak majd megmondják :D

(#6489) ToBeY válasza animatrix11 (#6487) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez a sz@rból várat építeni tipikus esete.Két bélyeg méretű képből csinálj valamit... :U

(#6490) ViZion válasza animatrix11 (#6487) üzenetére


ViZion
félisten

beírod, h calvados bútorlap. nagyban is találni. másrészt másik boltban símán látni ilyet, nem akkora extra. Élőben más, mint képen!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6491) animatrix11 válasza ViZion (#6490) üzenetére


animatrix11
őstag

jó mintát találok de a lényeg a bútor ami ekkorában van fent... igányes oldal mondhatom, de ez van

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6492) Manitou válasza animatrix11 (#6487) üzenetére


Manitou
addikt

Elég gagyi lett, de legalább látszik a 3 szín egymás mellett :D

[ Szerkesztve ]

(#6493) animatrix11 válasza Manitou (#6492) üzenetére


animatrix11
őstag

Hát ténelg nem sok látszik igy :D na majd vbalamikor elnézek és csinálok képet

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6494) Hasek válasza animatrix11 (#6493) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Kb.:

Bár ez sem az igazi. Mindenképp nézd még élőben, ha lehet.

Üdv. H

(#6495) F34R


F34R
nagyúr

időközbe meglett ezt a hibakódot írta ki a CS5 : 0x000001d

(#6496) Tendd


Tendd
tag

Helo!
.psd formátumban van egy saját tervezésű matricám (30x20cm). Ebből kellene valahogy vektort készítenem, hogy bármekkora méretben el lehessen készíteni. Akár 4m² is. Ilyen stílusú matricáról van szó. Milyen program kell hozzá? Hogy induljak el?
Köszi!

(#6497) Gave válasza Tendd (#6496) üzenetére


Gave
addikt

Hat, ha mar a Photoshop topic-ba irtal akkor irok egy PS megoldast. Egyebkent a vektor grafikakhoz Illustrator vagy CorelDraw inkabb ajanlott.

Photoshopban, ha egyszinu az alakzat akkor konnyu dolgod van mert tudsz szintartomanyt kijelolni. A kijelolesbol pedig tudsz konvertalni vektoros alakzatot.

Kijeloles/Szintartomany

A kijelolesbol jobbklikk / Gorbe letrehozas.

[ Szerkesztve ]

(#6498) Tendd válasza Gave (#6497) üzenetére


Tendd
tag

Csak 2 színből áll, úgyhogy ez a megoldás szerintem megfelelő lesz. Köszönöm!

(#6499) Met válasza Tendd (#6498) üzenetére


Met
nagyúr

Ha elég nagy a kép és nincsenek benne kis részletek akkor mentesz egy tiffet, azt placeled Illuba és ott traceled.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6500) ViZion válasza Met (#6499) üzenetére


ViZion
félisten

;)
Erről az jut eszembe, h a Punk odamegy a fagyishoz:
-aggyá' fagyit
- milyent parancsol?
-SOK A DUMA!

Érthető amit írtál, de az érti, aki ismeri... az meg nem kérdezi, vagy de?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.