Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) ViZion válasza scott_free (#6299) üzenetére


ViZion
félisten

Ha van egy nagyobb darabod, akkor könnyebben lehet rekonstruálni a mintát... ez így elég málnás. nem lehetetlen, de rengeteg idő, gyakorlatilag gyorsabb másik ilyen -szakszóval élve- bizbasz mintás hátteret keresni, vagy rajzolni.
(a félköríves rész nem gond: kivágsz egy meglévő részt, elforgatod... hozzáilleszted. a felső rész a mókásabb: nincs elég minta, szerintem ez vmi nagyobb része)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6302) Wyll


Wyll
őstag

Akkor így nem jó, igaz?

Apropó, hiányzó részek kitalálása: lehet, neked már a CS5 fog kelleni :P

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#6303) BonFire válasza Wyll (#6302) üzenetére


BonFire
veterán

Én is azon filóztam, hogy vajon ezzel a feladattal hogyan birkózna meg a CS5 Content-Aware Fillje? ;] Habár ha jobban meggondoljuk, az inkább dolgok eltüntetésére való, mint hiányzó részek pótlására. Az még odébb van.

No, majd a CS6-ban! :D

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6304) gyga


gyga
senior tag

skacok mit lehet tudni a cs5 -ről ? van vmi eget verő változás a 4hez képest?

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#6305) scott_free válasza Wyll (#6302) üzenetére


scott_free
senior tag

de, ez már egész jó lenne! :C
hogyan csináltad?

(végülis az lenne a lényeg, hogy ne látszódjon annyira élesen a hozzátoldott rész határvonala)

[ Szerkesztve ]

(#6306) BonFire válasza gyga (#6304) üzenetére


BonFire
veterán

Vannak új funkciók, én is írtam már róla, de egetrengető újítás nem került bele. Hiszen még a CS4 is csupán jó másfél éves; ennyi idő kevés hatalmas innovációkhoz, na meg ugye gyakorlatilag a CS4 is már jóformán "mindent tud", nehéz igazából kitalálni újdonságot.

Igazából én sokkal jobban örültem volna, ha hagyják a CS4-et jól kiöregedni, közben gyűjtögetik az ötleteket, és csak 3-4 év után rukkolnak elő új verzióval. Ez a pénztárcának is barátságosabb, és talán többen nyúlnának zsebbe érte. Habár az Adobe-nak így sincs panaszra oka, meg hát fogyasztói társadalomban élünk, de a CS3-hoz képest a CS4 is csupán néhány kényelmi funkcióval egészült ki, ami jó ugyan, de annyit nem feltétlenül ér, hogy upgrade-eljen az ember. Pl kényelmi funkció a tabos dokumentum elrendezés, meg a klón és gyógyító ecset előnézeti képe (gyakorlatilag a pont lerakása előtt látjuk már, milyen lesz a végeredmény). Ezek jó dolgok, de nem nélkülözhetetlenek. Cégek ennyiért nem upgrade-elnek. Magánszemélyek meg még úgyse.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6307) gyga válasza BonFire (#6306) üzenetére


gyga
senior tag

jogos. Kösz a rövid értékelést.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#6308) ViZion válasza BonFire (#6306) üzenetére


ViZion
félisten

"...csak 3-4 év után rukkolnak elő új verzióval"
Ne viccelj. Semminél nincs így ma már. Mindenhonnan azt tolják, h itt az új, a régit dobd el, VEGYÉL ÚJAT, mert ez a jó, VEDD MEG.

Telefon, tv, autó, stb... ÚJAT! Pedig a pár éves sem régi vagy rossz... és nincs is szüksége az újításokra sok usernek (nálam az ingyen SMS is felesleges...).

Pár hét és itt a CS6, mert az 5-ből kimaradt a twitter és a share, meg lájkolni sem lehet a fájlokat, érted? CS5 gagyi, csak a cs6 a jó.

Tarkát hányok a szociálnetwörktől. Telepítem az új ubuntut. Ubinál ez annyi, h katt a frissítésre, mókol 1-2 órát (közben minden műkszik, néha bökni kell egy OK-t).
Erre a legnagyobb újítása?
Közösségi lóf... ide is betört ez a megosztom, elérnek, elmondom dolog... ehh.
Ez is új, de ez ingyen, és nem erőltetik az emberre.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6309) BonFire válasza ViZion (#6308) üzenetére


BonFire
veterán

A CS4 bemutatón agyba-főbe hájpolták a "Share My Screen" funkciót, hogy az hű de klafa, meg minden, és azóta sem hallottam, hogy valaki használná is. Gondolom sok usernek van eredeti Photoshopja. :D Ennyit a megosztásról.

Ami meg a közösségi oldalakon megy, nem más, mint szemetelés. Hébe-hóba be-benézek az iwiwre, meg a facebookra, és látom, hogy mindenki megoszt minden marhaságot, de őrajta kívül a kutyát nem érdekli, mi van abban a hírfolyamban megosztva. Nem kommentálják, rá sem bagóznak. Akkor minek?

Van egy telefonom, februárban múlt 4 éves, és eszem ágában sincs újat venni, több okból sem: ad 1) van hová tenni az árát; ad 2) tökéletesen működik, csak már az akksija gyengélkedik kissé; ad 3) szökőévenként egyszer telefonálok, engem sem sűrűn hívnak, így még egy darabig kitart.

Újat majd akkor veszek, ha az akku végképp feldobja a papucsot, és kénytelen leszek, mert új akkut már nem fogok ehhez kapni.

Egyébként sem értem, hogy miért menő mindig a legújabb programverziót lewarezolni, holott az élet egyéb területein sem frissítünk ilyen gyakran. Nekem például nincs full HD lapostévém (egy 51 cm-es CRT van), nincs házimozim, meg egy csomó egyebem, és úgy néz ki, egy darabig még nem is lesz. Hiszen tévét sem igen nézek, csak akkor, ha néha beteg vagyok, és nem bírok itt ülni a gép előtt. De most a parlamenti közvetítést, vagy Kálmán Olgát bámuljam 1080 p-ben? Na neee! :N

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6310) ViZion válasza BonFire (#6309) üzenetére


ViZion
félisten

Share My Screen? WTF? CS4 van itthon, de nem is néztem,nem akarnám megosztani...
lájkolás a menő... az ké'ne :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6311) BonFire válasza ViZion (#6310) üzenetére


BonFire
veterán

Fájl menü-->Share My Screen. Felmászik a netre, be kell jelentkezni az Adobe ID-vel (ha van, ha nincs, regisztrálni kell), aztán máris lehet problémát megoldani más Ps userekkel – persze szigorúan angolul és minimum +6 óra időeltolódással. :D

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6312) pufancska


pufancska
tag

Találkozott már valaki olyan problémával, ha képet nyitok meg Ps-ben akkor mindig, úgy nyitja meg mintha Raw lenne. Ez egy képnél mindegy, de ha Actionst akarok végrehajtani mondjuk több mint egy képen akkor kicsit gond, hogy ott üldögélek mellette. Valami ötlet?

(#6313) BonFire válasza pufancska (#6312) üzenetére


BonFire
veterán

Én még nem találkoztam ezzel, nem véletlenül az Open As... paranccsal próbáltad? Ha nem, akkor bug.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6314) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hali
Hogyan lehetne azt megcsniálni,hogy egy füstbe egy alakot vagy feliratott rakni?Hogy a füst azt rajzolja ki.

(#6315) Syl válasza ToBeY (#6314) üzenetére


Syl
nagyúr

[link]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6316) BonFire válasza ToBeY (#6314) üzenetére


BonFire
veterán

Eléggé összetett dolog, tudni kell hozzá rajzolni, és nem árt egy tábla sem. Az alapfüstöt különböző effektekkel generáljuk, erre van egy csomó tutorial, utána pedig általában a Liquify (cseppfolyósítás) eszközzel szokták kialakítani az alakot. Na, ehhez a részhez kell már a rajztudás.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6317) Horka1 válasza Dluinet (#6288) üzenetére


Horka1
tag

Úgy néz ki, hogy igaziak, a képek.
Egy másik sorozat ugyanerről. De egy kis kételkedés bennem is ott van azért, nem tudom megmondani miért, csak a gyanú.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#6318) Dluinet válasza Horka1 (#6317) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ezek nem ugyanazok amit régebben linkeltél.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6319) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Na nagyon gáz lett? :U [link]

[ Szerkesztve ]

(#6320) ViZion válasza ToBeY (#6319) üzenetére


ViZion
félisten

Tetszik, de túl jó.
Ezt úgy értem, h füsthöz képest túl tiszta a kép, törölnék/elmosnék részleteket, persze szubjektív a dolog, ha nem írtad volna, h füst, akkor nem piszkálnám :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6321) ToBeY válasza ViZion (#6320) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem füst-höz lesz (csak így tudtam elmondani a legjobban hogy kb mit akarok)
Egy üditős doboz-ból jönne ki.Tehát valamilyen folyadékra kell hajaznia inkább.

ui: Bill-en hogy lehet menet közben ecset méretett növelni?

[ Szerkesztve ]

(#6322) Wyll válasza ToBeY (#6321) üzenetére


Wyll
őstag

CS4-ben: bal Alt+jobb katt, és az egeret jobbra-balra mozgatod.
Ugyanígy: bal Alt+bal shift+jobb katt: ecset szélének (hardness) változtatása (mennyire legyen homályos)

CS3-ben nem tudom, voltak-e már ezek, de úgy rémlik, hogy ez a CS4-ben debütált

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#6323) ToBeY válasza Wyll (#6322) üzenetére


ToBeY
nagyúr

CS5 használok :P De majd kipróbálom amit írtál

[ Szerkesztve ]

(#6324) BonFire válasza ToBeY (#6321) üzenetére


BonFire
veterán

Vagy beállítasz egy-egy használaton kívüli billentyűt e célra. Én az ékezetes betűket használom. Ezt bármelyik verzióban be tudod állítani. A CS-től kezdve mindenképpen.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6325) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Létezhet/létezik a PS-hez olyan plugin stb stb, ami Windows Theme fájlokat kezel?

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6326) BonFire válasza Fire/SOUL/CD (#6325) üzenetére


BonFire
veterán

Én még hírét sem hallottam, sőt, azt sem tudom, hogy a Winows téma fájl milyen kiterjesztésű. WTF? :DDD De szvsz nem nyílt forráskódú, akkor meg nemigen van hozzá plugin. De miért is kéne kezelnie a Photohsopnak a téma fájlokat? Azok nem képek. Hozzá tartozik a képernyővédő, rendszerhangok, kiskutyafüle. Szvsz valami szöveges szerkesztőben jobban kezelhetők, mint egy képszerkesztővel.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6327) Fire/SOUL/CD válasza BonFire (#6326) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Sejtettem, csak a franc se tudja már, hogy mibe mit lehet vagy nem lehet megoldani, aztán mivel PS-el amúgy meg dolgozom, gondoltam megkérdem, hátha. (Ha kell valami speckó bedolgozó, akkor szoktam írni az Adobe supportnak, aztán azok megmondják a tutit, de ez esetben ennek sem láttam értelmét, mert én sem fűztem sok reményt a dologhoz)
Manapság már egy mobillal is mindent lehet, csak telefonálni nem lassan... :DDD

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6328) Dluinet válasza Fire/SOUL/CD (#6327) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igaz :))

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6329) Wyll válasza Dluinet (#6328) üzenetére


Wyll
őstag

Engem is mindig ezzel csesztet apu.
Múltkor mondtam neki, ha ő meg vesz magának egy bmw-t, azzal fogom csesztetni, hogy utazni még lehet vele? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#6330) ViZion válasza Fire/SOUL/CD (#6325) üzenetére


ViZion
félisten

Szia!
Keress rá a zune desktop theme-re, telepítsd. Soha nem akarsz másik témát :)
Másrészt gugli, vagy link.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6331) Fire/SOUL/CD válasza ViZion (#6330) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Annak a theme fájlnak semmi köze a Windows "csicsázásához", csak a formátum azonos, nem Windows "díszítéshez" van...Ezért a hagyományos pl. styler progik nem jöhetnek szóba. :N

Azért kösz a HSz-t.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6332) pufancska válasza BonFire (#6313) üzenetére


pufancska
tag

Nem az open as, hanem egyszerűen, csak betolom a képet, már akkor is ezt csinálja. Na jó törlés, majd újra telepítés lesz. de azért köszi.

(#6333) BonFire válasza ViZion (#6330) üzenetére


BonFire
veterán

Egyébként ez a téma fájl kreátor mifenének van? Egy Windows téma – ha jól tévedek – a háttérképből, a rendszerhangokból és az ablakok (Vistában, Win7-ben az ablakkeretek színéből, átlátszóságából), gombok, szövegek beállításaiból áll. Ezeket a paramétereket pedig valamiféle szöveges dokumentum tárolja. Nem feltétlenül szerkeszthető jegyzettömbbel, azonban bármit is állítunk be Windowsban, azt el tudjuk menteni más néven. Tehát lesz saját témánk, amihez nem kell külön szoftver, mert az sem csinál mást, csak egy felületre gyűjti, amihez hozzápiszkálhatunk. Főleg, hogy pénzbe kerül.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6334) Fire/SOUL/CD válasza BonFire (#6333) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A W7 vagy más OS bizonyos fokig engedi, hogy saját/egyéni kinézetet alakíts ki, de ezek a lehetőségek erősen korlátozottak, egy igényesebb/összetettebb megjelenítésre nem alkalmasak. Egy ilyen (régi kép) megjelenéshez, már speckó progik kellenek, na meg némi kreativitás. :K

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6335) BonFire válasza Fire/SOUL/CD (#6334) üzenetére


BonFire
veterán

Ebben igazad van, csak akkor eddig két malomban őröltünk, ez ugyanis már nem tartozik a témafájl kategóriájába, ez már skinezés. Skin készítésére meg tényleg speckó program kell, habár a grafikai elemeket ugyanúgy el lehet készíteni Photoshopban vagy bármely grafikai programban, ami jobban kézre áll, és ebben "csak" programozzuk a dolgokat.

Tehát még egyszer: ez skin, nem téma.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6336) Fire/SOUL/CD válasza BonFire (#6335) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nem őrlünk 2 malomba, mert nem is állítottam, hogy a themes egyenlő lenne a skinezéssel :N Pusztán csak a korábbi HSZ kapcsán "megjegyeztem"...
Nem tudom mennyire vagy otthon ebben a skinezés témában, de ha esetleg valóban szép, profi munkákat néznél meg (vagy esetleg kipróbálnád egyik szoftvert), akkor látogass el ide: Stardock
Igazán szép munkák és szoftverek jellemzik a céget.

Fire.

UI: Ha ismerted, akkor meg sorry...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6337) BonFire válasza Fire/SOUL/CD (#6336) üzenetére


BonFire
veterán

Nem ismerem, de behatóbban nem érdekel a téma. Nekem a Win7 témái gyárilag is tetszenek egyelőre. :D Talán, majd pár év múlva, ha ezeket megunom.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6338) ViZion


ViZion
félisten

Ehh, ha ennyire át akarod hegeszteni, akkor Talisman desktop kell neked. Ez lecseréli az egészet, és Te "programozod" -kis widget-féléket lehet írni bele, meg mindennek minden vacak tulajdonságát hegeszteni. Én is játszottam vele régebben, de nem láttam hosszabb távon az értelmét, mivel az akkori gépemet fogta erősen. Ahogy nézem ma már nem is ingyenes, a kezdetekkor az volt. Egyik hibája volt még, h a mappa ablakokat nem lehetett rendesen lecserélni, de azóta biztosan megoldották.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6339) ViZion válasza Fire/SOUL/CD (#6336) üzenetére


ViZion
félisten

vááá, lejárt az időlimit ezért írok újat.
Nézem a desktopodat... akkor az Ubuntu Linuxot ajánlom: amit nem lehet alapból, arra van egy halom okosság, Compiz, meg ilyesmik. Nálam az nagyon szép, a rugalmas ablakok tetszenek, olyan mintha "élő" lenne a desktop...
Ez durva is [link]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6340) BonFire


BonFire
veterán

Most kérte valaki, hogy oldjam már meg neki ezt a feladatot. Ilyen köröket szeretne csinálni, én meg azt sem tudom, egyáltalán Photoshoppal készült-e, és ha igen, hogy?

Szerintetek megoldható?

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6341) Wyll válasza BonFire (#6340) üzenetére


Wyll
őstag

Látszik a körökön a szegmentáltság, vagyis hogy valójában nem is körök, hanem sokszögek. Ez szerintem arra utal, hogy valami 3D-s programmal lett csinálva, azokra jellemző ez, PS-ra nem hinném.
Persze a kérdés marad, hogy meg lehet-e csinálni PS-ban. (Valahogyan biztos meg lehet, a vékonyabbakat könnyebben, a vastag térhatásúakat nehezebben.)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#6342) BonFire válasza Wyll (#6341) üzenetére


BonFire
veterán

Oké, jövök neked egy Jaffával! :DD Meg sem néztem okával, mert nem tűnt fel a darabosság. De akkor sztornó, mert egy 3D programmal valószínűleg ez könnyedén összedobható, Photoshoppal nemigen fog menni.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6343) ViZion válasza BonFire (#6340) üzenetére


ViZion
félisten

Szerintem vmi 3D progi megoldja (Blender, TrueSpace, v ilyesmi...) Régebben volt vmi progi demóm, abban egy halom "fánk" volt alap objectként, csak a nevét ne kelljen tudnom... :)

PS-el ilyent hegesztettem most, ez csak pár filter, és 3D postcard... de nem befelé nyomtam, hanem kifelé... és a 3D előtt kellett volna... :)
Kék kör, D, új rétegre felette egy render clouds multiply, egy meg screen, ezzel maszatos lesz radial blur után. kivagdostam, Distort-pinch (ezt nem jó irányban csináltam...), postcard 3d, meg további maszatolás...
Nem olyan, de legalább nincs mentségem csak a lustaság... :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6344) BonFire válasza ViZion (#6343) üzenetére


BonFire
veterán

Ez pedig elég jó; persze nem ugyanolyan. De ebből nem lesz tutorial, mert a Ps 3D részét inkább hanyagolom több okból is.

1) Az én alaplapi videokártyám nem támogatja, így mindent memóriából kell megcsinálnia, és így egy évig sem végeznék vele.

2) Nem sokaknak van Extended változat, és a 3D csak abban elérhető.

Maradok a 2D-nél.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6345) rii


rii
nagyúr

hello

kaptunk 4 db TIF file-t.

ADOBE CS3-unk van
az nem hozza be, eszongya':

de ID-be be tudom draganddrop-lni
meg Photoshop Path-ot ráadni
és még PDF-et is exportálni belőle

létezik, hogy sz*ros TIFF nem jön be, mert nem esetleg másik verziójú PS-el készült?

a TIF-ekben sztem semmi layer nem lehet, szöveg biztos nincs, egyszerű termékfotók.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#6348) rii


rii
nagyúr

basszus .... nem tudom be-copy-zni, hogy a a file-ban CS4-es részeltek vannak ... szóval .. vlaszeg CS4be lett mentve, de nálunk a CS4-es PS is ugyanúgy nem tudja megnyitni .... PreWiev-ben meg nem látszik, hogy többoldalas TIFF lenne

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#6349) Met


Met
nagyúr

Place-elni se tudod?

Ha át tudod küldeni akkor el tudom menteni CS3-ba.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6350) Met


Met
nagyúr

CS5-el tapasztalatok? Memória használat, használhatóság stb.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.