Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) grunge


grunge
addikt

ez lett a benchmarkkal:

Statistics
Average FPS: 28.35
Duration: 36.90 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 61%
Video memory usage: 99%

Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Very High
View Distance: 27
Detail Distance: 55

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: NVIDIA GeForce 9600 GT
Video Driver version: 181.22
Audio Adapter: Hangszórók (Creative SB Audigy 2 ZS (WDM))
Intel(R) Core(TM)2 CPU 6600 @ 2.40GHz (amúgy 3GHz-n ketyeg)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3852) afro9 válasza grunge (#3851) üzenetére


afro9
tag

Na ez fasza! Mondjuk én inkább 12xx ben játszom, de high textúrákkal, mert sokkal jobban néz ki. 2. patch-et felraktad? Azzal dob egy olyan 10-12 FPS-t minimum!

Amúgy vágom, hogy nvidia kártya, csak azon csodálkozom, hogy nincs hozzá ATT szerű program. 2D-t alapból mire állítja?

(#3853) grunge válasza afro9 (#3852) üzenetére


grunge
addikt

2D/3D ugyanaz, tehát max orajel:)
semmiféle patch nincs rajta eddig. van már második is hozzá? mi a verziószáma?

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3854) afro9 válasza grunge (#3853) üzenetére


afro9
tag

1.0.2.0. Tényleg megéri.

(#3855) grunge válasza afro9 (#3854) üzenetére


grunge
addikt

okés, kipróbálom. azt olvastam a patch-röl hogy visszavesz a grafikából, azért gyorsul. proba cseresznye. amúgy hatalmas játék sztem! mondjuk az eddigi részek is bejöttek :K

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3856) Maxxter


Maxxter
senior tag

Cobrusz: nincs

Grunge: AtiToolt erősen javasolom ha ilyenen problémázol ;) Különben örülök, hogy tetszik teljesítményre

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3857) grunge válasza Maxxter (#3856) üzenetére


grunge
addikt

biza bejön! a bioshock dx10, max grafon eléggé brutálisan néz ki és szuperul is megy:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3858) afro9


afro9
tag

Na hexusos kaptam megint infót, hogy hogy kéne tuningolni. Lehet nem fogom tudni megállni. :)
Kérdés: feles szorzó hogy működik ennél a lapnál? Mert a srácnak C0-ás steppingúűvel megy 8,5 x 444 = 3,8GHz stabilan.

[ Szerkesztve ]

(#3859) Maxxter válasza afro9 (#3858) üzenetére


Maxxter
senior tag

sehogy

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3860) grunge válasza afro9 (#3858) üzenetére


grunge
addikt

próbát megér..talán ez a 18as bios elvan vmilyen szinten a feles szorzóval. Maxxter kolléga tapasztalataiból kiindulva nem biztos h probléma mentes lesz.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3861) Maxxter válasza grunge (#3860) üzenetére


Maxxter
senior tag

Felesleges próbálkozni. Egyik lap sem kezeli jól a feles szorzót.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3862) grunge válasza Maxxter (#3861) üzenetére


grunge
addikt

látod, ezt nem is tdtam...mondjuj ha belegondol az ember, nincs is ok értelme, ilyen szorzoval nehéz kihozni valami jo 1:1es konfiguráciot...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3863) buherka


buherka
addikt

Szasztok Skacok... :R :R :R

Kicsit eltünedeztem mostanában :B ...meló ezerrel, meg a játék ;] (Lanparty)

Mindenkinek faszányos a lapocskája? Valami új hír?

Vagy inkább olvassak vissza? :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3864) Maxxter válasza buherka (#3863) üzenetére


Maxxter
senior tag

Szia Buhi!

Tényleg nagyon eltűnt, de előfordul mindenkivel.

Új hír, csak annyi, hogy van 18-as bios. 17-es nincs, ne is kérdezd vagy nem találtuk. Kb. ennyi, mindenkinek tökéletesen működik a lapja.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3865) grunge válasza buherka (#3863) üzenetére


grunge
addikt

Hát szeva! Végre valami életjel felöloed is:D

Jaja lap faszányos, mondjuk egnem egyszer beparáztatott rendesen...múlt hét óta meg 9600gt-vel tolom én is:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3866) buherka válasza Maxxter (#3864) üzenetére


buherka
addikt

1.8-as Bios??? Mi a csecs... :U

Valaki már próbálkozott vele?

Én is néztem most az Abit honlapját, de még az 1.6-os figyel ott.
Akkor ez az 1.8-as valami sufni tuning megint szerintem...szóval nem hivatalos :U

(#3865) grunge ...jól gondoltam én, hogy átpártolsz a NV-ra, jól tetted, nem fogod megbánni.
A 9600GT meg egy amúgy is jó kártya. Az első G94-es konstrukció....sok user-nek bevállt :K

Nekem is csinált érdekes dolgot a deszkám :B ...valahogy nem vitte már hiba nélkül az 8X400-at alapfeszen, mintha gyengült volna valami.
De aztán kicsit állítottam a VTT voltage-on és azóta minden okés.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3867) Maxxter válasza buherka (#3866) üzenetére


Maxxter
senior tag

1.8-ast Afro kollega találta. Cserélt E8400-re de neki új steppinges és a 1-6-tal nem ment, csak 1.8-al.

Nekem is bevált a 9600GT, a fatality csak nálam nem rakoncátlankodik??? Lehet én már betörtem, tudja ki az úr a háznál :D

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3868) buherka válasza Maxxter (#3867) üzenetére


buherka
addikt

nekem még a legelső szériás E8200-es van, C0-ás azt megnéztem...

1.8-as Bios-nál is ratyi szöveget ír a post képernyő...ezalatt azt értem hogy 8X400-ra 8X375-öt ír ki?

Nekem sem rakoncátlankodott annyra, csak egy brutál éhes játékkal (Sacred 2) szórakoztam a múltkor és úgy látszik , megtalálta a gyenge pontját a gépnek, mert mindig kivágott.
Hiába stabil az Orthos...ezek a gammák már jobban megterhelik a gépet :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3869) Maxxter válasza buherka (#3868) üzenetére


Maxxter
senior tag

Hogy hülyeséget ír-e ki én abban nem tudok okosat mondani, mert nem próbáltam még. Nincsen elég hideg, hogy rávegyem magam arra, hogy beflasheljem.

Tiszta kocka lettél Buhi, mi van veled??? Pont te reklámoztad, hogy már alig használod az asztalit, csak a laptop. Nem értem, lehet hogy a fiatalság unta meg a játékokat és az "öregek" meg most kapnak rá!? :U

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3870) grunge válasza buherka (#3866) üzenetére


grunge
addikt

nekem meg cseszett elindulni, aztán szétkaptam párszor az egészet, majd minden a régi kerékvágásban ment, pronléma nélkül. valami kontakt hiba lehetett :U

ram bővítést is elszenvedett a kis fatal1ty. jaja áttértem nv-re.ebben az árkategoriában ez a nyerő,nomeg a HD3870, de azt nem sikerült szerezni, akkor mondom jo lesz enkem a 96gt:) gyorsnak gyors az tuti, viszont 26xt-nek szebb volt a képe. faszán megy a GTA IV, szóval el leszek evvel:D egy dolgot hiányolok belöle, az a 2D/3D mód hiánya és a dinaikus venti szabályzás. amúgy elégedett vagyok, árához képest jo vétel :K és a lap is szereti:D

(#3869) Maxxter: télen amugy sem lehet tul sokmindent aktivkodni, akkor vannak űltalában a nagy játszások:) ha kijön a tavasz akkor meg beindul ujra a bringa szezon:)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3871) Maxxter válasza grunge (#3870) üzenetére


Maxxter
senior tag

Grunge még mindig nem próbáltad ki az legújabb AtiTool-t? Egy próbát megér, hidd el nekem.

Lehet velem van a baj, mert nincsen olyan játék ami lekötne... Nekem már benzingőz hiányom van. Főleg hogy ma tudtam meg, hogy a pénteki 6 órás gokart verseny elmarad :O :O

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3872) grunge válasza Maxxter (#3871) üzenetére


grunge
addikt

semmivel sem megy, forumjában is kivesézték már ezt a kérdést. annyit értem el, hogy rivatunerrel belöttem fix-re a fordulatot, igy nem hangos.

mondjuk az uj játékok nagy része eléggé gagyi is sztem. jol néznek ki, de sajna semmi több. a gta4 mondjuk kivétel:) meg egy régi repülö szimulátorral, az il-2 sturmovik 46-tal szoktam neten nyomulni néha.
benzingőz hiány..naja. én iszonyat régen ültem már gokartban :( járgányod hogy áll? készülget szépen?:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3873) afro9


afro9
tag

Saját gokart autótok van? Namifene? :))

buherka: csak én próbáltam ki ezt a 18ast, és ahol olvastam róla ott azt írták, hogy ez majdnem egy az egyben a 16os , csak támogatja az E0-ás steppinget. Elvileg nem MOD bios. És igen, szarul írja ki ez is az FSB ket (gyakorlatilag össze vissza, 400 helyet 3xx -et). De az OP rendszer programjai már jól látják. Meg egyelőre tuningot csak 375FSB ig engedte. :(((

LAN party az jó, de nekem 1 órám nem lenne játszani, LAN partynál meg az a gáz, hogy azt le kell szervezni, és ha már összehordjuk a gépeket, akkor már egy napot eljátszogatnánk, az viszont sok... Basszus már jó rég játszottam így, pedig nagyon poén volt ann AOE2-vel lenyomni egy ilyen 3 egymás ellen +2 gép partit (volt vagy 5-6 óra :D ) Ti mit nyomtatok?

(#3874) buherka válasza Maxxter (#3869) üzenetére


buherka
addikt

Ja-ja...Grungi jól mondja, ez a xar idő is teszi, hogy összejövünk a haverokkal egy j kis Lan csatára.
Ilyenkor nem igazán lehet kinn semmit csinálni. Bringa felejtős :( ...konditerembe még eljárok, mert ott legalább van fűtés :D

Amúgy rám szokott jönni a játszóka...ritkán fog meg olyan játék, ami már le tud huzamosabb ideig kötni. Meg hát ugye a melóhelyen is nem kevés lehetőségem van gépezni :B ...el kell valamivel ütni az időt ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3875) buherka válasza grunge (#3870) üzenetére


buherka
addikt

Mondjuk nekem is volt nem régen egy vinyó halálom :U ...behalt az F1-es Samu HDD-m.
Szerencsére 2 nap alatt cserélték, de hát ez benne van a pakliban sajnos.
De a lap kifogástalanul működik...már másfél éve.

HD3870-ből csak His Ice-Q Turbo-t vennék...na az nekem is tetszik.
GTA4-et akkor kipróbálom, ha lesz magyar verzió...remélem jó káromkodósra fordítják ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3876) buherka válasza afro9 (#3873) üzenetére


buherka
addikt

Hát akkor marad az 1.6-os Bios... :U
Csodát már ezzel a lappal sem fognak művelni. :B
Azt tudom, hogy 400-ra 375-öt ír ki a post...de az OP. rendszer már okésan látja. Nálam működik a feles 0.5-ös szorzó is, mert kipróbáltam. mondjuk még nekem régi procim van régi Bios-al.

igen...nem egyszerű leszervezni egy party-t. Rámegy egy kis telefonszámla, de megéri :K
CS-t és COD4-et szoktunk nyomni...20-25-en össze szokott jönni a banda.
Ha CS van, akkor csak a notit viszem, mert azon is szépen elfut, viszont a COD4-hez már kell az asztali, de az autó ugye elbír mindent :D
500 Ft-ot szoktuk beadni, mert akinél rendezzük a bulit, annak ne legyen bazi nagy vill.számlája....mert hát ugye múltkor is rendeztünk egy 24 órás Non-Stop csatát ;] :DDD

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3877) afro9 válasza buherka (#3876) üzenetére


afro9
tag

20-25? Kinél van ennyi hely? És hogy lehet ennyi gépet összekötni? :)
Igen az idő tényleg szar, lehetne lanozni, de én még dolgozom, meg haverok is részben, ha meg épp nem, akkor edzek.

Tehát neked megy a feles szorzó... hmmm... csak mert írta az egyik srác, hogy neki 8,5-tel sikerült így elérni 4GHz-et.

(#3878) Maxxter válasza grunge (#3872) üzenetére


Maxxter
senior tag

Most kaptam az új hírt mégis lesz gokart verseny :) igaz csak 3 órás, no de mindegy. Kibírom valahogy.

Ha minden jól megy a Ladával és van időnk csinálni, akkor március közepén lesz az első indítás.

Afro: én feles szorzóval ebben a lapban nem tudtam érdemleges tuningot elérni. Lehet próbálkozni, de szerintem felesleges.
Van gokart meg Lada kocsi is és mikor hívnak haverok, hogy van hosszabb gokart verseny (bérgokarttal) akkor arra is megyünk :)

Buhi: COD-ra még lehet én is elmennék ;)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3879) grunge válasza buherka (#3875) üzenetére


grunge
addikt

tyűű pedig az F1-ek nem piskóta darabok. hiába, a technika ördöge sem alszik...naja ice-q. szép darabok, és jóval is drágábbak sajna. jodarabig kihúzom 96gt-vel tuti, majd ha szaré-hugyé' megy a 4870, lehet gondolkodóba esem ismét. kb egy év múlva mint a 26XT esetében:) megvárom kedvenc repszim-em készítőinek uj játékát, aztán veszek valmit ami majd szereti:) amúgy haláli ez a gta4, eszméletlenül ki van dolgozva, gyönyörű. lehet benne tv-t nézni is, rátaláltam a "republican space rangers" nevű szösszenetre. háát, egy hete ezen röhögünk haverokkal, jo durva jútyúbon is fennt van:)

(#3878) Maxxter: 3 óra sem rosz, pláne ha oylan jó időnk is lesz mint ma. mondjuk akkor én előszedem a bringát:) március? kíváncsian várjuk majda fotókat és vidiket :K cimbim egy macsek miatt árkott fogott és tk-ra tört a ladája...elkezdett épiteni egy ujat, azt is szigoruan vfts-stilusban:)

(#3877) afro9: simán össze lehet, csak több hub/switch kell hozzá, nomeg normális elektromos hálózat:) nekünk van itthon falun egy erre alkalmas hely, csak már vagy 4 éve mi sem birjuk összeszedni az embereket...a lanos korszakom fénykorában akár 20-30an is szoktunk lenni. azok voltak ám a jó kis cs, ut, q3, jedi knight2 partyk. ott derült ki valójában kinek miylen stabil a gépe:)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3880) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

na mifene? CS?
na gyertek gamelni:D nethigh vagyok:) kit alázzak meg?D :C ;]

az én lapom nem baszakszik! én parancsolok és atom STABIL ;] hypergyors :))

[ Szerkesztve ]

(#3881) afro9


afro9
tag

:D CS az nekem kimaradt az életemből, meg úgy minden csak multis játék. Haverokkal max 4en játszottunk, de az se rossz.
Jah, most már nekem is nagyon bringázhatnékom van, csak nyissák végre meg az északi összekötőt a rohadékok!

grunge: GTA4 tényleg nagyon haláli, de furcsa, mert pont azért, mert kevésbé arcados és túl reális, alig tudok egy huzamban 1 óránál többet játszani vele.

(#3882) Maxxter válasza grunge (#3879) üzenetére


Maxxter
senior tag

Egy hülye macska miatt TK-ra törni egy kocsit... Sajnálom szegényt, de lesz majd egy szép VFTS kinézetű Ladája, valamikor...

Gokart verseny teremben lesz, kb 15-20 fokban az nem gáz, de ha hidegebb van az sem, mert meleg az overál, meg fel lehet öltözni ha akar az ember. 3 fős egy csapat, nem kell sokat vezetni, az 1 óra nem nagy gáz. 12 óráson is voltunk 6 fős volt a csapat, mindenkinek 2 órát kellett volna menni, de nem bírták kondival ezért 3 órát vezettem :) persze nem egy huzamban :B Aki szeretne jönni nézőnek és Bp-hez közel lakik :) akkor 9-től Materiál Center parkoló -3 szint, G1 kart, 9-től edzés, 10-kor rajt. Engem nehéz lesz megtalálni, fekete sparco tűzálló overál és Mclaren-es fényezésű sisak lesz rajtam.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3884) grunge válasza Cobrusz (#3880) üzenetére


grunge
addikt

biza CS! jo az, bár mostanában nem nagyn megy a warozás, senki sem ér rá egy idöben...beta 0.6os verziótól játszom vele:) neten időnként f*ckerpuller néven tevékenykedem :DDD

(#3881) afro9: nekem nagyon bejön, néha nagyonis elszalad mellette az idö:) tényleg "reálisabb" az elödöknél, a kocsik fizikája meg odaveri az összes eddigi colin játékokat együtvéve:D az egész játék összetettsége, és kidolgozottsága toppon van.

Maxxter: hát igy járt szegény, utólag már nem bánná azt a macskát:) na miylen volt a gokartozás?

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3885) Maxxter válasza grunge (#3884) üzenetére


Maxxter
senior tag

A gokartozás milyen volt? Nem is tudom, hogy és hol kezdjem.... Próbáljuk meg az elejéről...

8 csapatból, 5. helyről indultunk. Én kezdtem a verseny, a rajtnál nyertem 2 helyet, 10 percig 3. helyen voltunk. 1 gokart távolságból követtem a 2.-at, 10 perc után nem bírta a nyomást és hibába kényszerítettem. Az első cserénkkor 2.-ak voltunk kb. 7 sec-cel lemaradva az 1.-től.
A hátrányt Pisti végig tartotta, közeledni nem tudott. Következő cserénél Tigi 10 perc alatt ledolgozta a hátrányt és 4 sec-re növelte, a legjobb köre 32.7 volt ha jól emlékszem. Következő csere én voltam, megfutottam a versenyen a leggyorsabb kört (32.6) 0.3-0.4sec-cel mindenkinél gyorsabb voltam a pályán, cserére volt 11-12sec előnyünk. Végig tartottuk ezt az előnyt. Az utolsó órát kezdtük, sajnos rosszabb gépet kaptam, nem tudtam vele csak 33.2-4 közötti köröket, ezért kellett figyelnem hátra is. Az utolsó körömben, csere előtt, az egyik srácot elengedtem, mert már tolt 2 kör óta és nem akartam feltartani, mert így tisztességes, mikor az egyenes végén, kb 3 méterrel korábban fékezett, számomra érhetetlen miért, mivel nem akartam kilökni, ezért én is nagyobbat fékeztem és megpördültem ez a **** miatt. Buktunk 30sec, oda az 1. hely... Nem voltam kicsit sem ideges...
3. óra 2. cseréje, kicsit faragott a hátrányból, majd az utolsó csere mindent beleadva próbált jó köröket futni az egyik legszarabb géppel. Mivel az utolsó cseréknél már nincsen kék zászló, csak test-test elleni küzdelem, ezért kérték a szervezők, hogy legyen mindenki fair és tiszta előzéseket kértek. A 2. helyen haladtuk, 1. nem lehettünk, 3. messze volt, ezért a célba érés volt lényeg. Szegény Tigi, a szar géppel 33.1-3-as köröket nyomott és még így is volt 3-4 lekörözése, mikor az a **** aki miatt megpördültem, beérte. Azt tudni kell róla, hogy ők 3 vagy 4 kör hátrányban voltak hozzánk képest az 5 helyen. Gyorsabb volt, de kék zászló már nem volt, ezért Tigi nem engedte el, 6 vagy 7 kör csatázás után a srác megunta és az egyik kanyarban kilökte Tigit... Buktunk 20 sec-et, ezért pont beért a 3. csapat minket.
Így lettünk 3.-ak az elsőről 40 perc alatt, mikor előtte egy centit nem hibáztunk...

A másik csapatunk, mert egyből két csapattal indultunk, lett a 2. Ők is szenvedtek, mert 2x lefulladt a gépük az egyik etapban. Ezzel buktak 1 percet. Ha ez nincsen nekik és nekünk az a ****, akkor az 1., 2. helyért harcoltunk volna, lehagyva a 2 profi csapatot.

A pálya a verseny végére sokat javult, ezért a legjobb géppel 32.3 lett a verseny leggyorsabb köre, de akkor is a miénk volt másfél órán keresztül a legjobb.

Sajnos ez technikai sport, sajnos mindig lesznek olyan **** akik azt hiszik magukról, hogy "én vagyok a király hiába vagyok lekörözve", és könnyedén elrontják egy csapat, sőt 2 csapat egész napját. Mindegy, hogy melyik csapatunk, de nyerni akartunk és látva, hogy milyen időket mentünk, az esély megvolt. Legalább rájöttek, hogy van 6 olyan ember, akik ha kell odateszik magukat és tudnak nagyot alkotni. Egyáltalán nem vagyok boldog...

Bocsi, hogy hosszú lett :B

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3886) grunge válasza Maxxter (#3885) üzenetére


grunge
addikt

Gratula a helyezéshez! :C naja versenyzésben ez is benne van ugye..ilyen erös pisták mindig is lesznek, lényeg hogy ti megtettetek mindent! csak igy tovább, és biztos meglesz az az elsö hely is! ;)

Én már nagyon régen ültem gokartan, pláne ilyen versenyzösben. valami kis felbólyázott pályán még németországban. fura volt a gép, minden temposabb, erösebb kanyarnál felemelkedett a belsö iven lévő hátsó:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3887) Maxxter válasza grunge (#3886) üzenetére


Maxxter
senior tag

Ma beszéltük a többiekkel, hogy a többi 6 csapat örülne a 2. és 3. helyezésnek, de mi nem tudunk és nem is fogunk örülni neki sosem.
A 3 dobogós csapatból igazából egy sem örült, mi azért nem, mert nyernünk kellett volna, akik elsők lettek, meg azért nem, mert tudták, hogy nem rajtuk múlott, hanem a technikai hibáinkon és azon, hogy mi kaptuk meg a paraszt gyereket.
Egy jó dolog volt, hogy rájöttünk egy-két fontos dologra amire majd figyelnünk kell a következő versenyeken.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3888) buherka válasza afro9 (#3877) üzenetére


buherka
addikt

Van hogy panel kecóban szoktunk összejönni, de inkább családi ház a jellemző.
Ennyi gépet Switch-el szoktunk összekötni és központi/szerver gép általában a házi gazdáé.
Annyi hogy valamikor asztalt meg széket is kell vinni, de ez is könnyen megoldható.

Nekem 8-as szorzóval is sikerült elérnem a 4Ghz-et 500-as FSB-vel...de persze csak kísérletkép csináltam a tesztet, mert nem hinném, hogy stabil lenne a lap ekkora órajellel...+ a procit sem akarom kinyírni :B
Akkor látom, hogy megy a feles szorzó...mert amikor 7.5-re állítom, akkor 7.5X400-on 3Ghz-et ír ki az Everest meg a CPU-Z is. Ezek a progik meg nem hazudnak...remélem :U

(#3878) Maxxter...Többnyire Vácon szoktuk csinálni a mókát, szóval ha legközelebb lesz akkor ide is beírom és ha van kedve valakinek jönni, az jöhet.
Arra készülni kell, hogy igen hangosak vagyunk...mert az úgy jó ;] ...megy a röhögés rendesen :D

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3889) buherka válasza grunge (#3879) üzenetére


buherka
addikt

Másnaki is döglött meg F1...szóval ahogy mondod, a technika ördöge. :U
Mondjuk azt megnézném, hogy ez a deszka hogy menne Raid0-ban két ilyen vinyóval...biztos nem sokat kéne várni a töltögetésre ;]

9600GT-ből melyiket vetted? Valami speckó hűtés figyel rajta gyárilag?

Nézegettem a GTA4-et én is már a videó portálokon...fincsi :K ...élőben még nem volt szerencsém meglesni.
Azon filóztam, ha kiadák hivatalosan magyarul, akkor valszeg megveszem, mert az előző GTA részeket is csontra kijátszottam :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3890) Maxxter válasza buherka (#3888) üzenetére


Maxxter
senior tag

Meglássuk mi lesz ;)

OFF: Bécsi úti Symbol étteremben nem jártas valaki? :U

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3891) grunge válasza buherka (#3889) üzenetére


grunge
addikt

pontosan iylen a kicsike. rövidebb a NYÁK-ja mint a referencia.

Jo az a gta4, biztosra mondhatom:) az el fog tartani mire ezt leforditják, sokkal komplexxeb mint az elödök. azokat én is mint végig vittem:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3892) afro9


afro9
tag

Srááácok, mi van itt, mindenki dolgozik, vagy tanul?! :DDD

(#3893) grunge válasza afro9 (#3892) üzenetére


grunge
addikt

ejj, nekem itt a kis egyetem. a lap meg faxásan megy no problem:) tervezek hangfal cserét, logitech G51 a kiszemelt préda, és lehet hogy kap mellé a lapba egy asus xonar dx-et is mellé. ha már van rajt pci-e 1x port..:) ezek a jövőbeni tervek

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3894) Maxxter válasza afro9 (#3892) üzenetére


Maxxter
senior tag

Megy a punnyadás. Holt szezon van, nincsen új hír, nincsen új tag, nincsen probléma. Senkinek nincsen semmi híre.
Tanulni kellene, de nincsen hozzá erőm. 28.-án újabb 12 órás, de még arra sincsen kedvem edzeni... Nem lesz ez így jó.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3895) grunge válasza Maxxter (#3894) üzenetére


grunge
addikt

kéne vlami aktivkodás...jöhetene már a tavasz, lehetne bringázni, suli helyett a szabadban lógni, fesztiválok, stb:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3896) Maxxter válasza grunge (#3895) üzenetére


Maxxter
senior tag

Nem ártana, mert borzasztó ez a punnyadás. Egyszer egy héten mindig lenézek G1-be, megyek 8 percet és kb ennyi. A nézők meg szájtátva nézik az időket amiket összehozok. :U

Na jó, tesi is van, 2 óra foci, de annyi mozgás kell is, ha már itthon nem visz rá a lélek, hogy edzek.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3897) grunge válasza Maxxter (#3896) üzenetére


grunge
addikt

nekem a mozgás jelenleg itt pécsen történik. 20-25 perc gyalog a suli. meg néha átszeljük a várost kocsmázás céljából:)
Nézzék is azokat az időket, hisz nem vagy kezdő:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3898) Maxxter válasza grunge (#3897) üzenetére


Maxxter
senior tag

szombaton lementünk haverokkal. Akik ott voltak 34-es köröket mentek, én 1. futamban kezdtem 33.3-mal, de csak bohóckodtam, 2. futam komolyra vettem a témát, 32.58 :) Pedig amatőr vagyok.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3899) afro9


afro9
tag

Végre van egy kis élet. :))
Bringa és fesztivál, tényleg ez kéne. Meg főleg tavasz!
Lap nekem is megy, azóta egy perc időm nem volt próbálgatni itt a szorzókat, mert félek hogy megnyikkan, én meg kb. a gépemből "élek" (infó szakon kb. mindent ezen kell csinálni + munka). Szóval necces így szorgalmi időszakban.

Ahogy így olvasgattam az élménybeszámolókat, rájöttem, hogy ki kéne próbálnom a gokartot. Még sosem ültem egyben sem... kicsit drága nekem.
Bp-en mik a legjobb helyek? Állítólag az Eurocenterben egész jó.
Van vmi olyan hely, ahol olcsó + sokat mehetek, hogy beletanuljak? Barátnőmet is elvinném :)) ;]

(#3900) buherka


buherka
addikt

Amúgy a többi totyik is haldoklik...szóval nem csak itt van pangás.
Rengeteg öreg róka lép le már a PH-ról...mert a "vezetőség" nagyon nem az igazi.
Kicsit nézzetek szét a modker.-ben és meglátjátok, hogy miről beszélek :o

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.