Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) stephenpoe válasza Maxxter (#4000) üzenetére


stephenpoe
tag

...örülök,hogy nem neheztelsz... :R A proci mindegy,hogy használt-e,csak működjön.Vedd azt is számításba,hogy innen nem egyszerű visszaküldeni,ha baj van vele.Mást nem tehetek,csak,hogy megbízok az itélőképességedben.Részletek alatt azt értem,hogy hova kűldjem a pénzt....,meg megbeszéljük az árfolyamot...,meg ilyesmiket....amikor Neked megfele,összekapcsolódhatunk,vagy....nekem mindegy.Nem annyira sürgős,csak nem akarok lemaradni róla.Szoktam haza küldeni apróságokat.Ha valami eszedbe jut mond,én elmondok mindent.amit tenni tudok,aztán meglátjuk,jó-e úgy.....ok?

....olvastam a tuning leírásodat.... :C ....nem gyenge :DD ....
Hali

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4002) Maxxter válasza stephenpoe (#4001) üzenetére


Maxxter
senior tag

Rendben, valahogyan biztos összehozzuk. De a részletek majd privátban beszéljük meg vagy msn-en, gyorsabb is meg az már nem publikus :)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4003) stephenpoe válasza Maxxter (#4002) üzenetére


stephenpoe
tag

ok....szólj,amikor aktuális...MSN:stephenpoe@citromail.hu

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4004) Maxxter válasza stephenpoe (#4003) üzenetére


Maxxter
senior tag

Akár már most aktuális.

Felvettelek ;)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4005) grunge


grunge
addikt

hajrá srácok a bizniszhez:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4006) grunge


grunge
addikt

halihó srácok! mi helyzet? megint jól elültünk. a lap csak megy, megy megy és megy:D a héten ki is pucolom a cuccost

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4007) Maxxter válasza grunge (#4006) üzenetére


Maxxter
senior tag

A helyzet változatlan. A gép csak működik és működik. El sem hiszem, hogy ennyire stabil gépem van. Néha meghülyül a wifi, de ennyi csak a problémám. Szóval minden a legnagyobb rendben. :D

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4008) Cobrusz válasza Maxxter (#4007) üzenetére


Cobrusz
senior tag

nagy pangás van itt

holnap megyek egy gainward gtx 260 oc-ért ;]
eladó a 9800gtxem ha kell vkinek

sajnos a lapot is eladom ahogy elviszik, váltok UD3P-re meg egy Q9650re :(( ;]

nállatok mi a helyzet?

(#4009) stephenpoe válasza Maxxter (#4007) üzenetére


stephenpoe
tag

...mire gondolsz a WIFI meghülyülése alatt...Nekem a routher-t kell olyan hetente ujratelepíteni....ilyesmi a Te gondod is?

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4010) grunge válasza Cobrusz (#4008) üzenetére


grunge
addikt

nocsak, nem komálja már ezeket az ujabb quad-okat? én jól elvagyok evvel a felállással most:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4011) t00kalmi


t00kalmi
csendes tag

Hi Mindenki!

Windows 7 X64-et szeretnék felrakni. Nforce driver-t merre találok?

Please help me!

Üdv: t00kalmi

(#4012) stephenpoe válasza t00kalmi (#4011) üzenetére


stephenpoe
tag

...hali.
Nekem is NV van,a win 7 felismerte-telepítette....az én gépemben az egyik meghajtót nem találja.... :U

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4013) Maxxter válasza stephenpoe (#4009) üzenetére


Maxxter
senior tag

Csak annyi, hogy szakadozik a kapcsolat, míg másik gépen hibátlanul működik. De mindig a windows miatt van, valamit elállít vagy valami cache szerűség megtelik amit nem tudok törölni. Ha újra rakom akkor hibátlanul működik.

Win7 úgy tudom felismeri az Xp-s és Vistás drivereket is.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4014) grunge válasza t00kalmi (#4011) üzenetére


grunge
addikt

honlapon nézz szét. ha nincs kimondottan win7-es akkor jo a vistás is!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4015) stephenpoe válasza Maxxter (#4013) üzenetére


stephenpoe
tag

...igen,a win 7 úgy van,ahogy mondjátok.Nekem egy TRENDNET márkájú routerem van,amikor megbolondul,naponta kell újrarakni.Pedig nem volt túl olcsó.... ;] ...de van,amikor elég a saját hibajavítója is,és megjavítja magát.... :K ....én is valami elálítódásra gondolok,csak kiszűrni nem tudom.... :O

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4016) Maxxter válasza stephenpoe (#4015) üzenetére


Maxxter
senior tag

Ha nekem a router hülyül meg, általában félévente egyszer, kikapcs, reset, bekapcs és tökéletesen működik. Pedig csak egy D-Link wifi router. Nagyon megvagyok elégedve vele.

Javul már a helyzet Főnök? Ha publikus, ha nem akkor majd msn-en. ;)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4017) t00kalmi


t00kalmi
csendes tag

Köszönöm a segítséget Mindenkitől!

Talán a Win7 lesz az eddigi legjobb operációsrendszer. Most a x64 7068-at használom, bár, már felraknám a 7077-et ha lenne a neten x64-es verzió. Valaki esetleg nem tud egy linket?

Üdv!

(#4018) grunge válasza stephenpoe (#4015) üzenetére


grunge
addikt

haverom HP laptopján meg a hangkeltőt kell néha ujratelepíteni:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4019) grunge válasza t00kalmi (#4017) üzenetére


grunge
addikt

hm...microsoft oldalán lehet még kulcsot kérni hozzá, de az iso már nem elérhető...keress rá valami torrent oldalon!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4020) Maxxter


Maxxter
senior tag

Hogy Povcsivcsák Mónikát idézzem: "Boldog Nyuszit mindenkinek!" :)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4021) grunge válasza Maxxter (#4020) üzenetére


grunge
addikt

Csatlakozom, minden kedves fórumtársnak Kellemes Húsvétot!:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4022) stephenpoe


stephenpoe
tag

...mindenkinek sok locsolkodót kívánok... ;]

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4023) afro9


afro9
tag

Kellemes húsvétot így utólag is mindenkinek! De mostanra sikerült rendesen kijózanodnom a sok sonka+rövid kombó után. :D ;]

(#4024) grunge válasza afro9 (#4023) üzenetére


grunge
addikt

huu ne is mondd:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4025) stephenpoe


stephenpoe
tag

Tiszteletem Mester Urak!
Lenne egy kérdésem.
Tudja valaki,hogy a 5VSB/FPIO1 Lighter nevű control led vajon miért világíthat.Tegnap kezdte,de semmiféle problémát nem vette észre.Ez a kis led,a power supply csatlakozó felett vam közvetlenűl.A könyv szerint:"These leds light up when the power supply is connected with power source."
Ez szerintem valami olyasmit jelent,hogy valamilyen erőforrással van baja....szerintetek?Vagy találkozott már valaki hasonlóval?Kicsit aggódom....olvastam olyat,hogy néha,amikor elromlik a táp,viszi az alaplapot is.... :O ....sírnék.....

Előre is köszönöm.
Sziasztok

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4026) Maxxter válasza stephenpoe (#4025) üzenetére


Maxxter
senior tag

Működik a gép? Szerintem igen, az ég adta világon semmi baja nincsen. Az a led azért világít, mert áram alatt van a gép.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4027) grunge válasza stephenpoe (#4025) üzenetére


grunge
addikt

tessék megynugodni:) csak azt jelzi, hogy áram alatt van a cucc. teljesen normális jelenség! a régi már 7 éves Abit lapomon is van ilyen led!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4028) stephenpoe válasza Maxxter (#4026) üzenetére


stephenpoe
tag

Köszönöm... :R :R :R

Én lehet,hogy tévedek,de szerintem idáig nem világított... :P De lehet,hogy csak elmozdult valami vezeték,amitől eddig nem láttam működés közben...pegig áram alatt volt.... :K :K
....mindegy...akkor megnyugodtam.....

Hali :R :R :R

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4029) Maxxter válasza stephenpoe (#4028) üzenetére


Maxxter
senior tag

Ennyi ;) dont worry be happy !!!

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4030) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

mi a helyzet itt mostanság?

eladó egy q6600 ;]
mindenkinek jól megy a lap?
enyém sajna már elment :B

(#4031) grunge válasza Cobrusz (#4030) üzenetére


grunge
addikt

megy minden mint a karikacsapás! kop-kop! nagyon jo váalsztás volt anno ez az abit lap, baromi stabil! január ota meg vistázom, és teljesen jol müködik az is, pár idegesitő hülyeség kimaradt ami az xp-ben zavart. midnen gáma is szuperul megy. szal Alles in Ordnung!:)
hogy tetszik az uj lap?:)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4032) Cobrusz válasza grunge (#4031) üzenetére


Cobrusz
senior tag

az a lényeg
hát igen engem is sokáig szolgált nagyon jó kis lap

hát... ez az új lap hát nagyon szuper :)
abit lapban ment 1.3al 3000mhzen ebbe annyival már 3600mhz
abit lapban ram 1000mhz ig ment cl4be, 1100cl5
itt 1333cl5ig ment ;]

de 1.2 volt alatt viszi majd a q9550 v q9650 4ghz-en, ez most a cél ha elment a q6600 :))

ELADÓ Q6600 VID:1,25 - 40k! ha vkit érdekel

(#4033) grunge válasza Cobrusz (#4032) üzenetére


grunge
addikt

örülök hogy jó az új szerzemény:) na igen sajna nforce650 nem éppen a leg ideálisabb quad alá...gondolom evvel a konfiggal is szépne szalad a cs :DDD

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4034) grunge


grunge
addikt

Sziasztok srácok! mindenki ok? :) akinek megkezdődtt/kezdődi ka vizsgaidöszak, kalappal. itt már cumi van. épphogy kijozanodik az ember az egyetemi napok után:D gép nemsoká kap egy zalman venti szabályzót, mivel az aux-csatikat nem lehet manipulálni...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4035) buherka


buherka
addikt

Sziasztok skacok :R

Nekem is még jól szuperál a lap.
Ha jobban belegondolok, én már több, mint egy éve semmit nem változtattam a konfigomon...csak annyi hogy néha kipucolom belőle a port. :D
Azóta sincs a deszkánkhoz új bios...ez van sajna, de így is nagyon jól működik.

Amúgy bocs, hogy hanyagoltalak benneteket, de megy a meló ezerrel, meg a cégnél is tiltják a közösségi oldalak látogatását :o

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4036) stephenpoe válasza buherka (#4035) üzenetére


stephenpoe
tag

:DD :C

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4037) buherka válasza stephenpoe (#4036) üzenetére


buherka
addikt

Úgy látom, hogy még páran kitartunk a deszkánk mellett :C ...jó is az.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4038) grunge válasza buherka (#4037) üzenetére


grunge
addikt

az egyszer biztos:) ha meg kiöregszik, megy fel a polcra, mint az utolso Abit/Fatal1ty lap a polcra:D ha minden jól megy, jövö héten végre megérkezik a kis zalman ventiszabályzóm! akkor majd lövök pár fotot a masinárol!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4039) stephenpoe válasza buherka (#4037) üzenetére


stephenpoe
tag

...a legújabb szerzemény.... :DD [1
]
2
3...na??? :C

[ Szerkesztve ]

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4040) buherka válasza grunge (#4038) üzenetére


buherka
addikt

Én sem hinném, hogy el fogom adni, mert olyan pénzt már úgy sem kapnék érte amiért megérné megválni tőle.
Nekem is 4 venti szabályzó van a gépemben :B ...ebből 2db. Fan Mate 2 a másik kettő Fan Mate 1 a Zalmantól.

Előlapi szabályzót azért nem veszek, mert irtó nagy kábeldzsungelt tud csinálni a házban, viszont a kis Zalmi szabályzókat jól el lehet dugni.

Milyent rendeltél?....Fan Mate2-est.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4041) buherka válasza stephenpoe (#4039) üzenetére


buherka
addikt

Szép kis hűtés :R ...és biztos jó lesz a deszkához, mert nem olyan széles, így nem koccolja le az északi híd hűtését....mert azzal nekem is meggyűlt a bajom.

Most milyen hűtés van a procin?

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4042) grunge válasza buherka (#4040) üzenetére


grunge
addikt

errea kábelrengetegre kiváncsi leszek, remélem sikerül vaalhogy megoldanom majd a "kis" CM690-ben:) ilyen lészen-e. elég jol fog passzolni a házikóhoz sztem, nomeg pont 6 potira lesz szüksgem:) fan-mate-ket házon belül pakoltad el?

(#4039) stephenpoe: szép nagy batár dög:) evvel fagypont alá kerülnek a dolgok:) :C

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4043) buherka válasza grunge (#4042) üzenetére


buherka
addikt

Ja hogy előlapi paneled lesz, az más...el vagyok varázsolódva. :D

Biztos jó lesz, de jó sok kábelre számítsál ;] ...cimbora is vett egy hasonlót és úgy néz ki a háza belülről, mintha beköltözött volna a Spiderman :D . Mondjuk nem is foglalkozik azzal, hogy eldugdossa a kábeleket.

ja-ja az összes Fan Mate házon belül van...szépen mindegyik be van állítva 1500-as fordulatra, oszt csókolom. Egyedül a 120-as venti ami a plexiben van az forog ezret, de ezt is leszabályoztam.
Nem igazán szoktam állítgatni őket, mivel sok értelmét nem látom.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4044) stephenpoe válasza buherka (#4041) üzenetére


stephenpoe
tag

[link1]...már benn van.. :)) tartja a 37-39 fokot...[link2] :C

[ Szerkesztve ]

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4045) Cobrusz válasza grunge (#4042) üzenetére


Cobrusz
senior tag

nekem ilyenem van ami most lesz neked
nagyon szépen világítanak és nagyon jó :))

(#4046) Cobrusz válasza grunge (#4042) üzenetére


Cobrusz
senior tag

nekem ilyenem van ami most lesz neked
nagyon szépen világítanak és nagyon jó :))

stephenpoe: 37-39 :F az jó sok, nekem 4ghz-en annyi a 4mag :B :P igaz egyik legjobb hűtés csücsül rajta :P

[ Szerkesztve ]

(#4047) Cobrusz válasza grunge (#4042) üzenetére


Cobrusz
senior tag

hoppá 2-er ment el

mivan mostanába az oldallal
tetű lassú

[ Szerkesztve ]

(#4048) grunge válasza buherka (#4043) üzenetére


grunge
addikt

majd kiirtom onnan a pókembert:D csütörtökön jön a cucc, pénteken bele is dobom egy nagytakarítás keretein belül. árpasztázok mindent.

(#4045) Cobrusz: ezek jó hirek. potik felett világit a cumó?:) ha alkalmad adódik csinálj pár képet róla, meg a dzsungelről is h mire számitsak:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4049) Maxxter válasza Cobrusz (#4046) üzenetére


Maxxter
senior tag

Mivel hűtöd?

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4050) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Zalmi 9700nt

-na itt van egy pár kép, bár azóta lett egy két változtatás ;)
-pl: már ssd van nem a rapcsi+ lentre raktam a két írót és fentre elől a ventiket + oldallapon is van már egy 12es ;]
-ja meg ha letekered kék ha meg fel akkor piros

1. [link]
2. [link]
3. [link]
4. [link]
5. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.