Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) Maxxter válasza afro9 (#3899) üzenetére


Maxxter
senior tag

Euro Center elég gagyi... G1 annál jobb. Ritkán tetszik bérgokart pálya, de ez tényleg jó. Ha esetleg elmész, akkor a regisztrációs lap alján, kitől hallottál rólunk kérdésre a válasz:

DEÁK DÁNIEL

Mindenki aki menne oda ezt írja be. Nagyon szépen köszönöm.

Ha kipróbálnád szólj előtte, hátha el tudok menni én is. Mondok majd pár jó tanácsot. ;)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3902) stephenpoe


stephenpoe
tag

Sziasztok.
Tényleg nagy a nyugi.Naponta benézek,de az utóbbi időben nem volt túl aktiv a topic :P
Én is járok gokartozni.Igaz,nincs viszonyítási alap,mert otthon soh'sem voltam... :O
Itt a menő,az elektromos gokart.Otthon?Nem tul gyorsak,35 mérföld a teteje....de azt,eléri 2,5 msp alatt.Igaz,lehetne egy kis nyomaték töblet,mert a kanyarban,amikor csúszni kezd,nagyon lelassúl.Gyors időt,csak csúszkálás nélkül lehet elérni.Az átlag,kezdőknél,1 perc 05.A haladóknál,olyan 48-46.Tavaly télen,mentem egyszer 45,20-at.Sok honapig a tabella élén voltam,mindaddig,amíg nem jött a meleg.Utána megdöntöttek.... :DD
...már régen nem voltam...lassan ideje.A kicsikémet most telepítettem újra,mert megváltozott az internethozzáférés...lekorlátozták egy gépre.A k....csög szerelő meg felrakott valami vendégoldalt,és lekódolta....de már kész.... :C ...azóta,megint minden rendben.

Mindenkinek jó egészséget,és aktív napokat kívánok...sziasztok

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3903) Maxxter válasza stephenpoe (#3902) üzenetére


Maxxter
senior tag

Szia!
Itthon nincsen csak benzines gokart. El sem tudnék képzelni elektromosat. A hang a lényege a motorsportnak.

Viszont kívánok én is minden jót a nagy vízen túlra. ;)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3904) stephenpoe válasza Maxxter (#3903) üzenetére


stephenpoe
tag

....ez igaz....hiányzik is a filing :DD
...köszönöm...

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3905) grunge válasza buherka (#3900) üzenetére


grunge
addikt

modker. :F pontosíts légyszi, kolléga :B

(#3903) Maxxter: na majd ha csak elektromos autok lesznek a jövőben:D az lesz ám a zümmögés:D

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3906) Maxxter válasza grunge (#3905) üzenetére


Maxxter
senior tag

remélem nem élem meg :DDD

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3907) buherka válasza grunge (#3905) üzenetére


buherka
addikt

modker. :U

(#3902) stephenpoe...buli lehet az elektromos gokart :D Én kipróbálnám szívesen.
Fő a környezetvédelem :K
Mondjuk a hangja az valóban ratyi lehet, meg hát ugye a teljesítmény sincs ott a szeren :B
Jó időben mi is el szoktunk nézni a váci pályára...kár hogy le vannak fojtva a gépek :o

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3908) stephenpoe válasza buherka (#3907) üzenetére


stephenpoe
tag

Hali,Mester!

Tényleg buli. :)) [L:http://v-17.com/zones-live-kart-racing.php#]Itt,megnézheted,ha érdekel.
A teljesítménnyel,lehet,hogy vitába szállnék.Csak nézz meg teszteket,a robbanómotor,és a vilanymotorok nyomatékleadásával kapcsolatosan.Persze ezek,amivel megyünk,nagyon le vannak fojtva.De láttam versenyt,ugyanezekkel a gépekkel......meglepó volt.Még az is hozzátartozik a témához,csak hogy kicsit kiálljak a benzinesek mellett :K :DD ,mert hisz nekem is azok a kedvenceim ;] ,a nyomaték ugyan a villanymotor mellett szól,viszont semmi nem közelíti meg a benzines nyomatékleadásának DINAMIKAI görbéjét.....és ez az ami kiemeli a benzinmotorokat a többi közül..... :C :C :C

....hű....leht,hogy most ki leszek zárva? :(( ...vagy ez "témábavág"? ;] [/L]
...majd OTTHON,egyszer,szivesen részt vennék egy futamon,ahhol Ti,mint haladók,megmutattjátok a frankót :C :C :P

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3909) Maxxter válasza stephenpoe (#3908) üzenetére


Maxxter
senior tag

Biztos, hogy ki leszel zárva. Már megyek is szólni, hogy csak OFF-olsz, de akkor már magamat is kizáratom :D

És mikor lesz az az egyszer otthon? Meg mi közel nem haladók vagyunk, én biztos. Annyira amatőr vagyok, hogy még amatőr bajnokságban sem indultam. :O

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3910) buherka válasza stephenpoe (#3908) üzenetére


buherka
addikt

Én nem járok sűrűn gokartozni...már rég voltam. Szóval engem mindenki lenyomna, mint a bélyeget :D

(#3909) Maxxter ...oda kell figyelni, mert hamar rákoppintanak a modik a körmünkre :B

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3911) grunge válasza buherka (#3910) üzenetére


grunge
addikt

legalább él a forum és elvagyunk. uj tag valószinűleg nem lesz már, mivel kipusztult abit. szoval hagyjanak csak minket:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3912) Maxxter válasza buherka (#3910) üzenetére


Maxxter
senior tag

Koppintsanak. És mi lesz? Ha kitiltanak nem halok bele. Mostanság alig használom ph-t, hogy stabil konfigom van. Nem nézegetem milyen új cuccok jönnek, amire érdemes lenne beruházni. Nem nézem aprót sem. Csak ide járok, a társaság miatt.

Szerintem te csak lapítasz a fűben és valójában valami gokart bajnok vagy :U

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3913) stephenpoe


stephenpoe
tag

....közelsem vagyok bajnok...csak szeretem.Az meg,hogy Hazamegyünk,talán egy,vagy két év....szóval nemsokára..... :B
...én is rendszeresen figyelem a topicot,csak nem nagyon tudok hozzászólni,az ilyen magasröptű beszélgetésekhez.Egyszer-egyszer megpróbáltam...nem jött be.... :(((

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3914) stephenpoe válasza buherka (#3910) üzenetére


stephenpoe
tag

...majd teszünk egy próbát....híres vagyok a kompromisszumkészségemről.... :C

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3915) chap-man


chap-man
tag

Hi all
régen jártam erre gondoltam benézek :))
mindenkinek müködik minden ugylátom
lenne egy hülye kérdésem :D
nem lehet valahogyan megoldani h pl éjszaka (letöltés közben) valahogy készenlétbe állítani a gépet?

csak a hang miatt mert elég MTZ-s a gépem piros és a hangja is hasonló ;]

[ Szerkesztve ]

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#3916) chap-man


chap-man
tag

csak aki nem ismernéMTZ
Fatal1ty

[ Szerkesztve ]

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#3917) Maxxter válasza chap-man (#3915) üzenetére


Maxxter
senior tag

Le lehet halkítani, biosban visszaveszel minden 50% ra és szinte venti se fog kelleni. Elbírja passzívban a hűtő. Legalábbis az enyém :)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3918) grunge válasza chap-man (#3915) üzenetére


grunge
addikt

vistán van iylen készenléti cucc, de akkor gondolom nem megy tovább a letöltés:D Maxxter kolléga javaslatát kövesd, ugy tudsz rajta halkitani. nekem pl a CPU hűtő 30%ra van állitva:) csak az oldalo 14esek hangosak valamennyire, de tervezek egy ventiszabályzot beszerezni, akkor csend lesz

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3919) stephenpoe válasza chap-man (#3916) üzenetére


stephenpoe
tag

....hehejjjj tessvérem...asztalos vagy? :C :C :C :DD
....iiiiissssttteeeennn a gépház!!!!! :DD :))

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3920) chap-man válasza stephenpoe (#3919) üzenetére


chap-man
tag

hi all
thx mindenkinek a segítséget lehet meg próbálkozom egy vistával de nem annyira létt szükség

Stephenpoe Édesapámtol csak ragadt rám valami :) meg jol jött egy pár hónap gyakorlat

már változott a rendszer csinálok majd egy pár friss képet

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#3921) chap-man


chap-man
tag

füstpróba

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#3922) Maxxter válasza chap-man (#3921) üzenetére


Maxxter
senior tag

:R:R :C :C
Nagy szép munka! Ez biztosan egyedi, ilyet nem látsz minden sarokban. Csak ha nem a te házadban nézel körbe ;) Nekem nagyon tetszik. :R

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3923) stephenpoe válasza chap-man (#3921) üzenetére


stephenpoe
tag

...szép munka Barátom.Komolyan.Lehet,bár nem szőrszálhasogatás végett,én kicsit talán cicomáznék rajta.(...de mint tudjuk,pont ez a szép ebben az alapanyagban,bármennyit hozzá-s bármennyit el belőle...)...talán kis élmarás,csak gömbölyítés,nútok a látható falon,a későbbi plexinek,kis 360-as papír,utána minimum lenolaj,de ha nagyon fullra akarom,selyemfényű szintetikus lakk,csakhogy jobban kiemelje az erezetet,amit,ahogy látom,gondosan válogattak,szinte gyöcsmenetes..... :DD ....s ha már itt járok,....vétek az ilyet,nem hasonló bútorzaton tárolni,minek ugyancsak nem árt a hasonszőrű kényeztetés...,csak hogy munkám,fényét ne veszítse.....

......elég?Vagy kűggyemméég...? :D

...egyébként az írásod szerint a Papád a mester-úr.Add át elismerésem :R ...biztos jól esik neki,hogy ,mégha hobbi szinten is,nem nézed le,az alkotás örömét... :D
...nekem,sokat jelentene,ha a fiam....
...na mindegy.Jó néha ilyet is látni :R
Mindenkinek,mindenhez,sok szerencsét!

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3924) grunge válasza chap-man (#3921) üzenetére


grunge
addikt

szerintem is szuper, ötletes! :C

(#3923) stephenpoe:ahogy mondod, az alkotás öröme. kell is az!:) gép terén ez nálam abban merült ki, hogy a belsejét feketére festettem. igy beül minden piros-fekete:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3925) stephenpoe válasza grunge (#3924) üzenetére


stephenpoe
tag

....lássuk! :C

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3926) grunge válasza stephenpoe (#3925) üzenetére


grunge
addikt

mondjuk a memória és a vga már uj benne, hétvégén h hazaérek kattintok egyet a mostani felállásrol:) link

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3927) stephenpoe válasza grunge (#3926) üzenetére


stephenpoe
tag

Szép!Én otthon nagy buhermester voltam...,itt valahogy nincs rá....idő?igény?...nem tudom.... :F Sajna akkor még nem volt digitális fényképezőgépem...(sőt...talán semmilyen... :B )pedig szivesen megmutattam volna pl.a hidroforra szerelt szintszabályzót,ami készítétéhez igénybe vettem egy pár alkatrészt a ladámból,a többit meg én csináltam fából....mikor a barátom ránézett,azt hitte,ez az űrkutatási kisérleteim része.... :C úgy röhögött,hogy csurgott a könny a szeméből....
...csinálok én is fotot az enyémről,csak,hogy ti is láthassátok.Mindjárt....

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3928) chap-man válasza stephenpoe (#3923) üzenetére


chap-man
tag

Hát volt vele munka rendesen
amikor megvettem a lapot apám kérdezte h ez miért Fatal1ty?nem jutott semmi az eszembe mondtam azért mert faházba lex benne azóta FAtal1ty :DD
csiszolás és a lakk még terveim között van de amíg nincs kéxen a lézer gravírozás addig rá ér
mondtam apámnak ő mindig leb@sz h miért nincs össez rakva a gép amikor van oldala is minden kábel kilóg :)
ha rajta látja az oldalát akkor fog ugy össze állni ahogy szertném ;]és azóta is lóg a bele :DDD

#3926) grunge szép kis házikó 1-2 piros venti meg neon feldobná ;]

[ Szerkesztve ]

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#3929) stephenpoe válasza chap-man (#3928) üzenetére


stephenpoe
tag

...azon a falon lesz valami gravirozás,ami még nincs fenn?

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3930) buherka válasza grunge (#3911) üzenetére


buherka
addikt

Most az OCZ vette át a Fatal1ty nevet...de hát ugye ők nem gyártanak deszkát. Táp, ram, meg azt hiszem már laptopot is csináltak ezzel a logóval.
Több, mint valószínű, hogy ez volt az utolsó fatális deszka, ami nekünk van... :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3931) buherka válasza Maxxter (#3912) üzenetére


buherka
addikt

Pontosan...már én sem tervezek gépfrissítést jó ideig. Már ezek a 2 magos rendszerek is baromi gyorsak és erősek szerintem. Semmi értelme fejleszteni.
Esetleg VGA-t....majd egyszer. Még most is nagyol el vagyok a 8800GT-vel.
Most a FEAR2-vel szórakozok...minden maxon zökkenésmentesen.

Hát bajnok az nem vagyok :B ...esetleg bringában, mert azt a szakmát azért még erősen űzöm.
Kismocim is dögrováson van sajnos, mert szétment a berántója...azt is kéne venni hozzá :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3932) buherka válasza stephenpoe (#3913) üzenetére


buherka
addikt

Jaj ne legyél már ilyen szerény :D ...azért már te is vágod itt némileg a dolgokat.
Amúgy meg neked is szép stabilra összehoztuk a gépedet, szóval ennél több már neked sem kell.

Emlékszem egyszer kérdezted, hogy előlapra ki akartad vezetni a hangot, az alaplapról...azzal a dologgal mi lett?...Sikerült? :U

(#3914) stephenpoe ...ha majd itthon jársz, akkor összehozhatunk valami találkozót...de ez még a jövő zenéje.
Már sikerült egy-két ilyen PH talit szerveznem...hát vért izzadtam, mire összejött :D

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3933) stephenpoe válasza buherka (#3932) üzenetére


stephenpoe
tag

...az előlapi dolog azóta sem sikerült...(hogy Te mi mindenre emlékszel... :K )A múltkor,mikor csak úgy unalomból a Fatal1ty könyvét böngésztem,ráakadtam egy menüpontra,a hangkértyén.Egy kis x,ami engedélyezi,vagy nem engedélyezi az előlapi kontaktust...volt 9r9m.De mikor kipróbáltam,rájöttem,hogy nem az az.Hisz a USB portok,mennek löl,csak a hang,meg a mikrofon nem.Valamilyen gyártási hibára gyanakszom....de ettől nagyobb baja,soh'se legyen... :DD

Az a Találka érdekelne... :)) Remélem,még akkor is tartjuk majd a kapcsolatot.... :C ...valaha,én is nagy bringás voltam.Utána átvette a cross....,de most csak egy mezei montim van,amit egyedül ritkán hajtok.A fiam meg,inkább az x-box,vagy a gép előtt ül.Van neki testmozgás elég....nem is nagyon hajtom szegényt.Heti 6 nap suli.5 nap Teak-wa-do....meg plusszba még Mi is....van baja elég.... ;]

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3934) Maxxter válasza stephenpoe (#3933) üzenetére


Maxxter
senior tag

Ne kíméld a gyereket, fiatal fejlődő szervezet, bírja a strapát. Egy kis extra mozgás nem árt.

Amíg lesz ez a fórum addig tartjuk a kapcsolatot szerintem. Ha nem is lesz már ilyen lapunk akkor is.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3935) chap-man válasza stephenpoe (#3929) üzenetére


chap-man
tag

Hi
azon a falon is lex de a ventirácsok is olyanok lexnek

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#3936) chap-man válasza buherka (#3932) üzenetére


chap-man
tag

én is zsívtam rendesen a hang kiveztéssel nem mindegyikkel müködöt de sikerült szerznem egyett a tejesembertöl egy hp házbol kivágtam és mai napig is azzal megy
egy havernak is ilyen lapja van a házban amivan alapra kivezetés azzal nem mükődik sőt ha rá van dugva akkor a hátsó hol megy holnem
szerintem lehet driver hiba is nem :F

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#3937) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

na kitakarítottam a gépem:)
itt egy pár képecske:)
[link]
[link]
3dmar06: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3938) stephenpoe válasza Maxxter (#3934) üzenetére


stephenpoe
tag

ok vettem! :C

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3939) stephenpoe válasza chap-man (#3935) üzenetére


stephenpoe
tag

...ha kész,jöhet a kép... :K

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3940) stephenpoe


stephenpoe
tag

...és itt van az én kicsikém is:][link]

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3941) stephenpoe


stephenpoe
tag

namégegszer... :) ezaz?

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3942) stephenpoe


stephenpoe
tag

...ja azaz! :C
Hali,mindenkinek!

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3943) grunge válasza buherka (#3930) üzenetére


grunge
addikt

biza, deszka nem mostanában lesz evvel a címmel, az tuti. mondjuk XFX kiadott valami GeF9400-at Fatal1ty márkanévvel, ez eléggé poén sztem:)

(#3928) chap-man: naja, csak nem volt sehol 14-es pirosban:) majd ha találok, meglesz az is ;]

(#3941) stephenpoe: jól néz ki, és az ahatalmas monitor is impozáns mellette:D

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3944) Maxxter


Maxxter
senior tag

Ha már mindenki így mutogatja gépét akkor én hagy én is. Most még egész összeszedett állapotban van:
kép
kép1

volt ilyen állapotban is:
[link]

minőségért bocsi, telefonnal készült

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3945) Maxxter válasza Maxxter (#3944) üzenetére


Maxxter
senior tag

Ügyes voltam, 1 képet 2x raktam fel :D

akkor újra:
[link]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3946) stephenpoe válasza Maxxter (#3945) üzenetére


stephenpoe
tag

...van hűtés... ;] Én rendszeresen javítok[így gépet... :P ]
Meg [így GPS-t... :P

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3947) stephenpoe válasza grunge (#3943) üzenetére


stephenpoe
tag

Az XFX-től én is láttam ilyesmit,csak más számozással...De nekem nagyon tetszett....még gondolkodóba is estem,mert valami 8öö körül volt az órajele...csak ddr2-meg nagyon drága...
A monitor meg nem hiszem,hogy olyan nagy szám.Olcsón vettem,de már lassan kell egy normális,mert a fiam nagyon vadászik rá....
...de már kinéztem egy normális LCD-tv-t,ha az megvan utána jön egy normális monitor.Akkor Bence is örülni fog... :DD

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3948) stephenpoe válasza grunge (#3943) üzenetére


stephenpoe
tag

Itt van.
A neve:9600 GSO

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3949) grunge válasza stephenpoe (#3948) üzenetére


grunge
addikt

hmm ddr2 miatt erősen felejtős...hiába a nagy memó méret, inkább legyen kevesebb, de gyorsabb. legalább (g)ddr3

(#3944) Maxxter: tied is csinos:)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3950) Maxxter válasza grunge (#3949) üzenetére


Maxxter
senior tag

Most tényleg csinos, lógnak belőle a kábelek mindenhonnan. De így hagyom, mert ha szépen elrendezek mindent, tutti hogy elromlik valami :)

De azért köszi, Stephenpoe-nak is köszi

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.