Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) grunge válasza Maxxter (#4100) üzenetére


grunge
addikt

vége?! nekem most indul be a szopás. vizsga vizsgát és szigorlatot követ...utána meg sör sört. :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4102) chap-man válasza Maxxter (#4100) üzenetére


chap-man
tag

thx srácok a segítséget ugy nézki h egy saphire 4830 vagy egy gigabyte 9600gt közül valamelyik szerintem mind a 2 elég jó lex :R

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#4103) grunge válasza chap-man (#4102) üzenetére


grunge
addikt

gigából passziv lészen? akkor egyből tehetsz rá egy 12es ventit is:) 4830 meg 30-40%+ százalékkal is gyorsabb helyenként mostani driverekkel. mindegyikkel jól jársz ha jó áron be tudod őket szerezni. (itt-ott van 20-22k ért uj 4830)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4104) Maxxter válasza grunge (#4101) üzenetére


Maxxter
senior tag

Nálunk 1 héttel előbb kezdődött a félév, mint a többi suliban. Voltam olyan bátor, hogy az összes vizsgámat megcsináltam 2 hét alatt. Gyorsan túl vagyok rajta, míg a többiek még szenvednek egy sort :D Nekem meg már Háwáj van :D :D

Anyának hála egész nap a kertészkedtem a napom, a meleg megvolt, csak a vízpart hiányzott :D

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4105) grunge válasza Maxxter (#4104) üzenetére


grunge
addikt

az se rossz melo:)

na igen. mi itt január végén kezdtünk. mult héttől van vizsgaidöszak. 11 vizsga+ 1 szigorlat a köv 3 hétre. hajrá régi hosszú kódos rendszer:) gépről minden játékot leszedtem, joy-t is elpakoltam. meg sok mák kell majd ide:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4106) chap-man válasza grunge (#4103) üzenetére


chap-man
tag

nem passzív verzsön de am van itt a hibás 7900gtn egy vf900cu ha minden kötél szakad

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#4107) grunge válasza chap-man (#4106) üzenetére


grunge
addikt

akkor mindegy melyiket veszed, hűtéssel nem lesz gondod :K

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4108) grunge


grunge
addikt

nocsak :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4109) buherka válasza grunge (#4096) üzenetére


buherka
addikt

Na itt vagyok...

Teljesen kész vagyok :W

Voltam a notiért...mondtam a srácnak, ha nem haragszik, mielőtt átvetném szeretném kipróbálni. Elindítottam egy Orthost rajta, laza 1-es proval és 10 másodpercen belül 80 fokos volt a gép és lekapcsolt. :o
Szóval egyszerűen nem csináltak vele semmit hónapokon keresztül.
Írtam egy szép panaszt ott helyben és jóváírást kértem. Mondtam, hogy ezek után nem tartok igényt erre a jószágra, ha nem képesek megcsinálni.
Szerintem jogos a követelésem :((

Még szerencse, hogy az asztali gépem nem xaraxik :B ...ennék valahogy soha nem volt még baja (kopp-kopp)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4110) buherka válasza stephenpoe (#4097) üzenetére


buherka
addikt

nem ugyan az a két kártya...
A 8800GT (G92) és a 8800GTS (G80) teljesen más alapokra épült.
A 8800GT kb. 30%-al erősebb a régi GTS-nél.
hhoz képest, hogy nekem már másfél éve megvan eza kártyám, egy rossz szavam sem lehet rá. ai napig mindent fullban visz. Igaz csak 1280X1024-et támogat a monitorom, de nekem ez is tökéletes. Így legalább mindent maxra tudok rakni.

Egy kis + fesztől semmi baja nem lesz a procidnak, főleg ha már ekkora bazi nagy hűtésed van ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4111) buherka válasza chap-man (#4102) üzenetére


buherka
addikt

Haver vett egy Sapphire 483-at...ezt. Nagyon meg van elégedve vele. Azt mondja, hogy nem is állandóan megy rajta a venti, csak néha kapcsol be, amikor 3D-ben használod.
Azért ez jópofa dolog ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4112) buherka válasza grunge (#4108) üzenetére


buherka
addikt

Tesó...ez már nem volt egyszer linkelve...valahonnan rémlik nekem egy 1.8-as kamu bios :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4113) Maxxter válasza buherka (#4112) üzenetére


Maxxter
senior tag

Nem kamu bios, csak támogatja az újabb Quadokat is. ;)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4114) grunge válasza buherka (#4112) üzenetére


grunge
addikt

Ahogy Maxxter mondja! nézd a dátumot, az azt hiszem régebbi volt, meg másik oldal is. ezek abit-os arcok. a hivatalos honlapra mondjuk nem került fel, ott letojják az alaplap supportot. az a régi 18as bétás volt. elvileg evvel normálisan megy az E0 stepping. (érdemes ezt a külföldi forumot nézegetni amugy)

ez a noti ügye meg hihetetlen...miféle bolt ez ha nem vagyok indiszkrét? még jó hogy bevett szokásod a cuccok helybeni inspekciója:) és mit léptek? fognak? :U

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4115) chap-man válasza buherka (#4111) üzenetére


chap-man
tag

Hi all
én is ezt a Sapphiret néztem szerintem elég lenne nekem játékra 1280*1024 toltam a 7900GTvel is
azt nem tom erre mivel lenne jobb a vf900 cu a gyárinál de szerintem nem lényeg ;]

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#4116) stephenpoe válasza buherka (#4110) üzenetére


stephenpoe
tag

Köszönöm.Akkor 1.35 v.Meg fogom próbálni.
...a magyarázatot kis köszi.Utána fogok olvasni,hogy 'képbe'legyek :B

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4117) stephenpoe válasza grunge (#4114) üzenetére


stephenpoe
tag

...kipróbálta valaki?Van értelme válltani rá?És az utsó...:az én kis 4500 asomnál is van értelme? :F

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4118) grunge válasza stephenpoe (#4117) üzenetére


grunge
addikt

csak legujabb E8*00-as E0 steppinges prociknál lenne értelme váltani. (beleértve quadokat is, elvileg) én tuti nem teszem fel, tökéletesen működik így minden ahogy van. NB-t is nyugodtan hajthatod 1.35-ön. VTT-t meg 1.28-ra állítottam ha jol emlékszem, nálam így atom stabil :)

(#4115) chap-man: sztem nem fogod megbánni. abban a felbontásban nyugodtan mehetnek majd a szűrők is meglátod:) ennek nagyon dícsérik a gyári hűtőjét (több gyártó is használja nv karikon is).

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4119) buherka válasza Maxxter (#4113) üzenetére


buherka
addikt

Az más, akkor nem szóltam. :B

De gondolom ez sem javítja ki a post képernyőn lévő bugot...tehát marad az 1.6-os.
A tuningba, már úgy is belefáradtam :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4120) grunge válasza buherka (#4119) üzenetére


grunge
addikt

nem is kell piszkálni azt, ami jól működik:) az a post képernyő meg oylan marad az idők végezetéig a pár pixelhibával:D

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4121) buherka válasza grunge (#4114) üzenetére


buherka
addikt

Most néztem meg a procimat az Everest-el és nekem C0-ás stepping-et ír az E8200-re.
Tehát ez a bios nem nekem készült...Quad-ot meg úgy sem tervezek venni. Még jó ideig el szeretnék lenni ezzel a 8-assal.

Amúgy meg a notit a Senorg-nál vettem. De ez teljesen lényegtelen, mert úgy sem oda viszed vissza, hanem a lenovo szervizbe. Csak hát ugye egy nagy kötsögök ezek...mert mást nem tudok erre mondani.
A srác aki bevette a notimat javításra, azt sem tudta, hogy mi az Everest vagy Orthos. RealTemp-ről meg még hírből sem hallot.
Azért volt egy "értelmes" mondata a srácnak, amivel nálam aláírta a szegénységi bizonyítványát:
-Most nem mindegy, hogy mennyire melegszik és milyen hangos a venti, az a lényeg hogy működjön.... :o :W

Csak kár, hogy előtte is kikapcsolt a noti 80 foknál...végül is működik...egy ideig :D

(#4120) grunge...akkor nem piszkálom :D
mod...én nem látom a pixelhibát, mert kikapcsoltam a teljes képernyős funkciót :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4122) buherka válasza chap-man (#4115) üzenetére


buherka
addikt

Ahogy érzed.. Teljesen jó azon a kártyán a gyári hűtés is...mondjuk ritka az ilyen, de előfordul ez is.
A VF900-ban talán az a jobb, hogy manuálisan tudod állítani a fordulatot, meg hőcsöves.

(#4116) stephenpoe...ahogy grunge mondja a VTT voltage, amin kell egy picit állítani. Nekem is ezen kellet kicsit emelnem, mert kissé instabil volt a rendszerem 1600-as FSB-vel ;]
Most is ennyin használom :D

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4123) grunge válasza buherka (#4121) üzenetére


grunge
addikt

ezt mondta? atyaég... :C :R még jó hogy ámítógépes szakember az illető:) lenvovo hátteréről ezt nem gondoltam volna. semmi sem lehet tökéletes biztosan...azért marhára kiváncsi lennék rá hogy ennyi ideig mi a frászt csináltak vele (?) 80 fok... akkor is ilyen bölcs lenne, ha vele fordulna ez elő? talán befogná ilyesminek a cumót? :) viccet félre téve, szomorú hogy azért gyakran adódnak szervízzel gondok, és pár hasonszőrös 'szakember' pénzt is szerez ebből. cimbim bevitte egy helyre a lapját bios update-re (AMD). uj procit vett ,régit meg már elpostázta, és ö az egyedüli amd-s itt a fronton:) a szakszervizben meg elcseszték neki a lapot ugy ahogy van, majd jött a hegyi beszéd, hogy biztos gyári hibás volt...

végülis a pixelhibákat én sem látom, mire bekapcsolom a monitort se hire, se hamva:) amúgy ujabb procikból C0-sak mennek ebben malac módjára. azokból még a quad-okat is elhajtja 16os biossal. ha majd nagyon olcsoért lesz olyan, megjutalamzom a lapot egyel. sokáig meg szeretném tartani ezt a kis fatal1ty-t:)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4124) grunge


grunge
addikt

Apropó buher! kérdeznék valamit! a logi x-530-asoddal el lehet követni ezt a dolgot? megköszönném, ha utána néznél! tervezek uj hangtechnikát venni, és fontos szempont lenne a TFT tetejére applikálható center.

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4125) buherka válasza grunge (#4123) üzenetére


buherka
addikt

Az a baj, hogy sok alvállalkozó bevállal a nagy multiknak szervizelést és jól lejáratja ezzel a nevet.
Mondjuk én nem azt mondom, hogy rossz a lenovo, de hát ugye ami el akar romlani az el is fog.

Amúgy nekem is jött a telefonban, a szervizes srác, hogy biztos azért melegszik a gép, mert XP van rajta...mivel ezekre már Vista az ajánlott.
Már olyan hülyeségekkel próbálnak érvelni, hogy totál lúzernek nézem őket. Csak tudnám, hogy ilyen pancserek mondjuk miért nem egy benzinkút töltőállomásán dolgoznak, mint kútkezelő, mert ahhoz legalább nem kell akkora nagy ész. :o

Én mondjuk most néztem meg először, hogy milyen steppinges a procin. Ez a része hidegen hagyott eddig. mondjuk a CPU-Z is C0-t ír ki, tehát akkor biztos az is.
Érdekes, hogy alapon 1.225 voltot ad neki a Fatal1ty. modjuk lehet, hogy azért mert az én procim a legelső szériás E8-as. Én már akkor megvettem/cseréltem :B , mikor kezdtek bejönni hozzánk az első szállítmányok.
Még a doboza is is sima C2D volt, csak egy kis zöld matrica volt rajta, hogy ez bizony már 45nm-es és nem 65-ős.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4126) buherka válasza grunge (#4124) üzenetére


buherka
addikt

A kérdésedre a válasz...csak neked :R :
kép1 kép2
Szerintem egyértelmű :D

Ja...még valami.
Egy 4 centi hosszú és fél centi széles dupla oldalú tükörragasztóval rögzítettem a cuccost.
Szóval semmi ördögösség nincs benne.
Amúgy nagyon szépen néz ki ez a kis hangfalszett és gyönyörűen is szól.
Csak nekem annyi a gáz vele, ha letekerem negyed hangerő alá este, akkor szól belőle a rövidhullámú AM rádió, vagy URH rádió. Van hogy ruszki rádió jön be, van hogy a váci tűzoltók forgalmazását hallom :o ...ez van.
De persze ez is csak a régi szériásokkal van így, mert már vagy 4-5 éve tuti, hogy megvan.
Valami tekercselési hiba okozhatja ezt a dolgot, szerintem :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4127) grunge válasza buherka (#4126) üzenetére


grunge
addikt

Köszönöm szépen Kolléga! :R valóban egyértelmű:) nézegettem x-530/540 G51 szetteket. első kettő közül az 530as jön be jobban, G51nek meg iszonyat mód felment az ára. jaja emlékszem, erről a rádiós dologról beszéltünk már régebben. tükörragasztó meg nagyon jó ötlet:) nyár körül lesz a vétel esedékes, elkezdtem a kutató munkát..

szivesen bevállalnék én is egy E8-ast márcsak a kisebb fogyasztása miatt is. nézegettem a minap az árlistákat és csak kamilláztam. majdhogynem arany áron adják őket :U

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4128) buherka válasza grunge (#4127) üzenetére


buherka
addikt

Bizony felmentek az árak, a hardver piacon, de eszméletlenül. :U
Kapálóznak is a számtech boltok, de rendedesen...mert kevés a vevő, nincs bevétel. Nem nagyon fejlesztenek az emberek manapság, szóval nagyon pang a piac.
Az Ipon is elkezdte már a konyhai gépek árusítását...nemsoká péksütit, meg zacsis tejet, talán majd budipapírt is lehet náluk kapni... :o , csak idő kérdése.

Szerintem meg teljesen jó neked az a 6600-os amid van, a 9600GT-hez teljesen jó. Kihozza belőle a maxot. Én is csak azért szereztem be az 8-ast, mert ugye beszopattak a 6700-es jószággal.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4129) stephenpoe válasza grunge (#4118) üzenetére


stephenpoe
tag

Köszönöm,adatokat lejegyeztem... :D

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4130) stephenpoe válasza buherka (#4122) üzenetére


stephenpoe
tag

...ki fogom próbálni,de lehet,hogy várok vele,az új prociig... :K

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4131) buherka válasza stephenpoe (#4130) üzenetére


buherka
addikt

Ok-ok...E8400-es tökéletes ebbe a deszkába :K

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4132) grunge válasza buherka (#4128) üzenetére


grunge
addikt

bizony jo ez a procc. több tesztben is láttam, hogy 3GHz-es core2 az összes létező vga-t kihajtja. egy darabig igy is lesz ez még sztem:)
péksüti, naja:) kiváncsi leszek az árak mit mutatnak majd augusztus-szeptember felé...l

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4133) Maxxter válasza buherka (#4128) üzenetére


Maxxter
senior tag

Mi volt a 6700-tel?

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4134) Maxxter


Maxxter
senior tag

Ezt a gyönyörűséget vettem a héten:
DFI

Öreg meg minden, tudom jól, de ritkaság és ennyi pénzért nem tudtam ott hagyni. :W :D

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4135) buherka válasza grunge (#4132) üzenetére


buherka
addikt

Az jó kérdés, hogy milyenek lesznek az árak 3-4 hónap múlva. :U
Hál isten fejleszteni egyenlőre nem akarok :B ...annyira nem érint a dolog :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4136) buherka válasza Maxxter (#4133) üzenetére


buherka
addikt

Ez volt a 6700-es jószággal. Amikor elcseréltem az E4400-est, akkor nem néztem meg eléggé...hülye fejemmel. :W Szépen le volt zúzva, az alja :U
Semmivel nem ment jobban, mint az E4400-em...sőt szerintem emiatt a sérülés miatt instabil is volt. Alig tudtam húzni.
Szerencsére annyiért számolták be az E8200-es prociba a E6700-et, amennyibe nekem volt...semmit sem buktam rajta.
Azóta megfogagtam, hogy prociból csak újat és DOBOZOST!!! :D

(#4134) Maxxter...ezt a lapot ismerem :K , annak idején TTS Jani árulta 9900.- pénzért ezt a deszkát, minden tartozékával. Aztán lehet, hogy van még nála.
Cimboráméknak vettem 2 szettet, de nem a lap miatt, hanem az előlapi panel, meg a Lanparty tatyó miatt. Csak emiatt a kettő miatt már simán megéri a 10K-t.
Nekem is ilyen tatyóm van...még a DFI Lanparty NF2 Ultra-hoz kaptam :)

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4137) Maxxter válasza buherka (#4136) üzenetére


Maxxter
senior tag

Én Killerhun-tól vettem. Anno németből hozta, mert itthon még nem volt. 5.000Ft-ért vettem át tőle, főleg a kiegészítők miatt, de lehet az is, hogy szépen lassan összerakok majd valami netezős gépet belőle. Mikor mit találok majd olcsón. :U Újra van DFI-m :DD

Az E6700 elég rossz bőrben lehetett. Nem is értem, hogyan lehetett így összeverni a kondikat... Én ezért nézem meg mindig, ha használtat vettem. :P

[ Szerkesztve ]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4138) Maxxter válasza Maxxter (#4137) üzenetére


Maxxter
senior tag

killahdrums akart lenni az eladó :D

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4139) grunge válasza buherka (#4135) üzenetére


grunge
addikt

annyira én sem akarok ujitani, leszámítva a hangfalakat:) leginkább a G51 árára leszek kíváncsi. mondjuk ha tréfa nélkül sikerülne hozzájutni, akkor mindegy:) másodi kszámú versenyző pedig a HD4770 vga. nyár végén ha mejd lesznek nem referencia kivitelek, lehet adok neki egy esélyt ;]

Maxxter: szép kis lapocsaka! :C egy ilyenre szivesen lecserélném akár a netezős tualatin konfigom:)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4140) chap-man válasza buherka (#4136) üzenetére


chap-man
tag

hát télleg jól össze b@szták a kondit
egyszer régen még s462-es 2.2-es procival akartak át verni boltban meg volt égetve rendesen füstös volt és azt mondták h a paszta van szétkenődve rajta :N
a DFI régi nagy álmom volt de jött a fatal1ty ;]

[ Szerkesztve ]

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#4141) Maxxter válasza chap-man (#4140) üzenetére


Maxxter
senior tag

A DFI más világ ;)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4142) stephenpoe


stephenpoe
tag

q

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4143) stephenpoe


stephenpoe
tag

Sziasztok.Nektek is van változás,vagy csak én nyomtam el valamit....alig tudtam belépni....Az a Q is azért van....meg most látom,az animáció sem megy....MIVAN????

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4144) buherka válasza Maxxter (#4137) üzenetére


buherka
addikt

Kár, hogy az a deszka nem eszi meg a C2D procikat, mert akkor nagyot ütne...mondjuk akkor nem is vetted volna meg 5K-ért, az hétszencség. :D
Az volt ezzel a deszkával a baj, hogy rohadt drága volt amikor megjelent és a kutya sem vette. Persze amikor már jó áron hozzá lehetett jutni akkor már itt voltak a C2D lapok és jött a DDR2...így már sajna nem nagyon kellett senkinek.
Itthon nálunk szinte mindenki a kiegészítőkért vette.

Még egy laza gamer konfigot is össze leget vele dobni. Csak a hűtést jól át kell rajta gondolni, mert ez a lapocska kimondottan Prescott procikhoz készűlt...azok meg aztán melegednek, de rendesen.

Én már nem veszek használt procit...ebből az esetből tanultam.
A dolog pikantériája az volt, hogy olyan srác vert át vele, aki ezer éve itt van a PH-n és nagy havernak hittem...+ egy pofáraesés :o

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4145) buherka válasza grunge (#4139) üzenetére


buherka
addikt

Látom te is visszahúzol az ATI-hoz, de szerintem nem érdemes 4770-re váltani, mert nem üt sokkal nagyobbat, mint a 9600GT :U
A G51 meg most is drága és ez után is drága lesz. Az a Logitech prémium kategória...szóval sokkal olcsóbb nem lesz :B

(#4140) chap-man ...használt cucc...nem szeretem :(

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4146) buherka válasza stephenpoe (#4143) üzenetére


buherka
addikt

Hajnalban szerver frissítés van a "gépház"-ban és ezért nem megy a PH.
Szóval ne csodálkozz :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4147) Maxxter válasza buherka (#4144) üzenetére


Maxxter
senior tag

Majd meglátjuk, hogy mit dob a gép. A hűtőt tudom milyen lesz, Xigmatek RS vagy az Achilles.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4148) grunge válasza buherka (#4145) üzenetére


grunge
addikt

egy dolog miatt húznék vissza az ati-hoz, a képe miatt. pedig ez a kis 9600gt sem valami noname vacak. sebeségre bőven jó, meg vagyok vele elégedve. filmezésnél zavar hogy a régi kis 26xt körberöhögi ezen a téren. de erről már irtam régebben is:) 4770 alap orajelen 10%-al gyengébb a 4850-nél, szóval azért jóval gyorsabb. most 25-6k, nyárra ha olcsobb és kiforrottabb lesz, akkor kipróbálom:) (most ugye csak a referencia modelleket engedi az AMD árusitani, szoval az a 10% is eltűnik majd a süllyesztőben).

mondjuk nekem meg mákom volt a procival, ugye én is használtan vettem. személyesen vettem át a skactól, jól megnéztem magamnak a darabot. meg mivel karácsony előtt nem sokkal állt össze a gép tavaly, sok váálasztásom nem is volt. ha nem veszem meg, akkor 3 hétig nézegethettem volna az alkatrészeket. még egy xaros celeront sem tudtak volna adni helyben azon a nyamvadt héten sehol :o használt prescott-ot ideiglenesen meg azért mégsem vettem volna:)

(#4140) chap-man: boltban?! nagyon szép történet ez is:) füstös paszta..az a széria még kerámiás volt? haver bltolt egy töröttet, meg is lepődőtt mikor jött a postás:)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4149) chap-man válasza grunge (#4148) üzenetére


chap-man
tag

jah boltban ami szervíz is :) de ott 2 szer játszották el a becsületett többet nem voltam
szerintem kerámia volt barna szinű alapon de ez majdnem fekete volt

[ Szerkesztve ]

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#4150) chap-man


chap-man
tag

Hopp ez egy picit nagy lett :DD

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.