Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) grunge válasza buherka (#3100) üzenetére


grunge
addikt

az én szivem minden esetben a jo ár/érték felé huz :) igen tudom h mit is jelent ez a "goldne sample" dolog, szoval nem is csoda h drágább picit. a 9800gtx+ pont a jo hütés miatt jön be, de most h rátaláltunk erre a gainward gs-re, nomeg a +20% amit irtál, jelenleg az ATI felé billentette a mérleget! hmm..alszom még rá párat, aztán okosabb és pihentebb leszek:) ezennel el is huzok mára, további jo estét oda! :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3102) buherka válasza grunge (#3101) üzenetére


buherka
addikt

Oksi...szép álmokat :R

Amúgy arra is gondolj, hogy piros lapocskánkhoz, milyen jól menne ez a szép piros GS kártya ;] ...szép lenne az összhang :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3103) grunge válasza buherka (#3102) üzenetére


grunge
addikt

igen, ezért isa szeretnék elsösorban gainward karit, legyen az nv ill. ati:) mondju a msotani kis msi-vel is jl néz ki, csainálok pár képet az uj telommal és felteszem ide:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3104) grunge


grunge
addikt

azért nézd meg ezt. beszámitás leehtséges,ha jo árat kapok abszolut boldog lennék evvel is:) gyorsabb és takarékosabb mint a sima gtx, nagy fekete izé az egész, szoval ez is paszolna a laphoz! nem kezdünk divathajhászok modjára viselkedni?? :DDD

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3105) grunge válasza grunge (#3104) üzenetére


grunge
addikt

na ez már tuti nem lesz az enyém:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3106) buherka válasza grunge (#3104) üzenetére


buherka
addikt

hoppp...már le is csaptál rá? :U ...megszűnt a hirdetés!

Nekem ugye volt referencia GTS-em, meg GTX-em is, ugye az meg sima zöld. Megmondom neked a frankót, hogy nagyon ocsmányul néz ki plexin keresztül :B
Nem megy a piros laphoz a zöld VGA...nagyon nem.
Mondjuk, ha nem plexis az oldallap, akkor tök mindegy :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3107) grunge válasza buherka (#3106) üzenetére


grunge
addikt

hát ez az h más vitte el :(( amugy tök fekete lett volna az egész kari, igy jol ment volna a laphoz....34kért nem csoad h iylen hamar elment ez a gtx+...jövö héten kezdödik a suli, szal nem is baj, pár hétig ugyis más dolgokkal leszek elfoglalva, szal csak jol fogok járni, talán lejjebb mennek az árak:) igazad van teljes mértékben, zöld karit nem is akarok a lapba tenni!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3108) Maxxter válasza grunge (#3101) üzenetére


Maxxter
senior tag

Én nem állok egyik vga gyártó pártján sem, de szerintem az nvidia előnyben van, mert az összes játék az ő kártyáit támogatja. Szerintem az ati kártyák erősebbek, csak nem tudják kihozni a játékok.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3109) grunge válasza Maxxter (#3108) üzenetére


grunge
addikt

a topikokat nyálazgatva azt szürtem le h nv eléggé lemaradt a driverek terén...ati-ék havonta ujitanak, az én 2600xt-m teljesitménye is felkuszott a 86gts régioba ennek köszönhetöen. valoban nv-re fejlesztenek többen, de ez a tendencia sztem mérséklödni fog.nv-nek a régebbi "felépitésü" játékok kedveznek, ati-nak meg az ujabb shader igényes csaodák.biztos lesznek meglepetések télig:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3110) grunge


grunge
addikt

ime egy gyenge próbálkozás:) ilyen a gépem

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3111) buherka válasza grunge (#3110) üzenetére


buherka
addikt

Szép bazi nagy házikó és jól is néz ki :K

Mondjuk legjobban az alaplap tetszik :D

(#3107) grunge ...biztos lehetsz benne, hogy lejjebb mennek az árak, aztán ki tudja, hogy a nagy karácsonyi játékdömpingre milyen újításokat terveznek a VGA gyártók :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3112) grunge válasza buherka (#3111) üzenetére


grunge
addikt

Köszi! :R biza van benne hely bőven, belefér miden:) jaaa a lap nekem is nagyon tetszik benne :D

menjenek is le az árak! meg dübörög a gazdaság, olcso az euro, erösödik a forint(.... :DDD ) szoval tuti jo vétel lesz miden! karácsony még nagyon messze, addig sztem ugysem birom ki erösebb kari nélkül, meglássuk':)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3113) grunge


grunge
addikt

na vége az idei elsö egyetemi hétnek. csak egy ágyra van szükségem, de nagyon:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3114) buherka válasza grunge (#3113) üzenetére


buherka
addikt

kicsit pang a totyik :B ...mondjuk ez annak a jele, hogy mindenkinek faszántosan működik a deszkája :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3115) Maxxter válasza buherka (#3114) üzenetére


Maxxter
senior tag

vagy rohadtul elege van mindenből. . .

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3116) grunge válasza buherka (#3114) üzenetére


grunge
addikt

naja, meg is lepödtem h nem irtatok vagy 4 napig:) amugy a deszkárol már sokmindent nem lehet irni, fasza és kész:D

Maxxter: már igy az elején betett talán az egyetem?

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3117) buherka válasza Maxxter (#3115) üzenetére


buherka
addikt

no mi a téma?...valami nem klafa?

(#3116) grunge ...pont most akar a haverom összerakni gépet, mert még P4-es masinája van...aztán kérdezi, hogy hol lehet ilyen fasza deszkát kapni, mint a miénk, mert ilyent szeretne.
Én már nem is látok ilyen Fatal1ty-t sehol...lehet még kapni egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3118) grunge válasza buherka (#3117) üzenetére


grunge
addikt

hát esetleg valahol egy félreesö raktárban...nem gyártják már joideje sajnos, és eltünt a boltok árlistájárol is. nézd át itt PH-n a nagyob bbazárokat, taláb depo.hu, argep.hu,hátha.

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3119) Maxxter válasza buherka (#3117) üzenetére


Maxxter
senior tag

minden jó, csak az nap ritka szar hangulatom volt. Semmi nem jött össze. . .

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3120) grunge válasza Maxxter (#3119) üzenetére


grunge
addikt

van ilyen..számomra ez az egész hétvége ennek a jegyében telik... :( :( :( legyen már végeeeeee!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3121) buherka válasza grunge (#3118) üzenetére


buherka
addikt

royal is árulja már a gépét :B ...kár érte :U

még körbe kell kutakodnom...megkérdezek egy-két ismit, hátha tud hozni nagykerből :U

árgép az gagyi...mindig félrevezet :(

(#3119) Maxxter ...jól van :B . Azt hittem már, hogy valami gebasz van...nekem is vannak gondjaim és sajnos nem is kicsik...ez van :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3122) #81552896


#81552896
törölt tag

Nekem is ilyen alaplapom van. Most pénteken vettem, szerencsére találtam vidéken egy üzletet ahol lehet kapni. Nagyon jó ,,lap", szép piros világítással. Bár a betöltő képernyőn amikor bekapcsoltam a gépet, az Abit betűiben fekete pontok vannak, egy kicsit szépséghibásan csinálták meg a Fatal1ty-s srácok. De nagyon jó vas. Esetleg valaki tudja h. lesz e még bios frissítés hozzá ami 2008-as?

[ Szerkesztve ]

(#3123) Maxxter válasza #81552896 (#3122) üzenetére


Maxxter
senior tag

Üdv a Klubban!

A post képernyő mindenkinek fekete pöttyös.
Új bios nem nagyon lesz már hozzá sajnos. :(((

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3124) buherka válasza #81552896 (#3122) üzenetére


buherka
addikt

Ja-ja...Üdv a klubban :R nekem is vannak rajta pöttyök, de én letiltottam ezt a képernyőt, mert én inkább a Quick teszet nézem, hogy minden rendben van e a géppel.

Bios szerintem is már felejtős lesz ehhez a laphoz...de más gyártónál is ez megy ám, szóval már tök mindegy mit vesz az ember :U
Aztán ki tudja...lehet lesz még biosunk hozzá.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3125) Gismo


Gismo
addikt

Hali!
Van 1 ilyen alaplapom, most építettem be és az a bibi, hogy nEm akar elindulni.
Az alaplap nem sípol, meg sem nyikkan, felpörögnek a ventik, de se kép se hang.
alaplapra a 20+4 tűs táp rá van dugva, a 8 tűs alaplapi tápcsatiba csak a 4 pinest tudtam bedugni, mert nincs 8 tűs. Lehet ez a baja?
a benne lévő procit támogatnia kéne ugyanis Pentium Dual-Core 2.8GHz (820-as) 2 giga Geil ram (de próbáltam 512 kingmaxxal is hátha, de ha ram lenne akkor uggye sípolna)
és egy Ecs Nvidia9800GT
plz help.

(#3126) Gismo


Gismo
addikt

up

(#3127) Gismo


Gismo
addikt

A proci melletti 4 tűs(amibe olyan molex-et kell bedugni, mint a cd-meghajtókba) tápcsatlakozót bekell dugni? (csak egy vidkari van benne)

(#3128) grunge válasza Gismo (#3127) üzenetére


grunge
addikt

nem kell azt bedugni! a bios setupig se jutsz el? mekkora az a táp, mia a márkája? másik táppal probáltad?

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3129) Gismo válasza grunge (#3128) üzenetére


Gismo
addikt

Még a post screen se jön be. :S
A táp egy 420-as LC-power táp. A gépben csak alaplapot cseréltem minden mást tökéletesen hajtott a táp, szal én azt kizárnám.

(#3130) grunge válasza Gismo (#3129) üzenetére


grunge
addikt

hát az nagyon nem jo :( teljes mértékben nem zárnám ki a táp dolgot, pl irtad h 4 pines csak a proci felöli csatlakozo (deettöl még mennie kéne). egy próbát megér, hátha...esetleg huzz le minden "feleselges" dolgot a tápról, ha párban vannak a ramok akkr abbol is vegyél ki egyet, csak a vga karit hagyd a gépben, és probáld ugy. aztán ha sikerül, egyesével rakd visaz a cuccplat és probáld eliniditani. nekem anno volt iylen problémám a régi géppel, mikor beletettem a haver vga-ját, nem volt hajlando elindulni a gép, mig ki nem szedtem a hangkártyámat :K

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3131) Gismo válasza grunge (#3130) üzenetére


Gismo
addikt

Kipróbáltuk másik táppal, és semmi változás :(
és amúgy az elúzú tulaj is csak 4 pines dolgot dugeszolt a 8 csatis zizéba és tökéletesen működött neki. No mind1, gari lesz a dologból asszem.
Kipróbltuk másik (Leadtek 7900GT) vidkarival, minden feleslegeset kiszedtünk, még a vinyók sem voltak bedugva, 3 szett különféle memóriával (kingmax 1gb 667 dualban singlében, 512-es samsung, 1 gigás 800MHz-es Geil...) mindet próbáltuk minden slotban dualban és anélkül. Egyik esetben sem jött kép. Nemtudom mitévő legyek :S

(#3132) grunge válasza Gismo (#3131) üzenetére


grunge
addikt

akkor ebböl tényleg gari lesz :( az sli switch card is jol benn van a lapban? ez lenne az utolso ötletem...külföldi forumon egyes embereknek ugy müködött a dolog hogy ezt megfordiották, azaz sli pozicioba állitották. ah ez sem segitene, akkor gariztasd le a lapot, ugy néz ki kifogtál egy rosz darabot :((

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3133) Gismo válasza grunge (#3132) üzenetére


Gismo
addikt

Nah ezt még nem próbáltuk.
De akkor annyit megér hogy kipróbáljuk
Köszi a tippeket! :R :R

(#3134) Gismo válasza Gismo (#3133) üzenetére


Gismo
addikt

Hát sajnos ez sem jött be :O

(#3135) grunge válasza Gismo (#3134) üzenetére


grunge
addikt

akkor nem tudom mit lehetne még kiprobálni...másik procival probálkoztál? ha ez is bukta, akkor vidd vissza gariba :(

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3136) buherka válasza Gismo (#3134) üzenetére


buherka
addikt

Szerintem ott a proci lesz a hunyó :U ...nem tusz egy Core2-őt valakitől kölcsönkunyizni?

Nekem is ez volt amikor amikor rádobtam az 1.5-ös bios-t az E8200-es procira...venti felpörög és se kép se hang. Ugyan ez, mint nálad.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3137) Maxxter válasza Gismo (#3129) üzenetére


Maxxter
senior tag

Én kezdenék egy bios resettel. Utána egy másik tápot dugnék rá, mert a 420W semmire nem elég. . . Nekem annó a 400W-os táp a P4 3.6Ghz+9600XT-t nem vitte el, nem hogy egy frissebb konfigot. Nem tudom mekkora volt a másik táp amit próbáltatok, ha az is 400W körüli akkor az is kevés. . . Minimum 500W-os kellene, ha ez sem jön be akkor marad a proci.

Nekem a tápom 5 éves, a régi ATX és 12V csati van rajta mégis elviszi a gépet.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3138) Gismo válasza grunge (#3135) üzenetére


Gismo
addikt

Igen próbálkoztunk egy 2.8-as (820) és egy 3.4-es (945 talán) Dual core procival és sehol semmi.

(#3139) Gismo válasza buherka (#3136) üzenetére


Gismo
addikt

hm ez nem rossz ötlet. S ha van procc amivel beindul akkor esetleg 1 bios frissítés? Melyik bios-t javasoljátok?

(#3140) Gismo válasza Maxxter (#3137) üzenetére


Gismo
addikt

A táppal nem nagyon lehet baj, mert a konfigban mindent hajtott... egyedül az alaplapot cseréltem, és ettől nem ugorhat meg a fogyasztása úgy hogy be se kapcsoljon. Tehát a vidkari, ram, memó... tehát az alaplap kivételével minden állandó.
Ez én tápom egy 420-as LC-Power (FSP belső asszem) a másik meg egy 400-as Macron.
Így ezt a vonalat igazából kizárnám.

(#3141) Maxxter válasza Gismo (#3140) üzenetére


Maxxter
senior tag

Én nem zárnám ki a tápot. Nem akarom lebecsülni egyikünk tudását sem, de szerintem nem tudjuk megmondani, hogy mennyivel fogyaszt többet egyik lap a másiknál. Ha van rá lehetőség próbáld ki egy nagyobb táppal. Szerintem ;)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3142) Gismo válasza Maxxter (#3141) üzenetére


Gismo
addikt

Huhh! Rendben igyexem! Ha a Core2Duo sem jön be akkor már csak 1 bikább táp van hátra, s ha az sem akkor biza gari.
Köszönöm a segítségedet, ahogy a többiekét is. :R :R

(#3143) Maxxter válasza Gismo (#3142) üzenetére


Maxxter
senior tag

Mindekinek segítünk, akinek szüksége van rá. Szerintem ezzel a többiek is így vannak :)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3144) grunge válasza Maxxter (#3143) üzenetére


grunge
addikt

jol mondod kolléga! szolgálunk és védünk:)

Gismo: ez attol függ miylen prockot használsz majd végleg. ha beindul akkor tedd fel az uccso hivatalos biost, azaz a 16-ost. régebbi prociknál (E8***-elöttiek) ami még ajánlott az a 14es modbios. ezt a 200-ik hsz-ben találod meg, ha még elérhetö. ha nem, akkor elküldjük emilben.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3145) Gismo válasza grunge (#3144) üzenetére


Gismo
addikt

Ha sikerül BIOS-t frissíteni akkor majd a 2.8GHz-es Dual-Core-al lenne használva a lap.
Ehhez is jó a legutolsó bios frissítés?

(#3146) Gismo válasza Maxxter (#3143) üzenetére


Gismo
addikt

:R :R :R :R

(#3147) grunge válasza Gismo (#3145) üzenetére


grunge
addikt

bizony jo lesz! nekem ugynaoylan szuper evvel tuninggal is, mint a 14moddal. a gyári 14el az volt a baj, hogy nem indult el a lap néha, ramnak nem adott elég feszt.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3148) Maxxter válasza grunge (#3147) üzenetére


Maxxter
senior tag

Buta felvetés, lehet azzal a lappal is ez a baj? Csak mindig? :F Én nem hiszem, hogy tönkre ment, abból kiindulva, hogy nálam, már miket kapott és még mindig működik ;)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3149) grunge válasza Maxxter (#3148) üzenetére


grunge
addikt

mivel kipróbált már egy csomo féle-fajta memoriát, ezt már talán ki lehetne löni. meg ha ez lennea a legföbb baj, akkro sipolna is a lap, de irta a kolléga h meg se nyikkan :( hát Te megnyuztad az egyszer biztos, legalább tudjuk milyen lehetöségek rejlnek benne:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3150) Gismo válasza grunge (#3149) üzenetére


Gismo
addikt

Igen, direkt kipróbáltam, hogy kivettem a memóriákat és anélkül indítottam el a lapot, akkor sípolt 1 jóó hosszút.
Utána kipróbáltam hogy betettem a memóriát, de a vidkarit vettem ki, nah ekkor is szó és sípolás nélkül kapcsolt be az alaplap (úgytudom vidkari hiánynál is sípolnia kéne)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.