Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) grunge válasza buherka (#4448) üzenetére


grunge
addikt

megértem h nem akarod feltenni:) nekem minden vacakkal együtt 21GB-ot foglal a 64bites RC.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4452) chap-man válasza buherka (#4449) üzenetére


chap-man
tag

Meg köszönném hátha ezzel jó lenne utolsó esély ha ezzel sem akkor format c: és uj rendszer :W

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#4453) buherka válasza chap-man (#4452) üzenetére


buherka
addikt

Tessék itt van amit én használok: (Save file to your PC: click here)
Nekem ez tökéletesen működik a Win7 alatt :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4454) buherka válasza grunge (#4451) üzenetére


buherka
addikt

Na a másik amitől még írtózom...az a 64 bites verzió :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4455) chap-man válasza buherka (#4453) üzenetére


chap-man
tag

Thx :R de esz sem segített :O valami más lehet a gond csak nem tudom h mi

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#4456) buherka válasza chap-man (#4455) üzenetére


buherka
addikt

Akkor nem tudom tesó, hogy mi lehet ott a gond.
Rakjad újra a rendszert, talán az segít :U

Én használom a Northon Ghost nevű progit. Ha újra rakom a rendszert Driverekkel, akkor ezzel a progival csinálok a C: meghajtóról iso. file-t és nem kell újratelepítenem az egészet.
Nagyon hasznos kis progi...sok időt meg lehet vele spórolni ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4457) grunge válasza buherka (#4454) üzenetére


grunge
addikt

nekem alapból az van fennt, eddig egy fagyás sem, semmi gond:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4458) buherka válasza grunge (#4457) üzenetére


buherka
addikt

Lehet, hogy notin...én is teszek egy próbát ezzel a 64bit-el :B
oktober22.-én jönnek a notimra a Win7-es driverek...ezt írja lenovo.
Remélem így is lesz :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4459) grunge válasza buherka (#4458) üzenetére


grunge
addikt

én amúgy is szeretek kísérletezni. bármiben:) ez most bejött. marad:D

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4460) buherka válasza grunge (#4459) üzenetére


buherka
addikt

Bárcsak már én is kisérletezhetnék...már lerántottam a 64bitest ;]
Még egy hónap és remélem meglesznek a végleges driverek a gépemhez :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4461) grunge válasza buherka (#4460) üzenetére


grunge
addikt

egy hónap nagy idő, pláne számgépes körökben. tuti rendben lesz minden ;)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4462) #81552896


#81552896
törölt tag

Sziasztok!

A 18-as bios mennyire gyári, és mik az újdonságok benne? Tudnátok-e linket adni letöltéséhez, mert én csak a 16-os biost találtam meg.

(#4463) #81552896


#81552896
törölt tag

http://www.abitshop.eu/bios/m624b_18.bin

Megtaláltam az Everest ezt írja ki:
Award BIOS üzenet (6a61ia1b) EVALUATION ROM - NOT FOR SALE

(#4464) grunge válasza #81552896 (#4462) üzenetére


grunge
addikt

hivatalos az valmelyest...annyi, hogy kezeli az uj E steppinget

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4465) stephenpoe


stephenpoe
tag

Tiszteletem,Mesterek!
Hallott-e valaki olyan dolgot,hogy a gép,minden bevezetés nélkül,önnállóan beindul.Mindent szépen megcsinál,bebootol,tökéletesen müködik,csak időről-időre,anélkül,hogy bárki hozzáérne,gondol egyet,és bekapcsol.Trójaira gyanakszom,de kicsi a valószinüsége,mivel két napja lett telepítve,teljes lemez formattálva,antivírus aktiválva.....Minden ötletet szivesen fogadok.... :U :R :R

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4466) grunge válasza stephenpoe (#4465) üzenetére


grunge
addikt

Hello! az igen. bisoban lan boot vagy valami hasonló beállitást néztél? nincs most egyéb ötlet erre:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4467) #81552896 válasza stephenpoe (#4465) üzenetére


#81552896
törölt tag

Hello!

1-) -Bios Setup->
Power Management Setup (itt vannak azok a beállítások amikkel, sikerülhet megoldanod a problémádat)

2.) -CMOS memória törlése. (Clear CMOS memory)

(#4468) grunge válasza #81552896 (#4467) üzenetére


grunge
addikt

ácsi, de avval elmennek a tuning beállitások is:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4469) stephenpoe


stephenpoe
tag

:R :R :R Köszönöm,de ezeken már mind túl vagyok....ezért gyanakodtam trójaira.Egyébként nem az én kis Babym szórakozik....egy MSI.Most megint itt van nálam,és másfél napig hozzá se nyúltam,persze egy ellenőrzés után,de egyszer sem produkálta azt,amiért visszahozták..... :F Így valószinüleg soh'sem fog fény derülni a miértre.Most fogom gyalulni.... ;]
Azért a biosban mégegyszer körülnézek,hátha a Hurk-Gyurka okostojás elnyomkodott valamit.... ;] :O

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4470) stephenpoe


stephenpoe
tag

Megtaláltam a hibát.... :C Az MSI nem eszi meg az OCZ RAM-okat.....gondoltátok volna?
Kicseréltem óket,azóta fut....ebben az a jó,hogy így az én kicsikémbe jut még 4 GB dualba.... ;] meglássuk,miccsinál nyóc gigával.... ;] :)) :C

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4471) -royalflush-


-royalflush-
tag

üdvözletem a kedves fórumtársaknak :R :B

( Nikon D200 ) ( ThinkPad E520,win7 ) (iphone 5s )

(#4472) grunge válasza -royalflush- (#4471) üzenetére


grunge
addikt

Szépjóestét! Önt is látni errefelé?:)

(#4470) stephenpoe: ahhh...nem eszi meg az ocz-t...hát lol. 8 giga. na az is lol:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4473) stephenpoe válasza grunge (#4472) üzenetére


stephenpoe
tag

Közben kiderült,hogy a RAM a hibás,szóval visssza kell hogy vonjam,az MSI-következtetést.Betettem a RAM-okat a Fatality-ba,és ott is ua.-t művelte.Nem gondoltam volna.Ez szerintem,valami szériahiba lehet,hisz ugyanezért a problémáért cseréltem vissza,ugyanezeket a RAMokat.Ugyanabból a szériából kértem a cserét,mert eddig OCZ-vel,még nem volt gondom,úgy gondoltam,csak kivételesen azok voltak sz..ok.De a cseredarab is azt csinálta,három különböző gépbe.... :O Nagy csalódás.... :(((

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4474) grunge válasza stephenpoe (#4473) üzenetére


grunge
addikt

előfordulnak iylen gixerek. nekem a logitech force joyommal volt ez. állandóan futkoztam vele vissza...aztán kaptam egy uj szériásat, amit egyből el is adtam...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4475) stephenpoe válasza grunge (#4474) üzenetére


stephenpoe
tag

:C király...

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4476) grunge válasza stephenpoe (#4475) üzenetére


grunge
addikt

jah...nem volt kedvem szarakodni, akár uj széria akár nem. azóta próbálok mindenkit lebeszélni arról a vacakról:) árához képes sokkal jobb joyt is lehet kapni:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4477) stephenpoe válasza grunge (#4476) üzenetére


stephenpoe
tag

...én meg vagyok elégedve az OCZ-vel,szóval senkit nem akarok lebeszélni....viszont OCZ 800 gold kit-ből, ua-ból a szériából két párat vettem,és egyik sem működött....mindenki vonja le a saját következtetéseit... :U

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4478) grunge válasza stephenpoe (#4477) üzenetére


grunge
addikt

ki volt a chip szállito? akkor ök kurták el:) valamelyik csúcs-kategóriás szériát is visszahivták pont emiatt.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4479) buherka


buherka
addikt

Én a GEIL-t csipázom...egy rakás gépet raktam össze ilyen rammal és no problem.
A Geil, Micron chipeket használ...azokkal még gond nem volt :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4480) grunge válasza buherka (#4479) üzenetére


grunge
addikt

Jó is az. mondju kelég sokan a nagyon közül micron-t használnak. én a fentiekben erre gondoltam.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4481) chap-man


chap-man
tag

Hali
Vga cserén gondolkodom HD -ast szeretnék tehát atit 4830 4850 4870 közül valamelyiket
játékra is szeretném használni, 1gbs verzió tud annyival többet mint a mennyivel többet kérnek érte az 512 képest? meg éri a 4870 a 30 35 ezret vagy az olcsóbb 4850 vagy esetleg a 4830 is elég a mostani játékokhoz?
előre is thx :R

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#4482) buherka válasza grunge (#4480) üzenetére


buherka
addikt

Dúrván néz ki ez a ramocska ;]

Menne a színe a Fatális deszkához :D

chap-man...az attól függ, hogy pl. milyen felbontáson szeretnél játszani.
magas felbontáshoz (1920X1080 Full.HD), jobb az 1GB-os verzió.
Én ha játszok akkor csak 1280-at tudok beállítani, így nekem bőven jó az 512-es is.

Jók ezek a 48xx-es radeonok, és az ár-teljesítményben verhetetlen.
Az új játékok is gyönyörűen mennek rajtuk.
Lényeg, hogy ne ref. hűtőset vegyél...hacsak nem akarsz télre egy lábmelegítőt :B

Az Nvidia mellett a PhysX támogatás a nyerő...mostmár egyre több játék támogatja ezt a beépített fizikai gyorsítót, amit ugye az ATI-AMD nem tud.

Ez is jó az is jó.

Ha jó áron lesznek ezek az új 58xx-es VGA-k, lehet hogy erre fogok beruházni...mondjuk még teljesen elvagyok a mostani 8800GT-vel

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4483) grunge válasza buherka (#4482) üzenetére


grunge
addikt

jól néz ki, jaja! de az a plusz légkeverő minek rá...a g.skill black pi-m is pofátlanul hűvös bármi venti nélkül:)

Téln ha jó ára lesz az 5850-nek, akkor szivesen beruháznék egyre én is. az is jól mutatna a lapban:) teljesitményben ezek valami brutálisak, és a fogyasztásuk is egész jó. nem beszélve a fícsörlistáról. még az nv uj cuccára leszek kiváncsi, mert azok is felforgatták a világot. kell a harc, akkor jók amradnak az árak:) fizikáról ennyit:)
Tényleg! amúgy hogy van az a jó kis GT-d? :) volt valami uj cucc amit kipróbáltál vele? msotanában én nem játszom, nincs időm rá.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4484) buherka válasza grunge (#4483) üzenetére


buherka
addikt

Azért nekem a Geil ramjaim néha sütnek játék közben...persze nem olyan vészesen, de langyosnak sem nevezném :B

Még mindig tökéletesen meg vagyok elégedve az asztali gépemmel és a teljesítményével.
Az utolsó nagy dobása az NV-nak még ez a GT volt, ami nekem van.
Azóta nem látom semmi értelmét lecserélni. Ha felrakok valamit, maga a játék is mindent Max-ra rak és nem is állítottam át semmit.
Most lesz 2 éves a VGA-m. Talán még soha egy kártyát nem tartottam ilyen sokáig meg.
Az új Batman-t felraktam az asztalira is meg a notira is.
Az asztalin Minden Very High-on 4-szeres élsimítással 60 fps alatt nem láttam.
A notin automatikusan mindent High-ra rakott. 30-40 fps körül mozgott a 1280-as felbontás mellet.

Ami azért még nagyon tetszik az a 240 számolóegységes, 275GTX az NV-tól.
Főleg ez...[link]
Majd egyszer :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4485) grunge válasza buherka (#4484) üzenetére


grunge
addikt

jol néz ki, de kissé elavult szerintem. ez a gt200 nekem nem gyere be. akkor már inkább maradok a kis GT-nél...nv is hozott uj kisebb kártyákat dx10.1-el. néztem már van ph-n 60k-ért 5850-es. na fél év múlva kiváncsi leszek annak az árára ;) nekem nagyon megtetszett ez az uj stilus amit képvisel:) nv megfizethető új cuccaira is nagyon kiváncsi vagyok. :K

bizony, két éves a vas. ha bele gondolok, eddig egyik gépem sem volt enynire időt álló, mint ez. core2 powa:) jó ideig gép éesz ez még, pláne ha kap valami jó kis vga-t is később...

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4486) stephenpoe


stephenpoe
tag

Tiszteletem a Mester Uraknak!

Tudtok valamit a vírusokról?Az MSN,az én nevem alatt kémprogramokat küldözget,szerteszét.... :U A gépem most lett újratelepítve,de azóta már vizygálat történt,nem talált semmit.Most a hugom mondta,hogy az emilem is küldött valami angolnyelvű ló....szt,ami biztos,hogy nem én voltam.Az is az MSN-hez tartozik,mivel ua. a windowslive....ötlet?
Köszönöm :R

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4487) buherka válasza stephenpoe (#4486) üzenetére


buherka
addikt

Az MSN mindig is gy szemét spy-program volt és az is maradt.

Most PH talin vagyok...megy az evés-ivás ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4488) grunge válasza stephenpoe (#4486) üzenetére


grunge
addikt

nekem is volt iylen régebben. módosítottam a fiókom jelszavát, legyalultam a rendszert. amióta a live 2009-est használom az msg plus kiegészitővel, még nem volt iylen esetem. (kop-kop). márha használásnak lehet nevezni azt, amennyit "használom":D

(#4487) buherka: üdv néktek! ne maradjatok szárazon:D

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4489) buherka válasza grunge (#4488) üzenetére


buherka
addikt

Annyi pálesz lecsúszott, hogy már nem is számoltam a végén ;] ...eheh.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4490) stephenpoe


stephenpoe
tag

Köszönöm,megpróbálom :R :R

Buhi:Jó szórakozást!!! :C

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4491) grunge válasza buherka (#4489) üzenetére


grunge
addikt

inkák. pál-inkák:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4492) Gabisan


Gabisan
tag

Sziasztok! :))
Lenne egy kerdesem .Ha a mostani ramjaimat lecserelem erre : [link] vagy erre :
[link] akkor ha csak 800Mhz-n jaratom (szinkronba)oket,akkor fognak -e menni 4-4-4-12 idozitesekkel,illetve megmarad -e a 10000 mem olvasasi sebessegem?Vagy inkabb ezt vegyem meg:[link] vagy ezt : [link]
Koszi a valaszokat! :R

Gabisan®

(#4493) grunge válasza Gabisan (#4492) üzenetére


grunge
addikt

Hali!
Az első linkben szereplőt ne vedd meg, az DDR3-as, a lap a DDR2-t kezeli. MHZ nem is anynira fontos, 800-on 4-4-4-12-ben még bőven sok is a sávszél, ha a proci 1333-as fsb-vel megy. Ha 400as fsb -és a felett hajtod, akkor elkelhet a 800-1000tartomány, de inkább az időzítés a fontos. Nézz itt is körül sztem ;)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4494) buherka válasza Gabisan (#4492) üzenetére


buherka
addikt

Miért nem veszel még 2x1GB Corsair ramot a gépbe?

Akármilyen ramot veszel bele, sokkal jobb nem lesz :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4495) Gabisan válasza buherka (#4494) üzenetére


Gabisan
tag

A 2x1 GB Cosairt eladtam,ez szerintetek jo ram : F2-6400CL4D-4GBPI-B :U
Es az XP csak 3-3.5GB-t lat majd csak belole?A mem olvasasom megmarad?

[ Szerkesztve ]

Gabisan®

(#4496) Gabisan


Gabisan
tag

Vagy inkabb ez : PV224G6400LLKB - Viper II Series ??? :U :U :U

[ Szerkesztve ]

Gabisan®

(#4497) buherka válasza Gabisan (#4495) üzenetére


buherka
addikt

Mivel neked is előnyösebb az 1:1-es arány (1600-as FSB és 800-as alacsony időzítésű ram)

Így olyan modult vegyél ami alacsony feszültségen viszi 44412-es időzítést.

Szépek ezek a csudi ramok, amiket linkelsz, de egy mezei Geil Value-Ultra ramnál semmivel sem fognak többet tudni.

Próbáltam én már mindenféle időzítést...de ennek a lapnak a 800Mhz a legjobb az 1600-as FSB mellé.

Nekem olyan 97xx-at ad az olvasásra az everest 3.2Ghz-en (8x400-as FSB-vel)

olyant vegyél amihez jó sok gari van... :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4498) grunge válasza Gabisan (#4495) üzenetére


grunge
addikt

Nekem ilyen van, nagyon fain darab! hűtése szenzációs, egyáltalán nem melegszik. 800MHz 4-4-4-12 ben 1333as fsb-vel 8600 a mem olvasásom. 400as fsb-vel simán lesz 10k+.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4499) Gabisan válasza grunge (#4498) üzenetére


Gabisan
tag

Koszi a segitsegeteket. :R Ezt vettem : GEIL Evo One 4096Mb DDR2 800Mhz KIT :)) Memolvasasom 10200.

[ Szerkesztve ]

Gabisan®

(#4500) grunge válasza Gabisan (#4499) üzenetére


grunge
addikt

hoch lebe Fatal1ty nforce:D

159 SW 1.9 jtdm <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.