Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) stephenpoe válasza grunge (#4600) üzenetére


stephenpoe
tag

Köszönöm.....tulajdonképpen ez volt a kérdés,mert nem nagyon tudom,mi az,csak sok helyen olvastam..... :F :U :P Azt hittem,valami külön letöltendő dolog.....,frissítés,vagy ilyesmi....Lehetséges az,hogy a bootolás gyorsabb ettől a kértyétól..?Már nem akarok többet képzelni a dologba,mint ami valójában,de mintha úgy látnám.... :C :K

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4602) grunge válasza stephenpoe (#4601) üzenetére


grunge
addikt

nem hinném hogy pont e miatt lenne gyorsab ba boot:) drivert cseréltél? attol már inkább valószínűbb. az OpenGL egy programozási környezet. olyan mint a directX. a driver tartalmazza mindkettő támogatását.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4603) Maxxter válasza grunge (#4597) üzenetére


Maxxter
senior tag

Lehet játszom még vele, de igazából jó ez így is :D

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4604) stephenpoe válasza grunge (#4602) üzenetére


stephenpoe
tag

:B Széygenlem,tudatlanságom.....Volt driver-csere,lehet,hogy amiatt,de szerintem tényleg gyorsabb.....Kipróbáltam a Griddel-Assassin Creeddel,a Gridnél annyit vettem észre,hogy nem produkálta azokat a kis ugrásokat,amiket néha csinált a régivel.....szóval,szerintem jó csere volt,főleg úgy,hogy nekem került 69-be,a 9600-ost pedig már megvették 100-ba :C

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4605) Maxxter válasza stephenpoe (#4604) üzenetére


Maxxter
senior tag

Tudsz te boltot kötni :D 30 dodo maradt rajta, tesók között is 5000Ft. :))

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4606) stephenpoe válasza Maxxter (#4605) üzenetére


stephenpoe
tag

:DD :)) Nagy mák volt....a csákány beleszeretett a kártyába....tuninghűtő....meg minden..... :C

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4607) stephenpoe


stephenpoe
tag

...ezeknél a kártyáknál mi a normális hőfok....csak úhy tapintásra....ehhez alig tudok hozzáérni.Ez normális?A fölötte lévő chipset hűtő is nagyon meleg.Eddig soha nem tapogattam,szóval lehet,hogy teljesen normális,csak kérdem.... :F :U

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4608) Maxxter válasza stephenpoe (#4607) üzenetére


Maxxter
senior tag

Nem nevezném normálisnak :D Nekem a 96GT üresjáratban 45fokos a gyári hűtővel, a hátulja tapintásra sem érződik nagyon melegnek. Ha ennyire melegszik az gáz...de amit most vettem 4650-et az is ilyen, hogy leég a kezem olyan meleg a hátulja. Volt egy 6800GT-m, ha játszottam vele 132 fokos volt :DDD

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4609) stephenpoe válasza Maxxter (#4608) üzenetére


stephenpoe
tag

Szerinted egy komolyabb hűtő,megoldaná a problémát,vagy ne a videokártya hűtásen gondolkozzak,hanem a házba tegyek valami speckó dolgot?Ez az aktuális helyzet,persze aa oldalfalon is van egy venti,amit itt nem látsz...

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4610) Maxxter válasza stephenpoe (#4609) üzenetére


Maxxter
senior tag

Jééééé, olyan a lapod, mint az enyém :Y :))
Ezt a hűtést gyorsan ledobnám róla, szerintem semmit sem ér. De azért nézd meg Everestben, hogy hány fokos, mert lehet meleg, de attól csak 40-50 fokos. Mint az én NB-m, 30 fokos (elméletben) Everest szerint, de a bordán tojást lehet sütni.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4611) stephenpoe válasza Maxxter (#4610) üzenetére


stephenpoe
tag

:DD Ja-ja

Ok,megnézem...

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4612) stephenpoe


stephenpoe
tag

GPU-Z:58 fok....az jó?

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4613) Maxxter válasza stephenpoe (#4612) üzenetére


Maxxter
senior tag

Lehetne kevesebb. Nekem most 38 fokos, hogy semmire nem használom. Valószínű ezért olyan meleg a hátulja is. :U

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4614) grunge válasza stephenpoe (#4612) üzenetére


grunge
addikt

nekem 45-46 fo kalapon, hogy nincs rajta ház oldala. mivel neked egy slotos, nem vészes. nyáron nekem 70fok felett kapcsolt csak feljebb a venti..szoval no para:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4615) Maxxter válasza grunge (#4614) üzenetére


Maxxter
senior tag

Neked milyen hűtés van a 96GT-n? Mert jelentős az eltérés hőfokban.

[ Szerkesztve ]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4616) stephenpoe válasza grunge (#4614) üzenetére


stephenpoe
tag

ok :C :C Nyugodt vagyok.....de azért később kap egy normális hűtőt.....

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4617) Gabisan


Gabisan
tag

Yorkfield Q9650 proci belemegy a lapunkba tudomasom szerint.Ha talalok egy valogatott peldanyt akkor az is menne 1600QDR-rel 3.6-on?Ugy tudom a Yorkfield 2 db Wolfdale magot tartalmaz.Szerintetek? :U :U

Gabisan®

(#4618) Maxxter válasza Gabisan (#4617) üzenetére


Maxxter
senior tag

Valószínű, hogy menne, de abban nem vagyok biztos, hogy vinné a 400-as FSB-t. Saját tapasztalatból kiindulva.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4619) grunge válasza Maxxter (#4615) üzenetére


grunge
addikt

standard két slotos gainward hűtés egy marék porral:) a kari nem veszi vissza idle-ben az orajeleket sem. idle-load között nem nagy viszont az eltérés.

(#4617) Gabisan: 400fsb quad-al ezen a lapon nem lehetséges. ez a chipset miatt van sajna....

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4620) Maxxter válasza grunge (#4619) üzenetére


Maxxter
senior tag

Akkor az MSI jobban kitalált valamit :P :P :P Az enyém jobb bibííííí :))

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4621) Maxxter


Maxxter
senior tag

Grunge:

Az ATI HD-s kártyákon ha HDMI-vel teszem át a képet TV-re, akkor a hangot is át tudom vinni valahogyan?

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4622) grunge válasza Maxxter (#4621) üzenetére


grunge
addikt

Pontosan így van! megfelelő tv-vel átmegy az 5.1/7.1es hang is. nem kell külön HDMI kimenet, általában adnak a kártyákhoz dvi-hdmi átlakítót. ha nem igy volna, akkor csak be kell szerezni ezt, és megy is.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4623) Maxxter válasza grunge (#4622) üzenetére


Maxxter
senior tag

Akkor valamit én csináltam rosszul, mert a hang nem ment át. Nem kell valamit átállítani a catalyst-ban is?

A 96GT-t tudom, hogy össze kellene kötni a hangkártyával és akkor vinné át a hangot is, de a 4650-en nem találtam ilyet. :U

[ Szerkesztve ]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4624) buherka


buherka
addikt

Szasztok skacok... :B

Kicsit eltűntem...
Kölcsön lett adva az asztali gépem egy jó fej barátnak, akinek már nagyon low-end gépe van.Pár izom játékot végigtol rajta és kapom vissza.
Most csak a noti van, de kockulni ez is elég.
Mondtam a srácnak, hogy nagyon vigyázzon a gépre, mivel az alaplap már ereklye számba megy.

Maxxi...
Hogy próbáltad átvinni a hangot a TV-re? DVI-HDMI átalakítóval lehet hogy nem fog
menni. :U

Gabisan...ebbe a deszkába ne erőltesd a Quad procit tuningra. Csalódás lesz és némi pénzkidobás :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4625) Maxxter válasza buherka (#4624) üzenetére


Maxxter
senior tag

Csáó Buhi!

Tényleg vigyázzon rá, mert ez egy kincs. Azon gondolkoztam pár napja, hogy berakom magamnak hugi X38-as lapját, de rájöttem, hogy minek. Ez sokkal jobb, összeért mind-mindennel. Tök jól néz ki a gépem, kapott 4x1Gb Geil Black Dragont és azok pirosan világítanak. :))

Van a 4650-en rendes HDMI kimenet, nem átalakítóval próbáltam. Elméletben menne átalakítóval is, mert a 96GT-n így működne, csak a SB hangkarin nincsen vagy én nem találtam olyan kimenetet, amivel összekötöm a VGA-t.
A 4650-en ha jól tévedek, meg kellene lennie hangvezérlőnek is, ezért vinné át a hangot is. De sztrájkolt tegnap :N

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4626) grunge válasza Maxxter (#4625) üzenetére


grunge
addikt

bizony vany rajt hang chip. drivert találsz is hozzá a game.amd.com oldalon!

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4627) grunge válasza Maxxter (#4625) üzenetére


grunge
addikt

nah...dupla...... :W

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4628) Maxxter válasza grunge (#4626) üzenetére


Maxxter
senior tag

Kell hozzá külön driver...értem. Azt hittem felrakja a catalystal együtt :B

Köszi :R

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4629) buherka válasza Maxxter (#4625) üzenetére


buherka
addikt

Vigyáz rá....nem parázok.
Majd ha visszakapom, akkor végigtolom a az új COD-ot. Amúgy a notin is megy fullban, de asztalin sokkal jobb játszani...kényelmesebb :U
Jó is a az a black dragon ram. Kimondott gamer kiadás. Vastagabb (8 rétegű) nyákkal, hogy bírja az extrém tuningot is.
Én is Geil párti vagyok. Most a notiban is 2x2GB Geil DDR3 van.

4650-es elvileg ad ki HDMI-n hangot, mert azt tudom hogy a 4670-is viszi a 7.1-et.
A két chip ugyan az.
Én még nem küzdöttem a 3650-es VGA-val...simán rádugom a notit jack dugóval az LCD-re, oszt csókolom :B

látod Grungi megmondja a tutit...zsír ez a fórum :C

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4630) Maxxter válasza buherka (#4629) üzenetére


Maxxter
senior tag

Jó tudni, hogy ilyet is tud a Black Dragon. Lehet megnézem majd, hogy tuningban mit bír.

Felraktam a drivert a 4650-hez, talált is egy új audió vezérlőt, lehet itt volt a bibi. Már ezt is tudom. :))

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4631) grunge válasza buherka (#4629) üzenetére


grunge
addikt

frankó fórum, jó emberekkel:)

(#4630) Maxxter: így már tuti mennie kell a dolognak :K amíg én nem tettem fel azt a drivert, csak egy kérdőjel volt ott az eszközkezelőben:)

Skacok! vettem egy xonar DS-t! nagyon megéri az árát! és nincs szopás a driverekkel. so long creative:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4632) Maxxter válasza grunge (#4631) üzenetére


Maxxter
senior tag

Megnézem majd, hogy így működik-e, de csak azért nincsen kedvem lecipelni a gépet. :)

Xonar DS az mi? valami jó fajta hangkártya? :F :))

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4633) buherka


buherka
addikt

Húúú...srácok, de elcsábultam...XFX NFORCE 750I

De ahogy ezt elolvastam, mindjárt kijózanodtam. :DDD
Néhol még a mi Fatális deszkánk is kiporolja ezt a 750i sli-t. :B...[link] [link] [link]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4634) buherka


buherka
addikt

Maxxi...bizony jóféle hangkártya ez a Ánusz ( ;] ) Xonar DS

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4635) grunge válasza Maxxter (#4632) üzenetére


grunge
addikt

azaz, ahogy buhi írja, jófélee' :D és win7 RC 64bit alatt is tökös életes!

buhi: csábulsz? ugye tudod hogy a 6-os óta nincs uj fejlesztés, csak átnevezés:) amúgy jó a színe anak is :) fatális azért mégiscsak fatális! ;]

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4636) Maxxter válasza buherka (#4633) üzenetére


Maxxter
senior tag

Milyen ratyi ez az XFX lap. Nem kicsit veri meg a fatalityt. :))

Hangkártyákhoz nem értek, szóval nekem tök mindegy. Ha Grungi-nak jó akkor nekem is. :)
Amit adtak P%E mellé supreme fxII-t, az egész jó szól :U

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4637) grunge válasza Maxxter (#4636) üzenetére


grunge
addikt

azon miylen hanggkeltő van? a mi lapunkon alc888-as chip van. maga nemében egész jó. de zenénél, játéknál, filmnél eléggé kijön a hangkari főlénye. részletesebb, teltebb a hangkép. már csak egy jóféle fülest kell amjd vennem:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4638) buherka


buherka
addikt

Akkor leszavazva az XFX---ezt eldöntöttük :D

Grungi...múltkor kaptam kölcsön egy HD215-ös Sennheiser-t.
Azt hittem, hogy elcsöppenek, olyan szépen szólt vele az X-FI-m. :D
Alig akartam visszaadni.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4639) Maxxter válasza grunge (#4637) üzenetére


Maxxter
senior tag

Aztat én mán nem tudom :DDD Van rajta egy csúnya nagy fém lemez ami eltakar mindent.

Buhi: Teljes mértékben. :C

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4640) Maxxter


Maxxter
senior tag

Volna egy kérdésem, hogy miért lehet:

Beindítom a gépet és 3x betölti a windowst, majd újraindul mindig. 4. 5.alkalommal meg elindul és tökéletesen megy a gép amíg ki nem kapcsolom. Nekem nincsen ötletem, hogy miért csinálhatja, remélem nem a tápom kezdi megadni magát.

Valakinek más ötlet? :F

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4641) Maxxter


Maxxter
senior tag

Érdekes :DDD Nem hinném, hogy 15fok van a szobában vagy a Xigmatek hazudtolja meg a fizikát. :U

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4642) buherka válasza Maxxter (#4640) üzenetére


buherka
addikt

Hát furi...nekem még nem csinált ilyent :U
Rendszer újrarakás sem segített, vagy ezt még nem próbáltad? :U

(#4641) Maxxter...nem rossz.
Nekem is van egy 5 fokos képem, csak az a F1-es vinyómról van :D
Voltam Lan Party-n és a csomagtartóban volt a gép...amikor felhoztam egyből bekapcsoltam a gépet :D

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4643) Maxxter válasza buherka (#4642) üzenetére


Maxxter
senior tag

Új windows, biztos nem az a baj. Azért gondolok a tápra, mert az Extreme Edition megnéztem volna mit tud, csak elfogyott a tápom és azért nem ment tovább. Lehet nem bírta a 100%os kihasználtságot. :F

Nekem mindig ezt írja ki hőmérsékletnek, szóval valami biztos nem az igazi. Szerintem nem a CPU hőmérsékletet kell nézni hanem a magét. :D

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4644) buherka válasza Maxxter (#4643) üzenetére


buherka
addikt

Az simán elképzelhető...mekkora táp ez? Remélem nem valami vargánya? :U

CPU...
Volt valami írás már erről, hogy Wolfi prociknak miért látja így a hőmérsékletüket a szenzor.
Majd megkeresem. ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4645) Maxxter válasza buherka (#4644) üzenetére


Maxxter
senior tag

500w-os Q-tec. Ma reggel pöcre indult, de egy restart után csak 3.ra ment neki. Vargánya alatt mit értesz?

Kis E4300-nak méri így a hőmérsékletét, az E8400-nek szerintem jól méri. A 40 fok reális számomra.
De azért várom azt a cikket.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4646) buherka válasza Maxxter (#4645) üzenetére


buherka
addikt

A Q-tec nem ajánlott tápok között szerepel...[link].
Persze azért jobb mint egy Vargáné és tsa. BT táp -létezett!- (Vargánya alatt ezt értem, mert így csúfoljuk a fosh tápokat)
[link]
De ettől a Q-tec-től se várjál csodát. :(

Amúgy volt nekem is ilyen nem indulgatás 2X is. Egyik az DFI lapomnál a másik a mostani Fatal1ty-nál. A DFI-nél döglődött a VGA-m az Abitnál meg az 3V-os elemcsere oldotta meg a problémát.
Szóval egy rakás oka lehet ennek a betegségek, hogy nem indul néha a gép.
Cserélgetni kell az alkatrészeket (kölcsönkér) és így ki fog bukni a dolog.

Cikk:
Jorus írt a szenzorral kapcsolatos kérdésekről...lásd itt.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4647) Maxxter válasza buherka (#4646) üzenetére


Maxxter
senior tag

Már régóta megy a Q-tec és igazából semmi bajom nincsen vele. Előbb utóbb minden elfárad, meg mostanában nézegetem a moduláris tápokat, lehet beruházok majd egyre. :U
Vargáné tápom van itthon. :D P2-es gépben ilyen van és még mindig működik. :DDD

Az indulás probléma nem tudom mi miatt lehet, mert ma még nem csinálta. Szerintem csak hisztizik. :)

Érdekes az írás a hőmérsékletekről. Lehet játszok majd vele egy picit, hogy kiderítsem, hogy mi az igazság nálam.
Köszi :R

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4648) stephenpoe


stephenpoe
tag

Sziasztok Mesterek! :R

Tud valaki valami linket GTA 4 Demo letöltéshez?Egy kis barátom bele van bolondúlva,és rágja a fülem...előre is köszönöm :R

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4649) grunge válasza buherka (#4638) üzenetére


grunge
addikt

Hú mi fülvédő az! istenem ezek a költségek sohasem fognak megállni:D eléggé felkeltette ez msot az érdeklődésem, karácsony is kopogtat, xonar is nagyon megérdemelné...ájjj:)

(#4639) Maxxter: evererst kiirja mi van a fém lap alatt:)

(#4648) stephenpoe: hm van-e egyáltalán olyan hogy demo? nem találtam semmit. amúgy ha tetszett neki az előző néhány epizód, akkor ezt imádni fogja :K

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4650) stephenpoe válasza grunge (#4649) üzenetére


stephenpoe
tag

:DD ja-ja

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.