Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) grunge válasza Maxxter (#4700) üzenetére


grunge
addikt

Multimedia/pci-pnp audio vagy hd audio.

(#4699) buherka:nem gyönge! és uj! akinek kell, hajrá!:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4702) Maxxter válasza grunge (#4701) üzenetére


Maxxter
senior tag

ICH9, van olyan? :)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4703) stephenpoe válasza buherka (#4698) üzenetére


stephenpoe
tag

Pl:ez.Sok szempontból előnyösebb lenne hasznélni,mint így,a két o.p. rendszert.....

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4704) grunge válasza Maxxter (#4702) üzenetére


grunge
addikt

az Intel HD audio akkor

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4705) Maxxter válasza grunge (#4704) üzenetére


Maxxter
senior tag

És az jó? :D Nekem ez kínai. :F

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4706) buherka válasza stephenpoe (#4703) üzenetére


buherka
addikt

Aha...jópofa.
Ez mennyire terheli meg a gépet, hogy így két rendszer fut egyszerre? :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4707) stephenpoe válasza buherka (#4706) üzenetére


stephenpoe
tag

....te jelölöd ki,mennyi ramot használjon.De nem nyomja erősebben,mint mondjuk egy játék.....tulajdonképpen nem is egyszerre akarnám használni.Ugyanis ha belépek az XP-be,akkor csak azt használom,a Win7 csak alapon fut,ha befelyezetem,bezárom,és megint megy a másik.Most csak annyi a különbség,hogy ehhez,előbb rebootolnom kell,aztán megint.....így nem kellene..... :C

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4708) grunge válasza Maxxter (#4705) üzenetére


grunge
addikt

kb olyasmi lehet mint egy jobb integrált. ugyanaz a vezérlő van azon is elvileg, csak külön nyák-on.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4709) Maxxter válasza grunge (#4708) üzenetére


Maxxter
senior tag

Ahha...Nekem mindegy igazából, csak szóljon. De ahhoz képest egész tisztán szól.

stephenpoe: én inkább bootolgatnék.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4710) Maxxter


Maxxter
senior tag

Tud valaki win7-hez aktivésön krekket? :DDD

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4711) grunge válasza Maxxter (#4710) üzenetére


grunge
addikt

passz. nekem tökéletes az RC x64:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4712) stephenpoe válasza Maxxter (#4709) üzenetére


stephenpoe
tag

Tudsz valamit,amit én nem? :N :DDD
...most bootolgatok,van,hogy három OP.rendszer között....kicsit macerás...

[ Szerkesztve ]

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4713) Maxxter válasza stephenpoe (#4712) üzenetére


Maxxter
senior tag

Biztos van olyan amit tudok, de ebbe a témába nem tudok beleszólni, csak annyi, hogy én inkább bootolgatnék, mint így futtassam. :)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4714) buherka válasza Maxxter (#4710) üzenetére


buherka
addikt

Ilyet ne... :(

Jönnek és kiporolnak minket a Modik :o

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4715) stephenpoe válasza Maxxter (#4713) üzenetére


stephenpoe
tag

OK :U :R

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4716) Maxxter


Maxxter
senior tag

Ezt magyarázza meg nekem valaki :F

Közben rájöttem, hogy miért nem akart nekem 1:1ben menni 800-on a technika...400-as FSB-hez kell NB-nek fesz, de ha kell neki fesz akkor már melegedni is szeret. Ráraktam a pici ventit, amit tuningoláskor használtam és máris vígan megy.

[ Szerkesztve ]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4717) grunge válasza Maxxter (#4716) üzenetére


grunge
addikt

érdekes...szerintem ne foglalkozz vele, ez csak egy teztprogi. inkább használd:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4718) grunge válasza JamesHun (#4674) üzenetére


grunge
addikt

Hella! érdeklődnék hogy sikerült-e működésre bírnod az 5770-est! :U nekem is mozgatja rendesen a fantáziámat a kártya. akár egy jóféle passzív 5750 is simán szóba jöhetne:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4719) Maxxter válasza grunge (#4717) üzenetére


Maxxter
senior tag

Jó ez lassabban is, csak érdekelne, hogy látott-e már valaki ilyet. Minden memória sebességben lassult, de ha proci teljesítményt nézek akkor meg javult, ami várható is volt. Tud meglepetést okozni ez a lap. :)

Beújítottam monitor téren...nagy hülyeség volt, mert nézhetek hamarosan vga után. :W :DDD

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4720) grunge válasza Maxxter (#4719) üzenetére


grunge
addikt

Mit vettél? Eljárt a kis 96GT felett az idő?:) vizsgaidőszak után újitok ha marad pénzem:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4721) Maxxter válasza grunge (#4720) üzenetére


Maxxter
senior tag

[link] LG-t akartam, de persze, hogy akkora nem volt mikor nem kellene. Így maradt ezt. Tetszik a szerkezet. :)

VGA-ból fogalmam sincs még, hogy mit vegyek. Jöhetnek majd az ötletek. :)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4722) grunge válasza Maxxter (#4721) üzenetére


grunge
addikt

Hajajj FullHD:) egész pofás, samsung powa:) Mennyi a keret? én valami jó kis 5-ös radeont veszek...csak menjen a lapban:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4723) Maxxter válasza grunge (#4722) üzenetére


Maxxter
senior tag

Mondtam, hogy ha veszek, akkor már csak jót. :)

Mit tom én, 40k körül. :U

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4724) buherka válasza Maxxter (#4716) üzenetére


buherka
addikt

Én is próbáltam 900-as rammal 1:1-ben, de xarabb eredményt kaptam, mint 800-on :D
Amúgy ez a deszka érzékeny a feszültségre...mert nálam is volt olyan, hogy 3,2 GHz-en 8X400-on tesztelgettem a mem. olvasást.
Kicsit több fesz adtam a procinak, pedig előtte is stabil volt a gép, de egy kis + kakaóval ugyan azon az órajelen megugrott a mem. olvasás 200-300 pöyivel.

Most az E8200-őt 8X400-on használom és olyan 9600-9700 pötyit dob olvasásra az Everest 800-as rammal 44412-es időzítéssel 2T-ben
Mondjuk én már az 5.30-ast használom.
A tiéd már nagyon régi... :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4725) buherka válasza Maxxter (#4721) üzenetére


buherka
addikt

Ezért szeretem a 82-es LCD-m, mert az 'csak' 1360-768-as felbontást bír, így még a szűrőket is vidáman tudom használni a 8800GT-vel.
Én is filóztam, hogy monitort cserélek, de mi a ráknak...van egy bazi nagy 32"-os "monitorom", igaz nem FullHD, de azért a méret kárpótol mindenért ;]

(#4722) grunge ..én azért még megvárnám a helyedben, hogy az új NV kártyák milyenek lesznek...[link] :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4726) grunge válasza buherka (#4725) üzenetére


grunge
addikt

érdekes eredmények. megnézném dx11 alatt mire megy a radeonokkal. ez igy nem mérvadó. :) az is lehet hogy előbb egy jobb fülest veszek. majd még kitalálom mi legyen. tény hogy 40k-t nem fogok adni egy 577-ért sem...türelem, tornaterem:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4727) buherka válasza grunge (#4726) üzenetére


buherka
addikt

Engem kicsit szorít az idő, mert az egyik kollégám ki akarja vásárolni a gépemből a VGA-m
Nem tudom, hogy mit csináljak :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4728) Maxxter válasza buherka (#4724) üzenetére


Maxxter
senior tag

Érdekes...lehet játszok még vele valamikor, de most újra megy a tanulás ezerrel. Jönnek a vizsgák :(

Annak örültem, hogy találtam egy Eversetet a gépen, arra már nem volt erőm figyelni, hogy mikori. :)

Nekünk is van 42"-os tv, csak az a probléma vele, hogy 20-25m-re van a géptől. :) Jó lesz nekem ez a kis monitor. VGA-t meg előbb-utóbb úgyis kell venni. De még bírja ekkora felbontás mellett is a 96GT.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4729) grunge válasza buherka (#4727) üzenetére


grunge
addikt

PH-s cikkből amit Abu irt, kiderül hogy a chip sincs még teljesen nkész, nemhogy kártya lenne már:) Jóval nagyobb az nv lapkája mint az ATI-é, ezáltal drágább is lesz. Fene tudja, dx11 sem lesz hardveres benne. Kérdés hogy mennyire van szükséged valami vga-ra. Szerintem ha megjön a fermi valamikor és jó sebessége is lesz, az amd megint jól le fogja nyomni az árakat és akkor lesz igazán szép világ ismét:) nekem február környéke lesz esedékes. Nincs valami tartalék kártyád? Ha jó áron el tudod nyomni a gt-t, akkor megérné :K

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4730) buherka válasza Maxxter (#4728) üzenetére


buherka
addikt

Ha kell everest akkor szólj...intézzük. ;)

42" sem gyenge méret. Azzal is el lehet már szórakozni ;]
Nekem is másik helységben van az asztali, de állandóan LanParty tatyóban van és pikk-pakk átviszem a motyót, ha arról van szó.
Kábelek már elő vannak készítve :D

(#4729) grunge ...a srác aki utazik a VGA-mra, azt mondta, hogy január körül jó lenne ha döntenék. Szóval szorul a hurok. :B
No mindegy az sem baj ha megmarad, mert így huginak lesz egy jó gépe majd egyszer...már így is csesztet, hogy szaggat a Sims 3 a 9600Pro-n. :U
A hírek azt mondják, hogy 2010 első negyed évében debütálnak ezek az új NV kártyák.
Nem feltétlenül vagyok NV fan...mert én ATI-val is elvagyok. Csak hát ezt szoktam most meg :B

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4731) Maxxter válasza buherka (#4730) üzenetére


Maxxter
senior tag

Everest... :U ;)

Nem rossz méret az biztos, elég már valamire :U

Nézegettem VGA-kat, ati 5770 bejövős eddig és 40k alatt is van boltban. :U

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4732) grunge válasza buherka (#4730) üzenetére


grunge
addikt

nyilván. az elfogultság sosem vezetett semmire. tavaly ati-m volt, januárban meg a 96GT nyujtotta legtöbet a pénzemért. mindegyik kártyával elégedett voltam:) szivem szerint 5770re szavazok most, ferminek meg lesz mit bizonyitania. érdekes lesz az év eleje...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4733) buherka válasza Maxxter (#4731) üzenetére


buherka
addikt

Nekem is bejön az 5770...de valami normális hűtésű, ami igazán érdekelne.
Mert ezek a ref. hűtős dolgok, nálam mindig megbuknak. :U

(#4732) grunge...Ez a Fermi engem is érdekel. Én úgy is azt fogom venni ami áraban és teljesítményben a legoptimálisabb. Tök mindegy hogy ATI v. NV.
Olyan 60K-ig elmegyek VGA-ban...de tovább már nem igazán :N

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4734) Maxxter válasza buherka (#4733) üzenetére


Maxxter
senior tag

Nem minden gyári hűtés rossz. A ventikerekes megoldások nálam is felejtősek, de a rendes ventis általában jó szokott lenni. Szerintem karácsony után veszek majd, akkor lemennek az árak. :U

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4735) buherka válasza Maxxter (#4734) üzenetére


buherka
addikt

Azért a Sapphire VaporX nem rossz darab. Keményen veri a mezőnyt hűtés ügyileg.
A ref. hűtőknek inkább egy nagy bajuk van...hangosak.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4736) Maxxter válasza buherka (#4735) üzenetére


Maxxter
senior tag

A 96GT-mnek tökéletes szerintem a gyári hűtője. A dolgát jól és csendben végzi. Persze ha azt nem számítjuk bele, míg feláll a windows, mert addig tornádó hangja van. :)

Az 5770-es egyre jobban tetszik. Remélem megy majd le az ára. :U Vagy gyűjtök még és . . . :DDD

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4737) grunge válasza Maxxter (#4736) üzenetére


grunge
addikt

eddigi tesztek alapján az 5770 gyárija (v1-v2) is tökéletes. nekem a hátra kifújós a favorit:)

(#4733) buherka: jól látod! nekem mondjuk 30-35k az ingerküszöböm. amire nekem kelleni fog, elég lesz:)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4738) Maxxter válasza grunge (#4737) üzenetére


Maxxter
senior tag

De ezt általában kerekessel oldják meg...Jó dolog csak szerintem hangosabb, mint a normál. :U

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4739) grunge válasza Maxxter (#4738) üzenetére


grunge
addikt

eddigi elmondások alapján halkabb mint az előző széria. legjobb lenne saját füllel hallani. vagy valami passziv:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4740) Maxxter válasza grunge (#4739) üzenetére


Maxxter
senior tag

Lehet már kopott volt az előző verzsön :)

Én úgy nézem meg melyik venti a leghangosabb, hogy lehúzok egyenként őket és ahol hallok változást, azt gyorsan cserélem. Sajnos a tápomnak van csak hangja, de azt most nincsen kedvem cserélni. Gyűjtés van :(

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4741) grunge válasza Maxxter (#4740) üzenetére


grunge
addikt

ha csak a táp hangos, cseréld ki benne a hűtőt!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4742) chap-man


chap-man
tag

Hali
mindenkinek minden ok?
vgat én is cserélni fogok de várok vele január február körül hátha olcsóbbak lesznek ati hd 5770 vagy esetleg ha sok pénzem lesz 5850 lesz a következő ;]

2 számú gépemben meghalt a vga 9800xt agps :O
kérdés érdemes még agps karit venni ami tudja a 9800xt szintet vagy inkább csere egy lga lapra esetleg am2 re és akkor cserélni a komplett gépet netre van használva meg fifa09 és cod4 re :)

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#4743) grunge válasza chap-man (#4742) üzenetére


grunge
addikt

Halli!
Itt minden okés a deszkával:)
RIP 9800xt. max vegyél valami korban hasonlot, ami ujabb az mind mind nativ pci-e-s kari, csak van rajtuk egy agp fordito chip. ez szeret melegedni és a driver is lutri. ha van keret akkor cserélj platformot.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4744) Maxxter válasza grunge (#4741) üzenetére


Maxxter
senior tag

Jó lenne egy moduláris táp, ezért agyalok rajta. Idővel minden meglesz, ahogy lesz pénzecském.

Tegnap gondoltam újra pasztázom az NB-t, levettem a bordát róla, erre az egyik műanyag pöcök nem eltört. :D Kapott egy csavart helyette, olyan mint a gyári. :)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4745) grunge válasza Maxxter (#4744) üzenetére


grunge
addikt

modulásrisra nekem is fáj a fogam, de egy jobb vga-ra előbb lesz majd szükségem. hihetetlen temető ez a pc...:) pasztázásra már én is gondoltam, de nekem még igy originál cuccal is hűvös. lusta vagyok bolygatni:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4746) buherka


buherka
addikt

Csumika srácok :R

Visszakerült hozzám a vasam...szépen kitakarítottam. Lesz akkora kockulás mint a hétszencség. ;]
Nekifogok a Dragon Age-nek

(#4744) Maxxter ...én sem bántam meg a moduláris tápot. Tök üres a gépem belseje, mert nincsenek fölös kábelek, mivel csak kettőt használok. A szellőzésről meg ne is beszéljünk.
Plusz valahogy a moduláris tápokra odafigyelnek a gyártók...abból gagyit nem igazán lehet venni :B

A kis pöcökkel én is megküzdöttem...én inkább a visszarakásnál paráztam, hogy lesarkazom az északi hidat. Benne volt a zabszem a se**emben :D

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4747) stephenpoe


stephenpoe
tag

Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!! :R :C

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4748) Maxxter válasza buherka (#4746) üzenetére


Maxxter
senior tag

Én is küzdöttem, meg is lett az eredménye. :) De nem zavar, így is ugyanolyan jó, mind a pöcökkel.
Veszek VGA-t, majd veszek tápot. Szerintem a Corsair modulárisára szavazok majd. Csak jót hallottam róla. :U

Ha már Stephenpoe elkezdte akkor foyltatom, mindenkinek Boldog Békés Karácsonyt!

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#4749) grunge


grunge
addikt

Csatlakozom! Kellemes Karácsonyt Minden Fórumtársnak!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4750) buherka


buherka
addikt

Akkor én sem maradok ki a sajátos stílusommal:

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket minden Fatal1ty tulajnak

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.