Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) grunge válasza Maxxter (#2999) üzenetére


grunge
addikt

hát ez kész...és a frissitésekkel hogy állsz? én speciell állandoan frissitek update-röl. amugy meg fut egy csomo szolgáltatás ami elösgiti hogy virusokat szopj be, ha majd viszatérnél xp-hez szolj és összeirogatom h miket kéne letiltani:) pl van oylan h "távoli rendszerleiro adatbázis" ez arra jo h másik gépröl lehessen csesztetn ia registry-t stb...:D csupa hasznos dolog:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3002) Maxxter válasza grunge (#3001) üzenetére


Maxxter
senior tag

Mivel eredeti az XP-m ezért mindig lejön a frissítés. Nem vagyok ennyire amatőr! Azokat is tudom, hogy miket kell kikapcsolni, mindent kikapcsolok, külön tűzfallal letiltok minden portot és mégis bejön. Mások is szívnak ezzel, nem egyedüli eset, az okosabbak azt írják, hogy valamilyen windwos porton jön be és azt nem felügyeli semmilyen tűzfal/vírusírtó. Én azt is el tudom képzelni, hogy microsoft írta, hogy minél többen vegyenek vistát. . . De nem én leszek az, mert inkább 30 naponta újra rakom, minthogy megvegyem :DDD

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3003) grunge válasza Maxxter (#3002) üzenetére


grunge
addikt

hát ilyen felkészült,körültekintö intézkedés ek után is eléggé érdekes ez az eset:) valoban valami microfos dolog lehet, amolyan xp-degradálo:D régebben lan-on ugys mindenki kb 30 naponta cserélt oprendszert. lehet hoyga vista a hárdkóros lanpléjerek operácios rendszere lesz :DDD

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3004) Maxxter válasza grunge (#3003) üzenetére


Maxxter
senior tag

Lehet :DDD Egy biztos, ez szarság kifogott rajtam és XP-t nem használok majd egy ideig, soha többet :U A vistát már kezdem megszokni. Már nem az van, mint mikor kijött, hogy egy pendrive-ot sem ismer fel :DDD

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3005) grunge válasza Maxxter (#3004) üzenetére


grunge
addikt

ejha, oylan is volt:D vissaztértek tán a 98 gyökereihez?:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3006) Maxxter válasza grunge (#3005) üzenetére


Maxxter
senior tag

Persze, hogy volt. Mikor kijött a Vista és már nem béta még ilyesmi volt a neve, akkor leszedtem kipróbáltam és elég is volt belőle. Bedugtam a pendrive-ot, erre képes volt azt mondani, hogy ismeretlen hardver, adjam meg hozzá a drivert. A driver természetesen a pendrive-on volt :DDD Akkor most mi van??? :Y
Eddig tartott a vista, a mostani egy "újabb" verzió ez már ismeri a nyomtatót is :DD

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3007) grunge válasza Maxxter (#3006) üzenetére


grunge
addikt

aztaaaa, a nyomtatót is?! haladna ezeka májkroszoftnál mint a magyar gazdaság:D amugy nekem a régi win-ek produkcioja jött be a legjobban, mikor nem volt bedugva a bill, és azt irta ki, h "error, press F1" :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3008) Maxxter válasza grunge (#3007) üzenetére


Maxxter
senior tag

Kb olyan szinten halad a májkroszoft is mint most a gazdaság, visszafelé. . .

Press F1 :C :C ez is jó.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3009) grunge válasza Maxxter (#3008) üzenetére


grunge
addikt

bizony jot szorakoztam rajta! amugy a havernak meg ann oa sima elsö xp generált oylan hibaüzenetet másolás közben hogy "nincs mit tenni" :) valahol megvan még ez a szkrínsot ha megtalálom közéteszem, nagyon nagy:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3010) Maxxter válasza grunge (#3009) üzenetére


Maxxter
senior tag

:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD Az állati. Tud ez májkroszoft ha akar. Mondjuk ez már inkább a magyar fordítók érdeme, vagy közös munka? :U :DDD

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3011) buherka válasza The Don (#2991) üzenetére


buherka
addikt

Írtam privátot...

Most hétvégén nem fogok melózni, de jövő héten hétvégén benn leszek a cégnél nappal...akkor jöhetsz ;)
Ja...most ki vagyok fogyva a lomokból :D

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3012) buherka válasza Maxxter (#2999) üzenetére


buherka
addikt

Én is cumiztam ilyen visszatérő vírusokkal :U
Ez volt a megoldás: CounterSpy.
Amióta ez fenn van a gépemen, azóta semmi problémám.
Hátránya, hogy rengeteg memóriát zabál...előnye, hogy semmi sem tud elbújni előle :U
Ha kell...szólj ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3013) Maxxter válasza buherka (#3012) üzenetére


Maxxter
senior tag

Én már feladtam az XP-t, elég volt belőle :K de köszönöm ;)

[ Szerkesztve ]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3014) grunge válasza buherka (#3012) üzenetére


grunge
addikt

nálam meg a Spybot az állando vendég! ez is szereti a memoriát, de szintén hatásos:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3015) Maxxter válasza grunge (#3014) üzenetére


Maxxter
senior tag

Nálam a wifis tűzfal a mindent megfog. Miután bejött ez a köcsög, jött a norton, jött fingomsincsmáhogymi és semmi nem használt. Pedig memóriát meg procit zabáltak két pofára és még a winyóm is többet kerregett tőle.

Most a vistától annyit kerreg bootoláskor hogy legszívesebben kidobnám az ablakon.

[ Szerkesztve ]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3016) stephenpoe válasza Maxxter (#3015) üzenetére


stephenpoe
tag

.....senkise csípi a linuxot? :(

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3017) grunge válasza Maxxter (#3015) üzenetére


grunge
addikt

számomra is érthetelen a szitu...a vinyokerregés meg tényleg durva vistán:) amugy azt is teljesen lebutitottam, de ugy is lassu volt...

stephenpoe: én még nem próbáltam, félek a kompatibilitási problémáktol meg ugy alapbol nem értek linuxhoz:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3018) Maxxter válasza stephenpoe (#3016) üzenetére


Maxxter
senior tag

én nem próbáltam még, a legnagyobb baj az hogy pár fontos progim nem menne rajta.

Grunge: van olyan jó a kompatibilitása mint a vistának. Ha nem jobb.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3019) stephenpoe válasza grunge (#3017) üzenetére


stephenpoe
tag

...először is leszögezném,hogy senkit sem akarok meggyőzni!Én azért kezdtem foglalkozni vele,mert sokszor egymás után ütköztem hasonló problémákba,mint amiről itt írtatok.Vírusok,egyebek!Ezen kívül az is mellette szólt,hogy sokkal kisebb rendszerigénnyel is képes,szép teljesítményre.Nyílt bázisú,teljesen ingyenes,minden letölthető-elérhető,és nekem is a VIN alatt fut.tehát ugyanúgy megvan az xp is.Én ugyan csináltam külön telepítőt hozzá,de le lehet a netről is tölteni.Ezeken felül,nagyon szép... :))

Maxxter:Nem tudom melyik progi lehet,de az olyan zsenik,mint TI,szerintem kis alakítás után fel tudják tenni....Én ezt olvasom mindenhol.

De ez itt nem promó volt,csak ötlet....

----tudjátok mi a különbség a szines tv,és az ötösikrek papája közt...? :C

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3020) grunge válasza stephenpoe (#3019) üzenetére


grunge
addikt

na mi?:D

hát majd kiprobálom egyszer, de nem vagyok tul kalandvágyó egyelöre. nekem teljsesen jol müködi kaz xp eddig..kop-kop:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3021) stephenpoe válasza grunge (#3020) üzenetére


stephenpoe
tag

...a szines tv egy agyafúrt ötlet.....,a papa meg egyetfúrt,oszt öt lett! :C

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3022) stephenpoe


stephenpoe
tag

....most látom,hogy előléptettek LELKES ÚJONC-á....! :DD

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3023) grunge válasza stephenpoe (#3022) üzenetére


grunge
addikt

grat hozzá, csak igy tovább! és kösz a viccet:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3024) The Don válasza stephenpoe (#3016) üzenetére


The Don
csendes tag

csipném én a linuxot,csak rohadtul nics rá semmi,és egy kiba..ott normális linuxot sem találok a neten,torrenten,amit letölthetnék...

ráadásul át kéne valahogy ba..ni a medal of honort is,mer nem megy csak xp-n.
ha van megoldás,lesz linux,addig nem sajnos

06-20-924-40-33 Don "- Te, hogy bírod a piát? - Hát az első 5 litert jól bírom...a hatodiknál elkezdek kötekedni. - És te? - Viccelsz? Whiskyn nőttem fel".

(#3025) stephenpoe válasza The Don (#3024) üzenetére


stephenpoe
tag

...értem!Nem tudok,sajna,vitába szállni az érvekkel,mert tudásom elég gyér ehhez.Én A legújabb,Hardy Heron,kiadást(azt hiszem :B )használom.Simán,tükörszerverről tölthető,a vin alá.Torrentről,még nem próbáltam.Amikor elkészült a letöltés,csináltam egy biztonsági másolatot,amit kiírtam.Azóta,ha gond van,ezzel bootolok,vagy javítok.De csak egy alkalommal került rá sor,amikor kiment a hard drive.
Az,amiről beszélsz,biztos egy játék...ezen a téren sem tudok igazán labdába rúgni... :B
Csak a jóindulat diktált,amiért beleszóltam,hátha egyszer én :DD adhatok valakinek JÓ tanácsot... :R

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3026) grunge


grunge
addikt

szerintetek ha beraknék még 2 gigát ugyaniylen rambol mint ez, csak az a differencia hogy az ujak 1066-osak, akkor simán futnának együtt a 800asokkal? :F

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3027) Maxxter válasza grunge (#3026) üzenetére


Maxxter
senior tag

Szerintem . . . :U :U . . . nem :D

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3028) grunge válasza Maxxter (#3027) üzenetére


grunge
addikt

pffff....akkor kénytelen elszek kipróbálni :P :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3029) Maxxter válasza grunge (#3028) üzenetére


Maxxter
senior tag

Jó válasz!
Ülj le, kettes! ! ! :D

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3030) buherka válasza grunge (#3026) üzenetére


buherka
addikt

Simán futnának, de 800-ra visszaosztaná a deszka a 2 új ramot, mert ez a DDR korszak óta így van. Ha egy DDR333-as deszkába 400-as ramot raktál, az automatikusan, csak 333-on indította el.
Az erősebb ramok lefele kompatibilisek.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3031) -royalflush-


-royalflush-
tag

sziasztok!
rég jártam erre,kicsit szégyelem is magam :B
minden okés veletek?
kis segitség kéne nekem:be kéne árazni a gépemet,ugyanis eladnám szegénykét....
amugy multkor amikor el akartam adni végül nem jött össze...
azért kérem a segitségeteket,mert mostanába nagyon nem vagyok naprakész pc téren,amugy hibátlanul muzsikál a kis fatal1ty,és a többi motyo......
előre is köszi a segitséget :R

[ Szerkesztve ]

( Nikon D200 ) ( ThinkPad E520,win7 ) (iphone 5s )

(#3032) buherka válasza -royalflush- (#3031) üzenetére


buherka
addikt

Cső tesó :R

Itt tudod beáraztatni a gépedet.
És hogy-hogy megválsz a kicsikétől?...dolgos hétköznapok?

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3033) -royalflush- válasza buherka (#3032) üzenetére


-royalflush-
tag

helloka!! :R
kösz a linket.
megválok mert laptopot veszek,meg álltalában évente lecserélem a konfigot is,és nincs most pénzem külön laptopra,keveset vagyok itthon azt kell a gép.........
jaja dogoskodom hétköznap keményen :DDD plexizek még mindég.....
bringa megy tesokám?? ;] ...ja és grat a rangodhoz :C

( Nikon D200 ) ( ThinkPad E520,win7 ) (iphone 5s )

(#3034) buherka válasza -royalflush- (#3033) üzenetére


buherka
addikt

Hát kár érte :U ...már nem is lehet ilyen deszkát nagyon kapni, kifogyóban van, de nagyon.

Hozzáteszem, már én is beújítottam egy Lenovo notit. :D
De azért játékra még mindig meg a van az asztali. ;]

Bringa megy ezerrel, rengeteget edzek országúton, már a melóba is bringával járok, mióta a noti megvan :B
Ja...dobj egy tel. számot priviben légyszives, mert valszeg szükségem lesz 4mm-es víztiszta plexire. Semmi kedvem megint Veresere lemenni :(

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3035) -royalflush- válasza buherka (#3034) üzenetére


-royalflush-
tag

és hogy muzsikál a kis Lenovo?én is gondolkozom rajta mit kéne venni.....hp-t néztem ,think-pad-et,meg szimpatikus nekem is a lenovo.....kivitelre milyen?nem recseg ropog?
tel szám ment priviben :)

( Nikon D200 ) ( ThinkPad E520,win7 ) (iphone 5s )

(#3036) grunge válasza -royalflush- (#3035) üzenetére


grunge
addikt

Szevasz Kolléga! de rég jártál erre:) kár h eladod a konfigod, ezt a lapot már nem kapni, és ez az uccso Fatal1ty lap. ergo mi vagyunk az utolso mohikánok:D bringa itt is megy, amiota viszajöttem labancoktol hajtom mint álalt és jönnek az uj 'idörekordok' :DDD

(#3030) buherka : én is iylesmire gondoltam, bár ha felhuzom a 800-askat 1066-ra...:D no majd meglásssuk' ez még csak terv:)

(#3029) Maxxter : esetenként (egyre gyakrabban) az a legjobb jegy:D

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3037) buherka válasza -royalflush- (#3035) üzenetére


buherka
addikt

Mióta a noti megvan, már nagyon kegyvesztett lett az asztali gépem. 90%-ban már notit használok. 10% marad az asztali a játékra, ha már nagyon nem tudok magammal mit csinálni.
Az a fura az egészben, hogy minden ismerősöm kezd notira váltani...érdekes :U
Gondolom te is inkább a megbízhatóságra utazol laptop téren.
Erre a legjobb a Lenovo, Dell, HP, Sony(drága :B )
Most a legjobb árban ezek a Lenovo 3000 N200-as gépek vannak, nem azért mert gagyik, hanem mert kifutó széria...mivel októberben jön az IdeaPad, ami leváltaja a 3000-es szériát.

A noti jó...rosszat nem tudok rá mondani. Nem recseg, nem ropog, a kijelző szuper, a vinyó halk és nem melegszik, tapipad pontos, a zsanérok erősek és marha jó a szervize.
De ha engedi időd és komolyan gondolod, akkor látogass el ide és nézd meg élőben.
Kösz a tel. számot...majd csörgök :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3038) grunge


grunge
addikt

Srácok! ezeknek az E8***-as prociknak menyi egészséges feszt lehet adni tuning esetén? elkezdek nézelödni, ha el tudnám passzolni ezt az E6600ost akkor beujitanék én is, hamár ilyen jol muzsikál nektek a lapban...:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3039) Maxxter válasza grunge (#3038) üzenetére


Maxxter
senior tag

Minél többet, annál jobb :DDD Mikor én nyúztam, akkor 1.6V-ot kapott, Buhi nem mer 1.4V-nál többet adni neki. Ha jó hűtőd van, 1.4V-ot röhögve elvisel és azzal már van remény a 4Ghz-re is. DE fölösleges 4Ghz-en járatni. Én alapon hajtom az enyémet, ez bőven elég. Vegyél E8400-et, alig drágább már mint a 8200-es.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3040) grunge válasza Maxxter (#3039) üzenetére


grunge
addikt

1.6??bazz!!széthuzni nem is akarnám, minek evvel a vga-val :DDD a 400*9-re páylázom. ez sanszos alapfeszhez közel nem? sturmovik szimulátorban nem kis gyorsulást jelentene, mivel az a játék akkora cpu-limit mint az állat:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3041) -royalflush- válasza grunge (#3036) üzenetére


-royalflush-
tag

szia kollega!
jol vagyol? :D
bringa megy nekem is keményen,bár mostanába inkább az országutit hajtom ,többek közt meloba is :DDD

( Nikon D200 ) ( ThinkPad E520,win7 ) (iphone 5s )

(#3042) -royalflush- válasza buherka (#3037) üzenetére


-royalflush-
tag

köszi!
válaszod kielégitő mint mindig :R
lehet beleugrok én is egy lenovoba,már nem csak azé mert neked is ez van hanem nekem is ezek voltak szinpatikusak,árétékben tuti.......
sony-t nem szeretem.......
nekem ez lesz a negyedik notim,néha elborulok és összerakok egy asztalit,de mostanában annyira nem játszom h felesleges,talán a jo idő miatt is..... :B

( Nikon D200 ) ( ThinkPad E520,win7 ) (iphone 5s )

(#3043) grunge válasza -royalflush- (#3041) üzenetére


grunge
addikt

hiho!
ja megvagyok, épp most ettem le megint a vasat:) amuyg én is gondolkodom hogy szép lassan beinvesztálo kegy országutiba....bár amiylen xarok erre az utak, sztem pikk-pakk tönkre menne...amugy eza 'monti' ful laszfaltra van már kihegyezve, lehet vele jokat menni:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3044) -royalflush- válasza grunge (#3043) üzenetére


-royalflush-
tag

hát hallod én világ életembe Bmx,Monti(freeride) párti voltam....
de! mióta összeraktam ezt az országutit le se szálok rola,edzésnek is jo és lényegesen hamarabb jutsz Á-bol B-be ami azé szempont,és élmény vele az egész...
ezzel nem azt akarom mondani h a monti nem jo,mert van nekem is ;] ,hanem hogy más világ.....
csak egy hátránya van amit Te is mondtál,h a rossz magyar utak(amugy röhely helyenként az utminőség,akár a középkor),meg is érzem 9Bár nyomással az utolsó repedést is főleg sugárra fűzött kerékkel........ :DDD

( Nikon D200 ) ( ThinkPad E520,win7 ) (iphone 5s )

(#3045) grunge válasza -royalflush- (#3044) üzenetére


grunge
addikt

hát ugy pláne:D nekem még a 4.5Bar is eléggé kéynelmetlen dolgokat tud produkálni:) egyszer ültem egy peugeot országutin, hát majdnem magam alá csináltam, nem volt rosz élmény! amugy anno én is bmx-el kezdtem, de gyorsan áttértem montira. 1.5colos gumikkal azért evvel is lehet duhajkodni, igaz terepre nem kell már kimennem vele:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3046) buherka válasza grunge (#3038) üzenetére


buherka
addikt

E8400es dobozost már hozzádvágják 30K-ért :U .
Szerintem jó pár évig elleszel vele, Én még mindig alapfeszen használom 8X400-on...ennyi is bőven elég. Te is tudod, hogy a mai gémek inkább a VGA-t zabálják.
Mondjuk ahogy kolega mondja, én nem adtam 1.4V-nál többet neki...azért ezek a procik hamarabb degradálódnak, mint a 65nm-es társaik.
Persze ott van a garancia, de hát ki akar manapság kardoskodni az eladókkal, meg 4 hétig várni a cserecuccosra. :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3047) Maxxter válasza buherka (#3046) üzenetére


Maxxter
senior tag

Kollega, egyetértek veled, de ÉN szeretek kardoskodni, már látom, hogy mit fogok csinálni pár év múlva Red Towerben és nemtomholvettemaprocimatban :DDD

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3048) buherka válasza -royalflush- (#3042) üzenetére


buherka
addikt

igyekszem... :D

Ár-értékben nagyon jók a lenovo notik, viszont játékra ne nagyon akard használni, mert ugye ezek kis és nagyvállalati gépek. Vannak olyan gépeik amiben Quadro VGA van, de az árban a plafont verdesi, de ugye ezek is inkább grafikai munkára vannik mintsem játékra.
Inkább egy ilyent vegyél, mint egy FuSi-t vagy Acer-t, még az Asus-t sem javaslom :U
Pont emiatt vettem én is notit, mert már én sem játszom :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3049) buherka válasza Maxxter (#3047) üzenetére


buherka
addikt

Hát te tudod...én már belefáradtam ebbe, volt nekem is egy-két durva esetem a gariztatás végett...volt, hogy pofon is csattant :B .
Jobb a békesség :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3050) grunge válasza buherka (#3046) üzenetére


grunge
addikt

igazad van ,de uj játékkal szinte semit sem játszom, maradt ez a jópáréves repszim és ez biza procilimites! mikor alaprol 3-ra emeltem a procit, nem kicsit javult, azt 3dmark meg 50ponttal dobott többet. készitök uj gámája meg majd 2009ben jelenik meg elvileg, na ott fogok vga limitbe ütközni:), de addig meg elöjön pár generácio azokbol is...prockonál meg ugy érzem valamiért nem lesz biosunk a neahalemhez:D

159 SW 1.9 jtdm <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.