Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) Gismo válasza Gismo (#3450) üzenetére


Gismo
addikt

A táp tökéletes... kipróbálva az én konfigommal.

(#3452) grunge válasza Gismo (#3451) üzenetére


grunge
addikt

rossz ezt hallani, és tényleg disznóság hogy nem képesek kicserélni. egyébként "gariztatás" után mit mondanak? hogy náluk természetesen müködik?! az hogy villognak a led-ek tényleg nem normális, a lap hibás... :(( kár vele tovább próbálkozni, asztalverés kell ide hogy vagy adnak egy müködö ujat vagy pénz vissza esetleg uj lapba beszámitás..

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3453) buherka válasza MarioAna (#3447) üzenetére


buherka
addikt

Miért ragaszkodsz a 965-ös lapkészlethez? :U
Nem azt mondom, hogy elavult, de már régi technika. Akkor már inkább nézzél egy P35-ös deszkát.
Havernak P5B-je van...és most raktam neki bele egy E8400-est. Szépen megy vele ;)
Persze ott is a legújabb bios kell, különben se kép se hang :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3454) buherka válasza Gismo (#3450) üzenetére


buherka
addikt

Akkor én rohadt kivételes helyzetben vagyok, mert ilyen stabil fasza deszkám, még nem nagyon volt :U Pedig aztán volt nekem is mindenféle lapom.
Valahogy olyan érzésem van, hogy szopatnak téged és olyan deszkát kapsz, amit már egyszer visszaküldtek gariba, és most neked próbálják elsózni :o

Ha már végkép nem bírsz a cuccal, akkor ha van kedved gyere be a melóhelyemre a XIV-ker.-be. A Megyeri úton vagyok. Most hétvégén benn leszek egész nap és beviszem az asztali gépem is, ha gondolod.
Teljesen nyugodt körülmények között letesztelhetjük a lapot, az én cuccaimmal ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3455) stephenpoe


stephenpoe
tag

....nekem is ua.van,én semmi baj nincs vele.... :B

Kellemetlen ezt olvasni Róla!
Sok szerencsét kívánok.... :R

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3456) Gismo válasza grunge (#3452) üzenetére


Gismo
addikt

Az a helyzet, hogy ezeket mind cserélték. Tehát amiket visszakaptam azok voltak szarok.
És nehezíti a helyzetet, hogy ~200km van köztem és a garit intéző nagyker közt...
Tehát ilyen küldözgetés alapon működik sajnos :S

(#3457) grunge válasza Gismo (#3456) üzenetére


grunge
addikt

teljes mértékben megértem, 200km nem éppen kis táv ilyen ügyletek intézésére. ez akkoris disznóság itt valami nagyon nem kerek. irjatok nekik emilt vagy valahogy érdeklödjetek utána h mit lehet ez esetben tenni. fura hogy két csere után is rosz lapot kapsz. régebben én a logitech force 3d jy-ommal jártam igy, hogy 2-3x vittem vissza boltba, mert iszonyat rövid idön belöl bedöglött az összes kb ugyanazzal a hibával...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3458) chap-man


chap-man
tag

hi srácok bajba vagyok
flopyrol bios firssítettünk és az irás közben volt 1 hiba de azt irta h completed ujra indult és bios rom checksun error
javitható ez?
beszéltem egyí sráccal ő peste csin ilyeneket ujra irja a biost [L:www.biosiras.hu]ő[/L]
van reméyn vagy uj lap?
pls help

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#3459) buherka válasza chap-man (#3458) üzenetére


buherka
addikt

igen, Ő megcsinálja...ha kész, akkor gyere és ledumáljunk a tuningot ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3460) chap-man válasza buherka (#3459) üzenetére


chap-man
tag

thx előre is :R
remélem menni fog a Fatal1ty :P
Fatal1ty 4 ever Asrock never :DD

[ Szerkesztve ]

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#3461) Gismo


Gismo
addikt

Én már lemondtam róla, hogy haverom gépében Fatal1ty lap legyen...
Egyelőre úgyfest, hogy másfajta lesz...

(#3462) chap-man válasza Gismo (#3461) üzenetére


chap-man
tag

A remény hal meg utoljára :)
egy Abitnál csak egy másik Abit lehet jobb főleg ha Fatal1ty-s :P

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#3463) buherka válasza chap-man (#3460) üzenetére


buherka
addikt

Én is remélem, hogy jó lesz...megoldja a srác, ne aggódj. Már más haver is csináltatott nála alaplapot, csak akkor még 2K volt egy ilyen művelet :U

(#3461) Gismo...már ezt is visszaküldted?, vagy még próbálkozol vele?

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3464) Gismo válasza buherka (#3463) üzenetére


Gismo
addikt

Még nem küldtem vissza, de most egyelőre úgyfest, hogy másfajta alaplapot kapok helyette, amit megpróbálok eladni és abból lesz talán egy IP35 PRO XE vagy árulnak itt még 1 ugyanilyen FP-in9-et gari nélkül, csak nemtudom h abba belemerjünk-e vágni.

(#3465) buherka válasza Gismo (#3464) üzenetére


buherka
addikt

Utánanéztem a IP 35 Pro XE verziónak...valójában csak egy "sima" Pro verzió semmi más, csak egy másik bios-t kreált rá az Abit...ennyi
Nézd csak...simán csak át van matricázva... egy az egyben ugyan az a lap :B


Sutyi dolog, de ez van.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3466) grunge válasza Gismo (#3464) üzenetére


grunge
addikt

gari nélküli? ha ki lehet elötte probálni akkor lehet megéri. amugya pro xe-t is megéri megveni, jo lap az is nagyon!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3467) chap-man válasza buherka (#3463) üzenetére


chap-man
tag

az a lényeg h mennyen mert nem igazán akarok uj fatl1tyt venni mert akkor nem lex uj vagm :O se 4850 se 9800gtx+ marad a hibás 7900gtm :K

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#3468) stephenpoe


stephenpoe
tag

....erőt-egészséget,Mester Urak! :R

Segítséget szeretnék kérni.
Legutolsó ujratelepítés után,a kis drágám,minden bootoláskor ezzel fogad:
-Veryfying DMI Pool Data....
-Boot from CD:
-DISKBOOT FAILURE,INSERT SYSTEM DISC AND PRESS ENTER

....és ha enter,az utsó sor,a végtelenségig.... :(
Már voltam a system menüben,elsődleges boot a dvd meghajtó,másodlagos a hard drive....mégse indul magától.... :(((
Ha indítás után nem várom meg a feliratot,hanem rögtön a system-be lépek,és kijelölöm honnan boot-oljon,akkor semmi gond....hogyan lehetne ezt véglegesítetni Vele...? :F

Előre is köszönöm :R :R :R

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3469) buherka válasza stephenpoe (#3468) üzenetére


buherka
addikt

Cső tesó ;)

Lényeg, hogy az elsődleges(first) bootolást HDD 0-ra állítsad a bios-ban és a vinyót Sata1-re dugjad a 4 csatlakozó közül, így elvileg nem szabad hogy gond legyen.
Ha HDD 0 van, akkor az összes lehetséges merevlemezről megpróbál bootolni ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3470) stephenpoe válasza buherka (#3469) üzenetére


stephenpoe
tag

...Köszi Főnök!! :R :R :R

Átnézem...

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3471) chap-man


chap-man
tag

Sehol senki?mindenki a Mikulást várja?

[ Szerkesztve ]

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#3472) buherka válasza stephenpoe (#3470) üzenetére


buherka
addikt

ok-ok...megnézem a prividet is...és kitalálunk valamit ;)

(#3471) chap-man...ha van kérdés nyugodtan tedd fel ;) , amúgy nekem a mikulás már nem sokat jelent, kissé kinőttem már belőle :B

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3473) grunge válasza buherka (#3472) üzenetére


grunge
addikt

micsoda?! Nem is létezik a mikulás?! neeeeem leeeheet! :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3474) Gismo válasza grunge (#3473) üzenetére


Gismo
addikt

Sőőt most tudtam meg, hogy a dzsízuszka se létezik. ÁÁÁÁÁÁ felvágom az ereim :O :O de előtte EMO -s leszek XD ;] :K

(#3475) grunge válasza Gismo (#3474) üzenetére


grunge
addikt

azt ne mondd, hogy a nyuszika is kamu! mindjárt megyek a boltba tokio hotel cd-ért, és csatlakozom!:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3476) Gismo válasza grunge (#3475) üzenetére


Gismo
addikt

Az nem kamu, hanem már pörkölt :O

(#3477) grunge válasza Gismo (#3476) üzenetére


grunge
addikt

tiszta horror! ezt hogy fogom feldolgozni?! :Y

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3478) Gismo válasza grunge (#3477) üzenetére


Gismo
addikt

szerintem nem fogod, nekem is könnybe lábad a szemem és görcsbe szorul a gyomrom, mikor a szaftot tunkolom a tányérból :O :O

(#3479) grunge válasza Gismo (#3478) üzenetére


grunge
addikt

gondolom! az örömkönnyed-nyálad összefut töle:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3480) exception


exception
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek olyan probléma,hogy a hangkimenet elszállt?
Bal oldali hangszóró megadta magát egyik pillanatról a másikra...
Szeretem ezt a lapot,nem volt vele bajom,de ilyen bajom még sose volt alaplappal...erősen gondolkozom a cserén...

"Barátnő? Az mi? Valami ritka pokemon?"

(#3481) grunge válasza exception (#3480) üzenetére


grunge
addikt

Hali! egyik kollégánknak szintén elszállt a hangja, mondjuk ö tuningolt is rendesen, adott a deszkának:) nagy részt külön hangkártyát használunk, ez minden esetben jobb megoldás, régebben ki is beszéltük ezt rendesen. szoval nem érdemes ezért kicserélni a lapot, inkább szerezz be valami karit ( SB Live-tól felfelé bármit). szebben fog szolni, játékokban meg ott lesz a valós EAX támogatás is!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3482) exception válasza grunge (#3481) üzenetére


exception
aktív tag

Hát ezen én is gondolkodtam,de mégiscsak csökkenti a lap értékét ha nem jó rajta a hang,amíg nincs valami jó hangcucc(Logitech Z-5500),addig nem akarok hangkártyát másikat,szóval kicsit csalódás ez nekem

"Barátnő? Az mi? Valami ritka pokemon?"

(#3483) grunge válasza exception (#3482) üzenetére


grunge
addikt

nem kell feltétlen z-5500 hogy észrevedd a különbséget..sima fülessel is ég és föld, nekem elhiheted. elhiszem h kissé kiábrándultál, de ez nem a lap sara! ezek a realtek chipek nem éppen állnak a helyzet magaslatán (ezeket teszik az összes lapra). több barátomnak is beadta már a kulcsot más lapokon is. nekem a régin szállt el, de nem izgatott, ui vettem egy audigy2zs-t. meg a normális hardveres hang esetén a játékok is gyorsulnak, mivel átveszi a terhet a kártya a procirol. anno mikor elszállt, egy SB PCI 128as kártyát kaptam kölcsön, na az is sokkal jobban szolt az akkori alaplapi realtek-nél. a régi gépemben még a mai napig az felelös a hangért.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3484) exception válasza grunge (#3483) üzenetére


exception
aktív tag

Hát az tuti,hogy alaplapi hangnak egész komoly alapzaja van,bár az új táppal mérséklődött a dolog,zenénél hallatszik,hogy sokszor erőtlen és a basszust is kutatni kell,minden kiemelést rá kell tenni az erősítőn,de akkor meg puffog és levegős az egész,nincs a zenének tere,szóval mindenképp szerzek egy karit. Ettől függetlenül még mindig szarul esik :O :))

"Barátnő? Az mi? Valami ritka pokemon?"

(#3485) grunge válasza exception (#3484) üzenetére


grunge
addikt

ez van sajna..az alaplapi hangkeltök már csak iylenek... ha sok zenét hallgatsz, akkor meg mindenképpen megéri beszerezni egy hangkártyát! :K

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3486) chap-man


chap-man
tag

Hy all
végre itt vanbios
hnap próba :DD

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#3487) chap-man


chap-man
tag

hy
ujra müködik a lapom :D
már csak annyi a problémám h a 2*1gb kingmax 800-as ramomat cl5 be kezeli és lassabb mint amikor cl4 be ment a régi procimmal
valaki tudná hogyan lehet átálítani?

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#3488) chap-man


chap-man
tag

hi
ugrál a vcorem
1.144V en 2ghz en megy és van amikor váltakozik 2.66ghz re
a tápom nem birja esetleg?

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#3489) Maxxter


Maxxter
senior tag

Sziasztok! ! !

Régen nem látogattam már a topicot, kiment a fejemből, meg a suli mellett nem sok szabadidőm van :(

Mi van veletek? Mindenkinek jól bírja a lap?

;)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3490) grunge válasza Maxxter (#3489) üzenetére


grunge
addikt

Hali Kolléga! valovan rég jártál erre, már kezdtem is agodni hátha vlami problem akadt a lapoddal:) itt minden okés, továbbra is teker a deszka rendesen! :K járgányoddal mi a stájsz?

chap-man: az teljsesen normális hogy "ugrál", ez az EIST miatt van, azaz ha nincs szükség a proci teljes teljesitményére, akkor visszavesz. ramot cl4-be az advanced chipset settings-nél tudod beállitani ha jol emlékszem

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3491) Maxxter válasza grunge (#3490) üzenetére


Maxxter
senior tag

Valahogyan 2x írta be :U :F

[ Szerkesztve ]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3492) Maxxter válasza grunge (#3490) üzenetére


Maxxter
senior tag

A lappal semmi baj, az atom stabil, mint az egész konfigom, ilyen is régen volt, hogy már hónapok óta nem nyúltam hozzá. A Ladával már más a helyzet, Apával dolgozunk rajta szinte mindennap.
kép

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3493) Maxxter válasza Maxxter (#3492) üzenetére


Maxxter
senior tag

a kép nem műkszik :F

[ Szerkesztve ]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3494) grunge válasza Maxxter (#3493) üzenetére


grunge
addikt

szép, szép! igazi unicum ez a verda:) motor problémára rájöttetek?

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3495) Maxxter válasza grunge (#3494) üzenetére


Maxxter
senior tag

Unicum ez a verda? Pedig nem is folyékony és még szesztartalma sincsen :DDD

A motor problémát egy huszárvágással megoldottuk, megy a piacra minden ami opel. Egyszerűen nem lehet tovább lépni vele. Új technika épül ;)

[ Szerkesztve ]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#3496) grunge válasza Maxxter (#3495) üzenetére


grunge
addikt

amint látom pozitívan gondolkodunk :DDD akkor lekerül rola az MV6 jelzés? mi lesz az az uj technika? baromi kiváncsi vagyok rá!:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3497) Gabisan


Gabisan
tag

Hello All!

Az alaplapom (Fatality FP-IN9 SLI)gepbekapcsolaskor van mikor csak 3.x-ra indul el.Nem mindig ,van mikor egybol indul a gep,viszont van mikor 2.x-ra vagy 3.x-ra indul el.A bekapcsolas a bill-re van allitva.Tudna -e valaki segiteni,hogy mitol fordul elo a hiba?
Elore is koszi! :R

Gabisan®

(#3498) Gismo válasza Maxxter (#3495) üzenetére


Gismo
addikt

Énis aztmondom, hogy Lancia Delta turbós mottóre kell bele :D

Hogy ON is legyek, úgyfest végleg esélytelen hogy Fatal1ty lapja legyen havernak így megpróba az IP35 PRO-XE -t, ugyanis Fatal1ty-t már sehol se kapni.

(#3499) grunge válasza Gabisan (#3497) üzenetére


grunge
addikt

Hali!

Elöször tápra gyanakodtam, de látom az faintos. szoval h az teljesen jol is müködik akkor nem ott lesz a hiba:) második tippem hogy valami kevés feszt kap (memoria, nb, cpu?). csak akkor jelentkezik ez ha billentyüzetröl akarod bekapcsolni?

Gismo: hát igen, ezt a lapot már jo ideje nem gyártják az abit cirkusz miatt...kalappal a p35-höz, avval csak nem lesz gond! :K

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3500) Gabisan válasza grunge (#3499) üzenetére


Gabisan
tag

Szia!

Nem csak ha billrol,sima gombbal is ua. En is valami ilyesmire gondoltam,hogy keves feszt kap az indulas pillanataban valami.De meg uj koraban nem csinalt ilyet.Es teljesen rendszertelenul csinalja.Uj bios nincs hozza,legalabb valami modding?

Gabisan®

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.