Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) buherka válasza grunge (#4349) üzenetére


buherka
addikt

kipróbáltam...kék halált dob a gyári X-FI lemezre. Szóval többet nem is erőltetem :B
hát ez van...eljárt felette az idő :U

A Rage Pro karit arra használom ha valaki sikít, hogy nincs kép, akkor ezt rakom bele a gépébe...és így hamar kiderül, hogy a VGA a halott :B

(#4350) grunge...éreztem én, hogy lesz itt még jelentősége az integrált cuccosnak :B
A köv. karid úgy is X-FI lesz szerintem ;]

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4352) grunge válasza buherka (#4351) üzenetére


grunge
addikt

akkor hagyjad...hátha lesz valami mod driver..amondo vagyok, ha működik, akkor örülj neki:)
ez az integrál ketyere nemigen éri el a ZS-t. a driver felülete jobban tetszik, gyorsabban be lehet konfigolni. az elönyőknek evvel vége is. zenehallgatásnál doboz hangja van, a mélyek puffogósak, a magasak is megfogyatkoztak. némely szám teljesen másképp szol, fura. szükségem volt kis lovéra, csak ezért válltam meg a zs-től.
Nem hiszem h x-fi lesz majd helyette, elrettent a creative a drivernek nevezett poénjaival. ha kijön valmi xfi-2 vagy mittomén micsoda, nem merném a nyakamat tenni arra, hogy a kártya megkapja majd az eddigi támogatást. audigy is igy járt, de kezdenek engedni a felbőszitett tömegnek:) viszont szivesen kipróbálnék valami ilyesmit. xonar D1-et (ua mint a DX, csak PCI csatis). topicja felkeltette az érdeklődésem:)
Neked miféle is az x-fid? melyik alfaj a nagy családból?

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4353) buherka válasza grunge (#4352) üzenetére


buherka
addikt

Gondolom, hogy nem ugyan az az élmény...azért egy külső minőségibb hangkari, azért más hangzást produkál, főleg ilyen hangfalakkal, ami neked van :U
Nekem ez van. A nagy X-FI fanok azt mondják, hogy ez kamu kártya. Nem hinném, hogy 50K-t kéne költeni egy ilyenre, hogy normális hangzásom legyen.
Ahhoz képest, hogy az utolsó hajrában vettem 6,5K-ért a Mistrálban egy dobozos verziót....szerintem baromira megérte :B
Az Oem verziók most is jóval 10 felett vannak.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4354) grunge válasza buherka (#4353) üzenetére


grunge
addikt

6,5ért igencsak jó üzlet volt, az biztos! :C X-Fi topicban azt olvastam, hogy az Xtreme audio = Sound Blaster Audigy SE. egyik 5k, másik 10. jó üzletpolitika:) Aud 2 zs-hez képest nem lenne előre lépés. áá50ért tuti nem veszek én hangkártyát...felső ingerküszöböm 20k. nézegetek még pár külföldi totyikot is. ph-s dolgok alapján eddig az asus a nyerő. a különbség még a 3000forintos phillips fülesemen is kijön. amugy volt szerencsém egy x530at meghallgatni. nem semmi amit azokba a dobozokba zártak :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4355) buherka válasza grunge (#4354) üzenetére


buherka
addikt

Ennyi erővel az Xtreme Gamer is lehet Audigy SE...mert ez is hasonlít rá. :D
Szerintem ez mind kitaláció.
Tudod, hogy van ez...ha sokan mondják a hülyeséget, akkor már mindenki elhiszi. :o
Csak X-FI driverrel megy, az Everest is X-FI-nek látja, az Win 7 is...de mégsem X-FI....na ja :D
Nekem EMU20K1 chip van rajta, és az biza nem Audigy SE, hanem X-FI :U

Legközelebb, már SB Live! lesz.... :C

ja...szép nagyot szól ez az 530-as hangfal, de én csak max. negyed hangerőn hallgatom.
A zene nem csak attól szép, ha falat bont :B

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4356) grunge válasza buherka (#4355) üzenetére


grunge
addikt

Van valami abban amit mondasz, utánanéztem a dolgoknak. Az Audigy SE-nek nem sok köze van az Audigyhez:) a lényeg nem az, hogy néz ki, hanem milyen chip van rajta. ez alapján jól látható a különbség. az 51milla tranyos emu20k1-nek teljesen más a tokozása. itt is van egy kis irás hogy SE = E Audio. az angol cikkben a végén szerepel, hogy az X-Fi brand már nem magára a chip-re vonatkozik, hanem a "magas minőségű hangzásra". driver sem ugyan az a haonlap szerint (details). erősen bekevert a creatvie...egyre furább nekem ez a gyártó...

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4357) buherka válasza grunge (#4356) üzenetére


buherka
addikt

De az is furi, hogy a Extreme Audio-n ugyan úgy van Cirrus Logic CS438 chip.
. Ez nekem is rajta van.
Az Audigy SE-n ez sincs...szóval ezért sem hinném, hogy a két kártya ugyan az...arról nem is beszélve, hogy 2X annyi kondi is van az Extr.A.-n.

Hát tény, hogy értenek a keveréshez :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4358) grunge válasza buherka (#4357) üzenetére


grunge
addikt

lehetséges hogy feltuningolták közben, vagy valami :F bizony megkeverték a dolgokat... a creative utjai egyre kifürkészhetetlenebbek:) lényeg hogy 6.5ért nagyon jól jártál vele szerintem. az alaplapinál mindenképp jóval jobb. :K amugy x-fiseknél rengetegen moddolt drivert hsználnak, pláne vista/win7 alatt..asszem ebből asus lesz. egyszerűen nem értem hogy mi ez a slamposság. pedig a hw-jaik annyira igényesek...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4359) stephenpoe válasza grunge (#4349) üzenetére


stephenpoe
tag

:C köszönöm....az utóbbi két nap gép-építéssel telt.Lenne egy kérdés.A Fatalityben nem indult el a 8400,és a 8200-sem.Nem tudok másra gondolni,csak az FSB-re.Azok 1333-ok voltak.A lap 1066?Ez volt a hiba?Ezt lehet valahogy orvosolni,vagy figyelnem kell legközelebb az FSB-T?

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4360) buherka válasza grunge (#4358) üzenetére


buherka
addikt

Mondjuk én is kipróbálnék egy ilyen Asus Xonar-t :U ...csak úgy kíváncsiságból. :B

Azt olvastam valahol, hogy a Xonar DX PCIE...kártyánk kell külön kraft, mert nem tud elég kakaót felvenni az 1X-es PCIE foglalatból. Ellenben a Xonar D1, már megelégszik a PCI foglalat feszültségével.
Ahogy elnéztem ezek olyan 15K körül mozognak.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4361) buherka válasza stephenpoe (#4359) üzenetére


buherka
addikt

Ha nem az 1.6-os Bios volt fenn a lapon, akkor lehet hogy nem is fog elindulni...ezt én is eljátszottam a E8200-es procimmal.
45nm-es procikat a lap, csak az 1.6-ostól felfelé támogatja.
Miután fenn van az 1.6-os Bios, utána nem árt egy bios reset sem...mert ez nekem segített ;)

Amúgy meg nem csak az 1066-os FSB-t támogatja a lap, hanem az 1333-ast is.
Arról nem is beszélve, hogy én alapfeszen 1600-as FSB-n hajtom.

Pl. itt is írja, hogy támogatott az 1333-as FSB ;) ....tehát annak a procinak mennie kell :K

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4362) grunge válasza stephenpoe (#4359) üzenetére


grunge
addikt

ahogy buher mondja, kezeli az 1333-at, más lesz itt a baj. milyen steppingje van az emlitett prociknak? C0-ás megy 16os biossal, az E-s viszont nem...próbáld meg ezt. evvel mennie kel al fórum szerint. viszont a hőmérsékeltet rosszul jelzi ki, le kell tiltani majd a CPU Temp. shut down funkciót.

(#4360) buherka:jaja, pcie-hez kell az a floppy kábel szerű képződmény. ez az egyik ok amiért sima pci slotosat szeretnék. nomeg a lap kialakitása miatt is jobb választás. eddig csak jót olvstam a xonarrol, nagyon kíváncsi vagyok rá.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4363) stephenpoe válasza buherka (#4361) üzenetére


stephenpoe
tag

:W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :Y ÁÁÁÁÁÁ!!!!A f...szságom miatt elbuktam azt a procit,amit egy éve szeretnék!!!!

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4364) grunge válasza stephenpoe (#4363) üzenetére


grunge
addikt

Újat veszel? ebben esetben nagyon nagy valószínűséggel E0 steppinges lesz. ezekhez tedd fel az 18as biost midnenképp.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4365) buherka válasza grunge (#4362) üzenetére


buherka
addikt

Ez is igaz...mert nekem valóban C0 steppinges, mert nem mai darab :B
Az E0 steppinges egyáltalán nem indul az 1.6-os biossal? :U

Látom neked már Xonar-od lesz...rá vagy izgulva rendesen ;] ;]

(#4363) stephenpoe...hogy-hogy? valakitől vetted volna? :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4366) grunge válasza buherka (#4365) üzenetére


grunge
addikt

hexus abit forumjából kiindulva nem megy vele normálisan/nem indul. kinek hogy...volt olyan is akinek pl sehogy sem ment. azon a forumon is általában azok szoktak vlami problémázni, akik a legelején, megejelnésekor vették a lapot. későbbi vásárlóknak jobb dolguk van:)

bizony xonar lesz, megkinálom vele a lapot a közeljövőben. ;]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4367) stephenpoe válasza buherka (#4365) üzenetére


stephenpoe
tag

Építettem egy ismerősnek egy gépet,amibe úgy volt megbeszélve,hogy bekerül az én 4500-om.Merthogy neki az bőven elég.A különbözetet én tettem rá,és megvettem az egyetlen E 8400-ast.De sehogy sem tudtam rávenni a lapom,hogy legalább a BIOS-t indítsa.Próbáltam a JUMPER-t is,sehogy nem ment.Erre azt gondoltam,mivel bontott doboz volt,hogy rossz a proci,azért vitte valaki vissza,így visszacseréltem.Vettem helyette,mivel 8400 már nem volt,8200-ast.Bánja-kánya,csak jobb,mint az enyém.De azzal is semmi....,akkor kezdtem gyanakodni,és nézegetni az FSB-t,a könyvben.Közben már szorított az idő,így próbakép' beleraktam a csákány gépébe,és futott,mint a szél.Akkor a korlátolt agyammal azt fűztem ki,hogy az én kis Fatalitymnek sok az 1333.Jgy a csákány megkapta a nagyobb procival a gépet,nekem meg maradt a régi.A 8400-ért meg már nem volt pofám visszamenni,mert elég nagy macera volt a csere.Hát így jártam.De egyébként be lett vásárolva:1
2
3
4
Alul felül,jó nagy ventik,meg sz.tem nem is csúnya.... :DDD

[ Szerkesztve ]

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4368) grunge válasza stephenpoe (#4367) üzenetére


grunge
addikt

szép kis történet.:) egy ismerősödnek nincs E8*00as cpu-ja? legkönynebb az lenne, ugy ki tudnád próbálni a 18as biossal, hogy megy-e rendesen neked is a E0ás stepping.

Nagyon szép ház:) nekem is ez van, csak a "sima" kivitel. meghekkeltem az oldalát, két 14centis venti forog rajta. ebben aztán semmi sem fog tulmelegedni :K

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4369) buherka válasza grunge (#4366) üzenetére


buherka
addikt

Én azért nem a legelején vettem a lapot, de talán te sem... kb. 8-9-hónappal a kiadás után csaptam le rá.
Remélem megúsztam a problémás szériát... :B :D
Nekem V 1.10-es van :U

(#4367) stephenpoe...marha egyszerű.... megmondod skacnak, hogy nyomjátok bele a procit a gépedbe, mert kiokosítottak, és te kifizeted a különbözetet. Persze előtte túrjál fel egy fiss bios-t a lapodra ;)

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4370) grunge válasza buherka (#4369) üzenetére


grunge
addikt

jaja, nekem is V1.10! az a 8-9 hónap nem tett rosszat neki, az biztos. amugy enm sok nf650 juzer van már szetintem...evvel a chippel ez lett az egyik (A?) legjobb lap :C

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4371) buherka válasza grunge (#4370) üzenetére


buherka
addikt

Mondjuk volt olyan is, aki ezzel a lappal is cumizott...mondjuk user error is lehetett :B

Az biztos, hogy az egyik legjobb deszka ez lett az NF650-ből...mondjuk azért megnéztem volna egy EVGA nForce 650i Ultra-t is, ami nem SLI-s.
Anno ezt is nagyon vadásztam. Nem a kinézete miatt, mert az elég fosra sikeredett :B ...hanem mert az Ultra-k azért sosem voltak gagyik...mondjuk ilyent itthon nem is láttam nagyon :B
Lényeg, hogy ezzel a deszkával még sokáig el szeretnék lenni.
Talán, még az évvégi játékesőt is egész jól fogja bírni a masinám...Diablo 3, Modern Warfare 2, Starcraft 2.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4372) stephenpoe válasza grunge (#4368) üzenetére


stephenpoe
tag

:C ...akkor azt mondod jó választás....
A srácot már nem akarom zargatni a procival,örül neki,mint majom a farkának.Viszont pár nap múlva ápítem a következőt.....majd akkor.Csak kérlek írjátok már le,mire figyeljek,és mit tegyek,mielőtt belevágom a nagyobb procit.....Köszönöm :R :R :R

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4373) chap-man válasza buherka (#4365) üzenetére


chap-man
tag

Hali
én is szívtam az E8200-el nem frissítettem a biost így nem ment meg próbáltam floppyrol fel rakta de meg fagyott ugy h kivettem és elküldtem egy kollegának ő eprom íróval felnyomta az 1.6-ot azóta azzal hasít
de haveromnak e 8400-es c0 is elindult de kékhalálozott
stephenpoe de nem azért h bele szóljak de nekem bőven elég E8200 szerintem emi kell azt simán tudja de kinek hogy :P

[ Szerkesztve ]

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#4374) stephenpoe válasza chap-man (#4373) üzenetére


stephenpoe
tag

Tehát:Amikor először beletetted,állítás nélkül,a 8200-at,fekete képernyő,vagy legalább BIOS?Mert nekem semmi nem volt.Arra akarok fényt deríteni,hogy ez így normális.e :F Szóval:A régi procival állítom be a BIOSt,meg FSB-t,meg mindent,és utána bele az új?

Egyébként nekem is elég a 8200.Csak ugye ott volt az a fránya 3.00 GHZ.es..... ;]

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4375) buherka válasza stephenpoe (#4374) üzenetére


buherka
addikt

Mivel a régi bios nem ismeri fel a 45nm-es procit, ezért normális a fekete képernyő. Tehát a gép a postolásig sem jut el :B

Hiába állítod be a régi procival az FSB-t, attól még az újat totál 0-ról indítja. Vagy rosszabb esetben kérni fog egy bios resetet.
Tehát a sorrend...
1. Régebbi 65nm-es procival bios-t frissíteni, akár az 1.8-as biost feltenni.
2. Új 45nm-es proci be.
3. Bios reset...kikapcsolt állapotban

Így mennie kell ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4376) stephenpoe válasza buherka (#4375) üzenetére


stephenpoe
tag

:R :R Köszönöm :R :R

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#4377) grunge válasza buherka (#4375) üzenetére


grunge
addikt

emlékszem, nekem még bevésted azt is, hogy MINDÍG alap neállításokon kell frissíteni. azaz a tuning one. :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4378) buherka válasza grunge (#4377) üzenetére


buherka
addikt

igen...még ma is így csinálnám, mert azért bennem van a para, hogy Winfos alatt a húzott gép...pont Bios frissítés allatt adja meg magát.
Mert azért ez ugye renedesen megdolgoztatja a procit. Elég egy kis hiba és köszöntek a deszkának :B
Azért nem egy user nyírta így ki a lapját. Én mások hibájából tanulok ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4379) grunge válasza buherka (#4378) üzenetére


grunge
addikt

naja, az okos ember igy csinalja:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4380) grunge


grunge
addikt

prototype gyerekek...csak azt szereti. nagyon nagy! igy munka után tökéletes hétvégére. csak hajrá! fatal1ty foreva'! :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4381) buherka válasza grunge (#4380) üzenetére


buherka
addikt

Én meg eladtam a laptopom ;] ...tehát valóban hajrá Fatal1ty :D

Amúgy jó az a gamma?...nem csak őrült hentelés?

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4382) grunge válasza buherka (#4381) üzenetére


grunge
addikt

nocsak hogyhogy megváltál töle?:)
nem rossz!! hentelős téma, de hogy?! lehet légvonalban közlekedni New York utcáin. nekem maxon megy 1680*1050, szal egyik fatal1ty-s kollégának sem lesz gondja vele:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4383) buherka válasza grunge (#4382) üzenetére


buherka
addikt

Úgy volt, hogy akadt egy jó vevő (főnököm ;] ) és eszméletlenül jó áron szálltam ki belőle.
10%-ot buktam rajta 1 év alatt. Nem hagyhattam ki :B

Most filózom, hogy mi legyen helyette :U .
Vegyek egy Gamer notit a melóhelyre, vagy rakjak össze egy MiniAtx-es kis izomgépet (100K).
A MiniAtx-es kijönne a harmadából, mintha vennék egy Gamer notit.
Notinál attól parázok, hogy ha besz@rik, akkor megint kardozhatok a garival...semmi kedvem küzdeni ezze a suttyó magyar garancia hozáállással :(
Még rágom a témát :B

Most már nekem is csak a kis Fatal1ty-m maradt. :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4384) grunge válasza buherka (#4383) üzenetére


grunge
addikt

hm ez valoban nem rossz:)
en a mini atx mellet teszem le a voksom:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4385) buherka válasza grunge (#4384) üzenetére


buherka
addikt

Már nézegetem a házakat...
Lehet hogy ez lesz az alapja:
:U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4386) grunge válasza buherka (#4385) üzenetére


grunge
addikt

hmmm fincsi! nagyobb feltünest kelt egy lapitopinal:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4387) buherka válasza grunge (#4386) üzenetére


buherka
addikt

Elsősorban nem feltűnést szeretnék vele kelteni... :B

Mondjuk nem tehetek róla, ha szeretem a szép dolgokat :D

Ez a noti is tetszik mondjuk: A500.
Az-az igazság, hogy már nem is tudom, hogy mit vegyek :W :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4388) Gucunja


Gucunja
aktív tag

ha minden igaz szeptember 2-án jön a deszkám :)

melyik videókártyát ajánlanátok hozzá?? 2900XT 512 vagy 8800GTX 768

(#4389) buherka válasza Gucunja (#4388) üzenetére


buherka
addikt

hű-ha...nem valami gyors a srác :U

hogy-hogy csak ilyen későn kapod meg a lapot?

A két VGA közül én biztos a 8800GTX 768-at venném. ;)
Ez a kártya még a most is megállja a helyét és nem is kicsit.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4390) Speed® válasza buherka (#4385) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Felejtsd el ezt a házat ha jól akarsz..rosszul szerelhető és gagyi minőség.
Bár kétségkívül dizájnos ;p
Lian-Li Q07, ha már ITX téma..de jól meg kell gondolni, nagyon kompromisszumos. Bár, a Zotac 9300-ITX ütős lehet egy jó procival és VGAval..törperős.
Hovatovább én mATX alá nem mennék, már ez is tud zavaróan szűkös lenni. SFF házban (V350) tartom a gépet, ez ~tágas és mégis szívás néha.

(#4391) buherka válasza Speed® (#4390) üzenetére


buherka
addikt

Szevasz tesó :C

Az-az igazság, hogy még csak egy lehetőség volt ez a házikó, mert még valójában nem tudom, hogy mi lesz :B
Tény, hogy tetszik ez a plexis cucc.
Én is nézegettem ezeket a Zotac deszkákat. Nem éppen olcsók. :o (mondjuk meg kell fizetni a miniatűr fejlesztést)... ebbe a házba pont jó lenne.
Mennyire szűkösek ezek a kis házak? Nagyon?
Ezeknél a lapoknál gondolom a tuning is felejtős.

Raknék bele valami izmosabb VGA-t, mert az a 9300-as lókakira sem elég.

Más...
Hétvégén ütközünk Marsu-nál Tóalmáson, ha minden jól megy. ...talán jöhetnél te is ;)
Felveszlek valahol az Astra-val, ha gondolod.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4392) grunge válasza Gucunja (#4388) üzenetére


grunge
addikt

mindketto jo, de egyiket sem vennem. elavultak:) nezz valami HD48xx-as radeont. nagyon lement az aruk es piszok jok!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4393) buherka válasza grunge (#4392) üzenetére


buherka
addikt

Lehet, hogy ingyen kapja ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4394) grunge válasza buherka (#4393) üzenetére


grunge
addikt

inygen? akkor mindekttö!! ;]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4395) Gucunja válasza buherka (#4389) üzenetére


Gucunja
aktív tag

igazából nem ő lassú nekem fér bele akkor sajnos

(#4396) Gucunja válasza grunge (#4392) üzenetére


Gucunja
aktív tag

bocsi de Nvidia párti vagyok ZOTAC 250GTS 1GB esetleg?

(#4397) Speed® válasza buherka (#4391) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Éjó!

Igen, sajna minél kisebb, annál drágább..nekem sem ilyen vasam lenne ha ATXben gondolkodok anno..csak a ház meg a táp volt 60 :o

µATX szinten még nem annyira gáz a helyzet, bár háza válogatja, az Aerocube kifejezetten szívás a rengeteg elvezethetetlen madzaggal.

mITX meg szinte bizonyosan zsúfolt ha telepakolod diszkrét VGAval meg erős procival és arra való hűtéssel. Biztos okozna pár óra fejtörést, nekem jelenleg a 4. procihűtőm üzemel..de megéri, látva az eredményt ;p

Tuning szerintem laponként változó, minimális biztos van mindegyikben, de nem kell csodát várni..µATXben is nehéz igazán jó lapot venni.

->más: be vagyok táblázva hétvégére, ráadásul nem is otthon leszek, sry :(

(#4398) grunge válasza Gucunja (#4396) üzenetére


grunge
addikt

ahogy érzed, azt veszel amit szeretnél. szerintem pártatlannak lenni éri meg a legjobban, ár/teljesítmény ami számit...geforce 8800GT -> 9800GT -> 8800GTS -> 9800GTX -> GTS250. ugyan az mind (g92), csak a nevek és orajelek mások, egyik drágább a másiknál. (ennek azok örülhetnek, akik anno megvették a 8800GT-t: ) ) személy szerint ezekért én nem adnék pénzt 2009 nyarának végén...egy jóféle 1 GB-os 4850 jobb bármelyiknél. 30pár ezerért dobálják már a 4870-et is, ami egyenesen röhejes ár azért a csúcs kártyáért.
It's your choice:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4399) Gucunja válasza grunge (#4398) üzenetére


Gucunja
aktív tag

és egy 4830 is jobb? esetleg 4770?

(#4400) buherka válasza Gucunja (#4395) üzenetére


buherka
addikt

aha...az más :B

(#4399) Gucunja ...a 4830 kb. annyit tud, mint a 8800GT-m. A 4770 meg azért jó mert 40nm-es csíkszélességű és egyáltalán nem melegszik és takarékos is, de ez is egy jó kis kártya.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.