Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) grunge válasza stephenpoe (#3199) üzenetére


grunge
addikt

hali! ez érdekes jelenség, iylennel még nem találkoztam. amugy ne a gyári drivert használd, erösen ajánlott a legfrissebbet feltelepiteni. a game.amd.com oldalán megtalálod ezt. a meghajto mellett telepitve kell hogy leygen a .NET keretrendszer minimum 2.0ás verzioja, különben nem fog települn ia catalyst control center. meg mint ahogy buherka kolléga mondja, prószáld meg másik monitoron is!

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3202) buherka válasza grunge (#3201) üzenetére


buherka
addikt

Nekem egyszer volt ilyen, hogy szétesett a kép, és elmentek a színek...teljesen bepánikoltam, hogy megnyekkent a kártyám, aztán kiderűlt, hogy a VGA kábel tört meg valahol. :B

Még az is a kérdés ebben a kártya dologban, hogy driver nélkül is ezt csinálja? :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3203) grunge válasza buherka (#3202) üzenetére


grunge
addikt

ott a pont, ugy is meg kéne néznie a dolgot! :)

akkor kaphatott az a kábel az élettöl, ha megtört nálad, azért ezek szép vaskos darabok:) nekem a fülesem rakoncátlankodik, már vagy 3 helyen tört meg a kábel, igy 4-5 év után cserére szorul a kicsike :(

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3204) buherka válasza grunge (#3203) üzenetére


buherka
addikt

Igen kapott rendesen a kábel...mert hordtam be a gépet a melóhelyre :B és az állandó ki-be huzigálás szépen kinyírta szegényt. Mióta megvan a noti, azóta nincs húrcolászva az asztali :U

Viszont, ha driver nélkül is rakoncátlankodik a kártya, akkor lehet hogy annyi neki :(

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3205) stephenpoe válasza buherka (#3200) üzenetére


stephenpoe
tag

Sziasztok!
RÁTOK mindig lehet számítani,köszönöm... :R
A monitorcserével fogom kezdeni,csak ma nagyon sokáig kellett dolgozni,majd holnap...
Ez egy kicsit régebbi kártya,sima,kék monitordugós,igaz,abból van kettő is :DD
Holnap rátolom az enyémre,majd beszámolok...Azt a catalyst izét,már vagy négy példányban letöltöttem,de azt írja,hogy ez a kártya nem kész erre....vagy valami iilyesmit...De,mindenképp ellátogatok arra az oldalra,amit GRUNGE javasolt :K Egyébként 30$-ért vettem,gyári csomagban....jó ár?
...ja,és amikor a Radeon oldaláról akarok frissítést,letölt valami fene jó frissítéskezelő scennert,ami pillanatok alatt ki is silabizálja,hogy elavult av.kártya szovtverem....és ha megadom a bankártyaszámom,29.99-ért,hipp-hopp...meg is csinálja.... :(( :(( :(( :(( ...ilyen van??? :W
Egyébként nehogy azt higyjétek,hogy eltüntem,nem múlik el nap,hogy ne olvasnálak Titeket....csak én nem tudok olyan okosakat szólni,hogy be is írjak.... :(((
Sziasztok :))

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3206) grunge válasza stephenpoe (#3205) üzenetére


grunge
addikt

Hello!

30 dolcsi nem rosz érte ja:) erröl a frissitéskezelö scannerről nem tudok, nyugi nem kell uj driverért fizetni:) ha xp-t használsz akkor innen szedd le. az option 1.-ben lévő catalsyt softvare suite kell. ha nincs .NET 2.0 keretrendszer a gépen akkor nem fog feltelepülni, erre figyelj! (ebben az esetben probálkozz az option 2-ben található prosztó driverrel. evvel is müködni fog a kártya, de számos beállitási lehetöség kimkarad mivel nem lesz fennt a catalyst control center.) lehet kicsit bonyolultnak hangzik igy elsöre, legalábbis számomra az volt mikor megvettem elsö ATI karimat:)
Nyugodtan irj ide amit csak akarsz, itt nálunk az off szinte kötelező:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3207) stephenpoe


stephenpoe
tag

Köszönöm,most csinálom...

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3208) stephenpoe


stephenpoe
tag

...nem bírok vele... :((( Az én monitoromon,még az a fele-fele képernyő sem jön,csak fekete háttér...vagyis a monitor jelzi,hogy nincs signal....
A pontosítás végett....:ez egy öregebb kártya,még nem a 16x pci slotba való,hanem a kicsibe.De nem hiszem,hogy itt hibáznék,mert a gép felismeri.Megpróbáltam a kettes csomagot is,fel is tette,de ua. a képernyő fogadott...gondolkozom,hogy el kellene vinni a Koreaihoz,tesztre...TI tudtok még esetleg valami lehetőséget...?

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3209) grunge válasza stephenpoe (#3208) üzenetére


grunge
addikt

csak windows alatt nem ad képet? mikor bootl a gép, akor esetleg van valami? szoval AGP-s darabról van szó. az alaplaphoz a legfrissebb driver van feltéve? nézz utána milyen chipset van rajta és frissits drivert ha kell! amugy milyen monitor van rajta? ahhoz is nézz valami drivert, lehet a frissités van rosszul beállitva. vagy frobáld meg csükkentett módban elinditani a gépet!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3210) stephenpoe válasza grunge (#3209) üzenetére


stephenpoe
tag

...még csak WIN alatt próbáltam,mert úgy tudom,a Linux nem nagyon támogatja a régebbi Radeonokat...ha a vd-re tolom a monitort,egy pillanatra sincs kép,boot alatt sem,csak a hangból tudom,hogy talpon a rendszer...Először a telepítőlemezen lévő drivert próbáltam,azután saját magam által keresett oldalakon,az aktuálisat,majd a régebbieket.Ezek után arról az oldalról töltöttem,ahonnan Te ajánlottad...minden alkalommal eltávolítottam a régit,Jgy nem hiszem,hogy az bekavarhatott volna.
Most fedeztem fel,hogy Nvidia chipsettel rendelkezik...lehet,hogy itt a bibi :Y ?Ha az van rajta akkor valahol ott keressem a drivert....?De ez hogy van....Radeon-Nvidia...nem értem...Egyébként sz.tem jó kis kártya lenne...ddr3,hyper z hd tech....szerinted?
Ja a monitor egy kb 8 hónapos acer....nem hiszem,hogy az befolyásolná...de nem tudom...várom a tanácsot...köszi :R

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3211) stephenpoe


stephenpoe
tag

...még egy dolog?Ha benn van a gyári telepítő cd.mindig megjelenik a bal alsó sarkán egy kis jel,olyan,mint a kikapcsolásnál feljövő sárga KÉSZENLÉT ikon.Sejtem,hogy az ujraindítást kéri,de bárahányszor is indítom ujra,mindig ott van....ötlet? :O

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3212) stephenpoe


stephenpoe
tag

...hát sikerült :DD
Az eszközkezelőben letiltottam az integrált vga-t.... :P
Lehet,hogy ez számotokra annyira egyértelmű volt,hogy eszetekbe se jutott szólni róla....? :U NEM RÖHÖGNI!!! :W
OK. A lényeg:-nem nagyon vagyok elszállva az új minőségtől....lehet,hogy valami beállítási probléma?
Az alaplapi vga jobb!!!!!Ilyen van?A Nedd for speedet akartam futtatni,ami egyébként az alaplapival,néhol kicsit darabosan ugyan,de élvezhető volt.Az 'új' kártyával,gyakorlatilag nem lehet játszani...úgy ugrál,és belassúl....ez milyen?! ;]
Mit tegyek? :(((

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3213) grunge válasza stephenpoe (#3212) üzenetére


grunge
addikt

akkor megoldodott a problem:) melyik need for speed-et? a leguccso nekem is épphogy élvezhető volt max-on evvel a konfiggal, szoval nem csodálkoznék ha a régi kis x800 kevés már hozzá. miylen alaplaprol van szo? nem tom enyivel erösebb lenne az integrált???

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3214) stephenpoe válasza grunge (#3213) üzenetére


stephenpoe
tag

A játék,a most wanted...fiam egyik kedvence...Az alaplap:MSI G31M3 az integrált vga:SVGA INTEL EAGLELAKE.Nekem nem sokat mond... :)

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3215) grunge válasza stephenpoe (#3214) üzenetére


grunge
addikt

hát nekem sem mond semmit, nem vagyok otthon integrált vga-k terén:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3216) buherka válasza stephenpoe (#3214) üzenetére


buherka
addikt

Az Intel oldalán biztos találsz hozzá drivert, a noti X3100-as Intel VGA-hoz is onnét szedtem le.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3217) stephenpoe válasza buherka (#3216) üzenetére


stephenpoe
tag

Köszönöm Mester :R a probléma megoldva.Semmi baj nem volt az eszközökkel,csak velem ;] Le kellett tiltanom a gyári vga-t és el is indult.De sajna gyengébb,mint az integrált,ahhoz meg,mivel új a deszka,meg van minden driver...így visszakerült minden gyári állapotába,és Fiacskám türelmetlenül várja,hogy megvegyem végre az új kártyámat,hogy Ő megkapja az enyémet :P
Ennyi a történet...
Mindent köszönök....nyomon követem az eseményeket...sziasztok

Egyébként lenne kérdés,cak nem tudom ide való-e...?Barátomnak egy HP Pavilon notebookja van.Kb egy éves.Nemrég hozta javításra,mert meghalt a net....Szerintem érdekes jelenség...a SKYP fut.Össze is tudok kapcsolódni bárkivel.De azon túl,a nettel kapcsolatos dolgok,semmi nem működik.Backup-ról ujratelepítettem,kikerestem a friss LANT és feltettem,beállításokat átnéztem.Másik op.-rendszert nem hagy feltenni,nem fogadja el a kodot.
Ötlet? :))

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3218) grunge válasza stephenpoe (#3217) üzenetére


grunge
addikt

szóval uj karid lesz? és mi a kiszemelt áldozat?:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3219) stephenpoe válasza grunge (#3218) üzenetére


stephenpoe
tag

...9600 gt-t már láttam elfogadható áron.Csak most nem vagyok túl eleresztve :DD Ha még sokat kell várnom,lehet,hogy elérhető lesz,a 9800 as is,1 GB ddr3-al.... :))
Ezek a tervek...a többi...a jövő zenéje....
Előbb össze kellett a fiamnak állítani egy gépet,mert már nem fértem hozzá a sajátomhoz.... :(( Most meg egy új GPS-re lesz szükség,mert az enyém meghalt....valamiért nem akar csatlakozni a számítógépre...egyébként nincs baja,csak most nincs rajta semmi... :U
...valahogy rám jár a rúd....
Veletek remélem,minden rendben...mostanában ,mintha kicsit pangana a topic....Kínomban már visszaolvastam a kiindulási pontra... :) érdekes volt Rólatok olvasni akkor,amikor még csak terveztétek az ABIT vásárlást,meg ilyenek.... :K

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3220) grunge válasza stephenpoe (#3219) üzenetére


grunge
addikt

bármyelyik karit is fogod venni, jol fogsz járni:) én nem tudom mikor fogok vga-t beujitani, jelenleg viszi a pénzt rendesen az egyetemi élet:)
egészen a kiindulásig visszamentél?:) még emlékszem mikor érdeklödtem a lap iránt, senki sem irt vagy 2-3 hétig, azt gondoltam kipusztult a topic...erre tessék, itt vagyunk és virulunk!!! fatal1ty rulez!:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3221) Gismo


Gismo
addikt

Így van! Pörögjön a topic!
Én visszavittam gariba az alaplapot és legkésőbb jövőhét péntekig választ kell kapjak, hogy mi légyen vele.
Amint van valami történés, megosztom veletek.

(#3222) grunge válasza Gismo (#3221) üzenetére


grunge
addikt

pörögjön hát:)
reméljük hamar viszakapd, ill. kciserélik..

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3223) grunge


grunge
addikt

na mi a helyzet srácok? nem nagyon pörgünk:) itt minden okés a lappal:) amugy meg egyetemen és mellette tengetem idömet:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3224) buherka válasza grunge (#3223) üzenetére


buherka
addikt

Nekem minden ok. a lappal...csak mostanában keveset vagyok gép előtt, mert ismét beindult a németországi sofőrködés.
Egyik melóból szaladok a másikba...és ugye közben röpködnek az 1000km-ek :B
Az a buli az egészben, hogy már egy Audi A6-al járok ki :)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3225) grunge válasza buherka (#3224) üzenetére


grunge
addikt

Gondoltam ha nálad valami hasonlo dolog lesz:) A6-ost én is kipróbálnék egyszer:) mikor jöttek német ismeöseink, és felvilágositottam öket hogy itt zéro tolerancia van, befogtak soförnek, akkor egy opel senatorral furikáztam. 3.0 V6. nem volt gyenge. nemsokára ujra jönnek, akor ismét lehet duhajkodni:D Neked meg jo munkát! A6-al azért nem lehet oylan kellemetlen 1000km-eket repkedni:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3226) stephenpoe


stephenpoe
tag

...nálam is minden ok.... :P
Csak azért írtam,hogy tudjátok,minden nap 'benézek'... :))

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3227) grunge válasza stephenpoe (#3226) üzenetére


grunge
addikt

helyes!:) nézz is be, bár msotanság punnyadás van ahogy elnézem...:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3228) buherka


buherka
addikt

Üdv. Fórumtagok :R

3 hete nem volt bekapcsolva az asztali gépem :B ...ma szépen kipucoltam a kis Fatal1ty gépezetet és bekapcsoltam...működik! :D

Pont azon filóztam, hogy nekünk van az utolsó Abit Fatal1ty alaplapunk és ez a dolog sajnos megszűnt létezni :o

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3229) stephenpoe


stephenpoe
tag

...de MI kitartunk, :D és van is miért!
Az enyém,hála Nektek :R ,hibátlanul fut.Azóta csináltam pár gépet,javítottam,építettem,de hiába újak,nem veszik fel 'vele' a versenyt :DD .
Remélem,azon túl,hogy beindult az egyetem,meg a munka,minden rendben.

További jó napot.Sziasztok :))

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3230) buherka válasza stephenpoe (#3229) üzenetére


buherka
addikt

Pontosan...valahogy én sem látok semmi fejlődést az új cuccoknál.
Jó eltalálták ezt a DDR2-es konfigot...senki sem akar átállni DDR3-ra sem, meg az új lapokat sem veszik.
Ha valaki játszani akar, akkor úgyis a VGA-n áll vagy bukik a dolog :U

Most nekem ez a németországi "ágyugolyó-futam" néha be fog kavarni, de azért olvasgatom a fórumot, ahogy időm engedi.

Most nyomom a Crysis új részét...nagyon finom grafikája van. Minden csutkára van állítva és egyáltalán nem szaggat be :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3231) grunge válasza buherka (#3230) üzenetére


grunge
addikt

talán a neahalem hoz annyi ujitást h kell amjd az a ddr3. addigis sztem felesleges pénzkidobás:) néztem teszteket hogy 3 ghz-n járó core2 bőven kihajtja a legmenőbb karikat is. sztem ez egy darabig még igy is marad:) amuyg egy spanom lehet belép a klubba ha talál valahol elfekvöben egy iylen alpot :D

én crysishez még nem nyultam, majd ha lesz másik vga:) miylen felbontásban tolod?

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3232) buherka válasza grunge (#3231) üzenetére


buherka
addikt

Ja-ja...szerintem is. Szerintem is fincsin kitekeri a kártyám ez a proci.
Jobbra egyenlőre nincsen szükségem, mert még semmi nem tudta megfegtetni a gépem...pedig aztán ha játszok, akkor én mindent full-ra rakok :B

Sok szerencsét kívánok a cimbidnek, hogy találjon ilyen lapod...talán még valahol van elfekvőben. :U

A Crysis-t full-ban tolom (Csúcs-ra van minden állítva), 1280X1024-es felbontásban, élsimítás ki.
30 fps alatt nem nagyon van. Viszond van egy havas rész ahol istentelen módon beszaggat, még akkor is ha low-ra rakom a grafikát. De ezen a részen kb. 5 perc alatt átszaladtam. Valami bug lehet itt.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3233) stephenpoe


stephenpoe
tag

....sziasztok...
Ez a játék...:Cryzis...vásárolt szoftver?Csak,mert utánanéznék....ha azt mondjátok jó :B
Mi inkább a racingokért vagyunk oda :P
Itt a e-bayon van még ilyen lap...ha érdekel...
sziasztok

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3234) buherka válasza stephenpoe (#3233) üzenetére


buherka
addikt

Erről lenne szó

Rettenet egy gépigényes játék...nekem a 8800GT-vel szépen fut.

A e-bay-en újonnan árulják a lapot?

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3235) stephenpoe válasza buherka (#3234) üzenetére


stephenpoe
tag

...komolynak tűnik a játék... ;]
Igen,az e-bayon vannak újak,60 dollár környékén...Ha gondoljátok,szivesen segítek,mert az európai szállítástól rettegnek az itteni eladók... :U ...de nem minden esetben...le kell levelezni...ma kettőt láttam //www.ebay.com/,ha érdekel... :C
sziasztok

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3236) buherka válasza stephenpoe (#3235) üzenetére


buherka
addikt

Nekem ebben segíts...T8100->ezt a procit szeretném a notimba megrendelni. Nem tudom hogy megy ez :B
Itthon nálunk 30-40K-ban adják ezt a jóságot.
Itt meg 15K-ban jön ki, mivel $79.95.
Kis segítség kellene :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3237) stephenpoe válasza buherka (#3236) üzenetére


stephenpoe
tag

....ok...akkor ez kellene?Megrendeljem?

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3238) stephenpoe válasza buherka (#3236) üzenetére


stephenpoe
tag

....de ez még licit alatt van...tudod?

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3239) stephenpoe válasza buherka (#3236) üzenetére


stephenpoe
tag

...azért ennek még fog emelkedni az ára.Úgy látom,az eredeti ár,valami 214....még van rajta 6 nap,Te is nyomonkövetheted.Csak legyünk kapcsolatban,hogy mikor lépi túl a rá szánt összeget...ok? :K

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3240) buherka válasza stephenpoe (#3238) üzenetére


buherka
addikt

Igen azt hallottam, hogy itt licitálnak is...és az utolsó pár percben nyomják fel az árat, mert mindenki akkor próbál licitálni :U
Figyi...folytassuk ezt a dolgot privátban...ne szemeteljük tele a topikot, mert ez ugye nem ide tartozik :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3241) stephenpoe válasza buherka (#3240) üzenetére


stephenpoe
tag

:DD ...hogy nézem meg,hogy küldtek-e nekem privátot? :F

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3242) stephenpoe


stephenpoe
tag

...sikerült.... :C
Csak oda kellett volna figyelni.... :W

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3243) stephenpoe válasza buherka (#3240) üzenetére


stephenpoe
tag

...nézd meg... :O

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3244) grunge válasza buherka (#3232) üzenetére


grunge
addikt

mondjuk ez a játék enyhén szolva is optimalizálatnal:) 26xt-vel még nem néztem meg...
itt amgy pécsen iszonyat mennyiségban foyli ka szesz, bekezdtük ezt a félévet eléggé rendesen:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3245) buherka válasza grunge (#3244) üzenetére


buherka
addikt

Most jó lett a 2. rész...egész jól megcsinálták. Gyengébb karikon is szépen elfut.
Tanultak az első rész hibáiból :U

Akkor most kicsit be vagy b@sza ;] ?...ha jól látom :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3246) stephenpoe


stephenpoe
tag

Sziasztok.
Buherka:Nézted mostanában?Sajna már 128...
Gondolom így tárgytalan...Ha találsz másikat,szólj... :U

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3247) buherka válasza stephenpoe (#3246) üzenetére


buherka
addikt

ja...néztem a mocskot. Szépen felment az ára. :W

Közben nézelődöm...azért kösz, hogy rámszóltál :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#3248) stephenpoe válasza buherka (#3247) üzenetére


stephenpoe
tag

...semmiség...majd én is figyelgetem...ha van valami,csak szólj... :U

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#3249) grunge válasza grunge (#3244) üzenetére


grunge
addikt

hehe, tnap pont nem, de majd ma:) megtanultam h illuminált állapotban nem kéne gép elé ülni:D

jol van, ha jobblett a második rész, akkor majd a leendőbeli karin is jobban fog menni, ennek csak örülni lehet. nem mintha ez a játék lenne zámomra az origo:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3250) buherka válasza grunge (#3249) üzenetére


buherka
addikt

Kijózanodtál már??? ;]

Én igazán a COD5-öt és a Far Cry 2-őt várom...na azok nagyot fognak durrannni...remélem :U

(#3248) stephenpoe ...kösz kolega :R ...írtam privit ;) ...én is figyelgetem :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.