Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9101) Apollo17hu válasza S e t h (#9100) üzenetére


Apollo17hu
őstag

lehet, hogy életpálya-modellt is kínáltak neki :D

(#9102) Aryes válasza S e t h (#9100) üzenetére


Aryes
nagyúr

És egyben törölték az összes piroson áthajtás, záróvonalon előzés, valamint gyorshajtás miatti büntetését. ;]

On: roller ügyben még mindig senki?

(#9103) radi8tor válasza S e t h (#9100) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolom így akarják motiválni az embereket hogy ne legyek full passzívak ilyen helyzetekben. Vagy ki tudja. :D

⭐ Stella

(#9104) LuckyL válasza radi8tor (#9103) üzenetére


LuckyL
őstag

hát elég nagy baj hogy a hülyeségért ki is tüntetik
gondolom nem tetszettek a sajtó reakciók amikor a fegyveres szökevénnyel bírkózót meg sem dicsérték (kb 1 éve lehetett ha jól emlékszem)
pedig abszolút igazuk volt akkor, az is felesleges volt

deháét ez van, a politikában ki kell szolgálni a prolikat és a rendőrség sajnos bőven politika nálunk

cryptot minden termékemért elfogadom

(#9105) Apollo17hu válasza LuckyL (#9104) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Azert az egy masik tortenet volt. A szokeveny be akart maszni az autojaba, ahol - ha jol emlekszem - egy rokona ult. Szoval magat es a csaladjat vedte, nem csak ugy hoskodott. Abban egyetertek, hogy inkabb ot kellett volna kituntetni.

(#9106) LuckyL válasza Apollo17hu (#9105) üzenetére


LuckyL
őstag

akkor visszavonom, ugy emlékeztem csak ugy elé állt
igazad van

cryptot minden termékemért elfogadom

(#9107) S e t h válasza LuckyL (#9104) üzenetére


S e t h
nagyúr

Próbálj elvonatkoztatni attól, hogy vkinek nem a saját tyúkszaros élete a legfontosabb az univerzumban.
Mondjuk tesz vmit a közért és nem arra gondol, hogy a jó életbe, ebbe akár bele is dögölhetek.
Aztán ha vki ezt látja akkor kapásból arra gondol, baszdki, ez egy hülye hiszen meg is halhatott volna. Ja, mint számtalan más ember abban a pillanatban a világon, de hát az itt nem szokás, hiszen itt mindenünk megvan, fogyasztunk xarásig, mindenünk megvan, letojjuk mások nyomorát, túléljek minden áron, csak ez számít.
Ez a srác tett vmit. Vmi olyat amitől tíz emberből kilencnek eszébe sem jutna, max a fotelből eltartott kisujjal fikázni.
Ha csak egy kicsit többen a köz javát maguk elé helyeznék, akkor nem lenne ilyen trágyadomb ez a bolygó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9108) LuckyL válasza S e t h (#9107) üzenetére


LuckyL
őstag

bután állsz hozzá
nekem azzal nincs bajom ha valaki valami jóért, okosan, megfontolásból kiáll és azért akár az életét is hajlanó kockáztatni (rendőr, mentős, túzoltó stb.)
nekem az ostobasággal van bajom, amikor valaki vakmerő és a semmiért képes lenne odaadni az életét, sőt még lehet hogy kárt is okoz vele (de ezt leírtam fentebb)
mint pl a robogós kitüntetett

cryptot minden termékemért elfogadom

(#9109) S e t h válasza LuckyL (#9108) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az hogy másokat butázol, ostobázol és hülyézel egy fórumon sokkal inkább rólad árul el dolgokat, csiszolj még a kommunikációs skilljeiden.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9110) LuckyL válasza S e t h (#9109) üzenetére


LuckyL
őstag

nem butáztalak, szövegértelmezés 1-es, leülhetsz

cryptot minden termékemért elfogadom

(#9111) newmoonlight válasza S e t h (#9107) üzenetére


newmoonlight
senior tag

A "kommunikációs skilleken" (wow!) nálad is bőven akadna csiszolni való, mert az a bravúros logikai hátraszaltó, ahogy ettől a konkrét esettől eljutottál a "saját tyúkszaros életüket a köz java élete helyezőkig", a fogyasztói társadalomig, meg az emberi passzivitás (értsd: akik nem tartóztatnak fel robogóval egy felfegyverzett rendőrök elől menekülő részeget) miatt trágyadombbá vált bolygóig (sőt univerzumig) az tényleg fantasztikus. Fájó, hogy az ősrobbanás és a tízparancsolat kimaradt...

Ui.: Pár napja jól tippeltem. Ránézésre tényleg egy Darwin-díjas hülyegyerek. [link]

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#9112) S e t h válasza newmoonlight (#9111) üzenetére


S e t h
nagyúr

Fejtegethetném az érzelmi intelligenciátokat, de magatok bizonyítottátok, hogy milyen egyszerűen, ösztönösen gondolkodtok.
A múltkori produkciód után nagyon meg sem lepett volna ha nem jelensz meg keselyűként , de ekkora öngólt ritkán látni, hogy még adsz egy pofont a foshnak és valaki külsején kezdesz el élcelődni, miután elsőre benézted a sztorit. Tényleg, Cesare Lombroso mikor jön?

Szerinted Darwin-díjas a srác, gondolom el kellene vele beszélgetnie a szüleinek.
Gondolom az sem lenne hátrány ha azzal is leülnének beszélgetni, aki úgy nyilvánul meg mint te.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9113) LuckyL válasza S e t h (#9112) üzenetére


LuckyL
őstag

próbálod mindenféle absztrakt hülyeség meg elmélet felé elvinni a dolgot, ezzel kívánod meggyőzni magad hogy tévedhetetlen vagy (tények makacs dolgok, de a hittel nehéz vitatkozni)
pedig a kérdés egyszerű, okosan cselekedett e a srác vagy csinált egy butaságot a pillanat hevében, amiért kitüntették mert úgy itélték meg, jó pr lehet?
az okos emberek elgondolkoznak és beismerik ha nincs igazuk, próbáld ki te is

cryptot minden termékemért elfogadom

(#9114) S e t h válasza LuckyL (#9113) üzenetére


S e t h
nagyúr

Amikor vki. interneten tényekről kezd el beszélni egy olyan dolog vonatkozásában ami nem fekete vagy fehér, az csak a saját korlátoltságáról tesz tanúbizonyságot.
Főleg ha ehhez még buta, hülye, ostoba jelzőket is használ, akkor az érvelés helyett már a másik fél mentális állapotát igyekszik minősíti, mert az érdemi diskurzushoz nincs elég puskapora.

De gondolom nálatok ez úgy működött volna, hogy az egész sajtó azt kellett volna, hogy lehozza, íme a balfék Darwin-díjas nyomorék, meg akarsz halni? Tessék, ez az egyik alternatív módja.
Mindezt mondjuk a szülei szemébe is, úgy igazán hatásos, nem interneten trollkodva. Ezek szerint a rendőrség volt most a legnagyobb troll, vagy idióta, mert nyomott neki egy pacsit.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9115) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Mi is volt az eredeti téma? Mert kissé eltértetek tőle! :)

Ráadásul úgy látom, egyikőtök sem fogja nagyon meggyőzni a másikat, tehát nem nagyon van értelme ezt tovább folytatnotok.

Szerintetek?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9117) szemesi69 válasza newmoonlight (#9116) üzenetére


szemesi69
addikt

Teljesen off amit itt műveltek :) Talán privátba osszátok egymást :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#9118) radi8tor válasza szemesi69 (#9117) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Támogatom. :K

⭐ Stella

(#9119) ooloo


ooloo
őstag

A legtöbb rendőr valóban azért választja ezt a hivatást mert elkötelezett . Viszont van egy csekély létszámú aberrált , fegyverbuzi , sérült személyiségű egyenruhás , akik szégyent hoznak a testületre . A felettesei az igazi bűnösök ...
A szerencsétlent szimplán kivégezték .. [link]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#9120) LuckyL válasza ooloo (#9119) üzenetére


LuckyL
őstag

én azt nem értem hogy a többi rendőr miért nem lépett közbe :F
azóta tiltakoznak a hordák, fosztogatással protestálnak :D

cryptot minden termékemért elfogadom

(#9121) ooloo válasza LuckyL (#9120) üzenetére


ooloo
őstag

Mondjuk hozzá kell tenni , hogy sok esetben az afroamerikaiak viselkedése hagy némi kívánnivalót maga után . Ebben az esetben pont nem , de úgy általában igen .Teljesen jogos a tömegek felháborodása csak ebben az a bibi , hogy a tetteseken kívül az ártatlan becsületes rendőrökön is csattan az ostor . Minimum fejeknek kellene hullani annál az őrsnél , ahol a "gangbang" szolgált . Kizárt , hogy az egyébként is pszichopata tekintettel megáldott elkövetőnél nem vettek észre semmit .... semmi szokatlant , ami agresszív hajlamra utal(hat) . Egyes karhatalmi feladatokra kimondottan az ilyen vagy hasonló pszichopatákat alkalmaz a mindenkori hatalom . Az AVH is foglalkoztatott nyilasokat ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#9122) Vertigo18 válasza ooloo (#9121) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én azt nem értem, hogy az ilyen eseményeket hogyan lehet bármelyik médiumban "tüntetésként" kezelni... Amikor a feldühödött emberek járókelőket vernek meg, lövöldöznek, boltokat fosztanak ki, az nem tüntetés számomra.

Sokszáz barbár kiment az utcára és valamilyen köntösbe bújtatva (sokszor azt se tudják megmondani, hogy mi az, amire fogják a "tüntetésüket) vandálkodnak...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9123) Agyasima válasza Vertigo18 (#9122) üzenetére


Agyasima
senior tag

Szerintem épeszű média nem nevezi a fosztogatást tüntetésnek. És ez már csak szerintem tünet. A gyökere a dolgoknak a mindennapokban is jelen lévő rasszizmus (pl. a hisztérika, aki hagyja magát videóra venni, miközben azt hazudja, hogy egy fekete fenyegeti őt), az, hogy a nyakon térdeléssel ölő rendőrt összesen csak kirúgták és csak napokkal később tartóztatták le, az, hogy a boltokat nem tudják megvédeni a rendőrök, és ezért a tulajok már mémmé válva védik a boltjaikat (google -> roof Koreans), ugyanakkor a szemmel láthatóan csak közvetítő TVsekre célzott lövéseket adnak le, többet is. Vagy ez is. Vagy ez. Vajon mit tudnak tenni, ha nincs ott a kamera?

Szóval az, hogy fosztogatnak mélységesen elítélendő. De a problémát a gyökerénél kéne megfogni. Ha nem teszik, hónapok-évek múlva jön a következő hasonló lázongás.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#9124) Vertigo18 válasza Agyasima (#9123) üzenetére


Vertigo18
addikt

Az a baj, hogy van 1000 olyan videó, amin "tüntetők" ütik a rendőröket, fosztogatnak, autókat gyújtogatnak. Ezeket lejátsszák egyszer-kétszer és ennyi... Meg van 5 olyan, amin egy VALÓBAN gyökér egyenruhás a hatalmával visszaélve istenkirálynak hiszi magát... Ezeket lejátsszák 1000x és terjed a neten, mint a pestis...

De, amíg ilyen "szűrés" van a rendőrségen, ami most, addig ne csodálkozzunk, hogy a rendszerbe bekerülnek barmok is.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9125) Agyasima válasza Vertigo18 (#9124) üzenetére


Agyasima
senior tag

Hát ismered a mondást: nem az a hír, ha egy kutya megharap egy postást. Hanem ha egy postás megharap egy kutyát. A média így működik, ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. A baj inkább a második gondolatod (sok más mellett persze): tényleg szomorú, hogy milyen emberek mennek át a szűrőn, és hogy utólag sem nagyon csinálnak velük semmit. Ez még érdekes lehet a témában, bár nem mai, de nagyon aktuális.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#9126) Vertigo18 válasza Agyasima (#9125) üzenetére


Vertigo18
addikt

Node várj kicsit... A magyar rendőrségről tudok beszélni most, annak feltöltöttsége NAGYON erősen hiányos! Tudnék számokat is mondani, de egy az, hogy nem szabad, kettő az, hogy vannak bizonyos "praktikák", amivel meg lehet cáfolni a feltöltöttségről szóló infókat. Ha gondolod, mondok majd példát...

Tehát van egy kb. 50%-os állomány, ahonnan mennek el havonta 100-an és jönnek félévente 200-an... Számoljunk csak! Ráadásként SEMMIT nem tesznek azért, hogy vonzóbb legyen a pálya, plusz még hozzátenném, hogy különben sem akar senki ilyen munkát végezni. Ha még "rendesen" meg lenne szűrve az a pár jelentkező is, akkor még kevesebben lennének. Ha megnézem az idén felvetteket és hasonlítom "például" az 1998-ban felvett jelentkezőkhöz, akkor azt kell mondjam, hogy a mai jelentkezők 90%-a akkor kihullott volna. Hozzáteszem, akkor 300 helyre jelentkezett 6000 jelölt, ma 160 helyre jelentkezik 25... Ejj, ha még ezt is megszűrnék...

Van olyan FELVETT jelentkező, aki nem tudja lefutni a 2000 métert! Pedig MOST volt a felvételije, de inkább félrenéztek a felvételiztetők, annyira kell az emberanyag.

Sajnos emiatt igenis kerülhet szar is a palacsintába... :(

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9127) ooloo


ooloo
őstag

A rend őre is ember ... Jó látni

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#9128) Narxis


Narxis
nagyúr

Így adtak jogtalan karantént...Szili Furgonnal Vlog extra 1 [link]

Thanos was right.

(#9129) ooloo válasza ooloo (#9127) üzenetére


ooloo
őstag

Ja.. néha nem . [link]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#9130) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Hali!

Felmerült egy ilyen kérdés: "De hogyan igazolod magad maszkban?"

Mi erre az eljárás nálatok? :R

⭐ Stella

(#9131) Vertigo18 válasza radi8tor (#9130) üzenetére


Vertigo18
addikt

Felszólításra lehúzza az ellenőrzés idejére. Szerintem nem olyan bonyolult dolog ez.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9132) radi8tor válasza Vertigo18 (#9131) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tudom szerintem sem bonyolult, de mi van ha köti az ebet a karóhoz és azt mondja háhá pont emiatt fogják megbüntetni közterületen, mert nincs rajta. (gondolom ebből indult ez a gondolatmenet)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#9133) Vertigo18 válasza radi8tor (#9132) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mármint az állampolgár mondja ezt? Nem feltétlenül tartozik "hitelt érdemlő igazolásnak" az, ha átadok egy személyi igazolványt, de nem mutatom az arcomat. Szerintem ez már a kötöszködés jelleg, olyat meg a rendőr is tud.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9134) radi8tor válasza Vertigo18 (#9133) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, állampolgári szemszögből írtam.

⭐ Stella

(#9135) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Üdv!

Átvertek az aprón. Előre utaltam. Ember elérhetetlen. Bankba bementem visszahívást kérni a 2 utalásomra. Persze semmi. Eltelt azóta egy hét, feljelentést teszek. Online egyszerűbb úgy olvastam. Miden mellékelek, viszont van egy videóm, azt nme tudom feltölteni, azzal mi legyen.
VGA-t rendeltem (2db-ot). Egy csomagban küldi úgy lett megbeszélve. Küldött is csomagot, de valami bt-os egér és billentyű volt benne. Kicsomagolásról volt videóm. Feljelentésben ezt is megemlítsem, ugye?

(#9136) pupehap válasza Tomi0703 (#9135) üzenetére


pupehap
tag

Szia, itt jártál már ? :
[link]

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#9137) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Folytatás a vicces képek topikból.

Mindenki hülye, csak te vagy helikopter?
Pont azt csinálod, amivel másokat vádolsz, csakhogy már magát a cselekményt is te kreálod mellé.
Kitalálsz valamit, amit szerinted mások látnak bele a képbe.
Ez olyan, mint mikor a homofób valójában csak nem meri bevallani magának? :F
Szerintem minden ember más, minden rendőr is más és minden szituáció is más. Csodálom azt a hölgyet, aki lelőtte a társát megkéselő pszichopatát. Nem változna a véleményem akkor sem róla, ha előtte minden nap üldögélt volna egyenruhában a hintán. De valószínűleg még ő sem tudta ezt magáról, hogy képes lesz rá, hiszen nem igazán volt ideje átgondolni.Az itt üldögélő srácok semmiféle rossz érzést nem váltanak ki sem belőlem, sem az emberek 99%-ból. A ma működő Rendőrséggel, mint olyannal vannak problémáim, a Rendőrökkel eddig nem voltak. Egyébként anno is ez volt a jellemző. A Kádárról elnevezett korszakban nőttem fel, nem könyvekből, filmekből ismerem. De van ennek topikja, folytassuk itt inkább.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9138) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Válasz a következőre.

Egyre inkább tűnsz olyan barátnak, aki pótolja az ellenségeket is és megint nyilvánvalóan általánosítasz.
Ne adj senki szájába semmit azért, hogy azzal vitatkozhass, ez szalmabáb érvelés.
Ha rendőr vagy, nem szeretnék veled találkozni, mert láthatóan nem érted a viccet, de inkább amolyan wannabe rendőrnek látszol itt, akiből jobb, hogy nem lett rendőr.
Sok rendőrt és volt rendőrt ismerek, de ők simán röhögtek volna a képen csak...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9139) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ezt most komolyan gondolod? Ne haragudj, de nagy csalódást okoztál, mint moderátor.
Ez egy provokáló, rendőrök ellen uszító kép volt ami a Facebookon terjedt.
Te dolgod lenne felismerni az oda nem illő tartalmat, de ezt nem tetted és amikor megpróbáltam az embereket felvilágosítani, hogy az a kép nem poénból készült, hanem a rendőrök és a magyar rendőrség leszégyenítése volt a cél és a kommentek is az eredeti helyen erre irányoztak és picit jobban oda kellene figyelni, de te a helyett, hogy rendet tettél volna, inkább adod a lovat a dolog alá és még engem állítasz be idiótának mivel el mertem magyarázni azt, hogy mi is annak a képnek a célja és hogy mit gondolhatott a másik oldal, illetve kértem hogy változtatni kellene az általános magyar mentalitáson vagyis nem köpködni kellene a rendőröket és nem röhögni rajtuk, hanem tisztelni és megbecsülni őket.
Illetve írtam, hogy vannak poénos rendőrös képek, ahol látható, hogy a másik oldal is benne van a buliban, de ez kétségtelenül nem az. Szerencsétlenek biztos majdnem összeestek a fáradtságtól, erre jött egy senkiházi aki lefotózta és arc kitakarása nélkül (jól rázoomolva aki akarja az felismerheti) feltöltötte Facebookra köpködni.

Ennél már csak az lett volna "poénosabb" ha olyan képet töltött volna fel, amin látható, hogy parkolóhely híján megállni tilosba megállt 2 percre egy mentőautó hogy egész nap rohanás után vegyenek 1 gyros tálat amot menetközben megehetnek és azon "nevetnének" az emberek.

Ízléstelen és felháborító és egyáltalán nem vicces.

Nem nagyon akarok személyeskedni, de létszives szedd össze magad, mint moderátor.

[ Szerkesztve ]

(#9140) megott válasza philoxenia (#9138) üzenetére


megott
tag

Reflektálnék én is a jelenleg kialakult helyzetről.

Miskolc, városi rendőrkapitányság mellette Katasztrófavédelem és Tűzoltóság, naponta kétszer sétálunk el a nevezett intézmények előtt, forgalmas út, lámpával biztosított kereszteződésekkel. Hol történik a legtöbb tilos jelzésen való áthaladás, kanyarodási szabályok nem be tartása, előttük, továbbmegyek a dolgozók a behajtani tilos tábla ellenére az egyirányú utcán keresztül közelítik meg a parkolójukat, mondván ők ezért nem kerülik meg a tömböt. Ismételtem mondom ezek k.védelmisek és rendőrök.
Nincs 50 méterre a kapitányság, 20-as tábla, utca elején közepén "családi" fekvőrendőr, gyalogátkelőhely, havonta kétszer van gyalogosgázolás, nem intézkednek, nem érdekli őket, közel 20-30bejelentés után sem.

Szerinted így, milyen megítélésük legyen?

(csendben hozzáteszem szűk jóbaráti körben van készenlétis (többnyire Szegedre vezényelve), nyomozó is, szóval ismerem az ő álláspontjukat is.)

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#9141) philoxenia válasza Darth_Revan (#9139) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Honnan tudod, hogy mi annak a képnek a célja? :F
Látom már, wannabe moderátor is vagy.... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9142) Darth_Revan válasza megott (#9140) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Fekete bárány mindig van és ha lebuknak ők is ugyanúgy megvannak büntetve, mint minden normális ember. Piros lámpa, gyors hajtás, stb mindenért ők is megkapják ugyanúgy a csekket, ráadásul őket még meg is szégyenítik, mivel nem hazaküldik, mint neked, hanem a munkahelyre, hogy a főnök is lássa.

[ Szerkesztve ]

(#9143) Darth_Revan válasza philoxenia (#9141) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Talán mert jobban belelátok ebbe a dologba és sok rendőrrel dolgozok együtt. Azt meg nem említve, hogy talán nem annyira beszűkült a gondolkodásom sem általánosságban.

Személyeskedést meg kérlek mellőzd, nem a legjobb érvelési módszer az, hogy úgy adsz magadnak igazat, hogy a másik oldal szavahihetőségét vonod kétségbe.

[ Szerkesztve ]

(#9144) philoxenia válasza megott (#9140) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ne általánosítsunk. Hallottam én is rendőrségi szóvivőről, aki százzal ment a városban, mert neki szabad. Viszont sokan nem rendőrként is megteszik ezt.
Az a baj, hogy százból egy rendőr, ha szabálytalankodik, mindjárt jön a "bezzeg a rendőrök".

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9145) Viktoár válasza Darth_Revan (#9143) üzenetére


Viktoár
addikt

Én nem vagyok moderátor, személyeskedhetek? :DDD

Üdv:Viktor

(#9146) Darth_Revan válasza Viktoár (#9145) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Minden mennyiségben :D

(#9147) philoxenia válasza Darth_Revan (#9143) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Személyeskedés fogalmával sem vagy tisztában.
talán nem annyira beszűkült a gondolkodásom sem általánosságban.
ez nettó az... ;)
Sajnos szövegértési gondjaid is vannak és továbbra is szalmabábbal vitatkozol.
Hol és kit neveztem homokosnak? :F Magát a szót sem használom, mert sértőnek tartom. :N

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9148) Viktoár válasza Darth_Revan (#9146) üzenetére


Viktoár
addikt

Egy kicsit fásultnak tűnsz, vedd lazábban a dolgokat és ne a rosszat lásd/keresd a képek mögött. ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#9149) Darth_Revan válasza Viktoár (#9148) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az lehet, sőt biztos is :D Sajnos az én munkám is elég kikészítő ...

Erről a képről kivételesen tudom, hogy mi volt a cél és mit is eredményezett, ezért is bíztam benne, hogy miután leírom, törölve lesz, de nem, foggal körömmel megy a harc azért, hogy maradjon. Főleg ha jól hallottam kemény seggberúgást is kaptak e miatt a rendőrök akiket "elkapott" az önjelölt belső ellenőr.

Főleg azért is, mivel jelenleg Magyarországon a rendőrség általános megítélése a béke segge alatt van.
Nagyon sok ember lelkileg annyira el van korcsosodva, hogy a helyett, hogy hálás lenne, hogy éhbérért vannak hülyék akik csinálják azt a munkát (nagyon nehéz és lelkileg megviselő), lenézik őket, mocskolódnak, köpködnek és a hibát keresik amibe bele lehet kötni, de ha baj van akkor meg habzó szájjal vergődnek, hogy akit 10 perccel előtte leköptek az segítsen neki. Rengeteg az ilyen ember, de tisztelet annak a pár kivételnek aki nem ilyen !

Ezt a képet is egy mocskolódó készítette mocskolódóknak, de valami rejtélyes oknál fogva ezt mintha nem sikerülne felfogni és megérteni.

Ismerősöm mesélte, hogy volt, hogy kollégáknak mentek segíteni és este volt, tömött panel, csak megállni tilosban volt hely és ezért ott álltak meg a járőrautóval. Bementek, összecsomagolták a nyomorultat aki nekitámadt a rendőröknek, majd mentek vissza az autóhoz és akkor látták, hogy egy férfi mosolyogva fotózza a járőrautót ami tilosban áll ls fel is töltötte az internetre. Fogalma se volt a háttértörténetről, de töltötte fel a lájkok miatt és persze ott os ment a mocskolódás, hogy "nekik szabad?" ... akkor azt a képet is fel lehet vicces topikba tölteni ?

[ Szerkesztve ]

(#9150) philoxenia válasza Darth_Revan (#9149) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Neked azt nem sikerült megérteni, hogy itt a Fórumon ez a kép teljesen más hatást kelt, mint ami szerinted eredetileg szándék volt. Az se nyilvánvaló, hogy szolgálatban van-e a két rendőr. Az arc felismerhetetlen.
Innen van a kép.
Nekem még az se nyilvánvaló, hogy magyar rendőrökről lenne szó...
A helyszín simán lehet bármelyik szomszédos országban.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.