Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9051) Vertigo18 válasza radi8tor (#9050) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mégis megdöbbentem rajta, általában nem ezt az "oldalt" szokták preferálni.

De tetszett. :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9052) Narxis válasza Vertigo18 (#9047) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mert milyen véleményt alkottam a hír címét és linkjét az indexről bemásolva? :F

Thanos was right.

(#9053) Vertigo18 válasza Narxis (#9052) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem alkottál semmiféle véleményt (remélem), éppen ezért felhívtam a figyelmedet, hogy olvasd majd el az egész cikket! ☺️

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9054) Narxis válasza Vertigo18 (#9053) üzenetére


Narxis
nagyúr

:D

Én az egész dolgon döbbentem meg, nagyon ritkán látok még igazoltató rendőrt is, nemhogy ilyet. Lehet pestieknek ez mindennapos, nekem nem, állást foglalni meg nem akarok, minek? Láttam már hülye civilt és hülye rendőrt is, nem látom értelmét, hogy most itt bármiben állást foglaljak vagy véleményt nyilvánítsak. :)

Thanos was right.

(#9056) newmoonlight válasza radi8tor (#9055) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Ohhh! Ennek most örülni kell?

Én Darwin-díjra terjeszteném fel ezt az idióta pizzafutárt. Robogóval elállni az útját egy olyan embernek, aki olyan mentális állapotban van, hogy a rendőröknek sem áll meg (és feltételezni azt, hogy nem fog rajta áthajtani), az nem hősiesség, hanem szimpla hülyeség. Ráadásul a semmiért, mivel 5 perccel később (úgy, hogy kivonul 30 egység + katasztrófavédelem + a BTR-ekkel megtámogatott TEK) úgyis lekapcsolták volna.

Ránézésre egy huszonéves balfék volt. Remélem, otthon az anyukája felpofozta...

Pont annyira agyatlan ez a szerencsétlen, mint pl. aki egy bankrablás szemlélőjeként hirtelen leküzdhetetlen hősködhetnéket érez, hogy az életét kockáztassa a bank (egyébként is bebiztosított) pénzéért.

Vagy az állatkerti (rácson átnyúló) tigrissimogatók... Mert ők "bátrak"...

"Aki hülye, haljon meg". Defektes génállomány. Felesleges szaporodniuk.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#9057) Pocee válasza newmoonlight (#9056) üzenetére


Pocee
senior tag

ritkán szólok bele dolgokba, de nekem úgy jön le hogy engem simán leszúrhatnak az utcán Miattad mert elsétálsz az út másik oldalán miközben kamerázod a drámát, én Téged is felpofoználak. 🙄
nem vagyok rendőr mielőtt még... a robogós tényleg butaságot csinált de legalább tett valamit.
ha tévedtem Veled kapcsolatban vedd úgy hogy bocsánatot is kértem.

Mr.Brightside

(#9058) Vertigo18 válasza radi8tor (#9055) üzenetére


Vertigo18
addikt

Csak én érzek ISMÉT teljes rendőr-ellenességet a cikk írójától? Nem nagyon tudom ezt megint mire vélni.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9059) radi8tor válasza Vertigo18 (#9058) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak te, szerintem korrekt cikk. :K

newmoonlight: szerintem is életveszélyes volt a robogós amit csinált, de gondolom nem most kezdte a szakmát - Pesti forgalomban megedződnek ezek, főleg hogy átmennek még a robogósok is a piroson, vagy kerékpársávra kanyarodnak, stb.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#9060) Narxis válasza radi8tor (#9055) üzenetére


Narxis
nagyúr

Aztarohadt, mondom én, hogy Pesten van az akciók nagyrésze. :Y

Thanos was right.

(#9061) newmoonlight válasza Pocee (#9057) üzenetére


newmoonlight
senior tag

[link]

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#9062) Vertigo18 válasza radi8tor (#9059) üzenetére


Vertigo18
addikt

Oké, akkor biztosan csak én látok bele lefitymáló megjegyzéseket, nem is egyet...

Narxis: Azt viszont ne felejtsd el, hogy Pesten két percen belül ott van újabb harminc rendőr! "Vidéken" 30 perc múlva ér oda talán újabb két rendőr. Óriási különbség!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9063) Narxis válasza Vertigo18 (#9062) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért ezzel vitatkoznék!

Thanos was right.

(#9064) Vertigo18 válasza Narxis (#9063) üzenetére


Vertigo18
addikt

Melyik részével?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9065) Narxis válasza Vertigo18 (#9064) üzenetére


Narxis
nagyúr

""Vidéken" 30 perc múlva ér oda talán újabb két rendőr"

Thanos was right.

(#9066) Vertigo18 válasza Narxis (#9065) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ohhh, hidd el! Ezzel nem kell vitatkoznod! Teljesen felesleges. Tényt közöltem.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9067) Narxis válasza Vertigo18 (#9066) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én is tényt közöltem. Tény, hogy vitatom az állításod. Sakk-matt.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#9068) Aryes válasza Vertigo18 (#9058) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egyetértek, ez a bekezdés:
"MIRE AZ EGYIK RENDŐR A NYAKÁNÁL FOJTOGATTA, KÖZBEN TÁRSA A KARJÁT RÁNGATTA, ÉS KIRÚGTA A LÁBÁT."
teljesen indokolatlanul van így kiemelve, egyszerű szenzációhajhászás. Kezdjük ott, hogy nem fojtogatta... Nem tudom mi a neve ennek a fogásnak (fojtás?), de a "fojtogatás" szó mást jelent.

newmoonlight: a futár szerintem egyszerűen fasza gyerek, több ilyenre lenne szükség. Az első elévágás veszélytelen volt, szinte semmit sem kockáztatott, mert bőven féktávokságon kívül állt elé, látta, hogy nem fogja elütni, ezért volt a másodiknál bátrabb, mert gondolta, hogy ha először nem ütötte el, akkor másodszor sem fogja.

(#9069) Vertigo18 válasza Aryes (#9068) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszi az egyetértést, de én tisztelem az ellenkezők véleményét is. :R

Van feljebb egy olyan mondat, hogy "a kissé tétova rendőrautóval ellentétben a robogós elé került"... Igen, mert robogóval azért egy kicsit könnyebb mozogni, tudom, mindkét említett járművet rendszeresen vezetem...

"Kisebb lökdösődés kezdődött, ugyanis ketten se tudták a rendőrautóhoz állítani a feldühödött férfit"... Milyen érdekes, ha egyből felrúgdossák, meg lefojtják, akkor biztosan az a gond, ha próbálják "emberségesebb" módszerrel (első körben) véghezvinni, végrehajtani a testi kényszert, akkor meg jön a kiemelés, hogy "kettőnek sem sikerült"...

"Tekergették, fojtogatták, földrevitték"... És? Éppen erről szól a testi kényszer! Nekiment egy rendőrautónak, majdnem elütött egy rendőrt, X ember életét veszélyeztetheti, nehogymá' elkezdjék felszólítgatni, meg könyörögni neki! Az ilyet igenis "el kell csapni" mielőbb.

Ha a cikkíró kislányát elcsapta volna ez a részeg sofőr, akkor biztosan az lett volna benne, hogy miért nem "baltázták" le egyből.

Egyébként a pizzafutárra én sem mondok semmit se, mindkét felet megértem, nagyon ügyes is volt, meg azért vigyázzon is magára legközelebb, lehet, hogy nem áll meg a következő, aki elé így beáll!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9070) newmoonlight válasza Aryes (#9068) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Az kétségtelen, hogy a futár erkölcsileg összehasonlíthatatlanul magasabb szinten áll, mint pl. a belügyminiszter, ettől függetlenül egy hebehurgya hülyeséget csinált.

Ha annyit megért neki ez a brahi, hogy az ismeretségi körében néhány hétig ezzel sztárrá vált, akkor hajrá, csak így tovább, de a pakliban bőven benne volt, hogy darálthús lesz belőle. Vagy nyomorék. Élete végéig. Na az mekkora #cool sztori lett volna...

Szóval maradjunk annyiban, hogy hülyegyerekként viselkedett.

(Ha esetleg Te lennél az apja, ugyanígy megdicséred, vagy nyomatékosan megkérted volna, hogy még egyszer eszébe ne jusson ilyen szituációban -ily módon- közbeavatkozni?)

Azt is vitatnám, hogy ha egy részeg (ingerült, agresszív, módosult tudatállapotban lévő) embert egyszer feltartóztatunk, akkor arra ugyanolyan békésen fog reagálni, ha harmadszor (ötödször, nyolcadszor) is megtesszük.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#9071) S e t h válasza newmoonlight (#9070) üzenetére


S e t h
nagyúr

Alá tudnád valamivel, támasztani hogy a futár motivációja az volt amit te itt leírtál?
Gondolom van vmi információd, vagy ismered és tudod, hogy csak vagánykodni akart, majd ezzel menőzni online.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9072) Aryes válasza Vertigo18 (#9069) üzenetére


Aryes
nagyúr

"lehet, hogy nem áll meg a következő, aki elé így beáll!"
Hát, ez a tökösség velejárója. :DDD

Na nem is ezért jöttem ebbe a topikba, hanem a tisztelt rendőr urakat kérdezném, hogy hogy áll jelenleg az elektromos rollerek ügye? Azt tudom, hogy még mindig szürke folt a kreszben, meg hallottam Pintér Sándor állásfoglalásáról is (ami teljesen nonszensz). Az érdekel, hogy a gyakorlatban büntetnek-e a rendőrök egy kis teljesítményű elektromos rollert, ha a járdán, a bicikliúton vagy az úttesten megy?

(#9073) Pocee válasza newmoonlight (#9061) üzenetére


Pocee
senior tag

ismerem a szalmabábot... köszi,pont olyan mint amit lentebb vázoltál hogy ha x lenne az apja megdícsérné e. szalmabábúr.
nem érveltem ellened csak aki ennyire hangot ad egy tett ellen annak gondolom fel sem merül hasonló a fejében... míg mindig hozzátenném hogy engem úgy neveltek hogy segítsek a bajbajutottakon... és sokszor nincs idő mérlegelni hogy helyes amit teszel adott pillanatban.,de legalább AKART valamit tenni nem úgy mint Te aki csak leköpködi a klaviatúra mögül hogy milyen hülye.

Mr.Brightside

(#9074) newmoonlight válasza S e t h (#9071) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Nem a futár motivációit elemeztem (nem látok bele a fejébe), de ha muszáj maradnunk ennél a kifejezésnél, akkor "motivációként" inkább az említett hebehurgyaságot látom.

A "#cool sztorit", meg a baráti körben (azóta vélhetően megvalósult) sztorizgatást -ugyanúgy, mint a potenciális darálthússá válást- sem a cselekmény tudatos, végiggondolt "motivációjaként" említettem (abban a szituációban nem volt ideje mérlegelni), hanem mint okozatot. Mint "eredményt".

Úgy könnyebb elképzelned, ha ezt a szituációt az összes olyan banális (általában gyerekek által elkövetett) butasággal veted össze, amelyekre valami olyasmi a (közhelyszerű) reakció, hogy "na, ezt akartad?!", vagy "na, megérte?!". Ilyen esetekben sem az a tudatos célja (vélhetően) az elkövetőnek, hogy pofára essen, csak nem mérte fel helyesen a lehetséges végkifejleteket.

Még egyszerűbben, "fiatalság-bolondság"...

Vannak erről drámai (veszélyes helyen szelfizős, motoros egykerekezős, medence mellé fejest ugrós, stb.) videók pl. a LiveLeak-en.

Nem a (hős) pizzafutárunk érdeme, hogy nem a medence mellé sikerült a csukafejese...

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#9075) S e t h válasza newmoonlight (#9074) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tehát az altruizmus fel sem merülhet, mondjuk neveltetésből fakadóan, hanem inkább egy kivagyi hülye gyerek, aki önös érdektől vezérelve, vagy meggondolatlanságból cselekedett.

Nincs mit szépíteni, pálcát törtél felette miközben nem ismered az összes információt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9076) newmoonlight válasza Pocee (#9073) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Ismét érdekesen érvelsz. (Tényleg ajánlom figyelmedbe a linkelt oldalt.) A "hebehurgya hülyeség" említése azért nem hajszálpontosan egyenértékű a "köpködöm a klaviatúra mögül"-lel.

Kicsit keverednek is a dolgok.E szituációban Te egészen pontosan kit tartasz "bajbajutottaknak"? Az autójukban ülő felfegyverzett rendőröket (egy részeg ellenében)? Esetleg közvetlen életveszélyben is voltak szegények?

Az általad említett motiváció akkor (lett volna) helyes és indokolt, ha a részeg autós nem "a rend őreivel" hepciáskodik, hanem pl. egy nővel, gyerekkel, időskorúval, kutyával, macskával, vagy bárkivel, akire veszélyt jelent s ő nem tudja magát megvédeni.

De gondolom, ez a két rendőrről nem mondható el. (Legalábbis remélem...)

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#9077) Pocee válasza newmoonlight (#9076) üzenetére


Pocee
senior tag

Én Darwin-díjra terjeszteném fel ezt az idióta pizzafutárt

az nem hősiesség, hanem szimpla hülyeség

Ráadásul a semmiért,

Ránézésre!!!!!!!!!!!!!!!! egy huszonéves balfék volt. Remélem, otthon az anyukája felpofozta...

Pont annyira agyatlan ez a szerencsétlen

"Aki hülye, haljon meg". Defektes génállomány. Felesleges szaporodniuk.

Hallod pajti...neked 2perces a memóriád?mert ha nem értenéd a fenti mondatok jelentőségét csak szólok hogy ezeket Te írtad ám a pizzafutiról aki TETT valamit ami sokkal pozitívabb mint negatívabb és nem arról beszélek hogy kivel szembe teszi hanem hogy egyáltalán cselekedett de már látom,hogy Te nem ilyen ember vagy így érdemtelen vagy hogy a továbbiakban beszélgessek,ne haragudj,tucat vagy,most még jössz majd egy személyeskedő oltással,mint aki jól végezte dolgát vagy nyelvtani hibákat keresel...

a fenti mondatok inkább lenéző köpködés mint butaságnak tekintés.

Elnézést a többiektől!

Mr.Brightside

(#9078) newmoonlight válasza S e t h (#9075) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Most őszintén, ha (nagy összegben) fogadnod kellene, hogy egy huszonéves srác általában megfontolt, bölcs, humánus indíttatásból cselekszik-e, vagy hebehurgyaságból, esetleg "brahiból", akkor mire tippelnél?

"Összes információ" alatt a srác fejében kavargó gondolatokat értjük? Mert azokat valóban nem ismerem. Esetleg az "üldözéses szituációnak" a részleteit? Mert az viszont nagyjából elképzelhető. Nem hiszem, hogy nagyon mellé tudnánk lőni. (Hacsak nem vágyunk olyan ínyenc részletekre, mint pl. "a hatósági intézkedés alá vont X.Y. járművezető a hatósági intézkedés 12. másodpercétől minden ok nélkül a hatóságot sértő, súlyosan becsmérlő kifejezéseket kezdett használni a vele szemben közúti hatósági igazoltatási eljárás foganatosítását kezdeményező hatósági személlyel szemben, úgymint ...")

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#9079) newmoonlight válasza Pocee (#9077) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Nem vagyok ismerős ezen a fórumon, de a reakcióidat olvasva arra tippelek, hogy Te is rendőr vagy. Olyan őrmester-féle... (Már megint ezek a sztereotípiák.)

Ne érts félre, de megkérdezhetem, hogy nálatok nincs pszichológiai alkalmassági vizsgálat? Vagy valamiféle agresszió-kezelési terápia? Vagy legalább valami OKJ-s alapfokú tudás- és intelligenciafejlesztő gyorstalpaló?

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#9080) Pocee válasza newmoonlight (#9079) üzenetére


Pocee
senior tag

most még jössz majd egy személyeskedő oltással,mint aki jól végezte dolgát.

lottóznom kellene, és semmi közöm a hatósághoz, egy egyszerű parasztgyerek vagyok akiben még nem buzog az embertársai iránt érzett közöny és érdektelenség, mint "egyesekben" :U

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#9081) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Srácok!
Ugye nem kell rendőrt hívnom? :D

⭐ Stella

(#9082) szemesi69 válasza Pocee (#9080) üzenetére


szemesi69
addikt

Engedd el :) Vélhetőleg ez élteti, hogy szaros lábbal taposson mások lelki világába. Van aki ösztönösen cselekszik jót, mert úgy érzi helyesen teszi, nincs ideje órákig halogatni a döntést. Aztán jönnek a mindenhez is értő megmondó emberek, akiknek már van idejük bőven elemezni ismeretlenül, és elmondani, rosszul nevelték, menőzni akart, haveroknak imponálni. Csóri motoros biztosan nem erre készült, csak úgy érezte helyesen cselekszik és segíteni akart. A véleményeddel egyetértek :R

Xiaomi redmi note 12 pro

(#9083) LuckyL válasza szemesi69 (#9082) üzenetére


LuckyL
őstag

egyértelmű hogy segíteni akart jószándékból
más kérdés hogy nagy butaság volt, mert ha az az autós nem akart volna megállni és elég elszánt, akkor átmegy rajta
így meg hogy egy robogós miatt megállt, a következő sarkon ugyis megállt volna a rendőröknek is
szóval összefoglalva kb a semmiért kockáztatta az életét, de szerencsére jól sült el

cryptot minden termékemért elfogadom

(#9085) S e t h válasza LuckyL (#9083) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mennyivel disztingváltabb így.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9086) LuckyL válasza S e t h (#9085) üzenetére


LuckyL
őstag

aki fentebb csúnyábban írta ezt, az is érthető valahol, szerintem nem is annyira a gyerek ellen irányult a dühe, mint inkább felháborodásból volt bunkó
gondolj bele, ha valaki ilyen félőrült állapotba kerül hogy bolond módon elkezd menekülni a rendőr elől és vele szemben nem a megfelelő túlerőt alkalmazzák mi történhet
pl átmegy a robogóson utána meg már minden mind1 alapon felmegy a járdára és elüt 2-3 embert
míg ha hagyja hogy a rendőr tegye a dolgát akkor legfeljebb 2-3 autó törik össze, ami nem gond, lehet másikat venni helyette és kész
vagy akár az is lehet hogy hagyják ideiglenesen elmenekülni, az is jobb mintha nagy balesetet okoz

szóval valahol az is jogos hogy szidják a kölköt

cryptot minden termékemért elfogadom

(#9087) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Nah akkor lapozzunk....

Szomszéd "hülyegyerek" sikeresen belövöldözte az új építésű ~2 éves házam egyik ablakán a redőnyt + szúnyoghálót is. Egy lőszer ottmaradt a redőny-ablak közt...
Hallottam már régebb óta, hogy lövöldözik összevissza. Mondtam is asszonynak, hogy átmegyek és a seggébe csavarom a puskát...
Mit tegyek? Nem akarok átmenni ordítva, se dühöngve. Tény, nem nagyon kommunikáltunk még eddig. Valahogy nem is akarok velük jó barátságba lenni.
De szeretném rendezni, s lezárni a dolgot. Ok, megjavíttatom. De a számlát átviszem.
Ha hárít, tagad? Mit tudok esetleg csinálni?
Aztán a későbbiekben szeretném ha nem történne komolyabb
Főleg a 3 éves kisfiam HA megsérül... Akkor a nyakát kitekerem!

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9088) LuckyL válasza Bajgunar (#9087) üzenetére


LuckyL
őstag

normális vagy? ez nem játék
azonnal kihívni a rendőrt, lehelyszínelik, puskát elkobozzák
minek nekiállni önbíráskodni :F
ne piszkáld az ablkaot, lehet hogy a lőirányt meg tudják állapítani és akkor látszani fog hogy a szomszédból jött

cryptot minden termékemért elfogadom

(#9089) Vertigo18 válasza Bajgunar (#9087) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jó, amit a kfórumtárs mond, de én mindig azon módszer mellett kardoskodom, hogy első körben az emberek, amennyiben lehetséges, próbálják meg maguk, kultúrált módon elintézni a dolgot.

Természetesen, ha úgy látod, hogy erre semmi esély, akkor ne menj bele, hívj rendfenntartókat. De lehet, hogy meglepetés fog érni, átmész és sikerül mindenféle hatóság nélkül is rendezni az ügyet.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9090) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Beszéljünk inkább kicsit erről:

http://www.atv.hu/videok/video-20200525-keszenleti-rendorok-segitettek-egy-szulo-nonek-a-blaha-lujza-teren

A lány az én tanítványom volt néhány éve, büszke vagyok rá! :D Én tanítottam neki, hogy húzza ki a kölköket az anyjukból ilyen helyzetben! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9091) radi8tor válasza Vertigo18 (#9090) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tanulnak ilyet a készenléti rendőrök? :Y

⭐ Stella

(#9092) Vertigo18 válasza radi8tor (#9091) üzenetére


Vertigo18
addikt

Vicceltem csak, nem tanítanak nekik ilyet. Ez most jött, ösztönből neki(k) szerintem.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9093) radi8tor válasza Vertigo18 (#9092) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja a riportban is azt mondta hogy azt csinálták amit a filmekben láttak.

⭐ Stella

(#9094) Vertigo18 válasza radi8tor (#9093) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azért szerintem jó poén volt, hogy én tanítottam neki :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9095) radi8tor válasza Vertigo18 (#9094) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Már majdnem megkérdeztem a kiképző tiszt ismerősömet ki vagy te. :P

⭐ Stella

(#9096) Aryes


Aryes
nagyúr

A rolleres kérdésemre senki sem tud válaszolni? :(

(#9097) BÁ Nutrition válasza radi8tor (#9055) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem egy nagy ugy szerintem :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#9098) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Nah. Teljesen korrekten megbeszéltük. Lerendeztük. Nem nagyon ismertük egymást. De ezen alkalmon sikerült összeismerkedni.
Nem akarok vitát, se feszültséget. Csak tudni, hogy mit tegyek, ha nem így alakul.
Szerencsére minden jól alakult. Nyugi, béke van. Nincs többet puskázás. Javítást meg fizetik.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9099) Vertigo18 válasza Bajgunar (#9098) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ugye, hogy megmondtam! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9100) S e t h


S e t h
nagyúr

Elismerést kapott a "Darwin díjas".
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.